Horna zvenčí orazítkoval tyč mostecké branky.
58:54
Havlíček se zjevil za obranou Kladna, ale nedostal přesnou nahrávku.
58:32
A ještě jedna přesilovka. Hosté hráli v šesti. Dvě minuty dostává Martin Mical (MST).
57:29
Tauš je na ledě, další oslabení už mostečtí hokejisté přežili.
55:47
Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno využilo ještě dvojnásobnou početní výhodu. Kaberle našel Pituleho, který poslal puk na druhou stranu brankoviště MILOSLAVU HOŘAVOVI, který si přikopl puk na hokejku a zametl jej do branky. Asistence: Tomáš Pitule, Tomáš Kaberle.
55:29
Hosté budou 19 sekund bránit ve třech. Zdeněk Tauš (MST) dostává dvě minuty za sekání.
55:04
Kotouč z rohu propadl k Hořavovi. Horák si povyjel a jeho ránu chytá.
53:48
Dvě minuty za držení dostává Tomáš Procházka (MST).
53:30
Redlich se před brankou dostal k odraženému puku po akci Strnada. Branku přestřelil.
52:16
Švaňhal chytře přenechal kotouč Rudovskému, který sice trefil tyč, ale k puku se dostal MICHAL DRAGOUN, vybruslil před branku a překonal dezorientovaného Horáka. Ten poté hokejkou přetáhl tyčku, za což dostává osobní trest. Asistence: Jan Rudovský, Ondřej Švaňhal.
51:12
Tato přesilovka se hostům vůbec nevydařila.
50:43
Petruška dvakrát zavezl do pásma, ale pokaždé o kotouč hned přišel.
49:56
Minuta mostecké přesilovky je pryč, Severočeši se k ničemu nedostali.
48:56
Jakub Strnad (KLA) dostává dvě minuty za hrubost.
48:30
Redlich má smůlu. Před chvílí se ke kotouči dostal před brankou, jenže puk mu přeskočil hokejku.
47:34
46:44
Kladenský útočník se ukázal i na druhé straně, když na vlastního brankáře tečoval nahození Charouska. Středočeši si nakonec poradili.
46:06
Hořavova střela Horákovi propadla, ale vedle branky.
45:34
Tlak Kladna končí faulem. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Tomáš Procházka (MST).
44:55
Eberle za brankou vybojoval kotouč a hned jej servíroval na bližší tyč. Horák po chvilce našel puk v lapačce.
43:44
Lukáč od modré napálil bránícího Kříže.
42:54
Tenkrát znovu v roli nahrávače. Stach ovšem jeho pasu nedokázal využít a trefil jen Horáka.
42:12
Hosté vyrazili do akce tři na jednoho a Nedrda našel před brankou Petrušku. Ten však byl příliš blízko Lukášovi a nepovedlo se mu jej překonat.
41:24
Tenkrát periferně věděl před brankou o Hornovi, ale kotouč k němu nedostal.
40:41
Dragoun se dostal ke střele, ale byla hodně nepřesná.
40:01
Druhá perioda přinesla další tři branky. Poprvé v zápase se prosadili také hosté, ale to až v momentě, kdy domácí vedli o tři branky. Poslední trefa zatím po krásné akci patřila Hornovi.
40:00
39:32
Slavíček zaútočil v oslabení, branku Kladna ovšem netrefil.
38:10
Hned po buly vypálil od modré Rudovský a trefil Horáka do masky. Hostující brankář chvíli zůstal otřesen.
38:06
Horna nakrátko našel Eberleho, který trefil Horáka.
37:41
Hosté zaspali při střídání a museli si vypomoci faulem. Za nedovolené bránění dostává dvě minuty Vítězslav Nedrda (MST).
36:38
Nahození Kloučka vyrazil Horák maskou do rohu.
36:00
Rudovský si najel na nahrávku od Růžičky, ale v pásmu byl dříve než kotouč.
34:48
K Redlichovi se odrazil kotouč a domácí útočník trefil tyč. Domácí forvard stále čeká na první branku v sezoně.
34:03
Parádní akce domácích, byť přesilovková trefa z toho nebude. Kaberle naznačil střelu a našel Dragouna, který přes brankoviště oslovil TOMÁŠE HORNU. Ten nadvakrát dostal kotouč za Horáka. Asistence: Michal Dragoun.
33:02
Minuta oslabení je pryč, hosté zatím zvládají hru v početní nevýhodě.
32:36
Signál Kladna sice Horák vystihl, ale vypíchl puk přímo na hůl Tenkráta. Ten střílel sice rychle, ale přímo do brankáře Mostu.
31:59
Následovat bude kladenská přesilovka. Jan Bojer (MST) dostává dvě minuty za hákování.
31:16
Most právě vstřelil branku!
Nyní už se hosté prosazují. Přesilovou hru využívají střelou od modré. KAMIL CHAROUSEK z tohoto místa napřáhl a propálil všechno a všechny. Asistence: Patrik Petruška, Ondřej Havlíček.
31:04
Petruška vyslal hodně nepříjemnou střelu od modré. Lukáš vyrazil, ale dlouho nevěděl, kde kotouč je.
29:48
Odražený kotouč se dostal do brankoviště k Bojerovi. U něj však byl včas bránící Klouček, takže hostující útočník neměl čas na zakončení.
29:27
Tomáš Redlich (KLA) dostává dvě minuty za držení.
28:21
Důraz před brankou nese Kladnu ovoce. Kaberle od mantinelu nahodil kotouč do předbrankového prostoru, kde se prosadil PETR TENKRÁT, který dostal puk za Horáka. Asistence: Tomáš Kaberle.
26:27
Tauš se dostal k puku a také ke střele. Lukáš zasáhl.
25:54
Lukáč výborně předskočil Smolku a dostal puk mimo ledovou plochu.
24:45
Petruška se Stachem se zkusili individuálně prosadit, ale oba ztroskotali na prvním bránícím hráči.
23:26
Bojer se před brankou dostal ke kotouči a pořádně zaměstnal Lukáše.
21:16
Klouček zpátky na ledě, Most vyhodil na zakázané uvolnění.
20:58
Kladno zastavilo rozehru soupeře a domácí mohli vyhodit.
20:34
Hosté pokračují v početní výhodě.
20:01
Dvacet minut prvoligového hokeje v novém roce je za námi. Rytíři vedou nad Mostem 2:0, když se trefili na začátku a na konci první části.
20:00
19:26
Alinč číhal před brankou na odražený puk, na poslední chvíli přispěchal na pomoc Lukáč a puk odvrátil.
19:10
Tomáš Klouček (KLA) naremploval Tauše na Lukáše. Dostává za to dvě minuty za napadení a domácí brankář je navíc pořádně otřesen.
18:30
MILOSLAV HOŘAVA vyhrál souboj s obráncem, prohodil puk do útočné třetiny a jel ze strany na Horáka. Zvolil bekhendovou kličku a byl úspěšný, trefil se nad lapačku. Asistence: Jan Eberle, Michal Lukáč.
17:49
Domácí tlačili tak moc, až zapomněli na zadní vrátka, do kterých se vrhl Slavíček. Kolářík byl ovšem dostatečně rychlý a možnému brejku předešel.
17:11
Od Dragouna se puk odrazil před branku, Horák ovšem dával pozor, puk zastavil a schoval pod lapačkou.
16:43
Válek využil clonícího obránce ke střele. Trefil se však přesně do Lukáše.
16:13
Horák vyjel za branku vypomoci, ale o puk přišel. Kotouč se dostal před branku, ale Dalecký jej špatně trefil. Hostující brankář se stihl vrátit do branky a lapačkou puk chytil.
15:46
Lukáš za brankou vypomohl s rozehrávkou, kotouč se svezl po mantinelu do středního pásma.
14:48
Hosté se dostali do přečíslení, které zakončil Smolka individuálně. Lukáš nadvakrát úspěšný.
13:55
Růžička nahodil od mantinelu. Jeho pokus zkoušel tečovat Eberle, ale nepovedlo se a kotouč skončil v lapačce Horáka.
13:33
Hořava si rovnal kotouč na hokejku v prostoru mezi kruhy, hosté mu jej však uzmuli.
12:07
Po sérii útoků se Horák znovu dostal do akce, vhazování před mosteckou brankou.
10:58
Redlich našel před kasou zcela volného Strnada, který trefil do lapačky Horáka.
10:21
Zakázané uvolnění Kladenských.
09:05
Tauš z úhlu chytře mířil na bližší tyč, kde však Lukáš nechal rameno a vyrazil puk do ochranné sítě.
08:37
Horák zastavil nahození lapačkou. Kvůli dojíždějícímu Hornovi se rozhodl nerozehrávat.
08:07
Eberle z úhlu Horáka nezaskočil.
07:33
Válek se snadno dostal k puku. Z rohu si vybruslil do střelecké pozice a mířil na zadní tyč. Branku však minul.
06:58
Horna doslova hodil puk před branku, kotouč se od hokejek odrazil do vzduchu, ale Kladenští ho usměrnit nedovedli.
06:50
Rudovskému vyšla otočka kolem branky. Horák se ale překvapit nenechal.
06:04
Poslední minutky se hraje nahoru dolů. Šance ale nepřibývají.
04:37
Domácí zabránili zakázanému uvolnění a Horna se téměř dostal do gólové šance. O krok se však k puku nedostal.
03:11
Také Mostečtí se vydali poprvé na dostřel Lukášovi. S pokusem Smolky si však brankář Rytířů poradil.
02:19
Hořava se otočil na kruhu a ještě hledal Eberleho, který najížděl ke druhé tyči. Puk se ovšem od brusle obránce odrazil jinam.
01:23
Další střela už přináší první změnu stavu. Rudovský na modré čáře přistrčil kotouč na TOMÁŠE KABERLEHO, jehož rána skončila až za zády Horáka. Asistence: Jan Rudovský, Michal Dragoun.
01:10
Rudovský od modré našel hokejku Eberleho, který tečoval těsně mimo.
00:44
Hned poté byl faulován Rudovský. Dvě minuty dostává za nedovolené bránění Jakub Grin (MST).
00:24
Švaňhal si to rychle namířil do pásma soupeře. Jeho bekhendové nahození škrtl Horák lapačkou.
00:01

Rytíři Kladno: Lukáš (Švihálek) – Klouček, Kaberle, Růžička, Lukáč, Kolářík, Chalupa, Kehar – Rudovský, Dragoun, Švaňhal – Horna, Stach, Tenkrát – Eberle, Pitule, Hořava – Strnad, Dalecký, Redlich.

HC Most: Horák (Soukup) – Kousalík, Grin, Charousek, Kasal, Havelka, Hora, Kříž, Procházka – Slavíček, Alinč, Bojer – Havlíček, Smolka, Tauš – Petruška, Válek, Nedrda – Mical, Čmolík.

Rozhodčí: Krob – Rozlílek, Toman.
Domácímu celku bude v sestavě chybět Jan Jaroměřský, který hostoval z Olomouce. Hanáci si jej ovšem stáhli a zdá se, že nějaký čas nyní stráví Jaroměřský na Moravě. Do sestavy se naopak vrací bek Lukáš Chalupa.
Vzájemná utkání patřila v letošní sezoně Kladnu. Středočeši vyzráli na Most ve všech třech případech. Pouze jednou se Mostu podařilo Kladno obrat o body, stalo se tak při domácí porážce 2:3 v prodloužení. Další dva duely Kladno vyhrálo 5:1 a doma 9:3.
Téměř třicetibodová propast vězí mezi Kladnem a Mostem před vzájemným duelem. Zatímco Rytířům náleží v tabulce čtvrtá příčka, hosté jsou dvanáctí a budou mít ještě pořádnou honičku, pokud chtějí do play off.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.