KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Čerepovec - 1. listopadu 2018   17:00

Novgorod
Novgorod
13:50' Bodie (D. Iljin, Calof) • 16:19' Miele (Paršin, Žafjarov) • 17:59' Sabolič (Holm, Calof) • 22:43' Urakov (Verjajev, Calof) • 24:18' Paršin (Miele, Volčenkov) • 33:22' Orlov (Stalnov, Setdikov) • 52:13' Paršin (Miele, Žafjarov)
Čerepovec
Furch (23. Artamkin) – A. Kulda, Kuljaš, Kornějev, Lekomcev, Kalašnikov, Kudako, Al. Makarov, Syčuškin – Rybin (C), Trubačjov (A), Bumagin – Boychuk, Korotkov, J. Grigorenko – Geraskin, Juňkov, Lapin – I. Zacharčuk, Karlin, Kodola.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Nižnij Novgorod potvrdil roli favorita a po zásluze bere všechny body. Domácí tým byl od samotného úvodu utkání aktivnějším celkem. Po čtvrté vstřelené brance Torpeda došlo ke změně v hostující brance, Furcha vystřídal Artamkin, který pak také třikrát inkasoval.
59:46'
Do nejspíše poslední příležitosti v tomto utkání se dostal Kodola, který z mezikruží minul domácí branku, víc už se pravděpodobně nestane.
58:53'
57:59'
Na levé straně zůstal úplně volný Miele, který chtěl překvapit Artamkina střelou na bližší tyč. Hostující gólman byl pozorný!
57:04'
Ostrá rána Baranceva od modré čáry. Artamkin měl odkrytý výhled, připsal si snadný zákrok, střela totiž směřovala doprostřed branky.
56:53'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Zach Boychuk – 2 min., sekání).
56:20'
Závar před hostující brankou, poté střelecký pokus Paršina. Ten byl zblokovaný, domácí hokejista tak hattrick v tuto chvíli nezaznamenal!
55:29'
Hra se teď přelévá ze strany na stranu, zasahoval opět Artamkin, který kotouč vyrazil před sebe, u puku jsou v tuto chvíli hosté.
54:44'
Další dvě přerušení, hra se v posledních minutách hodně kouskuje, opět se bude vhazovat ve středním pásmu, domácí se dostali do ofsajdu.
54:08'
Dva snadné zákroky pro Artamkina. Kotouč se nyní dostal mimo hrací plochu, následovat bude kratší reklamní pauza.
53:11'
Hodně jsou slyšet domácí příznivci, kterým ani sedm gólů nestačí. Fanoušci Novgorodu si přejí další vstřelenou branku svého týmu.
52:13'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Tak to byla paráda, domácí to sehráli opravdu bravurně! Miele vybruslil mezi kruhy, následně ještě přihrával na levou stranu, DENIS PARŠIN následně poslal kotouč do odkryté svatyně! Asistence: Andy Miele a Damir Žafjarov.
51:02'
Nahození na Artamkina, jeden z hostujících hráčů puk tečoval. Kotouč se nakonec dostal znovu do ochranné sítě, hra je přerušena.
50:24'
Závar před Galimovem! Domácí hokejisté se dostali do komplikací, celou situaci vyřešili icingem, vhazovat se bude v jejich obranném pásmu.
49:44'
Severstal se ihned hnal do útočné třetiny, kde o puk přišel. Další akci hostujících hokejistů zastavuje postavení mimo hru.
49:06'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Hosté využili obrovské chyby soupeře v rozehrávce a ze druhé vstřelené branky mají obrovskou radost! IVAN ZACHARČUK obkroužil bránu soupeře, následně puk poslal s trochou štěstí za Galimova!
47:57'
Ihned po vyhraném vhazování zakončoval Kudako. Jeho pokus však ramenem vyrazil brankář Galimov do ochranné sítě!
47:52'
Dlouho se hrálo bez přerušení, na ledě se nic vážnějšího neděje, utkání se spíše dohrává, o vítězi je rozhodnuto. Hru teď přerušil Galimov, následuje kratší pauza.
46:16'
Zatím je to bezproblémové oslabení pro Torpedo. Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry a střídá, hosté začínají až od Artamkina.
45:20'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Donat Stalnov – 2 min., sekání).
45:17'
Hra se v posledních minutách hodně kouskuje, v ofsajdu byl nachytán Markovin, následně je pískán icing Čerepovce.
45:04'
Domácí vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění, vhazovat se bude po pravé ruce brankáře Galimova.
44:18'
Další střelecký pokus zaznamenal v oslabení Žafjarov, Artamkin vyrazil do ochranné sítě, domácí už hrají v plném počtu.
43:22'
V přesilové hře Čerepovce jsou zatím nebezpečnější domácí hráči, kteří drží puk a přihrávají si ve vlastní obranné třetině.
42:41'
Novgorod se v oslabení dostával do přečíslení. Hostující hráči se stihli vrátit včas a překazili následnou domácí rozehrávku.
42:17'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jurij Sergijenko – 2 min., krosček).
41:37'
Domácí hokejisté se vydali do útočné třetiny, jenže brzy je zastavil čárový rozhodčí, který signalizoval postavení mimo hru.
40:34'
Oba celky hrají v plném počtu.
40:01'
Je za námi druhá dvacetiminutovka hry, ve které domácí navýšili náskok na pět branek. Velmi brzy na střídačku poslali českého brankáře Furcha, ovšem Artamkin už také dvakrát inkasoval. Zdá se, že o výsledku je rozhodnuto, tak uvidíme, co nám přinese závěrečná část hry.
40:00'
39:38'
Jedna z posledních akcí druhé třetiny, hosty teď zastavil čárový rozhodčí, který signalizoval ofsajd.
39:02'
Rozběhla se závěrečná minuta prostřední části, hraje se ve čtyřech na obou stranách, u puku jsou momentálně domácí hokejisté.
38:34'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jurij Sergijenko – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jevgenij Grigorenko – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
38:11'
Artamkin musel znovu zasahovat, tentokráte proti tvrdé ráně od modré čáry, vhazovat se za malou chvíli bude po jeho pravé ruce.
37:42'
Úplně sám teď postupoval na branku Verjajev, který místo zakončení ještě čekal na Urakova, ten by v případe lepšího zpracování zakončoval do prázdné branky. Celou situaci vyřešil Artamkin!
37:01'
36:22'
Hosté zahrozili také v oslabení, chytře to udělal Boychuk, který nahodil na domácí branku, Galimov musel zasahovat, bude se vhazovat po jeho pravici.
35:57'
Úvodní minuta přesilové hry se blíží ke svému konci, domácí drží útočné pásmo a kombinují, Artamkin zatím zasahovat nemusel.
35:01'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ivan Zacharčuk – 2 min., napadení).
34:54'
Domácí hráči šli do přečíslení dva na jednoho, celou situaci ale nevyřešili podle svých představ, na ledě navíc zůstává ležet Volčenkov.
34:29'
Dva střelecké pokusy hostů během krátké chvíle, s oběma si dokázal poradit brankář Galimov, který pro jistotu přerušuje hru.
34:01'
Nepřesnosti ve středním pásmu na obou stranách, puk skončil na střídačce domácího týmu, vhazovat se bude ve střední třetině.
33:22'
Autorem branky je MICHAIL ORLOV. Asistence: Donat Stalnov a Nikita Setdikov.
32:23'
Mezi kruhy zůstal úplně volný Grigorenko. Jeho následná střela z první skončila těsně vedle branky, Galimov by asi neměl šanci!
31:40'
Ihned po vhazování se ke střele dostal Zacharčuk. Jeho pokus byl zblokovaný, hosté se vzápětí musí rychle vracet.
31:36'
Další dobrá příležitost pro hosty! Od modré čáry střílel Makarov, ovšem Galimov puk vyrazil před sebe. Žádný z hostujících hokejistů vzápětí nedokázal trefit skákající puk.
30:33'
Zápas se přehoupl do své druhé poloviny, už dlouho se hraje bez přerušení, jedna útočná akce teď střídá tu druhou a příliš se nebrání.
29:20'
Bodie se otočil kolem branky, poté ještě přihrával. Hostující obránci teď zahráli výborně, domácí však zůstávají na puku.
28:59'
To byla obrovská příležitost pro Čerepovec! Na levé straně zůstal nikým nehlídaný Lapin, který už vypadalo, že zakončuje do prázdné branky. Rychle se stihl přesunout brankář Galimov! Následovat bude kratší pauza.
28:25'
Chytře to udělal Urakov. Domácí hokejista si puk naváděl na střed, poté střílel. Artamkin si s jeho pokusem věděl rady a kotouč vyrazil!
27:54'
26:58'
První přesilová hra pro hosty v tomto zápase, po přihrávce zpoza brány zakončoval Kuljaš. S jeho střelou si poradil Galimov!
25:54'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Danil Verjajev – 2 min., hákování).
25:44'
Hra se teď hodně kouskuje, před malou chvílí si svůj teprve první zákrok připsal Artamkin. Vhazovat se bude před Galimovem.
25:11'
Jakoby pět gólů domácím nestačilo, Torpedo je i nadále jednoznačně aktivnějším týmem a hraje se převážně v pásmu Severstalu.
24:18'
Do samostatného úniku se dostal DENIS PARŠIN, který nic nevymýšlel a střelou do horní části branky překonal Artamkina, který po minutě a půl na ledě inkasoval! Asistence: Andy Miele a Anton Volčenkov.
23:12'
Domácí dnes hrají opravdu s velkou chutí, opět se bude vhazovat v jejich útočném pásmu, puk totiž skončil v ochranné síti.
22:43'
Střídání v týmu Severstal Čerepovec: ze hřiště odchází Dominik Furch, přichází Alexej Artamkin.
22:43'
Výborně to udělal Verjajev, který od mantinelu přihrával mezi kruhy. Jeho nabídky využil KIRILL URAKOV, který rychlou střelou z první poslal Furcha na střídačku! Asistence: Danil Verjajev a Andrew Calof.
22:14'
Hra je přerušena. Galimov pro jistotu podržel puk, domácí brankář si v dosavadním průběhu utkání příliš nezachytal.
21:39'
Dlouho se hrálo za brankou Furcha. Hosté se nakonec dostali ke kotouči a rychle spěchají směrem dopředu.
20:58'
Kudako teď křižným pasem hledal jednoho ze svých spoluhráčů před brankou. Kotouč ovšem pouze prosvištěl přes brankoviště.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 17:52.
Úvodní dvacetiminutovka hry je za námi. Novgorod do zápasu vstoupili aktivněji, ovšem byli to hosté, kteří šli z první střely na branku do vedení. Domácí však v závěru třetiny dokázali třikrát skórovat a otočit skóre, po první části tak vedou 3:1.
20:00'
19:50'
Domácí tým poslal kotouč přes všechny čáry, zakázané uvolnění se ale nepískalo, zahrál si také Furch, víc už se pravděpodobně nestane.
18:48'
Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta první třetiny. U puku jsou hosté, kteří se v útočném pásmu snaží něco vymyslet.
17:59'
Spoustu prostoru dostal na pravém kruhu ROBERT SABOLIČ, který následně rychlou střelou překonal českého brankáře, Furch toho opět příliš neviděl. Novgorod využívá početní výhodu, v tuto chvíli vede o dvě branky!
Asistence: Philip Holm a Andrew Calof.
17:34'
Několik zblokovaných střeleckých pokusů, hosté teď padají do střel. Čerepovec se dožadoval odpískání faulu, ovšem hra pokračuje.
16:51'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min., podrážení).
16:19'
ANDY MIELE se po skvělé přihrávce od Paršina dostal do samostatného úniku. Domácí hráč udělal kličku do bekhendu, následně puk poslal pod horní tyčku, Novgorod během krátké chvíle otáčí skóre!
Asistence: Denis Paršin a Damir Žafjarov.
14:24'
Domácí tým se vzápětí rychle vrhl dopředu a vznikl závar před hostující brankou. Puk nakonec skončil v rohu kluziště.
13:50'
Dva střelecké pokusy MATA BODIEHO během krátké chvíle. S tím prvním si český brankář poradil, po dalším zakončení domácího hráče, který přišlo krátce po vhazování, už inkasoval. Furch se následně zlobil na své spoluhráče, kteří mu clonili ve výhledu!
Asistence: Daniil Iljin a Andrew Calof.
13:22'
Přihrávka na levou stranu, úplně volný Sabolič pak zakončoval do horní části branky, Furch vyrazil do ochranné sítě.
12:55'
Polovina přesilové hry domácích je téměř u konce, hokejisté Novgorodu si přihrávají v útočné třetině, ke střelám se ale nedostávají.
11:59'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Sergej Lapin – 2 min., vysoká hůl).
11:11'
Iljin puk zavezl do útočného pásma, poté nahazoval na hostující branku. Český brankář bez větších problémů vyrazil do rohu.
10:41'
Čerepovec šel do přečíslení dva na jednoho! Přihrávku dostal Grigorenko, který však nedokázal zakončit podle svých představ.
10:03'
Úvodní desetiminutovka hry je za námi, hosté se v tuto chvíli osvobodili za cenu zakázaného uvolnění, těch přerušení je opravdu mnoho.
09:33'
Novgorod se dostával do zajímavého přečíslení, Volčenkov byl v útočné třetině brzy, čárový rozhodčí tak odpískal ofsajd.
09:11'
Hosté se znovu dostali do útočné třetiny, tentokráte přišel daleko jistější zákrok domácího gólmana, Galimov přerušuje hru.
08:44'
Úvodní gól přichází jako blesk z čistého nebe! IVAN ZACHARČUK se dostal do útočné třetiny, byl v obležení čtyř protihráčů a od modré čáry střílel. Jeho pokus k překvapení všech skončil až za zády nerozchytaného Galimova!
Asistence: Konstantin Kornějev a Ivan Lekomcev.
08:31'
Úplně volný zůstal na modré čáře Holm. Jeho střela skončila v ochranné síti, byla tam teč, vhazovat se bude před Furchem.
07:22'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, na ledě je více prostoru, což zatím vyhovuje domácím, kteří jsou odvážnější směrem dopředu.
06:38'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Donat Stalnov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Denis Kuljaš – 2 min., hrubost).
06:38'
Furch přerušil hru, před jeho brankou pak vznikla potyčka, do které se zapojili Kuljaš se Stalnovem, vypadá to, že se bude vylučovat.
06:14'
Od modré čáry nahazoval Orlov, podle všeho tam byla ještě teč. Furch si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůže, následuje kratší pauza.
05:59'
Hostující zadáci úplně zapomněli na Iljina, který se z levé strany řítil na Furcha. Český brankář puk vyrazil do rohu kluziště!
05:30'
04:48'
Čerepovec nakonec vyhazuje přes všechny čáry, většina hráčů stihla vystřídat. Už se zase hraje před Furchem.
04:02'
Závar před hostující brankou. Hosté se nedokázali osvobodit a domácí celek už zase pokračuje s kombinací v útočné třetině.
03:30'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vladislav Kodola – 2 min., podrážení).
02:25'
Novgorod má v úvodu jasnou převahu, tentokráte se domácí dostali do první velké šance! Mezi kruhy dostal spoustu prostoru Setdikov. Jeho střela mířila pouze doprostřed branky!
01:44'
Domácí znovu zamkli svého soupeře v jeho třetině, puk několikrát směřoval na Furch, ten zasahoval pouze proti pokusu Bodieho.
01:12'
Další dlouhý výhoz přes všechny čáry, tentokráte se icing nepíská. Severstal se v úvodu tohoto utkání pouze brání.
00:31'
Paršin teď z levé strany hledal spoluhráče, kterému posílal křižnou přihrávku. Hosté se osvobodili za cenu zakázaného uvolnění.
00:01'

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Tichomirov) – Barancev, Orlov, Holm, Bodie, Sergijenko, Volčenkov, Rodionyčev – Paršin, Miele, Žafjarov – Sabolič, D. Iljin, Varnakov (C) – Calof, Urakov, Verjajev – Markovin, Stalnov, Setdikov – Šurakov.

Severstal Čerepovec: Furch (Artamkin) – A. Kulda, Kuljaš, Kornějev, Lekomcev, Kalašnikov, Kudako, Al. Makarov, Syčuškin – Rybin (C), Trubačjov (A), Bumagin – Boychuk, Korotkov, J. Grigorenko – Geraskin, Juňkov, Lapin – I. Zacharčuk, Karlin, Kodola.

Rozhodčí: Ravodin, Ovčinnikov – Šadrin, Ivanov.
Československá stopa v utkání

Dominik Furch (CER)
Matěj Stránský (CER) – zranění
Severstal Čerepovec

To Severstal vyhrál letos pouze sedm utkání, třikrát prohrál v nastaveném čase a hned čtrnáctkrát padl v základní hrací době. Celkem tedy získal sedmnáct bodů, které ho řadí na předposlední, jedenácté, místo Západní konference. V posledním zápase se Čerepovec střetl s Dinamem Riga na jeho ledě. Hostující hokejisté nebyli schopni vstřelit ani jednu branku, zatímco ti domácí hned tři, díky kterým vyhráli 3:0.

Nejproduktivnější hráči:
Jurij Trubačjov – 7 bodů (2+5)
Carter Ashton – 6 bodů (4+2)
+ 6 hráčů s pěti body
Nižnij Novgorod

Hokejisté Torpeda mají zatím na svém kontě dvanáct výher, čtyři prohry v nastaveném času a šest proher v základní hrací době. Celkový bodový zisk činí dvacet osm bodů, které tento tým drží na průběžné sedmé pozici Východní konference. V posledním utkání se Torpedo utkalo na svém ledě s Omskem. Diváci čekali na branky až do poslední periody, ve které padly hned čtyři. Bohužel pro domácí byly tři do jejich sítě, a tak Novgorod padl 1:3.