Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Střely na branku: 26 – 32
Československá stopa v dresu Jekatěrinburgu

Petr Koukal – 1+0, 1 střela, čas na ledě 16:36
Je konec! Slovan Bratislava vítězí na půdě Jekatěrinburgu a získává důležité body! Slovan vstoupil do zápasu aktivně a Jonathan Cheechoo ve 12. minutě otevřel skóre! Domácí ale ještě do přestávky vyrovnali, když se trefil Koukal! Slovan o své výhře rozhodl v prostřední periodě, kdy se v přesilovce dvakrát prosadil Žiga Jeglič! V závěrečné třetině se domácí snažili přiblížit na dostřel, ale Justin Pogge podržel slovenský celek dobrými zákroky. Při závěrečné hře bez brankáře ještě stvrdil výhru Slovanu Žiga Jeglič , jež tak vsítil hattrick!
59:39
Slovan právě vstřelil branku!
Slovan potvrzuje své vítězství! Gólem do prázdné branky rozhoduje o třech bodech pro slovenský celek ŽIGA JEGLIČ, jež tak kompletuje hattrick!
59:11
Hosté si berou oddechový čas! Miloš Říha chce svým svěřencům dopřát chvilku na oddech!
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:00
Do konce utkání scházejí pouhé tři minuty a Slovan drží soupeře daleko od své branky.
56:10
Domácí se snaží vytvořit si tlak, ale Starosta nyní dojel nahození za branku Slovanu a výhozem o mantinel osvobodil slovenský celek.
55:05
Smoleňák si prodloužil pobyt na ledě, vlétl před branku domácího celku z levé strany, ale zakončení se mu zrovna nepovedlo.
54:35
54:23
Radek Smoleňák nahodil puk za branku. Domácí brankář vyrazil ze své klece a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
53:50
Ivan Švarný dostal přihrávku do výborné pozice, ale domácí brankář jeho dělovku reflexivním zákrokem zneškodnil!
53:09
52:35
Vylučuje se ale také na straně domácího celku! Anatolij Golyšev dostává dvě minuty za hákování.
52:01
Dmitrij Monja se protlačil mezi kruhy k odraženému kotouči a zkusil štěstí bekhendem! Jeho pokus srazili zadáci Slovanu nad branku!
51:20
Slovan však uspěl na vhazování v obranném pásmu a hosté dokonce vyvezli kotouč až za branku Jekatěrinburgu. Domácím se pomalu ale jistě krátí čas.
51:09
Bude se znovu vylučovat! Domácí si zahrají další přesilovku! Žiga Jeglič dostává dvě minuty za držení!
50:33
Jeff Taffe sebral puk v rohu útočného pásma, poslal jej před branku, ale nikdo v bílém dresu nenasměroval prudkou pobídku mezi tři tyče.
50:07
Alexej Simakov spěchal za dlouhým nahozením. Zadáci Slovanu sice byli u kotouče o něco rychleji, ale hosté se uvolnili jen za cenu vyhození přes všechny čáry.
49:35
Před brankou Slovanu se nyní strhla menší potyčka. Do slovní přestřelky se zapojil také Marek Ďaloga. Podle všeho se akce obejde bez trestných minut.
49:05
Dmitrij Megalinskij napřáhl ke střele od modré čáry. Dělovka domácího hokejisty prosvištěla kolem branky a puk pouze zaduněl o zadní mantinel.
48:17
Andrej Meszároš tvrdým hitem ve středním pásmu zboural rozjetého útočníka domácího celku. Slovan nyní může být rád, že nemusí hrát další oslabení.
48:06
47:15
Niclas Andersén navíc nepřesnou přihrávkou zahnal domácí hokejisty do středního pásma a Slovan nasbírá další vteřinky k dobru.
47:00
Jeden z rozhodčích si všiml přihrávky rukou v podání hráčů domácího celku. Hra se stěhuje do středního pásma. Slovan se zatím brání skvěle.
46:22
Jeff Taffe odpravil kotouč pryč z nebezpečného prostoru, ale hostujícím obráncům se přesto nepodařilo vyhodit puk ven z obranného pásma.
46:06
Bude se vylučovat! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Tomáš Kopecký.
45:42
Nikita Ščitov nahodil puk do útočného pásma, kde o něj bojovali hned dva hráči v červeném, jenže zadáci Slovanu dnes hrají opravdu povedené utkání.
45:02
Andrej Šťastný si sjížděl před branku domácího celku na přihrávku zpoza branky, ale útočník Slovanu se přes dobrý zásah obrany nedostal ke střele.
44:35
Slovan zatím hraje ve třetí třetině velice jednoduchý hokej. Hosté znovu vyhodili puk obloučkem do středního pásma.
44:20
Andrej Meszároš napadal rozehrávku v obranném pásmu, ale ani obránce Slovanu na svém výletě nevybojoval pro hostující celek kotouč.
43:26
Slovenský celek pouze vyhodil puk středem hřiště do obranného pásma domácího celku. Po dlouhé době se probudili také fandové Avtomibilistu.
42:57
Až nyní se hosté poprvé ve třetí třetině podívali do útočného pásma. Nikdo v bílém dresu ale nedokázal zakončit. U puku je Avtomobilist.
42:32
Alexej Michnov poslal kotouč na modrou čáru, ale jeho spoluhráč nechal kotouč za sebou a Marek Ďaloga uklidnil hru Slovanu Bratislava.
41:30
Domácí jsou ve třetí třetině mnohem aktivnější a Slovan se zatím musí bránit jejich nájezdům.
40:40
Alexej Simakov bojoval o puk za brankou slovenského celku, nicméně hokejisté Slovanu jej natlačili na mantinel a vybojovali puk.
40:10
Do třetí třetiny vlétli lépe domácí hokejisté. Justin Pogge musel dávat pozor na nahození ze středního pásma. Brankář Slovanu puk vyrazil.
40:01
Střely na branku: 21 – 26
Druhá třetina je končí! Také v prostřední dvacetiminutovce jsme sledovali pohledný hokej s velkým množstvím šancí! Slovan se dostal do vedení díky využité přesilovce, kterou proměnil Žiga Jeglič ! Početní převahu si poté vyzkoušeli také domácí hokejisté, jenže Justin Pogge pochytal všechny jejich střely. V závěru třetiny dostal Slovan ještě jednu možnost a Žiga Jeglič svým druhým gólem v zápase navýšil vedení Slovanu na 3:1!
40:00
39:31
Petr Koukal si sjel před branku Slovanu na přihrávku z pravé strany, ale zakončení se mu vůbec nepovedla a Pogge raději zastavil nebezpečný útok soupeře!
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:56
Slovan zvyšuje své vedení na 3:1! Hosté využívají další přesilovou hru! Slovan vlétl do útočného pásma. ŽIGA JEGLIČ rozdal přihrávku na levou stranu, dojel odražený puk a sám jej dotlačil za brankovou čáru! Asistence: Václav Nedorost.
38:29
Přesilovou hru si tentokrát zahraje Slovan Bratislava! Dvě minuty za podražení dostává Dmitrij Monja!
38:05
Slovan podržel kotouč za brankou. Marek Ďaloga počkal na vystřídání svých spoluhráčů a poté založil nový útok slovenského celku.
37:49
37:02
Zadáci Slovanu po vyhraném vhazování před svou brankou získali kotouč a rychle jej poslali přes celé kluziště. Jekatěrinburg musí začít od Ustinského.
36:27
Až nyní vypálil aktivní Andersen. Jeho pokus však hostující brankář dobře viděl a schoval jej v lapačce. Vhazuje se po levici hostujícího brankáře.
36:12
Domácí se nastěhovali do útočného pásma, ale nikdo v červeném dresu zatím nenašel odvahu k zakončení. Jekatěrinburg kombinuje za brankou.
35:49
Ale Jekatěrinburg si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za vysokou hůl vyfasoval Lušňák.
35:22
35:00
Slovanu se znovu podařilo vyhodit kotouč ven z obranného pásma. Na modré čáře dokonce napadal Václav Nedorost. Domácí musejí začít od své branky.
34:34
Až nyní musel brankář Slovanu zasahovat! Alexandr Romanov vyslal nahození od modré čáry, nicméně strážce hostující branky měl lapačku na pravém místě.
34:10
Jekatěrinburgu se ale v přesilové hře zatím nedaří. Hosté se zmocnili puku a Marek Ďaloga jej po mantinelu vyhodil do středního pásma.
33:22
Bude se vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahraje Jekatěrinburg! Dvě minuty za držení dostává brankář Pogge.
32:32
Golyšev se hnal na branku Slovanu Bratislava, ale domácí útočník z levého kruhu poslal nepřesnou střelu. Odražený kotouč už hostující gólman ukryl v lapačce!
30:35
Andersen dostal přihrávku na levou stranu a bez váhání vypálil. Jeho nepřesný kotouč se odrazil od zadního mantinelu nazpátek k domácím hráčům.
30:12
Až nyní se domácí hokejisté dostali ze sevření slovenského celku. Jekatěrinburgu se povedlo vyhodit puk do středního pásma, ale už zase hraje Slovan.
29:24
Slovanu po vstřelené brance narostla křídla a slovenský celek je nyní natlačen v útočném pásmu. Taffe znovu pálil, ale Ustinskij byl připraven.
29:10
Další obrovská šance Slovanu! Do dobré střelecké pozice si sjel Taffe, ale Ustinskij se včas přemístil a vyrazil kotouč!
28:40
Ani jeden z týmů se nyní ne a ne dostat do tempa. Kotouč lítá z jedné strany na druhou. Ani jeden z celků si nedokáže přesně přihrát.
27:23
Slovan si bere zpět ztracené vedení! Také slovenskému celku se podařilo zužitkovat přesilovou hru! Hosté se udrželi v útočném pásmu. Švarný držel kotouč, všiml si dobře postaveného spoluhráče a ŽIGA JEGLIČ příklepem rozvlnil síť! Asistence: Ivan Švarný.
27:00
Přesilovou hru si tentokrát zahraje Slovan Bratislava! Domácí špatně střídali a dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě!
26:28
Romanov nahodil kotouč na branku slovenského celku. Puk se od jednoho z obránců odrazil na brankovišti a hostující brankář jej rychle přikryl.
26:02
Garejev se tlačil do útočného pásma, nicméně průnik domácího útočníka zastavili hráči Slovanu hned za modrou čárou. Zatím se hraje hodně bojovně.
25:38
25:20
Další vyhození kotouče. Skvělým obranným zákrokem se blýskl Marek Ďaloga, jež zamezil soupeři v průniku před branku a osvobodil Slovan.
24:28
Jenže hosté vybojovali kotouč ve svém obranném pásmu a okamižtě jej vyhazují přes celé kluziště. Avtomobilist musí začít od své branky.
23:38
Domácí si zahrají další přesilovku! Dvě minuty za podražení dostává Novák.
23:19
Petr Koukal měl před sebou odkrytou branku, jenže jeden z obránců před ním posunul kotouč z ideální palebné pozici a koukal už ne po něm nenatáhl.
23:14
Jekatěrinburg je v úvodu druhé třetiny aktivnějším celkem. Domácí se natlačili do útočného pásma a Justin Pogge musel znovu zasahovat. Brankář Slovanu tentokrát vyrazil puk do rohu.
22:40
Tomáš Kopecký vjel do útočného pásma příliš brzy a hosté se dopustili postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
22:02
Jeglič dostal nabito na pravou stranu a domácí brankář vyrazil puk jen před sebe! Naneštěstí pro Slovan se před brankou nepohyboval nikdo v bílém.
21:47
První zásah v prostřední periodě si musel připsat také domácí brankář! Igor Ustinskij si věděl rady s nahozením z ostrého úhlu.
21:32
Ve druhé třetině se zatím hraje opravdu svižně. Slovan se hnal do útoku po levé straně, nicméně domácí obránci nepustili Jegliče za modrou čáru.
20:28
Pogge musel poprvé ve druhé třetině zasahovat! Timašov vypálil z pravého kruhu, ale brankář Slovanu jeho pokus dokázal zneškodnit.
20:10
Do druhé třetiny vstoupili lépe hokejisté Slovanu Bratislava. Slovenský celek se ihned hnal do útoku, ale obrana byla pozorná.
20:01
Střely na branku: 13 – 17
První třetina končí! Úvodní dvacetiminutovka přinesla pohledný oboustranně útočný hokej! Slovan byl střelecky aktivnější a také se zaslouženě dostal do vedení! Ve 12. minutě zakončil parádní akci elitní formace Jonathan Cheechoo ! Jekatěrinburg poté vyrovnal obraz hry a vybojoval si přesilovou hru 5 na 3! Po jedné nenápadné akci dokázal vyrovnat Petr Koukal ! V závěru třetiny měly oba týmy velké šance, ale na obou stranách se blýskli brankáři!
20:00
19:14
Na druhé straně ujel obraně Slovanu aktivní Alexej Simakov! Domácí hokejista si rozhýbal brankáře, jenže Justin Pogge nakonec utěsnil mezeru mezi betony!
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:45
Václav Nedorost obdržel přihrávku do jízdy a zakončoval do poloodryté branky. Igor Ustinskij se fantasticky dokázal přemístit a zlikvidoval velkou šanci Slovanu!
18:10
Jeff Taffe neudržel kotouč v rohu útočného pásma a domácím hokejistům se podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.
17:38
Do obrovské šance projel Jeff Taffe! Hostující hokejista se natlačil před obránce, zamíchal před brankou pukem, ale Igor Ustinskij se blýskl skvělým zákrokem!
17:14
Konstantin Volkov se vydal za dlouhou přihrávkou na modrou čáru, ale nakonec byl o něco rychlejší než puk a vlétl do ofsajdu.
16:44
První přesilovou hru si zahraje také Slovan! Dvě minuty za sekání dostává Rok Tičar.
15:39
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Jekatěrinburg využívá přesilovou hru 5 na 3! Domácí vlétli do útočného pásma jako velká voda, PETR KOUKAL projel před branku po levé straně a jeho nahození proskákalo za brankovou čáru! Bez asistence.
15:12
Bude se znovu vylučovat! Hokejisté Slovanu půjdou do tří! Dvě minuty za podražení si odsedí Radek Smoleňák!
14:22
Hosté vybojovali kotouč za svou brankou a Meszároš dokonce vyvezl puk do útočného pásma. Slovan nasbíral cenné vteřinky k dobru.
13:55
Bude se vylučovat! Domácí budou hrát další přesilovku! Dvě minuty za sekání si odsedí Tomáš Starosta!
13:09
Neskutečný zákrok hostujícího brankáře! Justin Pogge se v brankovišti skvěle roztáhl proti bekhendovému pokusu a schoval puk v lapačce!
13:00
Po delší době měl práci také brankář Justin Pogge. Gólman Slovanu musel dávat pozor na prudkou střelu z mezikruží. Vhazuje se po jeho pravici.
12:40
Domácí se najednou nemohou dostat do tempa. Hokejisté Jekatěrinburgu vyhodili puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
12:02
Slovan hraje aktivně! Andrej Šťastný se po vyhraném vhazování tlačil do útočného pásma, ale jeho pokus bekhendem minul branku.
11:46
Rozhodčí ukazuje do středu kluziště! Branka platí a Slovan se tak ujímá vedení!
11:46
Videorozhodčí zkoumá situaci opravdu dlouho! Hráči čekají na jeho verdikt!
11:46
Tak pozor! Rozhodčí ještě po protestech zkoumají, zda branka nevypadla ze svého postavení!
11:46
Slovan se dostává do vedení! Elitní formace slovenského celku kombinovala v útočném pásmu. Puk si za brankou vzal Taffe, jež vymyslel parádní přihrávku před branku a JONATHAN CHEECHOO překonal bezmocného brankáře! Asistence: Jeff Taffe, Radek Smoleňák.
11:11
Tomáš Zigo se dostal k nahození odraženého od mantinelu a okamžitě pálil příklepem. Rána hostujícího útočníka příklepem minula branku.
10:12
Andrej Meszároš se po návratu z trestné lavice vrhl do útočné akce Slovanu. Hostující kapitán přešel přes modrou čáru, jenže jeho rána zápěstím byla hodně nepřesná.
10:06
09:30
Slovenský celek se za svou brankou zmocnil nahozeného kotouče a okamžitě jej vyhodil přes celé kluziště za branku Jekatěrinburgu.
09:00
Alexandr Torčeňuk se před brankou Slovanu dostal k odraženému kotouči, ale šancí byl natolik překvapen, že nakonec vůbec nezakončil!
08:06
Bude se vylučovat! Jekatěrinburg si zahraje první přesilovku! Dv minuty za hákování dostává Andrej Meszároš.
08:02
Alexej Michnov po vyhraném vhazování v útočném pásmu objel branku Slovanu, natlačil se do zakončení, ale Pogge měl přilepený beton u levé tyčky.
07:35
Tomáš Zigo vybojoval puk za brankou domácího celku, poslal jej po mantinelu na druhou stranu útočného pásma, ale Slovan se nepřesností vyhnal za modrou čáru.
07:05
Tommi Kivistö rozjel akci domácího celku přihrávkou na rozjétého Alexejeva. Druhý jmenovaný si puk srovnal na střelu a Justin Pogge předvedl další důležitý zákrok.
06:08
Alexej Vasilevskij jen tak lehce plácl do odraženého kotouče od modré čáry, jenže jeho pokus se odrazil od jedné z bruslí a Justin Pogge musel zasahovat.
06:01
Dmitrij Monja projel s pukem po pravé straně do útočného pásma a vypálil zápěstím. Jeho svižný pokus přizvedl jeden z obránců do ochranné sítě.
05:08
Igor Ustinskij měl nyní dobře zakrytý výhled, ale i přesto dokázal najít cestu ke střele od mantinelu. Domácí měli z pekla štěstí!
05:00
Marek Ďaloga vyslal od modré čáry svižnou střelu zápěstím. Pokus obránce Slovanu od modré čáry prolétl kolem domácí branky a zaduněl o mantinel.
04:20
Na druhé straně se do šance řítil Valský, nicméně jeho pokus z ostrého úhlu nemohl Ustinskému nadělat problémy. Vhazuje se po levici domácího brankáře.
04:05
O několik sekund později dostal Nikita Sčitov nabito na modrou čáru, jenže jeho pokus mezi nohama jednoho z obránců udržel Pogge ve výstroji.
03:35
Dmitrij Monja projel středem kluziště až do útočného pásma, kde si srovnal kotouč na forhend, ale jeho ránu dokázal brankář Slovanu vyrazit do rohu.
03:10
Alexandr Romanov dostal přihrávku do rohu útočného pásma, ale ani on se nakonec nedokázal zbavit dobře se pohybujících obránců Slovanu.
02:32
Jeden z domácích hokejistů se dopustil přihrávky rukou ve vlastním obranném pásmu. Vhazovat se bude po levé ruce Igora Ustinského.
02:07
Marek Ďaloga se z obrany ocitl v útočném pásmu, natlačil se před obránce, ale Igor Ustinskij jeho bekhendový pokus ukryl v lapačce.
01:40
Na druhé straně se do šance tlačil Alexej Simakov, ale ani hokejista ve službách domácího celku se nakonec neprotlačil do zakončení.
01:05
Andrej Šťastný nahodil puk za branku domácího celku, ale nikdo v bílém dresu se k nahozenému kotouči nedostal dříve než domácí zadáci.
00:30
Andrej Meszároš si vzal puk ve středním pásmu a vydal se na výlet za modrou čáru. Hned po příjezdu do útočného pásma však puk nechal za sebou.
00:10
Úvodní vhazování se lépe vydařilo domácím hokejistům. Jekatěrinburg uspěl na buly a ihned se hnal do útoku. Obrana Slovanu byla pozorná.
00:01
Ještě před úvodním vhazováním zazní slovenská a ruská hymna!
Hráči už naskakují na ledovou plochu. Domácí Jekatěrinburg bude hrát v červeném, zatímco Slovan zvolil bílou sadu dresů.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Ustinskij (Sochatskij) – Kivistö, Sčitov, Andersén, Megalinskij, Timašov, Alexej Vasilevskij, Žuravljov – Simakov, Tičar, Golyšev – Michnov (C), Koukal, A. Garejev – Monja, Torčeňuk, Česalin – A. Alexejev, K. Volkov, A. Romanov – Mingalejev.

HC Slovan Bratislava: Pogge (Brust) – Meszároš, F. Novák, Švarný, Plastino, Starosta (C), Ďaloga – Cheechoo, Taffe, Smoleňák – Šťastný, Jeglič, Nedorost – Kopecký, Zigo, Valský – Lušňák, Chipchura, M. Hlinka.

Rozhodčí: Vasiljev, Gofman – Gorděnko, Tomilov.
x

Poslední 3 vzájemná utkání

Jekatěrinburg – Slovan Bratislava 4:3
Slovan Bratislava – Jekatěrinburg 4:3 po nájezdech
Jekatěrinburg – Slovan Bratislava 1:3

HC Slovan Bratislava

Slovan Bratislava se momentálně nachází v tabulce Západní konference na dvanácté příčce s dvaatřiceti body. Po pětadvaceti odehraných zápasech si připsal na své konto 8 výher v normální hrací době, 3 výhry po prodloužení či nájezdech, 2 prohry po prodloužení či nájezdech a 12 proher v normální hrací době. Venku zatím Slovan odehrál patnáct zápasů, ze kterých 4x vyhrál v normální hrací době, 1x vyhrál po prodloužení, 1x prohrál po nájezdech a 9x prohrál v normální hrací době.

Avtomobilist Jekatěrinburg

Jekatěrinburg se momentálně nachází v tabulce Východní konference na dvanácté příčce s jednatřiceti body. Po sedmadvaceti odehraných zápasech si připsal na své konto 7 výher v normální hrací době, 4 výhry po prodlouženi či nájezdech, 2 prohry po prodloužení či nájezdech a 14 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím odehrál Jekatěrinburg čtrnáct zápasů, ze kterých 3x vyhrál v normální hrací době, 4x vyhrál po prodloužení či nájezdech, 1x prohrál po prodloužení a 6x prohrál v normální hrací době.

Kazaň – Jekatěrinburg 5:0
Lada – Jekatěrinburg 2:1
Nižněkamsk – Jekatěrinburg 2:5
Jekatěrinburg – Podolsk 2:1
Jekatěrinburg – Dyn. Moskva 3:2 po nájezdech
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu ruské nejvyšší hokejové soutěže KHL mezi Avtomobilistem Jekatěrinburg a HC Slovan Bratislava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.