Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů z KHL napočtenou.
V Togliatti je dobojováno a ze zisku tří bodů se radují hokejisté Vladivostoku. Ti sice po čtyřiceti minutách utkání prohrávali 1:2, ale dvěma brankami dokázal ve třetí třetině vývoj utkání zvrátit na svou stranu. Třebaže hokejisté Lady pak měli své šance na vyrovnání, skóre se již neměnilo a Admiral Vladivostok tak zvítězil 3:2.
59:45
Bělousov se pokusil vystřelit od modré, ale jeho rána neprošla.
59:00
Ježov míří na střídačku a domácí to zkouší v šesti!
58:26
Rybinovu střelu zablokoval obětavým zákrokem Lugin.
58:00
Sajustov vyzkoušel pozornost Ježova, který měl s jeho ranou menší obtíže.
57:22
57:12
Po zákroku Ježova se bude vhazovat po levici domácího brankáře.
56:14
Gavrilenko zalehl puk a hra je přerušena.
55:59
Bumagin sice vypálil z dobré pozice, ale při střele zlomil hůl a puk pouze doplachtil do lapačky Bobkova.
55:22
Vysokou holí se proti pravidlům provinil Alexandrov a domácí si mohou vzít ztracené vedení zpět v přesilové hře.
54:23
Blum vyhazuje a hosté střídají. Poměrně brzy se hráči Vladivostoku uchýlili k bránění těsného náskoku.
53:26
Šenfeld byl zcela osamocený před Bobkovem, avšak to by musel domácí ostrostřelec dostat přesnou přihrávku.
52:23
Sotnieks nahazuje na Bobkova a hokejisté Lady střídají.
51:58
Pokus Aronsona byl nepřesný a Bobkov si tak může zhluboka oddychnout.
51:03
Střela Rybina končí po teči pouze v ochranné síti.
50:48
Kostromitin tvrdě přišpendlil na mantinel Wrighta.
49:59
Bělousov vypálil obráncům rybník, když se zbavil hned dvojice obránců. Na Bobkova si však nepřišel.
49:03
Mamin neudržel proti přesile puk a hrát mohou domácí.
48:46
Filatov si najel mezi kruhy, ale puk se k němu do výhodné pozice nedostal.
48:15
Blumova střele byla zablokována obětavým zákrokem obránce.
47:56
Tkačjov byl nedočkavý a přejel modrou čáru. Sudí tudíž pískají a na řadu přijde vhazování.
46:48
Šenfeld nepřihrál přesně a útočné plány tak mohou znovu spřádat hosté.
45:59
Sotnieks měl na holi vyrovnání, ale do odkryté klece zamířit nedokázal!
45:26
Voroninova střela od modré postrádala přesnost i razanci.
44:53
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Jako bych to přivolal! Vladivostok těží ze svého tlaku, se kterým se prezentuje divákům v úvodu třetí třetiny naprosto dokonale a brankou ALEXANDROVA otáčí vývoj zápasu. Asistence: Mnacjan, Lugin.
44:29
Hosté jsou však po vyrovnávací brance při chuti a Ježov se musí mít na pozoru.
44:02
Tkačjov si vybruslil až před Ježova, který však bezpečně zasáhl.
43:21
Je vyrovnáno a prsty v tom má hráč, kterého velice dobře známe z působení v pražské Spartě! O vyrovnávací branku se totiž postaral člen první lajny, a sice ROBERT SABOLIČ. Asistence: Tkačjov.
42:53
Komarov si vysloužil potlesk tribun za tvrdý hit.
41:26
Aronson prověřil Bobkova ranou od mantinelu.
41:03
Rybin si narazil se Zernovem, ale zde spolupráce čtvrté formace také skončila.
40:48
Sotnieksův projektil od modré míjí bránu Bobkova jen o malý kousek!
40:12
Blum si našel prostor ke střele, ale ta se mezi tři tyče nevešla.
40:01
Druhá třetina utkání je již minulostí a spokojenější po ní mohou být domácí hokejisté, kteří jsou ve vedení 2:1. Dlouho to vypadalo, že se do šaten půjde za nerozhodného stavu, což však ve 39. minutě odmítl Šenfeld.
40:00
39:16
Kurašov se pokusil vyrovnat ranou od mantinelu, ale na Ježova si nepřišel.
38:19
Togliatti právě vstřelilo branku!
Krátce před návratem Sajustova na led se hokejisté Lady přeci jen prosazují, a to z hole ŠENFELDA. Asistence: Bělousov, Aronson.
37:15
Hosté se bránění prozatím velice zodpovědně a nepouští domácí do větších šancí.
36:25
Domácí mají k dispozici přesilovku po nedovoleném zákroku Sajustova.
35:48
Voronin byl příliš nedočkavý a přejel modrou čáru, což neušlo pozornosti sudích, kteří pískají.
34:26
Krasnoslobodcev tvrdě přišpendlil mantinel Rybina.
33:59
Blum vypálil od mantinelu a jen těsně minul!
32:16
Sledujeme pasáž hry, v níž jsou aktivnější hostující hokejisté, avšak jejich tlak se jim ve vedoucí branku přetavit nedaří.
31:26
Mnacjan vystřelil z prostoru mezi kruhy, ale jeho pokus byl nepřesný.
30:12
A další úspěšný zákrok domácího gólmana. Nyní se bude vhazovat po jeho levici.
29:15
Ježov si připisuje další úspěšný zákrok.
28:45
Mamin si neporozuměl se spoluhráčem a hrát tak mohou domácí.
27:18
Komarov vypálil od modré čáry a jeho pokus jen těsně minul bránu.
26:54
Wright pouze vyhazuje a obranná pětice odjíždí střídat.
25:43
Hokejisté Lady na svého soupeře ve druhé třetině vlétli a svírají jej v obranném pásmu.
24:47
Kurašov byl příliš nedočkavý a přejel modrou čáru až moc brzy. Je pískán ofsajd.
23:18
Sotnieks vypálil od modré, ale rány se mezi tři tyče Bobkovy klece nevešla.
22:45
Bělousov si neporozuměl se spoluhráčem a kombinace se nezdařila.
21:12
Bumagin přišel ve středním pásmu o puk, ale nebezpečí z toho nebylo.
20:54
Kostromitin prověřil pozornost Bobkova od modré.
20:01
První třetina je u konce a stav je prozatím nerozhodný 1:1. Sledujeme bojovné utkání, jehož brankový účet otevřel Wright. Hosté sice dlouho vedli, ale krátce před konce úvodní dvacetiminutovky vyrovnal Bočarov.
20:00
19:16
Dva na jednoho ujížděli v samotném závěru úvodní periody hosté, ale Ježov si celou situaci pohlídal.
18:43
Bobkov chyboval při rozehrávce, ale Bočarov nabídnuté šance nedokázal využít.
17:57
Přesilovku sice domácí hokejisté zužitkovat nedokázali, ale radují se krátce po jejím skončení, neboť první branku v dnešním utkání střílí v dresu Lady BOČAROV. Bez asistence.
17:32
16:25
Hosté ujeli ve vlastním oslabení v přečíslení tři na jednoho, avšak to zakončit nedokázali a stav se tedy nemění.
16:03
Aronson vystřelil přízemní ránu, ale tu si Bobkov našel a vyrazil.
15:32
Domácí mají k dispozici přesilovku. Držením hole se proti pravidlům provinil Bartulis.
14:45
Horké chvilky zažil brankář Bobkov! Ten přišel o hokejku, ale i bez svého náčiní si dokázal poradit.
13:48
Lugin přišel o kotouč v nebezpečném prostoru, ale chybu spoluhráče dokázala hostující obrana napravit.
13:00
Ivanov vypálil z první a nadělal Bobkovi hodně starostí.
12:02
Takřka minutu teď svírali hráči Vladivostoku svého soupeře v jeho obranném pásmu, ale nic více, než zákrok Ježova z jejich snažení nevzešlo.
10:54
Achmetov sice vystihl přihrávku soupeře, ale následně ani on sám rozehrát nedokázal.
10:16
Hokejisté Lady podnikl rychlý kontr, na jehož konci byla nepřesná střela Aronsona.
09:54
A hostující Wright je při chuti. Jeho další pokus musel tentokrát krýt Ježov.
08:57
Hosté, spoléhající se v první třetině především na rychlé brejky, se radují z první branky v utkání! Tu má na svědomí WRIGHT, kterému předložil puk asistující Gavrilenko. Asistence: Gavrilenko.
08:10
A opět se domácí dostali do přečíslení, které však ani tentokrát nedokázali zdárně vyřešit.
07:36
Strelcov se odhodlal ke střele od mantinelu, ale Ježov byl pozorný a letící puk skryl ve výstroji.
07:15
V přečíslení tři na dva ujeli hokejisté Lady, avšak k větší šanci jejich akce nevedla.
06:48
Jakovlevova přihrávka byla nepřesná a stala se snadnou kořistí pro domácí obranu.
06:12
Aronson vypálil z kruhu sice ostře, leč nepřesně.
05:46
Alexandrov se obtočil zpoza brány a snažil se najít skulinu ve výstroji Ježova. Domácí brankář si však tuto variantu zakončení pohlídal a zasáhl.
05:26
Gurkin sbírá za svou bránou vyhozený kotouč a čeká, až jeho spoluhráči vystřídají.
04:58
Hokejisté Lady se na delší časový úsek usídlili před Bobkovem, ale žádná vážnější šance z jejich snažení nevzešla.
04:02
Počátek utkání se nese ve velice bojovném duchu a hra se odehrává především ve středu kluziště s velkým množstvím osobních soubojů.
03:33
Šenfeld si neporozuměl s najíždějícím spoluhráčem a hrát mohou hosté.
03:07
02:18
Blumovo nahození sbírají domácí obránci a obratem jej posílají zpět za Bobkovu klec.
01:32
Hokejisté Admiralu začínají zpoza své brány, zatímco sešikovaní domácí vyčkávají ve středu hřiště.
01:07
Hosté mají k dispozici první přesilovku v zápase. Za nedovolenou hru vysokou holí míří na trestnou Maleňkich.
00:20
Do utkání vstoupili lépe domácí borci a Sotnieks prověřil pozornost brankáře Bobkova střelou od modré čáry.
00:01

Lada Togliatti: I. Ježov (A. Semjonov) – Sotnieks, Korjagin, Gurkin, Maleňkich, Aronson, Kostromitin – A. Strelcov, V. Strelcov, Bočarov – Bělousov, Šenfeld, V. Komarov – A. Ivanov, Filatov, Bumagin – Achmetov, Rybin, Zernov – Valujskij.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Blum, Bartulis, Zemčjonok, Volčenkov, Mnacjan, Gavrilenko, Kurašov – Fisenko, Tkačjov, Sabolič – Akeson, Krasnoslobodcev, Wright – Lugin, Alexandrov, Sajustov – Mamin, K. Voronin, J. Jakovlev – Gorškov.

Rozhodčí: Gašilov, Jeřábek – Poljak, Dědulja.
Vše nasvědčuje tomu, že bychom měli být svědky velice vyrovnaného duelu, v němž budou rozhodovat maličkosti. Vždyť považte, že oba dnešní soupeře dělí v 29ti členné tabulce pouhé dva body! Lépe je na tom tým Lady, který se se ziskem 29 bodů drží na 14. místě. Hokejisté Vladivostoku jsou jim však s 27 body v patách, třebaže jim patří "až" 16. pozice.
Zdravím všechny příznivce nejkvalitnější hokejové ligy v Evropě, a sice KHL. Ta během dnešního odpoledne napíše svůj další příběh, přičemž zápasů bude celé řada. Jedním z nich bude i utkání mezi celky Lada Togliatti a Admiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.