"Předpověď" z konce druhé třetiny, že to pro Třebíč nebude v poslední části hry jednoduché, se bezezbytku naplnila. Kadaň ve třetí třetině oproti předchozím dvěma lépe kombinovala, byla důraznější a to vše zúročila těsně před koncem hry. V oslabení domácích protlačila třicet sekund před závěrečným hvizdem za záda Vejmelky třetí gól a Třebíč zažila perné chvíle. Tlak hostů podpořený šesti hráči v poli však ustála a získává nejen čtvrté vítězství v řadě, ale především cenné tři body. Onlajn končí. Děkujeme za pozornost a přejeme všem příznivcům prvoligového hokeje hezký večer.
59:30
Oddechový čas pro hosty.
59:30
Kadaň právě vstřelila branku!
Těsně před koncem třetí třetiny se podařilo Kadani snížit stav. Gól vstřelil MARTIN ROHAN. Asistence: Kamil Charousek, Antonín Drobný.
58:59
Kadaň odvolala brankáře a hraje se tak 6 na 4.
58:58
Vyloučen Petr Polodna (TRE) na 2 minuty – podražení.
58:13
Matěj Pekr se teď opakovaně dostal do výborné střelecké pozice. Od hattricku ho dělil jenom krůček.
57:42
Ofsajd Kadaně.
56:54
Třebíč se osvobozuje pouze na základě icingu.
56:49
Vejmelka teď podržel svůj tým. Opět se vhazuje v obranném pásmu domácích.
56:10
S blížícím se koncem hry hráči Kadaně vyvážejí puk co nejblíže k Vejmelkovi. Ten musí častěji zasahovat.
55:47
Vhazovat se bude před Vejmelkou.
54:46
Malena se Psotou za asistence hráčů Kadaně u mantinelu bojovali o puk, který posílají zpět do hry.
53:43
Matěj Pekr skvěle prokličkoval středem hřiště až před bránu Kadaně a prověřil výstroj brankáře hostů.
52:50
Matěj Psota obdržel od jednoho ze spoluhráčů parádní přihrávku, kterou Dlouhý likviduje.
51:22
50:35
Ve vlastním oslabení se Horácká Slávie přesunula před Doluhého, Kusko našel Polodnu, který sám najížděl před branku hostů. Nepodařilo se mu proměnit.
49:22
Vyloučen David Dolníček (TRE) na 2 minuty – hákování.
49:07
Třebíč doráží na Kadaňské hráče. Důrazná hra kapitána týmu domácích přinesla vyloučení.
48:56
Vhazování před Dlouhým.
48:15
Třebíč nahodila puk na Dlouhého. Ten jej poslal za svou bránu.
47:50
Vejmelka ukryl puk pod svou lapačku. Vhazuje se před domácím brankářem.
47:00
Vhazování v obranném pásmu domácích vyhrála Kadaň a pokusila se vystřelit na Vejmelku. Jejich kombinaci se Třebíči podařilo zlikvidovat.
46:28
Napříč hřištěm projel Vlastimil Bilčík a dostal se až před Jana Dlouhého, který jeho tvrdou střelu pokryl.
45:37
Plný počet hráčů v poli Kadani evidentně svědčí, jejich hra opět přináší zajímavé situace.
45:10
Po delší době má Vejmelka práci. Střelu likviduje u levé tyče, vhazuje se před domácími.
44:51
44:30
Dvojice Bartoň – Malena od modré opakovaně trápí brankáře hostů. Ten však jejich pokusy odvrací.
44:09
V třebíčské přesilovce si aktivně počíná Petr Štindl, který opakovaně prověřuje Dlouhého.
43:05
Bílé hvězdy se usadily v obranném pásmu hostů. Petr Polodna už podruhé ohrozil jejich svatyni.
42:51
Vyloučen Nicolas Hlava (KAD) na 2 minuty – krosček.
42:04
Dočekal zpoza kadaňské brány našel Erata, který tvrdě vystřelil na Dlouhého.
41:46
Po střele hostů končí puk v ochranné síti za zády Vejmelky. Vhazuje se před domácím brankářem.
40:49
Matěj Pekr prověřil u levé tyče gólmana Dlouhého. Podaří li se mu ještě jednou skórovat oslaví dnes svůj hattrick.
40:20
Třebíč sevřela Kadaň v jejich obranném pásmu. Ta se po třiceti sekundách osvobozuje.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli řadu šancí na obou stranách kluziště. Více ze hry měla Horácká Slavia, přestože gól hostů čtyřicet vteřin před koncem druhé třetiny tomu nenasvědčuje. Dvougólový rozdíl není nepřekonatelný a pokud třetí třetina přinese na straně hostů přesnější a důraznější hru, může se Horácká Slavia ještě pěkně zapotit. Třetí třetina začne přibližně v 19:03.
40:00
39:10
Po kombinaci Drtiny s Drobným se k puku po odražení od brány dostal JAROMÍR KVERKA a snižuje. Asistence: Antonín Drobný, Jiří Drtina.
37:29
Vhazování v obranném pásmu Třebíče vvyhráli domácí a vyhodili puk do středního pásma.
37:05
Diváci svým skandováním podporují Horáckou Slavii, která čelila zajímavé, ale doposud neefektivní kombinaci hostů v obranném pásmu.
35:59
Třebíč se pokusila o kombinaci před brankou hostů. Obránci ji však dokázali překazit.
35:21
Hráč Kadaně Račuk zacílil na Vejmelku, který u levé tyče vykryl nebezpečnou střelu horní polovinou těla.
34:35
Jan Dlouhý likviduje nadvakrát nebezpečnou střelu Horácké Slávie. Vzápětí je ohrožen znovu, ale i s touto situací si poradil.
34:13
Kadaň se brání tlaku domácích jen prostým vyhozením puku.
33:19
Polodna podél levého mantinelu najel před Dlouhého, kde nezpracoval pěknou přihrávku.
32:30
Hra se přesunula před branku domácích. Důrazná obrana jim znemožňuje vystřelit na Vejmelku.
32:17
Brankář hostů likviduje další ze střel domácích.
31:30
Kadaň se pokouší dostat do obranného pásma domácích. TI je však většinou zastaví na modré čáře. Pokud se přes ní dostane, není schopna efektivně zakončit.
30:06
Jsme v polovině utkání. Třebíč stále produkuje pohlednější hokej a pro Kadaň nebezpečnější hru.
28:55
28:25
Třebíči se podařilo vystřelit na Dlouhého. Kusko přihrál na Štindla, ten našel jednoho ze svých spoluhráčů, který od modré prověřil pozornost gólmana Kadaně.
27:21
Snaha hostů o změnu výsledku vede Kadaň k tvrdší hře, která před chvíli skončila faulem.
26:55
Vyloučen Darek Hejcman na 2 minuty – nedovolené bránění.
26:08
Vhazování před Dlouhým vyhráli domácí, ale v obranném pásmu hostů se dlouho neudrželi.
25:33
Kadaň zpřesňuje svou rozehrávku a pohledně kombinuje před Vejmelkou.
24:35
Snahu domácích o vstřelení dalšího gólu likviduje v mezikruží účinná obrana hostů.
24:17
23:45
Třebíč se snaží zaujmout dobrou střeleckou pozici. To se jim ale nedaří, Kadaň si bere puk a vyráží kupředu.
22:45
Třebíčští nyní kombinují před brankou hostů. Dlouhý s trochou štěstí zlikvidoval jednu ze střel betonem.
22:13
Vyloučen Martin Rohan (KAD) na 2 minuty – sekání.
21:15
Díky zásahu jednoho z Kadaňských skončil jeden z hráčů domácích na ledu. Rozhodčí tento zákrok neposoudili jako faul.
20:03
20:01
První třetina byla prakticky bez vyjímky v režii Horácké Slavie. Diváci na první gól čekali pouhou minutu a půl. Matěj Pekr poslal domácí do vedení a v jeho šlépějích se následně vydali i Martin Dočekla, znovu Matěj Pekr a šest minut před koncem už bílé hvězdy vedly rozdílem čtyř gólů díky Vojtěchu Šikovi. V rozletu je čtyři a půl minuty před koncem první třetiny přibrzdil obránce hostů Antonín Drobný. Nedá se říct, že by hosté byli bez šancí, naopak byli po střelecké stránce produktivní. Nicméně bezchybný Vejmelka, něpřesnosti ve hře Kadaně a ne zcela zabezpečená brána hostů prozatím více napínají plachty Horácké Slávie. Druhá třetina začne přibližně v 18:17.
20:00
18:58
Vlastní oslabení Třebíč s drobnými potížemi zvládá prozatím úspěšně. Karel Vejmelka likviduje u pravé tyče střelu Kadaňe.
18:04
17:57
Dlouhý pas, který směřoval na Romana Erata minul jeho hůl. Ze slibně vypadající akce vzešlo pouze zakázané uvolnění domácích.
17:20
Zakázané uvolnění Třebíče.
15:34
Kadani se podařilo díky asistenci Račuka se Zadražilem a rozhodující střele TOMÁŠE ROHANA snížit na 4 : 1. Asistence: Marek Račuk, Matěj Zadražil.
15:00
Kadaň rychle vystartovala dopředu, kde jejich akci pomocí efektního skluzu po ledě likvidoval Jan Wasserbauer.
13:50
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Zpoza Dlouhého brány dostal přihrávku VOJTĚCH ŠIK, který v tu chvíli stál před brankářem hostů osamocen a bezpečně vsítil. Asistence: Matěj Pekr, Petr Polodna.
13:10
Na třebíčského brankáře teď Kadaň vystřelila sérii střel. Tomu se podařilo všechny zneškodnit.
11:32
Tlak Kadaňe v těchto chvílích generuje z její strany nepříliš pohledný hokej s řadou chyb.
11:06
Úmyslný ofsajd Kadaňe.
10:22
Kadaň se snaží zvrátit vývoj utkání. Využívá sebemenší příležitosti k tomu, aby vystřelila na Vejmelku. Třebíčský golman však jejich střely likviduje.
09:30
Po třetí inkasované brance Kadaň střídá brankáře a do brány nastupuje Jan Dlouhý.
07:59
Po té, co Kadaň zahustila prostor před Vejmelkou se puku chopili třebíčtší. Adam Raška přihrál MATĚJI PEKROVI, který dnes už podruhé skóruje z mezikruží. Asistence: Adam Raška.
05:19
Po pěkné kombinaci Šika s Raškou se po zadovce k puku dostal MARTIN DOČEKAL a proměnil svou šanci. Asistence: Adam Raška, Vojtěch Šik.
04:45
Bilčík (TRE) poslal dlouhý pas na Kuska, který vystřelil na Strmeňě, ten s jeho střelou neměl potíže.
04:04
Třebíč šikovně obsadila střední pásmo a hosté se marně snaží propracovat do obranného pásma domácích.
02:44
Po první inkasované brance Kadaň zrychlila pohyb po ledu a snaží se prosadit před Vejmelkou.
01:26
Po první střele napodruhé MATĚJ PEKR využil svou příležitost. Dostal Třebíč do vedení. Asistence: Václav Čejka.
01:16
První střelou se prezentoval Matěj Pekr.
00:27
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:01
V posledním utkání mezi Třebíčí a Kadaní byla úspěšnější Kadaň. Porazila Horáky 1 : 0. Zvednou dnes třebíčští hozenou rukavici? Prozradí to dnešní utkání. Onlajn přenos začíná přibližně za 23 minut.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Bartoň, Malena "A", Štindl, Čejka, Přibyl, Bilčík – Miškovský, Dolníček "C", Erat "A" – Pekr, Polodna, Kusko – Dočekal, Raška, Šik – Psota, Tomek, Wasserbauer.

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dlouhý) – Drobný, Drtina, Charousek "A", Szathmáry, Blaha, Rohan, Černý, Trefný "C" – Račuk "A", Zadražil, Rohan – Chrpa, Kverka, Hlava – Vaněk, Vrána, Sloboda – Macháček, Hejcman, Šťovíček.

Rozhodčí: Doležal – Čížek, Křivohlavý..
Dvacáté kolo WSM ligy zavede na led SK Horácké Slavie Třebíč SK Kadaň. Oba týmy si před týdenní reprezentační přestávkou dokázaly poradit s favorizovanými soupeři. Kadaň na domácím ledu přibrzdila rozjetý jihočeský Motor, když ve druhé třetině otočila vývoj utkání a vyhrála 3:1. Horácká Slavia si pak ze stadionu Slavie Praha přivezla po samostatných nájezdech a vítězství 2:1 dva body. Aktuálně dělí šestou Třebíč od čtvrté Kadaně dvě příčky. S pořadím může zamíchat zítřejší utkání. On-line přenos začíná tradičně v 17:30.

Soupisky obou soupeřů v minulém kole

SK Kadaň: Dvořák– Drobný, Trefný, Szathmáry, Blaha, Černý, Rohan, Novák, Cestr – Račuk, Kůs, Hejcman – Veselý, Kverka, Hlava – Vaněk, Vrána, Sloboda – Wágner, Macháček, Šťovíček

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka – Malena, Štindl, Čejka, Niko, Bilčík, Přibyl, Bartoň – Zuzin, Dolníček, Miškovský – Kusko, Polodna, Holec – Wasserbauer, Tomek, Psota – Šik, Pokorný
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.