Eliod -  ONLINE PŘENOS -  M. Boleslav : Havířov - 9. prosince 2017   13:00

2:5
(0:1, 1:3, 1:1)
Havířov
Havířov
04:29' Horváth   • 22:14' Mastič   • 25:38' Bochnak   • 30:20' Szturc   • 59:31' Adámek
M. Boleslav
Folk – Kurtin, Beneš
ŠKOENERGO Aréna
50 diváků
Havířov

Je dobojováno, hosté ve třetí části odolali zlepšené domácí hře a v závěru při boleslavské hře bez brankáře rozhodl o konečném výsledku Lukáš Adámek.
Střely ve třetí třetině MBL 16:9 HAV
Střely celkem MBL 30:35 HAV
59:31'
Havířov právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, po domácí ztrátě se dopředu vydal LUKÁŠ ADÁMEK a svůj únik proměnil střelou do prázdné branky. Asistence: Gabriel Szturc, Maxim Mastič.
58:57'
58:50'
Krinwald opustil branku, domácí jdou do šesti.
58:41'
58:21'
Haas se na modré opřel do puku, Pawlas ramenem vyráží.
57:34'
Přenosilovu ránu nedokázal Haas doklepnout za záda Pawlase.
56:57'
Poměr sil na ledě se otočí, za podražení jde pykat Filip Dabrowski a na trestnou s ním putuje i Topolanský, jenž je vyloučen za zdržování hry.
56:41'
Vyloučení v týmu Mladá Boleslav, na dvě minuty za sekání jde na trestnou Tomáš Rajgl.
56:21'
Rajglova nepříjemná rána po ledě byla sražen jen kousek vedle havířovské branky.
55:59'
Ďurač si nepočínal úplně špatně, chtěl nájezd zakončit střelou nad lapačku, Pawlas si ale výborně povyjel a puk vytáhl nad břevno.
55:59'
Ďurač jel na branku a zezadu jej tísnili dva obránci, domácí útočník ale v závěru úniku padl přes Pawlase. Je nařízeno trestné střílení!
55:08'
Zakázané uvolnění Havířovských, hra se vrací před Pawlasovu bránu.
54:26'
Rajgl udržel útočné pásmo a okamžitě nahodil na Pawlase, ten má připravenou lapačku.
54:15'
Se Závorovou střelou si nadvakrát poradil pohotový Pawlas.
53:40'
Ďuračovu střelu z levého křídla vyrazil Pawlas.
53:33'
52:54'
Puk teď úplně mimo zorné pole Krinwalda vypadl v brankovišti, pohotový Kredl jej ale stihl odpálit. Pak už hru zklidnil zákrok domácího brankáře.
52:19'
Dabrowski pálil od modré po ledě, jeho rána ale skončila hned na bruslích prvního clonícího obránce.
51:50'
Rajgl se na brankovišti dostal do roztržky se Szturcem, už se ale hraje dál.
51:33'
Druhá přesilovka v utkání pro Havířov, za krosček je na dvě minuty vyloučen Lukáš Kapal.
51:24'
Kapal zatáhl puk na pravém mantinelu a vystřelil, sražený pokus proskákal kolem branky do rohu.
50:53'
Přenosila obral o puk Bochnak, vzápětí byl ale odzbrojen a zastaven.
50:06'
V posledních minutách jsou aktivnější domácí, kteří ale stále nemohou překonat dobře chytajícího Pawlase.
49:49'
Haas poslal puk dozadu Táborskému, jeho rána od modré ale do branky neprošla.
49:20'
Vojkůvka se hnal za pukem, před brankovou čárou by jej však nedostihl a píská se zakázané uvolnění Havířova.
Dnešní utkání sleduje 50 diváků.
48:17'
Dlask si dobře zatáhl puk doleva a přes dva beky vypálil, Pawlas si nepřipsal zrovna nejjistější zákrok.
48:00'
Táborský udržel na zádech dotírajícího Adámka.
47:12'
Oba týmy hrají v plném počtu.
46:58'
Dabrowski zablokoval puk před brankou Pawlase a nedovolil tak ohrožení svého gólmana.
46:46'
Zakázané uvolnění, puk končí u Krinwaldovy brány a vhazovat se bude před Pawlasem.
46:31'
Domácí přechod do útoku je zastaven, píská se ofsajd.
45:12'
Oba týmy jdou do čtyř, domácí Tomáš Dlask je vyloučen za držení protihráče a hostující Antonín Zmarzlák pyká za nedovolené bránění.
45:12'
Na ledě začínají vřít emoce z obou stran, znovu se bude vylučovat.
44:44'
Po nahození od modré kryje kotouč pozorný Pawlas.
44:30'
Plíšek byl zastaven v rohu ledové plochy, domácí nicméně pokračují v ofenzivě.
44:12'
Horváth se zapomněl za modrou čárou a je z toho ofsajd Havířova.
43:50'
Další zákrok pro Krinwalda, který si v úvodu třetí třetiny rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek práce.
43:32'
Pro signalizované postavení mimo hru musí domácí hráči vyklidit třetinu Havířova, hosté tak mají čas na rozehrávku.
42:27'
Oddechový čas pro hosty.
42:27'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí tým znovu snižuje, do zápasu jej vrací trefa DOMINIKA ĎURAČE. Asistence: Jan Závora.
41:35'
Nepřehledná situace před havířovskou brankou končí přerušením hry, Pawlas schoval puk pod výstrojí.
41:03'
Po jistém zákroku Romana Krinwalda se vhazuje před brankou Boleslavi.
40:46'
Adámek vybojoval puk za brankou domácího mužstva, jeho spoluhráči ale střídají a tentokrát tedy Havířov nemůže zaútočit.
40:01'
Druhá třetina už byla i díky dvěma úspěšným přesilovkám brankově bohatší. Domácí kapitán Závora sice odpověděl na trefu Mastiče, pak ale hosté dvakrát vyzráli na domácího gólmana Krinwalda a po 40 minutách vedou 4:1.
Střely ve druhé třetině MBL 5:14 HAV
Další třetina začne přibližně v 14:34.
40:00'
39:27'
Adámek obral o puk Rajgla a hosté se ještě snaží zaútočit.
39:00'
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:30'
Horváth spadl ve vlastním brankovišti, po chvilce se ale sám postavil a odebral se na střídačku. Vypadá to, že by měl být v pořádku.
37:45'
Byčkov byl v obležení dvou obránců zastaven.
36:59'
Adámek vyslal ostrou ránu, Krinwald ale zaujal dobré postavení a puk lapil.
36:37'
Opět se domácí zbavili puku jen za cenu zakázaného uvolnění.
36:08'
Bílek nahazoval na teč někomu ze spoluhráčů, puk ale proletěl až na mantinel za Krinwaldovou brankou.
35:17'
Adámek padl do Rajglovy rány a Havířov může vyrazit vpřed.
34:44'
Přenosilovo nahození od modré uletělo až do rohu kluziště.
34:31'
Dlask nahodil puk na Pawlase, který jej pro jistotu podržel na hrudi.
33:32'
Bílkovu ránu od modré rukou obětavě zastavil bek Táborský.
32:55'
Opět jde puk přes všechny čáry, po odpískání zakázaného uvolnění se vhazuje před Krinwaldem.
32:07'
Sluka s Plíškem dobře zabojovali za Pawlasovou brankou, z následného tlaku ale jejich tým kýžený gól nevstřelil.
31:38'
Mastičovu střelu švihem kryje v lapačce Krinwald.
31:04'
Znovu se bude vhazovat v obranném pásmu Mladé Boleslavi.
30:57'
Zakázané uvolnění Boleslavských.
30:28'
Domácí tým se vrhá kupředu, je z toho další pohotový zákrok Pawlase.
30:20'
Oddechový čas pro domácí.
30:20'
Krásný gól GABRIELA SZTURCE. Ten si vzal puk na pravém křídle, protáhl se před branku, roztáhl si Krinwalda a zakončil do odkryté části brány. Asistence: Lukáš Topolanský, Lukáš Adámek.
29:47'
Na modré napřáhl Horváth, ani on bránu Boleslavi netrefil.
28:55'
Vojkůvka přijal puk na levém mantinelu a pálil, kotouč prosvištěl kolem zadní tyče a skončil na zadním hrazení.
27:56'
Haas byl na číhané za obranou Havířova, puk se k němu ale nedostal.
27:00'
Po táhlém nahození od modré čáry Pawlas radši podržel puk v rukavici.
25:38'
I Havířovští početní výhodu bleskově využili. Kotouč po střele od modré proskočil Krinwaldovi a končí za brankovou čáru. Autorem branky je WIKTOR BOCHNAK. Asistence: Filip Dabrowski, Lukáš Adámek.
25:27'
Přesilovou hru si vyzkouší i hosté, Tomáš Rajgl jde na dvě minuty pykat, taktéž za podražení.
25:04'
Hezká kombinace, domácí využili přesilovku a snižují. Přenosil nahrál zprava skrz brankoviště na zadní tyč JANU ZÁVOROVI, který bez problémů zametl kotouč do prázdné brány. Asistence: Adam Přenosil, Oskar Haas.
24:49'
Pawlas má puk pod kontrolou a bude se vhazovat před jeho brankou.
24:37'
Vyloučen hráč týmu AZ RESIDOMO Havířov Martin Pavlačka na dvě minuty za podražení.
24:14'
Hašlar prohodil puk po mantinelu vpřed, ale domácí z toho nic nevytěžili a zase se musí bránit.
23:26'
Byčkov pálil zpoza kruhu, branka mu však byla malá.
23:10'
Kapal nedokázal vyvézt puk po pravém mantinelu a do útoku se zase ženou hosté.
22:14'
Hosté navyšují své vedení, po skrumáži na brankovišti se kotouč odrazil k MAXIMU MASTIČOVI a ten jej pohorotvě dorazil do branky. Asistence: Martin Pavlačka.
21:43'
Sluka zachytil nahrávku přes středový kruh a odstavil od puku Pavlačku.
20:38'
Domácímu týmu nevyšla rozehrávka přes střed a musí to tak zkoušet znovu, až od své brány.
20:01'
Po úvodních dvaceti minutách svítí na tabuli skóre 0:1, hned v páté minutě překonal Krinwalda Horváth. Od té doby jsme už branku neviděli, byť si oba týmy vytvořily pár dalších dobrých šancí.
Střely v první třetině MBL 9:12 HAV
Další třetina začne přibližně v 13:48.
20:00'
19:41'
Důrazný souboj Závory s Puzoněm zastavil akci Boleslavi.
19:07'
Rajglova pohotová rána z voleje z levého kruhu končí bezpečně v rukavici Pawlase.
19:00'
Běží poslední minuta první třetiny.
18:00'
Haas byl na konci povedené kombinace Bruslařů a dostal se až před Pawlase, kterého si zkusil rozpohybovat a potom zakončoval, gólman Havířova puk vyrazil nad branku.
17:24'
Adámek se dravě vrhl do útočného pásma, za brankou Boleslavi byl ale odzbrojen.
16:22'
Agilní Horváth si najel zprava před branku, vyhnul se dvěma obráncům a donutil Krinwalda k dalšímu zákroku.
15:24'
Přechod domácího týmu do středního pásma byl dost kostrbatý, nakonec se ale zadařilo u puku už jsou obránci Havířova, kteří hrají ve své obranné třetině.
14:03'
Povedená Táborského střela zůstala Pawlasovi skryta a brankář Havířova se jen ohlédl, když puk proletěl kolem jeho branky.
13:41'
Domácí teď zavřeli soupeře v jeho pásmu a Bílek nakonec musel vyhodit přes všechny čáry.
12:56'
Plíškovu nepříjemnou střelu do horní části branky zkrotil Pawlas ramenem.
12:23'
Krédlovi ve středním pásmu ujel puk a do protiútoku mohou vyrazit hostující hráči.
11:41'
Adámek si najel z pravého mantinelu až před branku a hledal mezírku ve výstroji Krinwalda, neuspěl však a mířil jen do těla domácího gólmana.
11:18'
Závora přejel přes modrou moc rychle a je mu odpískán ofsajd.
10:24'
Hašlar byl zastaven na levém křídle, domácí ale dál drží puk a hledají cestu vpřed.
10:00'
Haas protečoval puk do útočné třetiny, tam ale není nikdo z jeho spoluhráčů.
09:27'
Kapal se otáčel před brankovištěm hostí, jeho rána ale klouže jen mimo branku.
08:48'
Maxim Mastič vystřelil z levého kruhu a pěkně prověřil Krinwalda, ten však nakonec puk našel ve výstroji.
08:06'
Byčkov vystřelil z mezikruží, proti jeho ráně ale Krinwald švihl lapačkou a puk schoval.
07:48'
Příliš rychlý přechod útočné modré končí ofsajdem Havířovských.
07:37'
Zakázané uvolnění hostů, vhazuje se po levé ruce Pawlase.
07:13'
Závora zachytil puk na modré čáře a okamžitě ho poslal na branku, tu však minul.
06:39'
Další nebezpečí před brankou Boleslavi, Horváth posunul puk před brankoviště a Zapletal se tlačil do koncovky, Krinwald ale dobře pokryl prostor a kotouč odrazil.
05:58'
Na druhé straně si jistý zákrok připsal i domácí brankář Roman Krinwald.
05:40'
Sluka přenesl hru doleva na rozjetého Kredla, který poslal pozdrav Pawlasovi. Havířovský gólman puk v klidu kryje.
04:29'
Hosté se ujímají vedení. Po hraniční situaci na modré čáře se do zakončení dostal KEVIN HORVÁTH a překonal Krinwalda. Asistence: Marek Vojkůvka
04:13'
Hašlar se protáhl po mantinelu vpřed, ale o puk vzápětí přišel. Na druhé straně se individuálně neprosadil Vojkůvka.
03:34'
Ofsajd, vhazuje se u útočné modré čáry z pohledu Boleslavi.
03:06'
Rajgl svou střelou od modré trefil jen clonícího Adámka a hosté se mohou posunout dopředu.
02:31'
Němeček nahodil ze středního pásma, jeho oblouček končí až na mantinelu za brankou Pawlase.
01:40'
Hosté se udrželi v útočném pásmu, museli však vystřídat a k puku se tak dostali hráči Boleslavi.
01:03'
Zakázané uvolnění domácích vrací puk před branku Krinwalda.
00:53'
Táborský posunul kotouč po mantinelu vpřed a Dlask jej přepustil Haasovi, který byl ale odstaven obráncem Havířova.
00:01'

BK Mladá Boleslav: Krinwald (Kmec) – Němeček, Přenosil, Táborský, Rajgl, Pokorný – Závora (C), Sluka, Plíšek, Kredl, Hašlar, Dlask, Kapal, Ďurač, Haas, Šíma

AZ RESIDOMO Havířov: Pawlas (Nowak) – Topolanský, Bílek, Puzoň, Frančiak, Dabrowski, Zmarzlák – Pavlačka, Backa, Mastič (C), Bochnak, Adámek, Vojkůvka, Zapletal, Urbančík, Szturc, Byčkov, Horváth

Rozhodčí: Folk – Kurtin, Beneš.
AZ RESIDOMO Havířov

Havířovští dorostenci jsou v tabulce ještě za Boleslaví, tedy na poslední příčce. Na kontě mají 36 bodů. Poslední utkání odehráli na ledě Přerova a prohráli 3:6. Dnes se tedy přestaví v dalším těžkém venkovním duelu.

Lídrem týmového bodování je se 30 body Lukáš Adámek.
BK Mladá Boleslav

Mladší dorostenci Bruslařského klubu jsou v šestičlenné tabulce svojí skupiny na pátém místě se ziskem 38 bodů v 19 zápasech. V minulém kole hráli ve Vítkovicích, kde padli 3:1. Dnes to tedy jistě budou chtít odčinit, do utkání s Havířovem vstupují v roli mírného favorita.

Nejproduktivnějším Bruslařem je s 26 kanadskými body útočník Jakub Zajíček.
Hezké sobotní odpoledne, vítejte u přenosu z utkání ELIOD extraligy mladšího dorostu. V rámci 2. části skupiny B se spolu utkají domácí Mladá Boleslav a hosté z Havířova.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.