Dnešní utkání sledovalo 908 diváků.
Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:
HC Slovan Ústí nad Labem – Jan Pohl
HC Most – Lukáš Horák
Díky druhé třetině kdy se podařilo Mostu skórovat si hosté odvážejí 3 body. I přes to že vstřelili pouze jednu branku, díky čistému kontu, které si udržel Horák si tak domácí Slovan nepřipíše ani jeden bod.
60:00
59:58
Vhazuje se po levici Horáka, který už má jisté čisté konto.
59:43
Tomáš Rod ještě zastavuje puk za domácí prázdnou klecí a posílá jej do útočného pásma.
58:56
Hosté vyhazují do zakázaného uvolnění a na ledě je stále 6 bruslících domácích hráčů.
58:41
Domácí hrají bez brankáře!
58:38
Icing hostí.
58:30
Merta projel s pukem až za bránu Horáka, kde chtěl přihrát na Baránka, ovšem jeho přihrávku našli hosté a puk vyhazují.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty dnešního zápasu a domácí stále těsně prohrávají.
57:50
Akci Roubíka zastavila domácí obrana, když domácího nejproduktivnějšího hráče připravila o hokejku.
56:48
Pohl poslal puk před bránu, kde i několika dorážkám stále Horák odolává.
55:50
Domácím k vyrovnání zbývají 4 minuty a stále tlačí na Horáka.
54:35
Hanzl opět nebezpečnou střelou ohrozil vedení Mostu, to však stále drží Horák.
54:17
Černý nahazuje ze středního pásma puk na Horáka, který už má puk opět v lapačce.
53:47
Vladimír Brož projel s pukem okolo brány Volkeho a vydal seč sám do útoku, prokličkoval přes obranu Mostu a dokázal tuto akci zakončit střelou na Horáka. Ten má puk ve výstroji.
53:27
Je až neuvěřitelné kolika střelám Horák odolává a drží si stále čisté konto.
53:00
Rod projel s pukem až za modrou čáru odkud vystřelil. Horák má i tentokrát puk v lapačce.
52:35
Řada nepřesností se odehrává před Volkem.
51:54
Tomáš Vávra poslal nečekanou střelu z pravého kruhu, ale Horáka nepřekvapil.
51:40
Neskutečná akce domácích opět nekončí v bráně Horáka. I několika dorážkám úspěšně odolal.
51:05
Nervozita domácího týmu je vidět i ve stylu útočných akcí.
50:33
Tomáš Rod projel s pukem celým hřištěm, ale u Horáka ho o puk Mostečtí připravili.
49:10
Další sourozenecký sraz u mantinelu za Horákem. Baránkovi se opět rázně potkali a opět měl navrch mladší z nich.
48:11
Tůma si objel bránu Horáka a snažil se protlačit puk za betony hostujícího gólmana, ale to se mu nepodařilo.
47:34
47:25
Merta vybojoval puk na modré a projížděl až k Horákovi, kterého ohrozil nebezpečnou střelou. Horák však puk ani tentokrát nepropustil za svá záda.
46:06
Střelu Procházky tečoval Tůma mimo a provezl puk až do útočného pásma Slovanu.
45:47
Domácí provezli puk k Horákovi, aby ušetřili důležité vteřiny v početní nevýhodě.
45:34
Za podražení se na trestnou lavici na dvě minuty posadí Tomáš Vávra (UNL).
45:01
Nekonečné šance domácích stále hostující tým likviduje.
44:06
Nahození Roubíka Horák chytá, ale rozehrává.
42:45
Pohl posílá další střelu od modré , ale Horák je stále bezchybný.
42:21
41:20
Několik takzvaných tutovek nyní vychytal Horák. Obrovské šance domácích stále neprošli za záda hostujícího gólmana.
40:21
Přesilovou hru si zahrají domácí. Vyloučen na dvě minuty za sekání Kousalík (MST).
40:19
Roubík projel do úniku sám s pukem, ale Horák jeho úmysly prokoukl a puk nepropustil přes betony.
40:01
V druhé části už to vypadalo že opět hráči odjedou do kabin bez gólu. Ale díky využité přesilové hře 40 vteřin před koncem třetiny tomu tak není. Mostečtí měli o něco více šancí po celých dvacet minut a více se prosazovali. V poslední minutě dokázal otevřít skóre Ondřej Havlíček, který puk posunul do prázdné brány. Jestli domácí vyrovnají nebo si odvezou všechny body domů hosté rozhodne třetí třetina, která začne přibližně v 19:41.
40:00
39:19
Most právě vstřelil branku!
Domácí využívají přesilové hry a otevírají skóre. Martin Volke vyjel za vlastní bránu za pukem, než se stihl vrátit zpět na svoji pozici zpoza brány přihrál Patrik Petruška na připraveného ONDŘEJE HAVLÍČKA před bránou, který už puk jen posunul do prázdné svatyně domácích. Asistence: Patrik Petruška
39:05
Slovan vyhazuje za Horáka.
38:54
Za to rozhodčí viděl faul na straně domácích. Ondřeje Holomka (UNL) posílá na dvě minuty na trestnou lavici za faul loktem.
38:38
Vyjetého Volkeho hostující hráč podrazil, ovšem trest mu udělen nebyl.
38:19
Pohlova střely skončila v ochranné síti za Horákem. Vhazuje se po jeho pravici.
37:57
Bylo nařízeno trestné střílení po faulu Jakuba Havelky. Ladislav Gengel neproměňuje.
37:13
Letící puk nedokázal Roubík ve vzduchu před bránou usměrnit podle představ.
36:33
Další skvělý zákrok domácího brankáře proti střele Procházky z pravého kruhu.
36:19
Projíždějící puk okolo brány Volke přikryl na ledě lapačkou.
35:54
35:51
Po další šanci domácích puk zachycují hosté a při provážení puku do útočného pásma jsou opět zastaveni odpískaným ofsajdem.
35:10
Mostu se daří opět vyhodit.
34:47
Roubíkova přihrávka mířila na hostujícího hráče, který puk vyváží, ovšem jen do ofsajdu.
34:30
Těsně před bránou se u volného puku objevil Jan Kloz, kterého rázná střela skončila v ochranné síti nad Horákem.
33:54
Šance na obou stranách jsou doprovázeny dalším nedovoleným zákrokem. Vyloučen je nyní Daniel Hora (MST) na dvě minuty za držení protihráče.
32:40
Procházka vystřelil z pravého kruhu, Volke však pozorný vyráží.
32:10
Gengel projížděl s pukem k Horovi, ale jeho přihrávku zachytil hráč v modrobílém dresu.
31:18
31:07
Domácí provážejí puk k Horákovi.
30:06
30:00
Hora vystřelil z pravého kruhu, Volke puk chytá a rozehrává.
29:18
Jaroslav Roubík (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení. Bude se tak hrát necelou minutu 4 na 4.
28:22
Marek Kasal vybojoval puk u mantinelu za Volkem a vyváží puk z obranné třetiny.
28:06
Vyloučen hostující Marek Baránek (MST) na dvě minuty za hrubost.
27:55
Domácí mají výhodu.
27:10
Kloz poslal nepřesnou přihrávku na modrou na Holomka, který puk nestačil zastavit a hra se tak přesouvá k Volkemu.
26:05
Vávra poslal puk na Baránka na odkrytou stranu klece hostí, ten však nestihl puk zachytit a usměrnit jej až za brankovou čáru.
25:00
Mostečtí nepouštějí Slovan k puku a stále ohrožují Volkeho bránu.
24:24
Petruška si poradil s obranou Slovanu a nakonec jeho střela byla tečována mimo ledovou plochu.
23:12
Tauš vystřelil z levého kruhu, ale puk skončil v ochranné síti nad Volkem.
23:05
Vágner dostal přihrávku po modré, ale nad pukem naprázdno promáchl hokejkou.
22:39
Úmyslný ofsajd hostí.
22:19
Roubík od modré nahazuje na Horáka, který puk pokrývá lapačkou.
21:52
Pavel Smolka je dalším hostujícím hráčem, který nastřeluje na Volkeho, ale ten se ani tentokrát nenechal obelstít.
21:04
Na druhé straně měl obrovskou příležitost Marek Kasal střelou z levého kruhu, jeho rychlou střelu Volke chytá do lapačky.
20:51
I v začátku druhé třetiny se do útoku ženou domácí.
20:01
V první třetině jsme se nedočkali ani jednoho gólu. Ovšem to neznamená, že se neodehrálo nic zajímavého. Několik obrovských šancí měli hráči obou týmů i když domácí tým měl o něco navrch. Slovan měl k dispozici od Mostu dvě přesilové hry, ale díky skvělým zákrokům Horáka je nedokázal využít. V osobních soubojích se o něco lépe vedlo Mostu, tak uvidíme co nám nabídne další část, která začne přibližně v 18:48.
20:00
19:42
Volke si vyjel mimo bránu aby rozehrál. Roli nyní hráli milimetry, a štěstí stálo na straně Slovanu, když se puk před odkrytou bránou domácích zastavil těsně před brankovou čarou.
19:05
Bratři Bránkové se srazili u mantinelu, zajímavé je, že mladší bratr Marek (MST) srazil k zemi staršího bratra Martina (UNL).
18:44
18:40
Domácí se osvobozují a vyvážejí puk z obranné třetiny.
18:05
Mrazivé ticho na stadionu je při kombinacích před Volkem. Domácí obrana však nechybovala a hosty nepustila ani ke střele.
17:16
Tomáš Rod prokličkoval s pukem až do mezikruží před Horákem, ale tam ho o puk připravili obránci Mostu.
16:44
První přesilová hra Mostu. Vladimír Brož (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.
16:14
Pohlovu střelu z levého kruhu Horák vyrazil a Hora ihned zkoušel pozornost Volkeho na druhé straně. Ten se taky nenechal překvapit.
15:59
Zakázané uvolnění Mostu.
15:22
Roubík stál na konci přihrávek a snažil se oklamat Horáka, což se mu nepodařilo. Horák má puk pod kontrolou.
15:08
První formace domácích kombinuje před Horákem.
14:48
Ofsajd Slovanu.
14:29
Pohl a Hanzl probojovali společně puk až před Horáka, ale střelu prvně zmiňovaného hostující brankář vyráží.
13:09
13:08
Vágnerova přihrávka nesedla Tůmovi tak jak předpokládal a přišel tak o puk za bránou hostí.
12:27
Další vyhození hostí.
11:53
Hosté projíždí s pukem k Volkemu, ale Slovan se ihned vrací na druhou stranu.
11:09
Merta se dostal k puku před Horákem, který jeho střelu zneškodnil. Petr Kousalík (MST) byl vyloučen na dvě minuty za hákování.
10:43
Zakázané uvolnění domácích.
10:08
Přeučil z hranice levého kruhu vystřelil, ale trefil síť brány pouze zvenčí.
09:24
Smolka prokličkoval mezi střídajícím domácím týmem a vystřelil z pravého kruhu, Volke s klidem střelu vyrazil do ochranné sítě.
08:50
08:37
Holomek po několika přihrávkách s Roubíkem střílí od modré a Horák puk chytá.
07:58
Kasal je dalším obráncem, který vyhazuje přes všechna pásma.
07:38
Vágner vystřelil od modré, ale k dorážce se Vávra nedostal a Horák má puk pod lapačkou.
07:12
Po sražené střele od modré Brože hosté vyhazují puk za Volkeho.
06:50
Domácí signalizované výhody nevyužili a na trestnou lavici usedá Petr Přeučil (MST) na dvě minuty za hákování.
05:46
Kasal přebral domácím puk a snažil se ho vyvést až do útočného pásma Mostu, ale ve středním pásmu ho zastavili žlutomodří a vracejí se do útoku.
05:08
Další kdo ohrozil Horákovu bránu byl Baránek (UNL) střelou z levého kruhu, Horák však střelu vyráží.
04:37
Černý pálí z mezikruží ráznou střelu, ale klec hostí těsně minul.
03:50
Tauš z velkého úhlu trefil tyčku brány Volkeho po které se puk na štěstí pro domácí svezl mimo.
02:29
Vávra před bránou chtěl ještě přihrát na Hanzla, ale ten puk nezachytil a ke střele tak nedošlo.
01:06
Petr Přeučil bývalý hráč Slovanu nyní projel hřištěm k Volkemu, kde mu bývalí spoluhráči puk vzali.
00:27
Do útoku se vydali hosté, ale Slovan ihned puk vyhazuje k Horákovi.
00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kosina) – Holomek, Kolafa, Vágner "C", Brož, Pohl, Černý "A", Smetana – Rod, Roubík "A", Kloz – Gengel, Merta, Tůma – Vávra, Hanzl, Pořický – Martin Baránek

HC Most: Horák (Soukup) – Kousalík, Grin, Kasal, Procházka, Havelka, Hora, Marek Baránek – Tauš "C", Alinč, Slavíček "A" – Přeučil, Havlíček, Petruška – Jurčík, Smolka, Šrámek – Mical, Válek, Bojer

Rozhodčí: Lukáš Bejček – Marek Šmika, Petr Bosák.