KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Novgorod - 22. listopadu 2018   15:00

Dnešní utkání sleduje 5 200 diváků.
Domácí celek byl sice střelecky aktivnější, ale ze 37 střel na branku dal jeden gól. Hosté měli o deset střel méně, ale góly dali tři. Dva body za výhru díky výbornému taktickému výkonu získává Nižnij Novgorod.

Střely na branku – 37:27
Trestné minuty – 8:6
Zblokované střely – 18:20
59:40'
Konec zápasu se blíží.
59:20'
Francis Paré dostal hru do útočného pásma, střela byla z kruhu zblokovaná.
58:50'
Hraje se spíše ve středním pásmu. Novgorod hraje výborně takticky, takže domácí nemohou zkusit případnou hru v šesti.
57:13'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácího celku. Vladimir Sochackij musí být pozorný.
56:35'
Domácí hráči drží kotouč, jen se nemohou dostat do šancí.
56:18'
Michail Mamkin to zkoušel ránou od modré čáry. Jeho dělovka postrádala přesnost.
55:16'
Závěr zápasu se blíží, domácí celek vrhá zbytek sil do útočení a pokouší se zdramatizovat zápas. Nyní se však Jekatěrinburg dostal do postavení mimo hru.
54:20'
Komerční přestávka.
53:51'
Hraje se rychlý hokej, delší dobu se nyní nepřerušovalo. Hra se přelévá ze strany na stranu.
53:11'
Hra je přerušena, Robert Sabolič zůstává ležet na hrací ploše. Soupeř jej trefil hitem.
52:58'
52:43'
Přesilovku sice hraje domácí celek na polovině soupeře, ovšem do výraznější šance se nyní nedostal.
51:46'
Nigel Dawes se dostal do výborné střelecké pozice, ale z bezprostřední blízkosti minul branku.
50:58'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Danil Verjajev – 2 min., podrážení).
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, hostující celek navýšil své vedení, a tak má momentálně blíže k výhře.
49:17'
Denis Barancev a Andrew Calof se dostali do výborné střelecké pozice. Vladimir Sochackij byl pozorný a všechny mezery, který by se mohl dostat puk do branky, utěsnil.
48:03'
Michail Mamkin zakončoval, jeho rána však končí mimo branku.
47:32'
Nižnij Novgorod hraje nyní hodně dobře, takticky výborně. Domácí hráči mají velké problémy s koncovkou.
46:55'
Jeden z domácích hráčů se dostal ke střele. Jeho projektil kryje gólman Andrej Tichomirov. Komerční přestávka.
44:53'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Hostující celek v přesilovce navyšuje své vedení, tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje a všechno prostřelil DENIS BARANCEV.
44:45'
Vladimir Sochackij se štěstím nyní poradil.
44:20'
Přesilovku hraje hostující celek, který se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.
43:50'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexandr Torčeňuk – 2 min., podrážení).
43:17'
Andrej Tichomirov kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
42:54'
Dva hráči se střetli ve středním pásmu a oba upadli na led. Sudí nechává hru plynout.
41:21'
Michail Mamkin pálil z předbrankového prostoru, jeho projektil kryje hostující brankář.
41:00'
Hostující celek rozehrává od své branky, dostal se sice do útoku, ale nedokázal nic vymyslet. Přišel o puk, a tak hrají domácí.
40:20'
Dostáváme se do třetí třetiny.
40:01'
Jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině. Prosadil se hostující celek, který vede, trefil se a autorem zatím rozdílové branky je Andrew Calof.
40:00'
39:48'
Jevgenij Česalin byl zcela volný před brankou u tyčky. Poskakující kotouč minul.
39:25'
Oba týmy střídají, v poklidném tempu se třetina dohrává.
39:00'
Vladimir Galuzin dostal hru do útočného pásma, Andy Miele pálil. Jeho projektil byl hodně nedůrazný.
38:14'
Jekatěrinburg hraje nyní aktivně, Francis Paré vytvořil tlak v útočném pásmu, a tak hosté vyhodili jen přes všechny čáry.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:30'
Hosté rozehrávají od své branky.
37:10'
Alexej Vasilevskij pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
36:50'
Hraje se rychlý hokej, který ale mnoho šancí nenabízí. Momentálně nemají brankáři mnoho práce.
35:36'
Domácí celek dokázal prostřídat, a tak pokračoval jeho tlak. Jevgenij Gračov měl před sebou odkrytou část branky, jenže netrefil puk.
34:41'
Mnoho šancí k vidění momentálně není, hraje se spíše před brankou Torpeda, ale domácí mají problémy se zakončením.
34:09'
33:30'
Nigel Dawes pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
33:10'
Alexej Vasilevskij ani Stéphane Da Costa v dobrých šancích nedokázali překonat brankáře.
32:09'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Danil Verjajev – 2 min., držení).
32:09'
31:20'
Domácí obrana chybovala, a tak se hosté dostávají do vedení. Vladimir Galuzin už mohl zakončovat, ale viděl lépe postaveného spoluhráče. Puk získal ANDREW CALOF, jehož rána byla nechytatelná. Asistence: Vladimir Galuzin.
30:03'
Hostující celek uklidnil situaci za svou brankou, dostal se do útoku, ale vypálit na branku Jekatěrinburgu nedokázal.
29:20'
Nyní se po delší době dostal domácí celek do útočného pásma, Stanislav Jegoršev pálil mimo od modré čáry.
28:36'
Zajímavou příležitost měl domácí celek, Francis Paré byl před brankou, kotouč mu v rozhodující chvíli poskočil, a tak on nedokázal vypálit.
27:23'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michail Mamkin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Paršin – 2 min., hrubost).
27:14'
Denis Barancev měl velkou šanci, jeho rána se od brankové konstrukce odrazil před branku, a pak Denis Paršin zkoušel dorážet. Domácí brankář ve spolupráci s obránci situaci vyřešil.
26:46'
Další přesilovka pro hostující celek. Domácí hokejisté nestíhají se soupeřem bruslit, a proti si musí pomáhat fauly.
25:39'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Georgij Mišarin – 2 min., podrážení).
24:40'
Michail Smolin dostal kotouč na modrou čáru, ale nedokázal vypálit. Kotouč totiž promáchl.
23:40'
23:30'
Andy Miele zakončoval z mezikruží. Jeho rána postrádala přesnost.
22:50'
Vladimir Galuzin pálil z předbrankového prostoru, jeho rána ale byla zblokovaná. S dorážkou si už poradil brankář.
21:40'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jegor Milovzorov – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
20:35'
Damir Žafjarov sice dostal kotouč do branky, ale gól pro zásah vysokou holí nemůže platit. Rozhodl o tom videorozhodčí.
20:18'
Zápas pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Dva góly nabídla první třetina, po které je stav vyrovnaný. Jurij Sergijenko poslal hosty do vedení, a pak v poslední minutě vyrovnal Stéphane Da Costa.
20:00'
19:14'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Domácí celek v závěru třetiny dokázal vyrovnat. Po dobré akci a forhendovém blafáku se prosazuje střelou z úhlu STÉPHANE DA COSTA. Asistence: Nigel Dawes.
18:53'
Hostující celek vyhrál buly ve svém obranném pásmu. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
18:22'
Vjačeslav Litovčenko pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, zbytečně se nepřerušuje, oba celky střídají za hry.
17:10'
Stéphane Da Costa se v útočném pásmu propracoval ke kotouči, posílal ho před branku. Tam byl ale jeho obsazený spoluhráč.
16:00'
Vladimir Galuzin se pokoušel dostat do útočného pásma, jeho akce však končí postavením mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
15:08'
Hostující celek se dostává do vedení díky hodně šťastné brance. JURIJ SERGIJENKO vypálil a domácího brankář neudržel puk v rukavici Kotouč vypadl a dolétl do branky. Dostatečně důrazná střela znamená vedení Novgorodu. Asistence: Daniil Iljin.
14:20'
Denis Bodrov bojoval v útočném pásmu o kotouč, následně puk vypadl z hrací plochy. Oba týmy střídají.
13:26'
Torpedo Nižnij Novgorod rozehrává od své branky, Mat Bodie hledal ve středním pásmu spoluhráče. Následně pálil Robert Sabolič. Jeho projektil kryje Vladimir Sochackij.
13:10'
Hra je nyní přerušena, Francis Paré se dostal do postavení mimo hru. Komerční přestávka.
12:10'
Denis Paršin rozehrává od své branky, následně se dostal i do útočného pásma. Ke střele se Novgorod nedostal.
11:13'
Hostující celek se po dlouhé době dostal stabilněji do útočného pásma, Damir Žafjarov pálil, ale jeho projektil byl zblokovaný.
10:01'
Domácí mají kotouč za svou brankou, oba celky střídají. V první polovině první třetiny měl domácí celek převahu.
08:54'
Skvěle nyní hrají domácí, Nigel Dawes měl před sebou odkrytou část branky, ale jeho rána byla na poslední chvíli zblokovaná.
08:22'
Vjačeslav Litovčenko výborně vybojoval puk v útočném pásmu. Georgij Mišarin pokračoval v akci, tak museli hosté vyhodit přes všechny čáry na icing.
07:50'
Stéphane Da Costa se dvakrát pokoušel o zakončení, ale ani jeden z jeho pokusů nebyl dostatečně přesný.
06:15'
Ilja Krikunov se díky dobré individuální akci dostal do střelecké pozice. Zakončit ale nedokázal. Místo střely volil přihrávku na spoluhráče, který nezpracoval.
05:52'
Jefim Gurkin pálil od modré čáry, následně hostující brankář ukryl kotouč do rukavice. Vhazovat se bude před jeho brankou.
05:05'
Andrew Calof měl velkou šanci. Dostal se do střelecké pozice, z bezprostřední blízkosti našel odražený kotouč a zakončoval. Vladimir Sochackij výborně pokryl prostor a puk udržel před brankovou čárou.
04:50'
Mnoho šancí v úvodu tohoto zápasu k vidění není. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
03:13'
Nigel Dawes kombinoval se spoluhráči za brankou. Stéphane Da Costa ovšem kotouč nevybojoval, a tak mohou hrát hosté.
02:14'
Jevgenij Česalin přihrával před branku, jeho spoluhráč na kotouč ale nedosáhl. Na druhé straně pak musel zasahovat domácí brankář.
01:17'
Hostující celek nahazoval kotouč do útočného pásma, puk byl protečovaný, a tak se icing nepíská.
00:51'
Dan Sexton se pokoušel dostat do střelecké pozice, jeho projektil by zblokovaný.
00:15'
Zápas v poklidném tempu začal.
00:01'

Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochackij (Gross) – Gurkin, Alexej Vasilevskij, Mamkin, D. Bodrov, Jegoršev, Mišarin, Valitov – S. Da Costa, Dawes, Golyšev – Paré, Sexton, Krikunov – Milovzorov, Torčeňuk, A. Garejev – Litovčenko, Česalin, Gračov – Rassejkin.

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (D. Kostin) – Bodie, Holm, Orlov, Barancev, Korobov, Sergijenko, Rodionyčev – Paršin, Miele, Žafjarov – Sabolič, Galuzin, Calof – Urakov, D. Iljin, Verjajev – D. Sjomin, Makarenko, Setdikov – Smolin.

Rozhodčí: Gofman, Gašilov – Lazarev, Zacharov.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Avtomobilist Jekatěrinburg a Torpedo Nižnij Novgorod.

Avtomobilist Jekatěrinburg odehrál 30 zápasů a s bilancí 22-4-1-3 a 53 body je na prvním místě Východní konference Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Novosibirskem 4:2 a Minskem 4:0. Nestačil na Petrohrad 2:5, Spartak Moskvu 3:4 v prodloužení a na Nižněkamsk 2:6

Torpedo Nižnij Novgorod odehrálo 29 zápasů s bilancí 11-4-6-8 a získalo 36 bodů. V tabulce Východní konference je na sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný, poradilo si se Slovanem Bratislavou 4:1. Nestačilo na Kazaň 3:4 v prodloužení, CSKA Moskvu 0:3, Rigu 2:3 v prodloužení a na Omsk 2:4.

Poslední vzájemný zápas se odehrál 8.8. 2018 a Avtomobilist vyhrál 4:3. Poslední ligový vzájemný zápas se odehrál 26.11.2017 a Avtomobilist vyhrál 5:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.