Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Gap : Klagenfurt - 24. srpna 2017   20:30

Klagenfurt
04:26' Koch   • 10:39' Neal   • 14:24' Ganahl   • 16:10' Neal   • 53:44' Fischer   • 58:59' Talbot
Gap
Klagenfurt

V prvním zápase vyhrává KAC Klagenfurt nad svým soupeřem 6:3. O osudu zápasu rozhodla již první třetině, kterou hostující celek zvládl ve velkém stylu, průběžně vedl 4:1. Domácí hokejisté podali dobrý výkon, ale na výhru nedosáhli. Nesmazatelným plusem zápasu jsou domácí fanoušci, kteří vytvořili výbornou atmosféru od první do poslední minuty.
59:58'
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Patrick Harand – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Pierre Crinon – 2 min., hrubost).
58:59'
Klagenfurt právě vstřelil branku!
V samotném závěru zápasu přidává hostující celek další branku. Bischofberger rychle přihrát před branku, kde byl zcela volný JULIAN TALBOT. Ten se zakončením neměl problém, z první vypálil a překonal brankáře. Asistence: Johannes Bischofberge a Manuel Ganahl.
58:37'
Lerg se nyní vytáhl proti rychlé akci hostujícího týmu. Talbot naznačil kličku, a pak rychle vystřelil. Brankáře ale nepřekonal.
57:54'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostů. Domácí fanoušci skandovaným potleskem provázejí závěr zápasu.
57:19'
Gap má výborné fanoušky, od první do poslední minuty neustále podporují své oblíbence. Atmosféra je rozhodně nad očekávání dobrá.
56:54'
V poklidném tempu se zápas dohrává, Klagenfurt je blízko výhry v prvním zápase letošního ročníku hokejové ligy mistrů.
56:12'
Manlener pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou, a tak se mohl hostující celek rychleji dostat do útočného pásma. Tam ovšem dlouho nevydržel, neboť Hundertpfund nezkrotil poskakující kotouč.
55:05'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Gap hraje sympaticky, byť momentálně tahá za kratší konec pomyslného provazu.
53:44'
Gól v přesilové hře znamená, že hostující celek navyšuje své vedení na dva góly. Tvrdou ránou pod horní tyč poslal kotouč DAVID FISCHER. Domácí brankář nedokázal zareagovat. Asistence: Kevin Kapstad a Manuel Ganahl.
52:40'
Klagenfurt má nyní zkrácenou přesilovou hru. Domácí se tak musí bránit.
52:32'
52:03'
Sledujeme hru čtyři na čtyři. V té mají více ze hry hostující hokejisté, kteří stále drží jednobrankové vedení.
51:55'
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Maurin Bouvet – 2 min., hákování).
51:30'
Gutierrez sice prokličkoval až do útočného pásma, ale vypálit přesně nedokázal. Sledujeme rychlou pasáž hry bez výraznějších šancí.
50:46'
Rapaces de Gap se nastěhoval do útočného pásma, pokouší se překonat brankáře soupeře. Scheid to zkoušel od modré čáry, jeho pokus nebyl úspěšný.
50:32'
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Mitja Robar – 2 min., nedovolené bránění).
50:01'
Oba týmy střídají, na led přicházejí odpočinutí hráči a třetí třetina se dostává do své druhé poloviny.
48:49'
Pomalu ale jistě se dostáváme do poloviny třetí třetiny. Akce domácích hráčů je překažena postavením mimo hru. Buly ve středním pásmu.
48:29'
Komerční přestávka.
47:41'
Dlouhou dobu čekáme na výraznější střeleckou šancí. Nyní to dobře sehráli domácí. Nadvakrát zakončoval Davin Glen, ale ani jeden z jeho pokusů nebyl dostatečně přesný. Manlener výborně zasáhl.
46:14'
Gap pokračuje v aktivní hře, kterou se prezentoval ve druhé třetině. Zatím sel ale domácí celek nemůže probojovat do vyložené střelecké pozice. Nedaří se ani první formaci.
45:43'
Hundertpfund vypálil z dobré pozice z mezikruží. Rána mu ale nesedla podle představ, a tak kotouč snadno kryje brankář Lerg.
45:00'
Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč. Manlener musí být pozorný, domácí celek hraje aktivně a pokouší se co nejrychleji o vyrovnání.
44:25'
Lewis se zkoušel středem hrací plochy dostat do útočného pásma, což se mu podařilo. V zakončení ale selhal, netrefil kotouč dobře.
43:52'
Fanoušci domácího celku opět podporují své oblíbence v cestě za vyrovnávající brankou. Nyní se ale k puku dostali hosté, jejich akci zastavilo postavení mimo hru.
42:57'
42:43'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, mnoho šanci k vidění není, Lerg zasahovat nemusel.
41:46'
Fischer má kotouč za svou brankou, čeká na dostřídání spoluhráčů. Domácí mužstvo se zatím zodpovědně brání a mnoho šancí soupeře nedovoluje.
41:14'
Přesilovou hru, první ve třetí třetině, má k dispozici hostující celek. Klagenfurt se může pokusit navýšit své vedení.
40:57'
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Eric Scheid – 2 min., podražení).
40:35'
Domácí celek špatně rozehrál, dopustil se zakázaného uvolnění, bude se vhazovat před brakářem Lergem.
40:11'
Zápas, ve kterém hostující celek vede o jednu branku, pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Ve druhé třetině viděli diváci v tomto zápase dvě branky. Domácí celek dokázat snížit tříbrankové manko na jednobrankové. Díky snížení na 3:4 budeme sledovat dramatickou třetí třetinu.
40:00'
39:54'
Klagenfurt v samotném závěru třetiny hraje aktivně, pozorný musel být domácí gólman. Ještě jedno buly.
39:12'
Hra se nyní bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu. Nakonec ale musel zasahovat Manlener. Vhazování před jeho brankou.
38:28'
Lerg musel zasahovat po střele hostujícího hráče. Znovu to byl Ganahl, kdo vyzkoušel pozornost brankáře.
38:16'
Oba týmy střídají, v poklidném tempu se druhá třetina dohrává.
37:48'
Gap se dostal po chybě soupeře do útočného pásma, ale ke střele na branku se hokejisté v modrém nepropracovali.
37:15'
Klagenfurtse propracoval do vyložené střelecké pozice. Manuel Ganahl byl vyslán dobrým pasem do brejku, ale na domácího brankáře recept nenalezl.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:38'
Vhazování před brankářem Lergem vyhrál hostující celek, který také vypálil. Robar bez přípravy od modré čáry minul branku. Ale domácí brankář pro kotouč vyskočil a ukryl jej do rukavice.
36:38'
Domácí celek se pokusil vyslal hráče do brejku, což se nepovedlo, a tak se píská zakázané uvolnění.
36:27'
36:10'
35:53'
Klagenfurt se prokombinoval do útočného pásma, následně nepřesným pasem o třetinu přišel.
35:19'
Oba týmy hrají hodně takticky, ani jeden se nikam vyloženě nežene, zejména nechce nikdo chybovat. Taktika je nyní dominantním prvkem ve hře obou mužstev.
34:42'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Spolehnout se mohou na výborné fanoušky.
34:27'
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Martin Schumnig – 2 min., podražení).
34:10'
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Shawn Hulshof – 2 min., podražení).
33:25'
Hostující celek hraje v plném počtu. Domácí celek nedokázal v početní výhodě vyrovnat.
31:47'
Tým Gap právě vstřelil branku!
Drama je na světě, domácí využívají přesilovou hru pět na tři. Tvrdou ránou se prezentoval ERIC SCHEID. Kotouč poslal mezi ruku a tělo brankáře, což se ukázalo jako dobré řešení. Asistence: David Glen.
31:34'
Přesilovka pět na tři pro domácí pokračuje, volný byl Lewis, ale minul kotouč.
31:25'
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Thomas Hundertpfund – 2 min., hákování).
31:10'
Přesilová hra, nyní už ta obvyklá, pokračuje dál. Gap má možnost něco s výsledkem udělat.
30:47'
Hostující celek se dokázal ubránit dvojnásobnému oslabení, domácí sice byli v útočném pásmu, ale vypálit nedokázali.
29:55'
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Julian Talbot – 2 min., podražení).
29:14'
McCormack zkoušel vypálit od modré čáry, ale jeho pokus nebyl vůbec povedený. Kotouč byl zablokovaný.
28:52'
Přesilovou hru nyní hrají domácí hokejisté, kteří tak mohou i v početní výhodě pokračovat v aktivní hře.
28:47'
28:33'
David Glen se odhodlal ke střele od modré čáry, jeho pokus byl snadnou prací pro brankáře hostů.
27:55'
Tým Rapaces de Gap proti první třetině výrazně zlepšil hru, hraje aktivněji, tlačí se do střeleckých pozic. Naopak hosté působí hodně zataženě.
27:07'
Faure vedl zajímavě vypadající útočnou domácí akci, ale nepodařilo se mu projít podle pravidel do útočného pásma. Píská se postavení mimo hru.
26:32'
Manlener kryje další střelecký pokus domácího celku. Gap hraje aktivně, ale od vstřelení branky se nemůže do další výraznější šance propracovat. Hostující celek zlepšil obranu.
26:10'
McCormack si jako obránce sjel hodně hluboko do útočného pásma, jeho rána výborně vyrazil brankář Manlener. O zbytek se už postarala obrana.
24:54'
David Fischer vybojoval kotouč v obranné třetině, následně založil akci, ve které pokračoval jeho kolega. Vypálit ale nedokázal.
24:39'
Fanoušci neustále podporují domácí tým ve snaze zdramatizovat zápas. KAC se musí momentálně bránit.
23:40'
Domácí brankář nyní kryje střelecký pokus od modré čáry, vypálil Duller a jeho pokus byl možná ještě tečovaný.
23:20'
Druhá hostující formace se dostala do útočného pásma, kde kombinovala. Do střelecké pozice se ale probojovat nemohla přes domácí obranu.
22:36'
Faure to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus celkem snadno vyrazil hostující brankář mimo.
22:06'
Klagenfurt má kotouč pod kontrolou za svou brankou a čeká na dostřídání. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
21:51'
Hostující celek se nyní probojoval do útočného pásma a pokusil se vstřelit další branku. Hundertpfund pálil mimo, následně domácí defenziva odehrála jen na zakázané uvolnění.
21:10'
Domácí celek v samotném závěru přesilové hry dává gól. Po pěkné přihrávce od spoluhráče se do zakončení dostal DIMITRIJ THILLET, jehož pokus končí mimo dosah brankáře. Asistence: Timothy Campbell.
20:48'
Gap se probojoval do útočného pásma, ale nedokázal přesněji vystřelit.
20:20'
Přesilovka pokračuje dál, domácí celek se může pokusit snížit náskok soupeře.
20:01'
Úvodní třetina vyšla výrazně lépe hostujícímu celku, který vstřelil čtyři branky, a tak po dvaceti minutách vede zcela zaslouženě 4:1.
20:00'
19:47'
Ještě jeden pokus domácích končí nepovedeným přechodem modré čáry.
19:30'
Přesilovou hru mají domácí hokejisté, kteří se ale nemohou propracovat do lepší střelecké pozice.
19:11'
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Patrick Harand – 2 min., sekání).
19:00'
Klagenfurt se probojoval do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Hostující celek ale bude hrát oslabení.
18:44'
Oba týmy střídají, blíží se poslední minuta první dvacetiminutovky.
18:01'
McCormack chyboval na obranné modré čáře, ale jeden z hostujících hráčů nedokázal jeho zaváhání využít. Kotouč nezpracoval dostatečně rychle.
17:34'
V poklidném tempu se úvodní třetina dohrává, ani jeden celek se nyní nikam nežene.
17:05'
Necelé tři minuty před koncem první části hry se vhazuje před hostujícím brankáře. Domácí sice vyhráli buly, ale k zakončení se nedostali.
16:43'
Domácí fanoušci hlasitě podporují své oblíbence, ti se ale nemohou stabilněji nastěhovat do útočného pásma.
16:10'
Aktivně hrající hostující celek přidávají další branku, a tak navyšuje své vedení. Hodně prostoru před brankou dostal MATTHEW NEAL, který vyslal kotouč mezi ruku a tělo brankáře. Lerg nedokázal utěsnit mezírku v postoji. Asistence:Thomas Koch, Martin Schumnig.
15:48'
Hostující brankář Manlener zastavuje hru, bude se vhazovat před jeho brankou. Domácí obránce dobře vypálil od modré čáry.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny.
14:24'
Tentokrát hosté početní výhodu proměnit dokázali. Tvrdou ránou propálil brankáře Lerga mezi betony MANUEL GANAHL. Asistence: Johannes Bischofberger, Julian Talbot.
14:03'
Ganahl se pokoušel přihrávat do předbrankového prostoru. Jeho myšlenku ale nikdo ze spoluhráčů nepochopil.
13:18'
Další přesilovou hru hrají hosté, kteří se mohou pokusit o reparát. První přesilovku totiž neproměnili.
13:18'
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Timothy Cambell – 2 min., sekání).
12:42'
Hostující obrana nechala před brankou zcela volného Damiena Rauxe, který se sám velké příležitosti zalekl, a tak nezakončil přesně.
12:26'
Sledujeme rychlou hru, aktivnější jsou nyní domácí, další akce končí nepřesnou ránou.
11:59'
Buly v obranném pásmu domácího celku, Eric Scheid se pokoušel probojovat do střelecké pozice, zkoušel jít do brejku, ale soupeř jej dokázal zastavit.
11:59'
11:02'
Bleskově domácí celek snižuje, fanoušci jsou v sedmém nebi. Romain Gutierrez dobře vypálil, hostující brankář odrazil kotouč jen před sebe, kde byl DIMITRIJ THILLET, který přesně vypálil mezi betony. Asistence: Romain Gutierrez a Maurin Bouvet.
10:39'
Domácí celek sice dokázal ubránit dlouhou dobu v oslabení, ale i tak se hosté při hře pět na pět dostávají do dvoubrankového vedení. Po pěkné akci pálí přesně MATTHEW NEAL. Asistence: David Fischer a Marco Richter.
10:21'
Zatraceně těžký úkol domácí komanda zvládla, ubránila dlouhé oslabení.
10:11'
09:51'
Skvěle hrají hosté, kteří jsou nastěhovaní v útočném pásmu. Následně ale za ohlušující atmosféry domácí vyhazují.
09:46'
Domácí hrají ve čtyřech. První vyloučený hráč se vrací do hry.
09:23'
Talbot pálí mimo branku, trefil jen zadní mantinel.
08:49'
Přihrávající hráč na první branku zápasu se nyní dostal do střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku. Následně Gap vyhodil.
08:24'
Hostující celek hraje dlouhou přesilovou hru pět na tři. Klagenfurt se nastěhoval do útočného pásma. Domácí brankář musí být pozorný.
08:11'
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Timothy Campbell – 2 min., vysoká hůl).
07:53'
David Fischer velmi dobře vypálil od modré čáry, jeho střelecký pokus byl ale zablokovaný a s následnou dorážkou si domácí gólman poradil.
07:46'
Vyloučení v týmu Rapaces de Gap (Pierre Crinon – 2 min., držení hole).
07:46'
Kotouč vypadl z hrací plochy, zároveň je odpískán faul.
07:35'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
07:00'
Domácí Di Dio Balsamo se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný.
06:30'
Elitní hostující formace se usadila před brankou soupeře, ale prosadit se nedokázala.
05:28'
Domácí celek hraje i přes inkasovanou branku docela aktivně, pokouší se bleskově odpovědět, ale Klagenfurt hraje dobře defenzivně.
04:26'
Hostující celek se dostává do vedení. Rehehr přenechal kotouč THOMASI KOCHOVI, který oklamal obránce, vybruslil si na osu hřiště a bekhendovou střelou poslal kotouč pod horní tyčku. Asistence: Richard Regehr.
03:57'
V samotném závěru přesilovky vypálil Maxwell Ross od modré. Jeho rána končí mimo branku. Kotuč byl možná ještě jemně tečovaný.
03:57'
03:07'
McDonald dobře vypálil, jeho pokus ovšem hostující brankář vyrazil mimo. Gap nehraje početní výhodu vůbec špatně.
02:38'
Početní výhodu mají k dispozici domácí hokejisté, kteří se pokouší vypracovat si šance v předbrankovém prostoru.
01:57'
Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (David Fischer – 2 min., krosček).
01:40'
První výraznější šanci domácích vytvořil Bouvet, jehož pokus od modré čáry byl tečovaný, následně se kotouč odrazil do rohu.
01:06'
Domácí vyhodili na zakázané uvolnění, hra se vrací do jejich obranného pásma.
00:36'
Hostující Talbot se dostal do střelecké pozice, jeho rána od modré čáry končí mimo branku. Leng zasahovat nemusel.
00:11'
Zápas začíná, domácí hrají v modrém, hosté pak v bíločerveném.
00:01'

Rapaces de Gap: Lerg (Bertrand) – McCormack, Ross, Campbell, Raux, Faure R., Crinon, Ritz, Faure A. – Scheid, Glen, McDonald – Gutierrez, Bouvet, Thilet – Hulshof, Lewis, Tringale – Lacheny, Serer, Di Dio Balsamo

KAC Klagenfurt: Manlener (Duba) – Duller, Robar, Regehr, Schumnig, Fischer, Kapstad, Kreuzer, Strong – Rheault, Hundertpfund, Geier – Bischofberger, Talbot, Ganahl – Neal, Koch, Richter – Brucker, Schettina, Harand.
Francouzský tým Rapaces de Gap odehrál čtyři přípravné zápasy. Vyhrál nad Brianconem 4:2 a 5:2. Dále porazil Villach 4:3. Nestačil na Graz 3:5. Účastnil se také Dolomiten Cupu, v rámci kterého prohrál s Augsburgem 1:5 a porazil Norimberk 6:3.
KAC Klagenfurt hraje EBEL. Před nadcházející sezónou odehrál tento tým tři přípravné zápasy. Porazil Bánskou Bystrici 5:3, nestačil na Lyon 3:4 a v zatím posledním zápase porazil v prodloužení Stavanger 3:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky hokejové Ligy mistrů. V tomto zápase proti sobě nastoupí Rapaces de Gap a KAC Klagenfurt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.