KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Astana : Magnitogorsk - 16. ledna 2020   14:30

Astana
Astana
29:15' Videll (R. Starčenko) • 34:51' Dietz (Ohtamaa) • 42:32' Knight  • 45:21' R. Starčenko (Knight, Videll)
4:3
(0:0, 2:1, 2:2)
Magnitogorsk
39:30' A. Nestrašil  (O'Dell, Rasmussen) • 48:11' A. Nestrašil  (Antipin, Filippi) • 56:47' Antipin
Astana
Romaško, Ščenjov – Sivov, Šalagin
Barys Arena, Nur-Sultan
6011 diváků
Košečkin (46. Děmčenko) – Antipin, Pivcakin, J. Jakovlev, J. Birjukov, Dronov, Matuškin – Několenko, Ljubimov, Timkin – A. Nestrašil, Filippi, Paršin – N. Kuljomin, Rasmussen, Potěchin – Kozun, O'Dell, Dorofejev – Loktionov.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 6011 diváků!
Československá stopa v utkání

Andrej Nestrašil (MET) – 2+0, 2 střely, čas na ledě 16:13
Tomáš Filippi (MET) – 0+1, 4 střely, čas na ledě 15:43
Střely na branku: 25 – 35
Je konec! Kazašský celek nakonec dokázal udržet své vedení a poráží Metallurg Magnitogorsk 4:3. V úvodu třetí třetiny domácí celek odskočil na rozdíl tří branek, když se prosadili Knight a Marčenko! Hosté to ale nevzdali a dokázali závěr utkání pořádně zdramatizovat. Nejprve přidal svou druhou branku Andrej Nestrašil a tři minuty před koncem vykřesal hostům naději Viktor Antipin! Při závěrečné hře bez brankáře už ale Metallurg vyrovnat nedokázal.
59:34'
Metallurgu se nepovedl přechod do útočného pásma a přihrávka na pravou stranu skončila zakázaným uvolněním. Vhazuje se před klecí Děmčenka.
59:13'
Videll mířil na prázdnou brankou, ale nějakým způsobem ji z mezirkuží dokázal netrefit!
58:39'
Děmčenko je na střídačce a hosté zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:48'
Valerij Orechov mohl rozhodnout, jelikož se dostal do samostatného úniku, ale Děmčenko jeho ránu na lapačku dokázal parádním způsobem zastavit!
57:20'
Domácí pouze vyhodili puk za modrou čáru a znovu se koncentrují na obranu. Metallurg má ještě solidní šanci alespoň na bod.
56:47'
Metallurg právě vstřelil branku!
Pozor! Drama je na světě! Hosté snižují na rozdíl jediné branky! Metallurg uspěl na vhazování v útočném pásmu. Dělovku od modré čáry ještě tečoval VIKTOR ANTIPIN a puk zapadl pod břevno!
56:35'
Dustin Boyd bojoval o puk na útočné modré čáře, jenže rozhodčí ještě předtím viděl přihrávku rukou a rozhodl se pro přerušení hry.
56:10'
Děmčenko si dal pozor na rozjetého Linuse Vidella a na poslední chvíli mu vypíchl kotouč parádním zásahem hokejkou. Střídající brankář zatím chytá dobře.
55:39'
Eric O'Dell vyjel z rohu útočného pásma na modrou čáru, kde se otočil, jenže jeho nahození zastavil jeden z dobře postavených hráčů v modrém.
55:10'
Viktor Antipin projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže z jeho rohu nevyslal dobrou přihrávku mezi kruhy a musel rychle zabrat směrem dozadu.
54:44'
Branka nakonec neplatí! Rozhodčí nakonec viděli postavení útočícího hráče v brankovišti!
54:12'
Starčenko se po pravém křídle prosmýkl do útočného pásma a poslal bekhendovou přihrávku mezi kruhy. Nikdo v modrém dresu se tam ale nedostal.
53:30'
Na opačné straně zakončoval Leonid Metalnikov, nicméně se svou střelou od levého mantinelu nenadělal střídajícímu brankáři Děmčenkovi moc problémů.
53:10'
Viktor Antipin dostal přihrávku na modrou čáru, odkud pohotově zakončil, ale jeho rána skončila na brusli prvního obránce domácího Barysu.
52:17'
Tomáš Filippi se krátce po vhazování dostal ke střele z levého kruhu, jenže jeho rána mířila přímo do míst, kde stál připravený brankář kazašského celku.
52:10'
Corban Knight získal volný kotouč v obranném pásmu, ale nedokázal jej vyhodit za modrou čáru. Naopak Jevgenij Timkin ihned vypálil a domácí brankář vytáhl dobrý zákrok.
51:38'
Brandon Kozun nahodil puk před branku domácího mužstva. Se skákavým kotoučem si nakonec musel poradit Edward Pasquale, jež jej vypíchl k mantinelu.
51:10'
Domácí brankář opět zastavil nepovedenou rozehrávku soupeře a rozjel vyhecovaného Starčenka. Druhý jmenovaný se dostal až ke střele, ale minul branku.
50:38'
Hosté si nyní pomohli jen za cenu vyhození kotouče do útočného pásma. Hokejisté v bílém se sice snaží, ale kazašský celek skvěle napadá od červené čáry.
50:10'
Curtis Valk si sjel na prudkou přihrávku na levé křídlo, prosmýkl se do útočného pásma, jenže jeho průnik neměl dlouhého trvání. Barys ale pásmo udržel.
49:29'
Jegor Petuchov na modré čáře nabral na záda rozjetého soupeře a čistým hitem zastavil rodící se akci Metallurgu. Barys nechce Magnitogorsk pustit před svou klec.
49:05'
Starčenko napadal rozehrávku Metallurgu na modré čáře. Domácí útočník nakonec přihrávku dokázal vypíchnout do bezpečí a odjel spokojeně vystřídat.
48:11'
Je sníženo! Metallurg se ještě snaží o zdramatizování závěrečných minut dnešního souboje! K odraženému puku se dostal ANDREJ NESTRAŠIL a střelou z ostrého úhlu zaznamenal svůj druhý zásah v dnešním střetnutí! Asistence: Viktor Antipin, Tomáš Filippi.
47:35'
Pasquale vyjel za svou brankou a zastavil další prudké nahození. Domácí hráči se poté vydali do útočného pásma, jenže jejich kombinace byla tentokrát nepřesná.
47:10'
Blacker se z pozice obránce zjevil mezi kruhy, ale zakončení se mu vůbec nepovedlo. Jeho projektil prosvištěl vysoko nad břevnem.
46:12'
Barys se opět usadil v útočném pásmu, jenže nikdo v modrém se nyní nedostal do zakončení. Hráči Metallurgu už působí hodně odevzdaným dojmem.
45:25'
Střídání v týmu Metallurg Magnitogorsk: ze hřiště odchází Vasilij Košečkin, přichází Vasilij Děmčenko.
45:21'
Barys právě vstřelil branku!
Další zásah kazašského celku! Barys už ve třetí třetině kráčí za triumfem! Na krásnou přihrávkou zadovkou si sjel ROMAN STARČENKO a tvrdou střelou příklepem poslal puk pod břevno! Asistence: Corban Knight, Linus Videll.
45:01'
Pasquale si dal pozor na nahození ze středního pásma a schoval puk do připravené lapačky. Domácí brankář si navíc všiml dotírajícího soupeře a raději přerušil hru.
44:21'
Viktor Antipin se krásně natlačil před domácího brankáře, pokusil se o bekhendový blafák, ale gólman kazašského celku vytáhl perfektní zákrok!
44:05'
Nikolaj Kuljomin projel na útočnou modrou čáru, jenže jeho pokus forhendem prosvištěl kolem levé tyčky domácí klece. Magnitogorsku zatím není přáno.
43:30'
Domácí celek je po vstřelení třetí branky v dnešním utkání pořádně na koni a nadále se tlačí do útoku. Obranu hostujícího celku nečeká nic snadného.
42:32'
Barys Nur-Sultan přidává hned v úvodu třetí třetiny svůj třetí zásah! Byl to hodně kuriózní gól! Brankář hostujícího celku měl kotouč pod sebou, ale nakonec si jej nějakým způsobem srazil do sítě! Za autora branky je nakonec označen CORBAN KNIGHT!
42:23'
Brandon Kozun se natlačil před branku domácího celku a pokusil se procedit puk mezi betony brankáře Barysu! Pasquale ale vytáhl povedený zákrok!
42:02'
Nikolaj Kuljomin projel středem ledové plochy do útočného pásma, jenže jeho klička ve středním pásmu byla příliš pomalá a domácí zadák mu vypíchl puk.
41:12'
Také Metallurg se poprvé ve třetí části vydal do útočného pásma, jenže nikdo v bílém se opět nedokázal prosadit. Pokračuje hodně defenzivně laděný duel.
40:48'
Jesse Blacker střílel od levého mantinelu. Před brankou Magnitogorsku skvěle clonili hned dva hráči v modrém, ale ani jeden z nich puk netečoval.
40:10'
Barys uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Domácí celek se hned vydal do útoku, jenže nikdo v modrém se neprobil až do střelecké pozice.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 16:11..
Střely na branku: 13 – 20
Druhá třetina končí! V prostřední periodě dnešního utkání jsme už viděli branky. O tu úvodní se po povedeném přečíslení postaral domácí útočník Linus Videll! Barys navíc přidal další zásah v přesilové hře, kterou využil Darren Dietz! Magnitogorsk se ale v závěru druhé části rovněž dočkal přesilovky, kterou využil český útočník Andrej Nestrašil. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 2:1.
40:00'
39:30'
Hostující celek využívá přesilovku a krátce před druhou sirénou snižuje na rozdíl jediné branky! Přihrávku na pravou stranu útočného pásma dostal ANDREJ NESTRAŠIL a střelou zápěstím uklidil puk k zadní tyči! Asistence: Eric O'Dell, Dennis Rasmussen.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:30'
Přesilovku si teď zahraje také Magnitogorsk. Domácí střídačka dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
38:12'
Nestrašil bojoval o zašlápnutý kotouč v rohu útočného pásma, jenže důrazní obránci v modrém byli tentokrát velmi důrazní a vybojovali kotouč.
37:42'
Nikolaj Kuljomin vybojoval odražený puk v rohu obranného pásma a bekhendem jej nahodil do pásma středního. Hráči Barysu však odražený puk získali pro sebe.
37:10'
Dmitrij Gurkov spěchal za přihrávkou do útočného pásma, jenže hráči Metallurgu se opět stačili včas vrátit a získali puk pro sebe.
36:43'
Barys se znovu hnal do rychlého přechodu do útočného pásma, jenže na modré čáře tentokrát hlídkovali dva obránci, kteří získali puk pro sebe.
36:10'
Eric O'Dell si najel do prostoru mezi kruhy, odkud vyslal svižnou střelu zápěstím, jenže jeho projektil prolétl kolem levé tyčky a zaduněl o mantinel.
35:42'
Nestrašil se snažil prosmýknout do útočného pásma, jenže domácí obránce Blacker jeho pohyb vystihl a tělem mu zamezil ve vstupu přes modrou čáru.
35:10'
Košečkin vyjel za svou klec, kde zastavil nepovedenou rozehrávku Barysu a našel svého spoluhráče. Magnitogorsk to teď bude mít hodně složité.
34:51'
Tak tohle byla hodně rychle využitá početní převaha! DARREN DIETZ dostal přihrávku na pravý kruh, napřáhl k ráně příklepem a jeho dělovka se zastavila až v síti! Asistence: Atte Ohtamaa.
34:45'
Domácí celek si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Matuškin.
34:28'
Pasquale si dal pozor na nahození z ostrého úhlu a bez problémů vyrazil puk do rohu obranného pásma. Domácí Barys poté odehrál puk do bezpečí.
34:01'
Po dalším souboji ve středním pásmu se kotouč odrazil na střídačku domácího celku. Rozhodčí nařídil vhazování ve středním pásmu.
33:38'
Andrej Nestrašil našel prudkou přihrávkou Tomáše Filippiho, jehož pohotová střela zápěstím vůbec nemířila mezi tři tyče.
33:12'
Maxim Matuškin si sjel na přihrávku na levou stranu útočného pásma, jenže jeho obkroužení kolem domácí klece nemělo moc šancí na úspěch.
32:45'
Nikolaj Kuljomin si sjel na přihrávku mezi kruhy, jenže jeho zakončení skončilo na betonu připraveného brankáře.
32:10'
Magnitogorsk se nyní usadil v útočném pásmu. Antipin před domácí brankou tečoval střelu od modré čáry, ale Pasquele vytáhl dobrý zákrok.
31:40'
Pasquela si dal pozor na slabou střelu od modré čáry. Domácí brankář navíc kotouč dobře viděl a bez větších problémů jej skryl do připravené lapačky.
31:14'
Jegor Šalapov získal odražený puk v obranném pásmu a bekhendem jej poslal do pásma středního. Barys je v této chvíli lepším týmem.
30:28'
Nestrašil získal volný puk ve středním pásmu a nahodil jej za branku domácího mužstva. Nikdo z hráčů Metallurgu se však k odraženému kotouči nedostal.
30:05'
Starčenko neustál souboj za brankou hostujícího celku a poroučel se k ledu. Rozhodčí měl souboj přímo před sebou a nechal pokračovat ve hře bez vyloučení.
29:15'
Domácí celek se krátce před polovinou dnešního duelu dostal do vedení! LINUS VIDELL sám rozjel rychlou akci po pravém křídle, před brankou si vyměnil puk se spoluhráčem a dopravil jej do sítě! Asistence: Roman Starčenko.
29:06'
Roman Ljubimov projel s pukem do útočného pásma, kde si přehodil kotouč na forhend, ale jeho zakončení skončilo na hrudi připraveného brankáře.
28:35'
Antipin tentokrát chyboval při rozehrávce a nabídl zakončení domácím hráčům. Do rány se opřel Videll, který trefil právě Antipinovy brusle.
28:03'
Viktor Antipin vyplaval zcela osamocený na levém kruhu, měl moře času na zamíření, ale jeho rána zápěstím o kousek minula vzdálenější horní růžek!
27:35'
Pasquele si dal pozor na nahození ze středního pásma a zpracoval si kotouč hokejkou. K odraženému puku se poté dostal Jesse Blacker.
27:10'
Jevgenij Birjukov si vzal volný puk za brankou Magnitogorsku, jenže jeho rozehrávka na pravou stranu byla příliš krátká. Barys fantasticky brání střední pásmo.
26:35'
Maxim Matuškin projel do útočného pásma, kde trošičku zavrávoral a puk mu utekl od hokejky. Hokejisté domácího celku následně uklidnili hru.
26:10'
Hraje se hodně dlouhou dobu bez přerušení. Oba týmy se teď střídají v přechodech do útočného pásma. Na ledové ploše však kralují obě defenzivy.
25:12'
Curtis Valk zapomněl kotouč při přechodu do útočného pásma, nicméně se pro puk ještě stačil včas vrátit a rozehrál na levou stranu ledové plochy.
24:51'
Jegor Jakovlev poslal prudkou přihrávku na modrou čáru, jenže nikdo v bílém si na jeho pobídku nesjel. Zadáci Barysu se opět ubránili.
24:13'
Denis Paršin si sjel na přihrávku do útočného pásma, jenže svižnou střelou zápěstím poslal puk snad dva metry vedle branky. Druhá třetina je zatím velmi opatrná.
23:43'
Denis Paršin spěchal za dlouhou přihrávkou, jenže pobídka byla příliš dlouhá a skončila na zakázaném uvolnění. Vhazuje se před klecí Magnitogorsku.
23:10'
Pasquale vyjel za svou branku, kde zastavil nahození jednoho ze soupeřů a odehrál kotouč na pozorného obránce. Barys může rozjet další útok.
22:38'
Nikita Michajlis se dostal do samostatného úniku, pokusil se o bekhendový blafák, ale v pádu nedokázal zasunout puk za beton brankáře!
22:10'
Viktor Antipin dostal přihrávku na modrou čáru, odkud pohotově zakončil, jenže shluk hráčů v modrých dresech nepustil puk na domácího brankáře.
21:38'
Vasilij Košečkin poslal přihrávku na pravou stranu. Nestrašil poté projel s pukem až do útočného pásma, jenže jeho pokus z ostrého úhlu nebyl nebezpečný.
21:10'
Starčenko se znovu tlačil do útočného pásma, jenže důrazný obránce jej tentokrát obral o kotouč už na modré čáře. Pokračuje stejný obraz hry jako v první části.
20:38'
Leonid Metalnikov střílel od modré čáry, jenže zakončení se mu zrovna nepovedlo. Kotouč se mu svezl po čepeli a prosvištěl kolem levé tyčky.
20:10'
Barys uspěl na úvodním vhazování první třetiny a ihned se vydal do útoku. Po rychlé kombinaci střílel Starčenko, ale Košečkin udržel puk mezi betony.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 15:21.
Střely na branku: 7 – 11
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sice sledovali velmi svižný hokej, ale úvodní branky dnešního souboje jsme se nedočkali. O něco aktivnější byl hostující Magnitogorsk, který na několik minut sevřel domácí hráče před jejich branku, ale Pasquale zatím drží čisté konto.
20:00'
19:19'
Nikolaj Kuljomin před domácí brankou hodně nepříjemným způsobem tečoval nahození z pravé strany, jenže Pasquale schoval kotouč mezi betony.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:38'
Dmitrij Ševčenko projel do útočného pásma, kde si přehodil puk na forhend, jenže jeho slabý pokus skončil na brusli prvního obránce v bílém dresu.
18:05'
Andrej Nestrašil se na levém kruhu dostal k odraženému kotouči, jenže jeho pohotové zakončení skončilo na hrudi připraveného brankáře.
17:22'
Pasquale si dal pozor na Filippiho zakončení z mezikruží a ukryl jeho ránu mezi betony. Hosté ale nyní přikládají pod kotlem a dostávají Barys pod enormní tlak.
17:04'
Na opačné straně dotíral na rozehrávku Barysu skvěle hrající Jevgenij Timkin. Domácí brankář Pasquale si jej ale včas všiml a ukryl puk do lapačky.
16:29'
Košečkin se natlačil k levé tyči své branky a vyrazil puk mimo tři tyče. K odraženému puku se dostal Blacker, který se ještě snaží kombinovat.
16:10'
Curtis Valk se snažil udržet kotouč v útočném pásmu, jenže puk mu na poslední chvíli přeskočil přes čepel. Domácí hokejisté tak musí vyklidit třetinu.
15:25'
Edward Pasquale se musel bleskově přesunout k pravé tyči své branky. Domácí brankář ukryl dělovku z levé strany a schoval puk do lapačky. Vhazuje se před jeho brankou.
15:05'
Linus Videll uklidňuje rozehrávku kazašského celku za vlastní brankou. Oba trenéři nyní posílají na ledovou plochu čerstvé hráče.
14:29'
14:00'
I na třetí pokus vyhodili zadáci kotouč až za domácí klec. Barysu se v této přesilovce vůbec nedaří. Naopak Metallurg si užívá povedené oslabení.
13:38'
Opět se hokejistům Magnitogorsku podařilo vyhodit kotouč ven z obranného pásma. Hráči domácího celku se v přesilovce nemohou udržet v pásmu.
13:10'
Další Boydovo zakončení už prolétla kolem vzdálenější tyčky a hostující zadáci odehráli odražený kotouč ven z obranného pásma. Barys musí začít znovu.
12:45'
Dustin Boyd dostal krásnou přihrávku na levý kruh, odkud pohotově zakončil příklepem, ale Košečkin jeho ránu udržel mezi betony. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
12:29'
Domácí si zahrají první přesilovku. Maxim Matuškin dostává dvě minuty za hákování.
11:08'
Barys v posledních minutách dokázal srovnat obraz hry a hraje častěji na kotouči. Naopak hokejisté Metallurgu po svém tlaku poněkud polevili.
10:15'
Starčenko si sjel na přihrávku do středního pásma, prosmýkl se do pásma útočného, jenže střelou od mantinelu vůbec netrefil hostující klec.
09:45'
Loktionov ve velké rychlosti obkroužil branku domácího celku, otočil se a procedil puk bekhendem mezi kruhy. Domácí zadák Blacker jej na poslední chvíli odpálil.
09:03'
Na opačné straně musel opět zasahovat domácí brankář, který na poslední chvíli přitlačil beton k brankové konstrukci a vyrazil jej mimo tři tyče.
08:48'
Starčenko se pokusil překvapit Košečkina střelou od modré čáry, jenže hostující brankář měl zcela čistý výhled a ukryl puk do připravené lapačky.
08:14'
Barys se po delší době vydal do útočného pásma, jenže hokejisté domácího celku se v něm dlouho neohřáli a už znovu prchají zpátky do obrany.
07:45'
Kuljomin se v rohu útočného pásma zbavil napadajícího soupeře, poslal přihrávku mezi kruhy, jenže tam se nikdo v bílém dresu nedostal do zakončení.
07:12'
Košečkin pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou, když zastavil prudké nahození po mantinelu a bekhendem našel osamoceného Antipina.
06:29'
Blacker obral o kotouč rozjetého Filippiho a bekhendem jej vyhodil za modrou čáru. Metallurg ale nechtěl střídat a okamžitě se znovu vydal do třetiny.
06:01'
Úvodní minuty dnešního duelu se hrají v hodně svižném tempu. Metallurg přebral v posledních minutách iniciativu a nastěhoval se do útočného pásma.
04:35'
Ljubimov projel do útočného pásma středem ledové plochy, přehodil si puk na bekhend, ale už nedokázal přizvednout kotouč nad beton připraveného brankáře.
04:09'
Naopak na druhé straně musel zasahovat domácí brankář. Ránu Timkina z ostrého úhlu bez problémů vytěsnil ramenem do ochranné sítě.
03:27'
Domácí Barys vlétl do zápasu velice aktivně. Kazašský celek se usadil v útočném pásmu, jenže nikdo v tmavém dresu tentokrát nevypálil.
02:45'
Blacker vyslal prudkou přihrávku do útočného pásma, kam si nabruslil Knight, jenže druhý jmenovaný ve velké rychlosti nedokázal zamířit mezi tři tyče.
02:17'
Andrej Nestrašil se prosmýkl do útočného pásma, jenže důrazný obránce domácího mužstva mu čistým zákrokem tělem vystavil stopku a vybojoval puk pro Barys.
01:35'
Antipin získal puk v rohu obranného pásma a bekhendovým vyhozením o mantinel poslal puk do pásma středního. Oba týmy posílají na led čerstvé síly.
01:12'
Starčenko projel po křídle do útočného pásma a střelou zápěstím prověřil pozornost hostujícího brankáře. Pozorný Košečkin jeho pokus vykopl betonem.
00:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování a ihned se vydali do útočného pásma. Zadáci v bílém však skvěle zasáhli na modré čáře.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledě. Barys bude hrát v modrém, zatímco Magnitogorsk oblékne bílé dresy.

Barys Nur-Sultan: Pasquale (H. Karlsson) – Blacker, Ohtamaa, Dietz, Metalnikov, Makljukov, Šalapov, Orechov – Videll, Knight, R. Starčenko – Šestakov, Valk, Michajlis – Ševčenko, Boyd, Akolzin – Petuchov, Sagadejev, Gurkov – Musorov.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Děmčenko) – Antipin, Pivcakin, J. Jakovlev, J. Birjukov, Dronov, Matuškin – Několenko, Ljubimov, Timkin – A. Nestrašil, Filippi, Paršin – N. Kuljomin, Rasmussen, Potěchin – Kozun, O'Dell, Dorofejev – Loktionov..

Barys Nur-Sultan

Kazašský celek zatím předvádí parádní výkony. V osmačtyřiceti duelech vybojoval šedesát tři bodů a drží třetí pozici Východní konference. Na druhý Omsk ztrácí pouhé dva bod. Nur-Sultan navíc baví své fanoušky ofenzivním hokejem. V posledním duelu navíc porazil 5:3 silnou Ufu. Nejproduktivnějším hráčem je Knight, který má na svém kontě třicet jedna bodů.
Metallurg Magnitogorsk

Hostující Metallurg Magnitogorsk po špatném vstupu do nového ročníku zlepšil své výkony. Po osmačtyřiceti duelech má na svém kontě padesát tři bodů a zatím drží šestou pozici Východní konference. Na devátý Vladivostok má náskok čtyř bodů. V posledním duelu Metallurg prohrál 1:2 na ledě Traktoru Čeljabinsk. Nejproduktivnějším hráčem je Sergej Mozjakin, který má na kontě třicet dva kanadských bodů.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Barysem Nur-Sultan a Metallurgem Magnitogorsk. Utkání začíná ve 14:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.