KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Nižněkamsk - 27. října 2017   11:00

Nižněkamsk
05:21' R. Hanzl  (Piganovič, Sexton) • 35:50' Piganovič  (R. Hanzl, Sexton)
Vladivostok
Bobkov (Nalimov) – Blum, Bartulis, N. Gluchov, Morrisonn, Zemčonok, Mnacjan, Kurašov – Krasnoslobodcev, Wright, Sabolič – Sajustov, Tkačov, Glazačev – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – Fiščenko, J. Grigorenko, Manukjan – Sergejenko.
Gašilov, Bukin – Viligin, Lazarev
Fetisov Arena
3274 diváků
Nižněkamsk
I. Ježov (An. Makarov) – Piganovič, An. Sergejev, Ogurcov, Bryncev, Volgin, Šaripzjanov, Fazylzjanov – Sexton, E. Galimov, R. Hanzl – Avcin, Jeglič, Nestrašil – Jakimov, Šiksatdarov, Zdunov – Šafigullin, Porjadin, P. Kulikov – Chajrullin.

Československá stopa v zápase
Robin Hanzl (NIZ) 1+1, 3 střely, čas na ledě 18:22
Andrej Nestrašil (NIZ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:48
Neftěchimiku Nižněkamsk stačili dvě branky na výhru v tomto zápase. Prosadili se Robin Hanzl a Oleg Piganovič. Nezzačně zachytal Ilja Ježov, který kryl 46 střel.
Domácí hokejisté, kteří byli střelecky aktivnější, prohrávají tento zápas 1:2.
59:40'
Maxim Kazakov příliš rychle přihrával před branku, nikdo ze spoluhráčů tam nebyl.
59:20'
Shaone Morrisonn na modré nezpracoval, a tak domácí přicházejí o útočné pásmo.
59:00'
Poslední minuta hry a domácí jsou v útoku.
58:40'
Mnoho času už domácí celek nemá, z pohledu hostů naopak čas ubíhá velmi pomalu.
58:14'
Admiral hraje v šesti a pokouší se vyrovnat. Zatím ale hosté hrají výborně.
58:08'
Domácí hrají v šesti.
58:08'
Oddechový čas pro domácí.
58:04'
Maxim Kazakov dobře vypálil, jeho pokus končí v ochranné síti nad brankou.
58:00'
A další zakázané uvolnění, Nižněkamsk se dostal do vedení a nyní svůj náskok brání za každou cenu.
57:40'
Domácí sice jsou v útočném pásmu a drží puk, jenže do zakončení se dostat nemohou.
57:00'
Další zakázané uvolnění hostů.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:20'
Domácí fanoušci se dožadují vyrovnání, ale zatím jejich přání vyslyšeno není.
56:06'
Jeden z domácích hráčů vypálil od modré čáry, ale trefil jen gólmana.
56:03'
Další zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostů. Nejprve ale oddechový čas Neftěchimiku.
55:46'
Admiral se usadil v útočném pásmu, ale překonat výborně hrající obranu hostů je zatím neřešitelný úkol.
55:22'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před hostující brankou. Nervozita zde ve Fetisov Areně stoupá.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny. Hosté stále vedou o jeden gól a domácí zatím marně zkouší vyrovnat.
54:47'
Hra je nyní přerušena.
54:32'
Závěr třetí třetiny se rychle blíží. Domácí se pokouší vyrovnat.
53:45'
Jeden z hostujících hráčů za brankou podklouzl, a tak mohou domácí vymyslet rychlou protiakci. Oskars Bartulis ovšem nevypálil.
52:51'
Tigran Manukjan měl před sebou odkrytou bránu, ale kotouč netrefil podle představ. Gólman Ilja Ježov možná také lehce tečoval.
52:21'
Emil Galimov vedl útočnou akci svého týmu. Ke střele se sice nedostal, ale úspěšně rozbil domácí tlak.
51:22'
Admiral rozehrává od své branky, následně se propracoval ke střele, ale ta byla zablokovaná. Střelecky vedou domácí drtivě 42:22, jenže na góly prohrávají.
50:44'
Postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
50:20'
Vladivostok je aktivnějším týmem, dokáže si vypracovat střelecké pozice, ale s přesností střelby mají domácí velké problémy.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek stále prohrává o jednu branku. Hosté hrají takticky velmi dobře.
49:40'
Jonathon Blum rychle po vyhraném vhazování vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje hostující brankář.
49:35'
Zakázané uvolnění, hra je přerušena.
49:12'
49:01'
Shaone Morrisonn výborně zakončoval od modré čáry, jeho střelu drží brankář.
48:40'
Arťom Zemčonok to zkusil sám, jeho pokus jemně brankář tečoval do ochranné sítě nad brankou.
48:22'
Robert Sabolič byl volný pro střelu, ale kotouč se k němu nedostal.
47:55'
Domácí elitní formace se usadili v útočném pásmu a pokouší se překonat brankáře. Hostující obrana zatím hraje zodpovědně.
47:12'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., sekání).
47:12'
Ilja Ježov kryje kotouč po střele od modré čáry a předbrankové teči. Následovat bude komerční přestávka.
46:50'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidný hokej. Optickou převahu mají domácí.
45:40'
Nižněkamsk hraje takticky velmi dobře. Nedává domácímu týmu mnoho prostoru pro nějakou kombinační hru.
45:35'
Nikolaj Gluchov to vzal na sebe, mohl přihrávat, ale rozhodl se pro ohrožení branky, jeho projektil snadno kryje hostující maskovaný muž.
44:50'
Ilja Ježov musel znovu zasahovat, tentokrát bez přípravy vypálil jeden z domácích beků.
44:23'
Ilja Ježov má kotouč za svou brankou, následně je hra přerušena.
44:10'
Nejvíce soubojů se odehrává ve středním pásmu.
43:50'
Dmitrij Ogurcov čekal na přihrávku, ale nedostal ji. Akce hostů tak končí nepřesným pasem.
43:08'
Mnoho šancí k vidění není, oba týmy hrají velmi dobře takticky, nikdo se nemůže propracovat do zakončení.
42:16'
Damir Šaripzjanov od modré tvrdě vypálil, jeho pokus kryje domácí brankář.
42:01'
Ildar Šiksatdarov vybojoval kotouč, dostal se do útočného pásma, ale přesněji zakončit nedokázal.
41:31'
Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají domácí, ti se ale do výraznější šance nemohou probojovat.
40:30'
Puk byl nepříjemně před brankou tečovaný, a tak raději hostující gólman přerušil hru.
40:15'
Ilja Ježov musel hned zasahovat po střele domácího Roberta Saboliče.
40:01'
Zápas pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Nižněkamsk vede po dvou třetinách o gól, domácí celek dokázal zdramatizovat hru, když v závěru třetiny snížil.
40:00'
39:25'
Robert Sabolič drží kotouč za svou brankou, v poklidném tempu se třetina dohrává.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:45'
Hosté mají tlak v útočném pásmu a pokouší se rychle odpovědět.
38:07'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Dlouhou dobu se domácí přesilovková formace nemohla prosadit, podařilo se to až nyní. Robert Sabolič prodloužil na Bluma, který viděl u druhé tyčky zcela volného DMITRIJE SAJUSTOVA. Poslal mu přihrávku, a pak následovalo snadné zakončení do odkryté části brány. Asistence: Jonathon Blum a Robert Sabolič.
37:10'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., hákování).
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, bude se vylučovat.
36:10'
Arťom Zemčonok rozehrává od své branky, domácí celek musí zpřesnit střelu, pokud chce pomýšlet na zdramatizování zápasu.
35:50'
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
První výraznější střela v této přesilovce končí gólem. Po rychlé kombinaci a finální přihrávce Robina Hanzla se prosazuje OLEG PIGANOVIČ. Asistence: Robin Hanzl a Dan Sexton.
35:01'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Admiralu. Domácí celek se musí bránit.
34:55'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nikolaj Gluchov – 2 min., nedovolené bránění).
33:51'
Alexandr Avcin se hned po odchodu z trestné lavice dostal do zakončení. První jeho ránu vyrazil brankář Admiralu, na dorážku sice nedosáhl, ale kotouč minul vzdálenější tyč.
33:34'
Oba týmy hrají v plném počtu.
33:09'
Bogdan Jakimov výborně přebruslil obránce, a pak se dostal do střelecké pozice. Jeho ránu kryje domácí brankář.
32:54'
Bogdan Jakimov výborně vypálil, pak Dmitrij Ogurcov dorážel. Oba pokusy ustál domácí brankář. Igor Bobkov kryje puk, a tak se bude po komerční přestávce vhazovat před jeho brankou.
32:00'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, domácí hrají aktivněji, puk do útoku dostal Robert Sabolič.
31:34'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Avcin – 2 min., nedovolené bránění).
31:34'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Shaone Morrisonn – 2 min., držení protihráče).
31:15'
Hra je přerušena, píská se zakázané uvolnění.
30:33'
Hosté nyní vybojovali kotouč a pokouší se stabilněji se usadit v útočném pásmu.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápasu, hosté stále vedou o jeden gól, jako jediný se zatím v přesilovce prosadil Robin Hanzl.
29:30'
Ilja Ježov kryje další střelecký pokus domácích. Nikolaj Gluchov nedokázal poskakující kotouč lépe zpracovat. Jeho nepříliš důrazný pokus ale kryje brankář hostů.
28:26'
26:10, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Více ze hry mají sice domácí, jenže o gól prohrávají.
27:30'
Ivan Fiščenko výborně zapracoval za svou brankou, následně je hra přerušena. Komerční přestávka.
27:09'
Ilja Ježov kryje další střelu od modré čáry. Domácí hokejisté mají optickou převahu.
26:38'
Tigran Manukjan zkoušel otočku a následně vypálit. Otočka se povedla, se střelou už to tak slavné nebylo.
26:00'
Pavel Makarenko výborně přihrával před branku, kde viděl spoluhráče. Ten jemně tečoval kotouč, ale gólman Ilja Ježov dokázal vytrčit beton, a tak akci ukončil.
25:40'
Oba týmy střídají, do hry přicházejí odpočinutí hráči.
25:15'
Dan Sexton měl na hokejce druhou branku svého týmu. Jeho gólovou dorážku ale výborně zastavil brankář Igor Bobkov.
24:44'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, stabilněji se ani jeden celek nemůže probojovat do tlaku.
24:27'
Shaone Morrisonn dostal na modrou čáru hodně těžkou přihrávku, kotouč nedokázal zpracovat.
23:35'
Igor Bobkov výborně zastavil blafák Ildara Šiksatdarova. Hostující hráč už zvedal ruce nad hlavu, ale proti jeho střele nastavil domácí brankář beton.
23:19'
James Wright se dostal do střelecké pozice, jeho ránu z hranice brankoviště ale kryje Ilja Ježov.
22:30'
22:16'
Domácí Vladimir Tkačov se znovu dostal do šance. Z bezprostřední blízkosti ale nedokázal překonat brankáře soupeře.
21:40'
Vladimir Tkačov to vzal na sebe, po pěkné akci se propracoval až do střelecké pozice, ale kotouč poslal mimo branku.
20:45'
Dmitrij Sajustov se pokoušel přihrát před branku, kde byli dva volní domácí hráči, ale jeden z obránců vložil do přihrávky hokejku.
20:30'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Oleg Piganovič – 2 min., nedovolené bránění).
20:29'
Robert Sabolič se propracoval do výborné střelecké pozice, ale jeho pokus dokázal vytěsnit brankář.
20:01'
Po první třetině vede hostující celek o jednu branku, v šesté minutě se v přesilové hře prosadil po Sestonově pasu Robin Hanzl.
20:00'
19:52'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:30'
Arťom Zemčonok výborně zakončil přečíslení dva na jednoho, ale jeho pokus senzačně vytěsnil Ilja Ježov.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:20'
Robin Hanzl to zkoušel od modré čáry, jeho pokus končí na mantinelu za brankou. Rána to nebyla špatná, ale také nebyla přesná.
17:49'
Alexej Volgin rozehrává od své branky, domácí celek se rychle dokázal vrátit do obranného pásma a hosty ke střele nepustil.
17:00'
Daniil Kurašov dostal výbornou přihrávku mezi kruhy, jeho rána ale byla velmi nepřesná.
16:04'
Admiral má nyní více ze hry, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale marně.
15:41'
Jonathon Blum vylepšil střeleckou pozici pro spoluhráče, Samvel Mnacjan od modré čáry ale netrefil podle svých představ.
15:05'
Konstantin Glazačev jemně tečoval kotouč před brankou po střele od modré, ale hostující brankář zasahovat nemusel, kotouč končí mimo.
14:16'
Oleg Piganovič se jako obránce pustil do hodně neobvyklého výletu k brance Admiralu. Vypálit ale nedokázal, jeho ránu zablokoval obránce.
13:40'
Ilja Ježov nevěděl, kde má kotouč, ale udržel jej před brankovou čárou.
13:13'
Hra je nyní přerušena, komerční přestávka.
12:37'
Emil Galimov se zmocnil puku po špatné domácí rozehrávce, ale jeho pokus byl nepřesný. Domácí brankář zasahovat nemusel.
11:59'
Igor Bobkov kryje puk po střele Ildara Šiksatdarova, vhazovat se tak bude před jeho brankou.
11:33'
Shaone Morrisonn se dokázal vrátit do obranného pásma, a tak zamezil šanci soupeře.
11:11'
Brankář Nižněkamsku musel znovu zasahovat, tentokrát do domácí hráč zkoušel od modré čáry.
11:00'
6:4, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
10:18'
Jevgenij Grigorenko se pokoušel dostat do střelecké pozice, mezi kruhy ale kotouč nechal za sebou, a tak vypálit nedokázal.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetiny, mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
09:27'
Vladivostok měl k dispozici vhazování v útočném pásmu, k puku se ale dostal soupeř.
08:24'
Sledujeme rychlý hokej, hosté hrají aktivněji a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
08:06'
08:00'
Nižněkamsk hraje v útočném pásmu a pokouší se vstřelit druhou branku.
07:40'
Damir Šaripzjanov vypálil od modré čáry, jeho pokus byl zblokovaný.
07:15'
Robert Sabolič se při vlastním oslabení dostal do šance, ale jeho rychlou střelu vyrazil hodně vyjetý brankář.
06:37'
Dan Sexton dostal kotouč do útočného pásma, ale výraznější šanci vypracovat pro své spoluhráče nedokázal.
06:15'
Přesilovou hru hrají hostující hokejisté, ti svou první výhodu dokázali proměnit.
06:06'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nikolaj Gluchov – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
06:06'
Hra je přerušena, komerční přestávka.
05:21'
Hostující celek se dostává v přesilové hře do vedení. Rychlou střelou překonal domácího brankář z mezikruží ROBIN HANZL. Asistence: Oleg Piganovič a Dan Sexton.
04:52'
Přesilovou hru mají k dispozici hostující hokejisté, kteří se tak snadněji mohou propracovat do zakončení.
04:35'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Oskars Bartulis – 2 min., vražení na hrazení).
04:09'
Pavel Makarenko to zkoušel individuálně, probojoval se až do střelecké pozice, jeho pokus mířil ovšem příliš vysoko.
03:18'
Sledujeme rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek nyní nechce chybovat.
02:39'
Ilja Ježov drží své spoluhráče, nyní se Admiral dostal do další zajímavé střelecké pozice, ale Shaone Morrisonn od modré čáry trefil jen střed brány.
01:14'
Tigran Manukjan bojoval v útočném pásmu o kotouč, ale jeho spoluhráč ve střelecké pozici kotouč nedokázal zpracovat.
00:55'
Další práce pro brankáře hostů. Domácí celek hraje nyní aktivněji.
00:48'
Vladimir Tkačov se pokoušel probojovat do zakončení, ale kotouč mu sjel z hole, a tak snadno zasáhl brankář Neftěchimiku.
00:21'
Igor Bobkov kryje kotouč po střele Emila Galimova. Vhazovat se tak bude před brankou Admiralu.
00:01'
Admiral Vladivostok

Naopak dnešní domácí celek se v letošním ročníku spíše trápí. Vladivostok sehrál dvacet pět zápasů a vybojoval v nich dvacet sedm bodů. Dosud inkasoval šedesát devět branek, ale problémy má i v ofenzívě. Doma letos získal jen devět bodů, což se projevuje také na návštěvnosti. Naposledy vyhrál v prodloužení na ledě Kunlunu.
Neftěchimik Nižněkamsk

Dnešní hostující celek zatím prožívá povedenou sezónu. V pětadvaceti duelech získal Nižněkamsk čtyřicet pět bodů a zatím drží čtvrtou pozici Západní konference. Problémy má však směrem do ofenzívy. Dosud vsítil jen padesát devět branek. V posledních utkáních se mu ale daří. Naposledy doma porazil 3:1 Magnitogorsk.
Příjemný den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Vladivostokem a Nižněkamskem. Duel startuje v 11 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.