Dnešní utkání je u konce a z vítěztví se radují domácí hráči, kteří porazili Benátky nad Jizerou 4:2. O výhře Kadaně rozhodla povedený první třetina, kterou vyhrála 3:0.
59:44
Sloboda se pokoušel trefit odkytou branku, ale netrefil se, takže je pískáno zakázané uvolnění. Hra se přesuje před Jakuba Čecha.
59:15
Síly na ledě se srovnají, jelikož je vyloučen Vít Jonák (BEN) na dvě minuty za sekání. Jonák rovnou odchází naštvaně do kabin.
59:10
Benátkám se nedaří dostat do útočného pásma navíc přichází vyloučení.
58:51
Benátky nad Jizerou hrají power play.
58:46
Oddechový čas pro hosty.
58:46
Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Hlava – 2 min., podražení).
58:01
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:01
Kadaň drží útočné pásmo a snaží se utkání v klidu dohrát.
55:48
Kadaň se hnala do útoku tři na dva, ve kterém Roman Chlouba nabíjel do dobré pozice Jakubu Chrpovi, který však kotouč ve slibné šanci promáchl.
55:14
Nahození domácích kryje Filip Novotný, čímž domácí vybojovali útočné pásmo.
54:29
Benátky nad Jizerou přehrali svou snahu dostat se do útočného pásma je pískán ofsajd.
51:36
51:04
Martin Kadlec zahazuje svou příležitost na zvýšení náskoku, když během trestného střílení nechal vyniknout Filipa Novotného.
51:04
Bylo nařízeno trestné střílení po faulu Petra Kaliny na domácího hráče!
49:36
Přesilovou hru si zahraje také domácí Kadaň. Vyloučen David Kajínek (BEN) na dvě minuty za držení protihráče.
49:27
47:41
Benátky právě vstřelily branku!
Benátky nad Jizerou využívají dvé dvojnásobné výhody rychle a dostávají se na rozdíl dvou branek, což může ještě pořádně zamotat průběhem dnešního zápasu. Přisilovou hru využil a zakončil JIŘÍ ČERNOCH. Asistence: Jiří Říha a Jiří Rys.
47:27
Domácí půjdou do tří. Chrpu na trestné lavici podpoří Jakub Trefný, který si odsedí dvouminutový trest za hru vysokou holí.
47:21
Další vyloučení na domácí Jakub Chrpa na dvě minuty za podražení.
Radek Veselý odjíždí na střídačku sám. Vypadá to, že si pohnul s ramenem.
46:40
Na ledě zůstal po souboji ležet Radek Veselý. Rozhodčí po chvíli přerušuje hru a přijíždí ke zraněnému hráči.
45:36
Šimon Szathmáry prověřil pozornost FIlipa Novotného, ten svůj tým podržel povedeným zákrokem. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
44:43
Hra se opět poněkud zklidnila. Oba brankáři v této části hry nemají moc práce.
42:59
Ta přišla nyní, ale Filip Novotný byl připravený, takže ho střelecký pokus jednoho z domácích hráčů nepřekvapil a v pohodě jej chytá. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
42:46
Kadaň zamkla Benátky na Jizerou v obranném pásmu. Domácí zatím pouze kombinují a vyčkávají na správnou příležitost ke střele.
42:00
Benátky nad Jizerou se zkoušely dostat do útočného pásma, ale jejich snahu zastavuje čárový rozhodčím hvizdem do píšťalky a ukazuje ofsajd.
41:40
Na začátku třetího dějství je k vidění hned několik nepřesností na obou stranách. Puk často střídá svého majitele, ale ani jeden z celků se nedokáže pořádně probojovat do útočného pásma.
41:08
Také domácí jsou v plném počtu.
40:44
40:36
Jaromír Kverka prokličkoval mezi dvěma hráči a následně zakončil, jeho střela nadělala Filipu Novotnému plné ruce práce, ale nakonec puk ukočíroval.
40:05
Úvod třetí části bude ve znamení hry čtyři na čtyři, neboť oba celky mají po jednom vyloučeným.
40:01
Hráči jsou zpět na ledě, takže nic nebrání začátku třetí třetiny.
Další třetina začne přibližně v 19:42.
Druhých dvacet minut je minulostí. V této třetině se obraz hry uklidnil a ke slovu se konečně dostali i hosté z Benátek nad Jizerou, před tím však Kadaň dokázala odskočit na rozdíl čtyř branek. O jedinou branku Benátek se postaral Jiří Kurka.
40:00
39:45
Jakub Čech teď podržel svůj tým před inkasováním druhé branky. Jiří Rys ujížděl prakticky sám na domácího brankáře, ten si však vyjel mimo své brankoviště a skluzem vypíchl útočícímu hráči puk.
39:31
Kadaň už se dostávala do útočného pásma, ale jejich pokus zastavuje ofsajd.
39:08
Síly na ledě se srovnají, jelikož je vyloučen Nicolas Hlava (KAD) na dvě minuty za hrubost.
39:00
Kadaň vyhrála buly a udržela útočné pásmo, takže může svého soupeře zatlačit.
38:44
V závěru druhé části si Kadaň zahraje přesilovou hru. Vyloučen je Vít Jonák (BEN) na dvě minuty za sekání.
38:06
V benátském protiútoku si připisuje Jakub Čech úspěšných zákrok proti Zdeňku Kubicovi. Vhazovat se bude v útočném pásmu hostů.
37:38
Jakub Trefný nahodil puk do útočného pásma, kde se jej snažil vybojovalt Martin Kadlec, ale neuspěl a Benátky nad Jizerou mohou jít do protiútoku.
36:48
Ukázkovým hitem se prezentoval Petr Koblasa, který "sestřelil" svého protihráče.
35:54
Přes nepřízeň domácích hráčů je pískáno zakázané uvolnění. Hra se přesune před Jakuba Čecha.
35:26
Druhou třetinu doprovází podstatně klidnější hra než v první dvacetiminutovce, kdy měli domácí až drtivou převahu. Obraz hry se srovnal, což začínají hostující Benátky nad Jizerou využívat. Podaří se jim ještě utkání zdramatizovat?
34:58
Nahození od modré čáry ukrývá Filip Novotný raději pod svou lapačkou. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
34:34
Domácí v plném počtu, takže ani tuto přesilovou hru Benátky nad Jizerou nevyužily.
33:13
Vít Jonák zkoušel přihrávat před branku Jakuba Čecha, kde stál osamocený Jiří Černoch, ale přihrávku Jonáka na poslední chvíli zablokoval Szathmáry.
32:34
Nekázaň na domácí straně pokračuje. Vyloučen je Vaněk Dominik na dvě minuty za hákování, takže Benátky nad Jizerou si zahrají další přesilovou hru.
31:45
31:25
Benátky nad Jizerou toto oslabení brání opravdu důsledně a Kadaň zatím nic nevymyslela.
30:40
Kadaň kombinovala v útočném pásmu, ale čárový rozhodčí po jedné z přihrávce na modrou čáru píská ofsajd, jelikož kadaňský obránce zpracoval kotouč až ve středním pásmu.
29:45
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Ordoš Jan – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
28:08
Benátky nakonec domácího brankáře přeci jen překonávají a regulují tak stav na 1:4. Daniel Špaček přihrál JIŘÍMU KURKOVI, který přękonal ležícího Jakuba Čecha. Asistence: Daniel Špaček a Jiří Rys.
27:49
Benátky se dostaly do brejku dva na jednoho, ve které vynikl Jakub Čech, který jí zastavil svým betonem, když se Špaček snažil přihrát na lépe postaveného Volfa.
27:22
27:10
Filip Novotný si připisuje další úspěšný zákrok a tentokrát puk přikrývá. Následovat bude vhazování v útočném pásmu domácí Kadaně.
26:24
Kadaň držela Benátky v obranném pásmu a byla z toho zajímavá situace na konci, které stál Nicolas Hlava, jehož střela Filip Novotný vyrazil betony.
25:22
Kadaň si zahraje přesilovou hru, jelikož DANIEL Špaček (BEN) si přidržel protihráče, což nezůstalo v očích pana rozhodčího utajeno. Vysloužil si dvě minuty
25:05
Po čtvrté brance Kadaně se hra uklidnila. Domácí už tolik nepospíchají, takže se snaží svého soupeře ukolébat.
24:25
Sloboda se snažil před brankou tečovat střelu Černého, tu však tečoval pouze jeden z obránících hráčů Benátek, který sklepl puk do ochranné sítě. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
23:26
Icing i na druhé straně. Kadaň se chvíli nemohla dostat ze svého obranného pásma, ale nakonec se jí to povedlo, avšak Benátky tak rychle pospíchaly zpátky až se dostaly na zakázané uvolnění.
23:01
Zakázané uvolnění domácího celku.
21:51
Kadaň právě vstřelila branku!
Kadaňská jízda pokračuje! Domácí vedou už u čtyři branky. ROMAN CHLOUBA šikovně překonal bezmocného Filipa Novotného a potvrzuje dnešní formu domácích. Asistence: Nicolas Hlava a Jakub Trefný.
21:19
Jiří Černoch přenachl v útočném pásmu puk lépe postavenému Vítu Jonákovi, který ze slibné pozice vůbec netrefuje domácí branku.
20:45
20:08
Kadaň vyhrála úvodní buly druhé části a posílá puk za branku Notovného. Domácí budou začínají druhou část v oslabení.
20:01
Oba celky přicházejí na ledovou plochu. Druhá třetině začne za malou chvilku.
Další třetina začne přibližně v 18:52.
Prvních dvacet minut utkání je za námi a diváci, kteří si našli cestu na zimní stadion v Kadani jistě nelitují, jelikož už mohli vidět tři branky, které vstřelil domácí celek.
20:00
19:14
Kadaň sice trápí nekázaň, ale oslabení zatím zvládají domácí svěřenci na jedničku.
18:45
Jestli dnes Kadaň něco trápí, tak nekázeň. Na trestnou usadá Šimon Szathmáry, který si odpyká dvouminutový trest za podražení.
18:36
Kadaň opět zatlačila svého soka v jejich obranném pásmu, ale Filip Novotný zatím zasahovat nemusel.
17:54
Zakázané uvolnění hostů.
17:22
První třetina se blíží do svého závěru. Hosté si po této dvacetiminutovce budou mít jistě co říct, zatím co v domácí kabině zavládne spokojenost.
16:39
15:48
Kadaň tuto přesilovku zatím důkladně brání a Benátky nepouští ani do útočného pásma. Hosté však mají ještě necelou minutu přesilové hry.
15:15
Úvod přesilové hry Benátek nad Jizerou se odehrává před jejich brankáře. Kam Kadaň hru přesunula.
14:39
Benátky dostanou možnost sehrát další přesilovou hru. Domink Vaněk za brankou přehnal důraz při získávání puku, když dohrál brankáře Novotného, takže si bude muset odsedět dvouminutový trest za napadení,
13:49
Po jednom ze soubojů zůstal na ledě ležet Nicolas Hlava, který se však po chvilce otřepal a odjíždí na střídačku.
12:36
Kadaň nakonec svou první přesilovou hru využívá. Po kombinaci v útočném pásmu se dostal ke střele ŠIMON SZATHMÁRY, který se nemýlil. Asistence: Jaroslav Kverka a Martin Kadlec.
12:07
Domácímu celku se stále nedaří dostat se ke kombinaci v útočném pásmu. Benátky dobře brání.
11:26
Benátky v úvodu oslabení nepustily Kadaň ani do pásma, když vyhrály buly a následně vyvezly puk až Čechovi.
10:49
Přesilovou hru si zahraje také domácí Kadaň. Zdeněk Kubice (BEN) si bude muset odpykat dvouminutový trest za hákování.
10:07
Domácí v plném počtu. Benátky sehrály dobrou přesilovou hru, ale kýžené branky se nedočkaly.
10:00
Jiří Černoch se dostal k odraženému puku a měl před sebou poodkrytou branku, v této dobré pozici ale nechal vyniknout domácího brankáře, který jeho střelu vyrazil betonem.
09:33
Jiří Říha vyslal razantní projektil od modré čáry, ale jeho střelecký pokus zlikvidoval Jakub Čech betonem.
09:15
Benátky zavřely Kadaň v jejich obranném pásma a komibnují.
08:58
Odražený puk od zadního mantinelu raději Jakub Čech ukryl pod dvou lapačkou. Bude se vhazovat v útočném pásmu Benátek.
08:37
Buly před Jakubem Čechem vyhráli domácí, kteří ihned vyhazují puk až za branku hostí.
08:07
Benátky se budou moc oklepat z nepovedeného vstupu do utkání. Pomoc by jim v tom měla přesilová hra, jelikož nedovoleným způsobem si počínal Dominik Vaněk (KAD), který si odpyká dvouminutový trest za vražení na hražení.
07:20
První vážnější situaci před brankou Jakuba Čecha způsobil Zdeněk Kubica, který na dvakrát vypálil, ale brankář Kadaně si připsal dva úspěšné zákroky.
06:38
Zatím co domácí celek prožívá povedený vstup do utkání, tak Benátky spíš hororový, jelikož jim nic nevychází a navíc už obdrželi dvě branky.
05:22
Kadaň využila signalizovaného trestu, který se tak nebude ukádat. Domácí se navíc dostávají do dvoubrankového vedení. Kverka posunul puk na lépe postaveného MARITNA ŠŤOVÍČKA, jenž puk propasíroval až za záda brankáře Novotného. Asistence: Jaromír Kverka.
04:35
Čech musel zasahovat proti střela Kaliny, jehož střela nenadělala domácímu brankáři moc starostí.
04:15
Nepřesná přihrávka Benátek míří na zakázané uvolnění. Hra se přesune před Novotného.
03:32
Až nyní se Benátkám podařilo dostat se z obranného pásma a podívat se do toho útočného, kde však příliš dlouho nepobyly, neboť o puk po nahození přišly.
03:00
Kadaň za uplynulé tři minuty nepustila Benátky z jejich obranného pásma. Hosté zatím nenašli na domácí celek správný recept.
02:50
Další střelu na Novotného si připisuje autor první branky Martin Kadlec, ale tuhle střelu brankář Benátek chytá do lapačky.
02:35
Úvod utkání jasně patří Kadani, která svého soupeře drží v útočném pásmu. Notovný už musel dvakrát zasahovat.
02:00
Benátky jsou rychle obdrženou brankou celkem zaskočený, což jde poznat i na jejich herním projevu.
00:31
Tak to je opravdu povedený vstup do utkání v podání Kadaně, která se dostává do vedení hned z první střely na branku. MARTIN KADLEC z prostoru pro vhazování pokoušel své štěstí a vyšlo. Nenápadná střela propadla Notovnému mezi betony a domácí vedou 1:0. Asistence: Jaroslav Mrázek.
00:10
Úvodní buly utkání vyhrál domácí celek, který se prakticky hned vrhl do útočného pásma, kde však puk ztratil.
00:01
Na ledě už zůstali jen zahajovací formace, které se scházejí ve středním pásmu, kde sudí hodí úvodní buly utkání.
Týmy přicházejí na ledovou plochu. Do začátku utkání zbývá jen pár vteřin.
Oba týmy už absolhovaly klasické předzápasové rozbruslení. Utkání začne za necelých osm minut.

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dvořák) – Černý, Rohan, Trefný, Szathmáry, Drovný, Mrázek – Kadlec, Kverka, Sloboda – Chrpa, Chlouba, Hlava – Koblasa, Vrána, Vaněk – Šťovíček, Veselý, Macháček.

HC Benátky nad Jizerou: Novotný (Hosnedl) – Pabiška, Říha, Kalina, Kajínek, Ulrych, Kurka, Hubáčák – Rys, Černoch, Jonák – Špaček, Volf, Dlouhý – Víšek, Kubica, Ordoš – Huňa, Hrníčko, Paločko.

Rozhodčí: Koziol – Rampír, Kotlík.
SK KADAŇ
Domácí celek se aktuálně nachází na šestém místě, když v dosavadních 41. kolech nasbíral 63 bodů. Šesté místo zajištuje přímí postup do play-off. Kadaň má dvoubodovou ztrátu na pátý Přerov a úzký jednobodový náskok nad dvojcí Havířov Prostějov. Kadaň nastřílela svým soupeřům 120 branek, ale sama jich obdržela 117. Nejproduktivnějším hráčem výběru Jaroslava Becka je Roman Chlouba, jenž má na svém kontě po patnácti odehraných utkání 22 bodů za devět branek a třináct asistencí.

HC BENÁTKY NAD JIZEROU
Benátky na Jizerou se nacházejí na dvanáctém místě se ziskem 43 bodů a ztrátou 12 bodů na Třebíč na jedenáctém místě. Menší bodový rozestup mají Benátky se Šumperkem na třináctém místě, ten činí pouhé tři body. Partnerský klub Bílých Tygrů Liberec nastřílel v aktuální sezóně WSM ligy 103 branek a obdržel jich 148, díky čemu mají druhou nejprůchodnější defenzívu soutěže. Nejproduktivnější hráče Benátek nad Jizerou je Jan Plodek, jenž má na svém kontě 23 bodů za sedm branek a šestnáct asistencí.
Dobrý den, vítám Vás u sledování onlajn přenosu ze 42. kola WSM ligy. V tomto utkání přivítá domácí SK Kadaň tým HC Benátky nad Jizerou.