Stadion Litoměřice po brankách Jiřího Ryse, Jaroslava Kally a Martin Procházky zaslouženě vítězí 3:0 a celkem už mají deset bodů. U dalšího online přenosu na přečtenou.
60:00
59:49
Celý stadion tleská.
58:40
Nenápadná střela T. Doležala hodně vystrašila hostujícího brankáře.
56:11
Král chytá střelu Boháče z levého bodu pro vhazování.
55:17
Střela Pavlíčka se zastavila v chumlu clonících hráčů před brankoviště a pro poskakující kotouč si došel Král a přikryl jej.
54:56
Ondráček opět osvobozuje svůj tým.
54:30
I hned po vhazování domácí vyhazují přes všechny čáry.
54:28
Vyloučení domácích. Dvě minuty za sekání dostává Dominik Bílek.
54:28
Po krásném sólu přes půlku hřiště nastřelil Endál tyč.
54:10
Míkovo nahození od modré bezpečně chytá Dlouhý.
52:27
Čtvrtý útok Litoměřic motá hlavy hostujícím hráčům.
51:40
T. Doležal nahazuje a celá pětka odchází střídat.
50:59
50:46
Chlapík vybruslil skrz brankoviště a z otočky střílel do připraveného Dlouhého.
50:08
Hosté hrají se čtyřmi hráči v poli.
49:26
Chlapík nepřesnou přihrávkou na Novák vyhání Litoměřice dos středního pásma.
49:04
Domácí mají možnost navýšit náskok v dvojnásobné přesilové hře.
48:59
Hosté jdou do tří! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jan Schleiss.
48:08
Vyloučení hostů. Dvě minuty za faul loktem dostává Tomáš Troliga.
47:53
Endál vybruslil z poza branky, střílel a kotouč se dostal k Zuckerovi, jehož pokus vytěsnil Král do ochranné sítě.
47:17
Kotouč se odrazil z poza brány před branku a Šulc si jej nebezpečně tečoval do branky. Pozorný Král však stihl zareagovat a chytá.
-81:57
Dnešnímu utkání přihlíží 970 diváků.
45:37
Kolář za vlastní brankou čeká na dostřídávající spoluhráče.
43:44
Rychlonožka Antončík objel bránícího hráče a dostal se do zakončení. Ovšem neúspěšného.
42:22
Už to vypadalo, že Procházka se dostane do samostatného úniku, ale na poslední chvíli mu kotouč vypíchl jeden z bránících hráčů.
41:13
Rebelové si nevypracovali žádnou šanci a domácí jsou v pěti.
40:01
Hosté pokračují v přesilové hře, která bude ještě trvat minutu a dvanáct vteřin.
40:01
Ve druhé třetině bylo k vidění mnoho šancí na obou stranách, i když na straně Stadionu bylo těch šancí daleko víc. I přes množství šancí se Stadionu podařilo v branku přetavit pouze jednu. Ve třiatřicáté minutě se trefil v přesilové hře Procházka. Třetí třetina začne přibližně v 18:43
.
40:00
39:40
Po nepřesné rozehrávce se hra dostala do středního pásma.
39:13
Vyloučení domácích. Dvě minuty za podražení dostává Jakub Kolář.
38:44
38:33
Hosté jsou více nebezpečná v oslabení než při hře v pěti. Do šance se tentokrát dostal Švaňhal, jenže Král je dnes k nepřekonání. Zatím.
37:38
Kalla nabíjel přes šířku pásma V Bílkovi, kterému střela nesedla a sotva dojela k hostujícímu gólmanovi.
37:18
Šulc střílel z první a Dlouhý chytá do rukavice.
37:14
Po kombinaci první formace se kotouči dostal Mikliš, který střílel z první, ale Dlouhý byl připravený.
36:44
Vyloučení hostů. Dvě minuty za sekání dostává David Pavlíček.
35:31
Střelu Procházky si do obličeje ztečoval Janáček, následně se puk odrazil zpět k Procházkovi, který bekhendem překonal Dlouhého. ALE! Z důvodu možného zranění rozhodčí přerušil hru a gól tak nebyl uznán.
33:30
Další šance Litoměřic. Tentokrát se do velké šance dostal Rys, ale nedokázal zakončit přesně.
32:05
Litoměřice právě vstřelily branku!
Litoměřice využívají přesilovou hru! T. Doležal našel mezi kruhy volného MARTINA PROCHÁZKU, který z otočky procpal kotouč mezi lapačkou a betonem Dlouhého. Asistence: Tomáš Doležal, Martin Ondráček.
30:48
Vyloučení hostů. Dvě minuty za držení dostává Lukáš Endál.
30:27
Rousek se dostal k dorážce, ale Král i trochu se štěstím fantastickým zákrokem vytáhl tento oblouček padající do branky.
29:05
Stadion prakticky nepouští Havlíčkův Brod z vlastního pásma a Dlouhý má tak o zábavu postaráno.
28:54
Šulc tečoval mimo branku přihrávku Ryse z rohu kluziště.
27:40
Piegl při rozehrávce ztratil kotouč mezi kruhy, kterého se zmocnil Z. Doležal, ale jeho bekhendová klička nepřinesla ovoce.
27:08
Ondráček z vrcholu levého kruhu trefil přesně Dlouhého lapačku.
26:23
Kolář střílel od modré čáry a Procházka tečoval kotouč před Dlouhým, který si však se změnou trajektorie puku poradil.
25:48
Král lapil střelu Pavlíčka do rukavice.
24:10
Z. Doležal společně s Antončíkem se dostali do přečíslení dva jednoho, prvně jmenovaný zkoušel překvapit Dlouhého střelou nad rameno, avšak hostující brankář byl připravený.
23:10
Druhá polovina přesilové hry se už Litoměřicím tolik nevyvedla a hosté hrají v pěti.
22:14
Stadion si během minuty vytvořil několik šancí, ale žádná nevedla ke gólu.
21:10
Vyloučení hostů. Dvě plus deset minut za vražení na hrazení dostává Dominik Boháč.
21:10
Přečíslení tři na jednoho! Bohužel to hráči Litoměřic překombinovali a nebyla z toho ani střela.
20:20
Rysova střela končí na plexiskle za Dlouhým.
20:01
V první dvacetiminutovce jsme viděli dvě branky, o které se opět postaralo trio V. Bílek, Kalla, Rys. Jediným kdo se z této trojice neprosadil je Vítězslav Bílek. DRUHÁ třetina začne přibližně v 17:52
20:00
18:49
Zakázané uvolnění domácích.
17:46
Tvrdá rána Procházky rozezvučela plexisklo za brankou Dlouhého.
17:23
Po nepřesném zpracování T. Doležala se ke kotouči Rousek, který zadovkou našel Endála, ale ten trefil jenom připraveného Krále.
16:49
Hosté hrají v plném počtu.
16:10
Míka střílel od modré čáry přímo do středu branky.
15:41
Domácí hrají v plném počtu a hosté se čtyřmi hráči v plném počtu.
14:55
Stadion má k dispozici přesilovou hru čtyři na tři.
14:49
Vyloučení hostů. Dvě minuty za držení dostává Martin Janáček.
13:41
Vyloučení na obou stranách. Dvě minuty za hrubost dostávají David Švagrovský (LTM) a Dominik Boháč (HBR).
13:10
Míka nahodil kotouč od modré čáry, Dlouhému propadl kotouč mezi betony a zůstal stát v brankovišti. Dojíždějící JAROSLAV KALLA už jenom došťouchl kotouč za brankovou čáru. Asistence: Radek Míka.
11:55
Z. Doležal z velkého úhlu chtěl překvapit Dlouhého, jenže mířil nad branku.
11:47
10:30
Odražený kotouč se dostal k JIŘÍMU RYSOVI, který neměl sebemenší problém trefit prázdnou branku. Asistence: Jaroslav Kalla.
09:38
Vyloučení hostů. Deset minut za nesportovní chování dostává Jakub Babka.
09:38
Během přerušené hry vznikla u střídačky domácích strkanice a hráče museli rozdělovat až rozhodčí.
09:34
Litoměřice i v oslabení aktivně napadají a Rebel má velké problémy s rozehrávkou.
08:58
K dobré šanci se ve vlastním oslabení dostal T. Doležal, bohužel pro něj byl Dlouhý rychlejší než Doležalova střela.
08:30
Míka zblokoval střelu a následně vyhodil kotouč na protilehlou stranu.
07:58
Pavlíček nebezpečně nahazoval kotouč od modré čáry, ale Král byl pozorný.
07:48
Vyloučení domácích. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Vítězslav Bílek.
07:01
Boháč od modré čáry mířil přesně do Královi lapačky.
06:14
Mickovu střelu z levé strany vyrazil Král.
05:14
Chlapík nahodil kotouč z vrcholu kruhů do chumlu hráčů stojících před Dlouhým. Střela se ani nedostala k brance a Chlapík si pro něj sám dojel, ale dorážku pokryl hostující brankář.
04:15
Škůrek vypálil od modré čáry, kotouč se odrazil přesně na hokejku Zuckera, který okamžitě pálil, ale Král stihl kotouč vykopnout betonem.
02:20
Nahozený kotouč Ondráčka vyráží Dlouhý do rohu kluziště.
01:16
Postavení mimo hru hostí.
00:23
Rys z prostoru mezi kruhy prověřil Dlouhého.
00:01

HC Stadion Litoměřice: Král (Přikryl) – Šulc, Mikliš, Míka, Plášil, Kolář, Bílek D., Málek – Bílek V., Kalla, Rys – Chlapík, Švagrovský, Novák – Ondráček, Procházka, Doležal T. – Schwamberger, Antončík, Doležal Z.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dlouhý (Svoboda) – Jeník, Janáček, Boháč, Pavlíček, Škůrek, Zítka, Piegl, Boček – Schleiss, Maliník, Babka – Zucker, Rousek, Endál – Micka, Troliga, Švaňhal – Milfait, Kuchta.
Rebelové vloni dosáhli bez problémů na čtvrtou příčku a byli jedním z favoritů soutěže. V letošní sezóně však Havlíčkův Brod prozatím okupuje poslední místo v tabulce se ziskem pouhopouhého jednoho bodu za prohru v prodloužení proti Havířovu. Značně oslaben tým oproti loňskému kádru bojuje s omlazeným mužstvem a zatím se výsledky novému trenérovi Barusovi nedostavili.
V Litoměřicích se v sobotním kole představí soupeř z Havlíčkova Brodu. Rebelové se zatím hodně trápí a stále čekají na svojí první výhru v letošní sezóně. Oslabený tým oproti loňsku však bojuje a Kališníky nečeká lehké utkání. Zápas se hraje v sobotu 20. září od 17:00 v litoměřické Kalich Areně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.