KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jaroslavl : Vladivostok - 4. listopadu 2019   15:00

Jaroslavl
Jaroslavl
15:59' Polunin (Iljenko, S. Da Costa) • 27:17' Sidorov (Savčenko, Sannikov)
2:5
(1:1, 1:2, 0:2)
Vladivostok
Vladivostok
17:45' V. Strelcov  (Ibatullin) • 23:41' Vicharev  (Almqvist, Bakoš) • 32:05' Vicharev  (A. Osipov) • 56:51' V. Butuzov  (A. Osipov, K. Voronin) • 57:45' Ljungh  (Almqvist)

Martin Bakoš (AVL) 0+1, 4 střely, čas na ledě 19:56
Domácí jsou poražení! Sergei Svetlov a jeho parta berou tři body. Třetí třetina byla opět v režii Vladivostoku, který nepouštěl Jaroslavl skoro vůbec do zakončení. Následně pak v 57. minutě zvětšil manko soupeře Butuzov už na dva góly, a do prázdné klece potom pojistil výsledek Ljungh.

Děkuji, že jste textový přenos sledovali a těším se zase příště – Jiří Polášek.
59:45'
Vladivostok drží míč za brankou a nikdo už nenapadá. Posledních 15 sekund tedy asi budeme jen čekat, než časomíra ukáže nuly!
59:30'
Jaroslavl kotouče vyhazuje, asi už vůbec nechce hrát a opravdu jen čeká na konec.
58:49'
Utkání se už jen dohrává. Jaroslavl se nikam nehrne, protože o vítězi je dnes již rozhodnuto.
57:45'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARKUS LJUNGH. Ljungh dostal přihrávku na střed a pohodově poslal puk do prázdné branky. Asistence: Adam Almquist.
57:37'
Jaroslavl se dlouho v pásmu neudržela a navíc ani nevystřelila. Vladivostok za brankou přebral kotouč.
Branka JAROSLAVLE je prázdná!!!
56:51'
Autorem branky je VLADIMIR BUTUZOV. Vladivostok tak asi pečetí dnešní výsledek. Konovalov puk vyrazl tak, že letěl za něho a Butuzov ho dorazil do prázdné branky. Asistence: Alexandr Osipov a Kirill Voronin.
56:10'
Vladivostok se zase rychle dostal do útočného pásma. Jaroslavl už nestíhá a navíc chybuje.
55:21'
Admiral podnikl další útočnou výpravu, ale tentokrát se mu nevydařila a vše končilo až střelou Jakuba Nakládala.
54:57'
Akci domácího celku zastavuje ofsajd. Jaroslavli už se krátí čas.
54:52'
53:45'
Ilyenka v úniku ale dobře vychytal Olkinuora.
53:40'
Domácí vyhazují a navíc se do úniku dostává Ilyenko!
53:22'
Vladivostok se dlouhou dobu držel v útočném pásmu ale nevystřelil
52:52'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Roman Savčenko – 2 min., podrážení).
52:52'
Nyní pro změnu faulovali domácí, ale ještě předtím, než se budou bránit v oslabení, se nám hra zdrží kvůli reklamní pauze.
52:06'
51:52'
Kapitán Jaroslavle Svitov se několikrát snažil dorazit kotouč, který vypadl Olkinuorovi, ale vždy ho netrefil.
51:28'
Hosté ásledně blokovali modrou čáru a zamítli Jaroslavli přístup do pásma. Ukousli tak další čas ve čtyřech.
51:12'
Vladivostok nyní perfektně zachytil kotouč a vyhodil.
50:40'
Jaroslavl se až nyní dostává do pásma po brzkém vyhození hostů.
50:06'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nikita Bobrjašov – 2 min., hákování).
50:03'
Rychlá akce domácích končí střelou vedle svatyně. Puk skončil v rohu.
49:25'
Lisin si podal protihráče a pořádně ho narazil o mantinel u jeho branky.
48:51'
Velká potyčka se strhla u branky Jaroslavle. Do strkanice se zapojilo velké množství hráčů, ale díky pohotové reakci sudích se nikdo nezačal pořádně bít.
48:21'
Strelcov výtečně najel před branku, ale nezasáhl puk ve velké šanci.
48:06'
Po buly hosté rychle pálili a Konovalov raději puk zase schoval pod lapačku.
48:02'
U branky Konovalova byli snad všichni hráči a snažili se dostat puk za jeho záda (tedy ti z Vladivostoku). Skončilo to nepříjemným podražením Dyakova, který narazil tvrdě o zem.
47:29'
Polunin výtečně nabruslil mezi několika hráči až do útočného pásma, kde zakončil mimo.
47:01'
Buly u Konovalova vyhrávají domácí, ale následně puk u druhé branky ztrácí a dopředu rychle bruslí hráči Admiralu.
46:57'
Přichází první reklamní pauza této třetiny.
46:57'
Konovalov měl nyní plné ruce práce s nečekanou dorážkou Konnova!
46:37'
Lalonde si narazil puk s Ljunghem a dostal se do útočné třetiny.
45:47'
Střela Stephana da Costy byla tvrdá a přesná, ale skvěle jí vytáhl brankář hostů.
45:24'
Dvě tvrdé střely od modré minuly branku Admiralu v rychlém sledu.
44:55'
Hosté si nerozuměli a kotouč jim unikl až za branku. Následně pak Jaroslavl získala pásmo.
44:31'
Opět se hraje v pásmu Jaroslavle, Admiral jí dostává pomalu, ale jistě opět pod tlak.
43:43'
Vladivostok stále drží puk v útočném pásmu, ale ke střele se ještě nedostal.
43:07'
Vhazování vedle branky Konovalova vyhrála Jaroslavl, avšak hosté puk vybojovali a drží pásmo.
42:56'
Obrovská šance Jaroslavle tři na dva! Přímo před brankou jí zakončoval Da Costa, ale puk poslal jen do betonů gólmana Vladivostoku.
42:29'
Admiral otočil hru, ale v pásmu se nedokázal usadit.
41:51'
Ilyenko dopravil kotouč do útočné třetiny, ale tam vystřelil jen do zadního mantinelu.
41:15'
Kudryvtsev vybojoval za brankou puk a poslal ho Rafikovovi před ní. Ten ale tvrdou ránou míjí.
40:25'
A ihned z toho vznikla obrovská šance! Ale domácí opět nedokázali překonat skvělého Olkinuoru!
40:01'
Jaroslavl vyhrála úvodní buly poslední třetiny.
40:01'
Druhá třetina byla ještě o dost zajímavější, než ta první. Vladivostok většinu třetiny tlačil mocně svého soupeře. Dostal se docela brzo do vedení – ve 24. minutě. Jaroslavl sice vyrovnala o 4 minuty později, ale hosty to vůbec nezasáhlo a pokračovali v tlaku. A v 33. minutě si gólem Vicharova opět vzali zasloužené vedení zpět.
40:00'
39:49'
Je tomu, jak jsem říkal. Jeden z hráčů Vladivostoku puk jen držel na polovině hřiště a nikdo se k němu nestahoval, ani mu nenajížděl na přihrávku.
39:25'
Třetina se dohrává, týmy už si asi potřebují oddechnout v kabině.
38:25'
Vicharev byl poslán k zemi jedním z protihráčů, ale sudí nevyhodnotili situaci jako v rozporu s pravidly.
38:03'
Vypadá to, že se Jaroslavl už vymanila z tlaku soupeře. Nyní ale nevyhrála vhazování v útočném pásmu a musí rychle zpět.
37:57'
Kovalenko zkoušel dorazit za finského strážce svatyně, ale ten puku nenechal nejmenší možnost.
37:28'
Da Costa zavezl puk za branku, ale tam ho pokryl Olkinuora a rozehrál na druhou stranu.
36:56'
Nyní se dlouhou dobu u obou týmů čekalo za brankou a tohle střídání ani u jednoho týmu prakticky nebruslilo.
35:55'
A do třetice finský gólman! Nyní už si musel puk podržet a rozehrává se před ním.
35:40'
Nyní to zkoušel Paajarvi, avšak jeho ránu vyrazil opět skvěle chytající Olkinuora.
35:05'
Rozehrávku v půlce hřiště vyhrála Jaroslavl a okamžitě zamířila do útoku. Rychlou střelu ale vykryl dobře Olkinuora.
34:34'
34:12'
Bakoš to nyní opět zkoušel z dorážky, ale nepodařilo se mu překonat gólmana.
33:48'
Ohromná šance Vladivostoku, kdy nakonec jeden z hráčů po několik odrážkách nezakončil do úplně prázdné branky, nýbrž do tyčky.
33:24'
Martin Bakoš střílel z blízkosti pravé tyčky Konovalovy branky. Brankář domácích ale puk ukryl v náruči.
33:18'
Hosté pokračují v obrovském tlaku umocněném ještě o přesilovku.
32:34'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jakub Nakládal – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
32:05'
Nyní probíhá další komerční pauza této třetiny.
32:05'
Autorem branky je DENIS VICHAREV. Ten obdržel kotouč a ačkoliv všichni čekali přihrávku, Vicharev vypálil z otočky a prostřelil Konovalova. Asistence: Alexander Osipov.
31:44'
Lalonde to opět ihned po přihrávce z buly zkoušel od modré. Nyní střelu někdo tečoval mimo branku.
31:28'
Následuje komerční pauza trvající jednu minutku.
31:28'
Po vyhraném buly od modré tvrdě pálil švédský hokejista Almquist, ovšem napálil puk do hrudi Konovalova a ten drží.
31:05'
Tvrdé boje o kotouč trvají v rohu kluziště na straně Jaroslavle už několik desítek sekund.
30:27'
Hosté jsou ale i po obdržené brance o mnoho aktivnějším a lepším týmem. Nyní už opět drží soupeře v pásmu.
29:55'
Hosté se dostali do šance dva na jednoho, avšak jeden z nich, když dostal přihrávku před branku, tak mu střela nesedla a minul.
29:36'
Vladivostok drží puk za svou brankou, hráči vyčkávají na napadání domácích.
28:52'
Další icing, který spáchali hosté.
28:41'
Vladivostok vyhodil na zakázané uvolnění.Pak ale ve svém pásmu vyhrál buly.
27:17'
Hostující trenér využil Coach Challenge, rozhodčí tedy situaci několikrát přezkoumali, avšak gól uznávají!
27:17'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Autorem branky je MICHAIL SIDOROV. Domácí srovnali! Savčenko posal zadovku na Sidorova na modré, který propálil vše, co bylo v cestě. Asistence: Roman Savčenko a Stěpan Sannikov.
25:58'
Lalonde vypálil od modré tvrdou ránu, ale tu vykryl Konovalo v betony!
25:31'
Vladivostok nyní opravdu tlačí Jaroslavl. Hraje se stále víc a víc v pásmu domácích.
24:55'
Po vhazování po Konovalově levici domácí získali kotouč a vyrazili na druhou stranu, jenže tam s ním nevymysleli vůbec nic.
24:31'
Vladivostok získal odražený kotouč za svou brankou a rychle se přesunul opět do útočného pásma, kde nakonec vystřelil Voronin.
23:41'
Autorem branky je DENIS VICHAREV. Hosté se ujali vedení! Bakoš získal rychle po buly kotouč a okamžitě přihrál na modrou Almquistovi, který vystřelil poloviční razanci kousek vedle branky, kde jeho střelu za gólmanov záda tečoval Vikharev. Asistence: Adam Almqvist a Martin Bakoš.
23:34'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Roman Savčenko – 2 min – nedovolené bránění.).
23:20'
Almquist výtečně obral o puk soupeře na modré čáře, ale kotouč mu utekl, takže se musel opět rychle stahovat zpět.
22:22'
Na druhé straně se rychle k puku dostal Voronin a a snažil se ho procpat za jaroslavlského brankáře.
22:08'
Velký závar před Olkunuorou! Několik hráčů Jaroslavle se snažilo do branky dostat odražený puk, který finskému gólmanovi vyletěl z ruky.
21:33'
Při buly byl k zemi sražen rozhodčí, který se pomaličku zvedá z ledu. Nevypadalo to opravdu pěkně.
21:25'
Na druhé straně se musel po střele ukázat i brankář Olkinuora.
21:01'
Lalonde zakončoval, ale brankář Jaroslavle byl připraven a puk schoval pod sovu výstroj.
20:30'
Hosté zavezli puk za svou branku a pak ho poslali na zakázané uvolnění.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává domácí tým z Jaroslavle.
20:01'
V první třetině jsme viděli zajímavý hokej. Asi od desáté minuty měla ale navrch Jaroslavl, která šla také jako první do vedení. Da Costa se puk snažil natlačit do branky, což se mu nepovedlo, ale puk se dostal za branku a přebral ho Iljenko, ten už jen nabídl před branku Poluninovi a byla z toho první branka. Jenže Vladivostok se nenechal a už o dvě minuty později srovnal. Velkou chybu udělali při přihrávce domácí, čehož využil Ibatullin a přihrál Strelcovovi. Ten ujížděl jeden na jednoho. Zakončil parádně a skóre tak do další třetiny zůstane 1:1.
20:00'
19:49'
Lander ve velké šanci! Najel si ke Olkinuorovi a vypálil z jeho blízkosti nikým nehlídán. Olkinuora ale puk vyrazil do ochranné sítě.
19:42'
Jaroslav stále drží svého soupeře v pásmu. Domácí už 2x vystřídali, zatímco hosté jsou tam již velmi unavení a nestíhají.
18:49'
Domácí kombinovali v útočném pásmu, nevystřelili. Hosté následně získali puk a chtěli vyhodit, ale puk zastavil Bakoš na modré a Jaroslav tak dále dobývá klec soupeře.
18:23'
Hosté u své branky sice buly vyhráli, ale vydali se dopředu a ujel jim kotouč. Zakázané uvolnění tak hru přesune zase zpět.
18:13'
Puk byl vyhozen mimo hřiště. Rozehrává se před Olkinuorou.
17:45'
Autorem branky je VASILIJ STRELCOV. Hosté rychle srovnávají! Prosadil se Strelcov ze čtvrté formace. Ibatullin zachytil nepřesnou přihrávku, poslal na Strelcova a ten vyrazil dopředu, kde krásně překonal Konovalova.
15:59'
Autorem branky je ALEXANDR POLUNIN.Domácí se ujímají vedení! Iljenko získal kotouč za brankou, poslal ho před ní a Polunin tvrdou ránou prostřelil gólmana. Asistence: Stéphane Da Costa.
15:25'
Puk byl vyhozen mimo hřiště a následuje další komerční přestávka.
15:02'
Za brankou hostů došlo ke dvěma ostrým hitům, oba ale byly v rámci pravidel.
14:25'
Hosté dostali kotouč do pásma, ale Jaroslav ho vyhodila, pravděpodobně na icing, hraje se ale dále.
13:58'
Lisin prohrál kotouč u branky domácího celku a Jaroslavl se dostala do přečíslení, ale kotouč dostala za branku.
13:10'
Bakoš napadal domácí při rozehrávce a zachytil kotouč, ale nevymyslel s ním nic, co by nezvládl chytit Konovalov.
12:43'
Lokomotiv vyhrál kotouč za svou brankou, ale jen nahodil do pásma a hráči odjeli vystřídat.
12:11'
Buly u branky hostů vyhráli hráči Jaroslavle, avšak také se nedostali k finální střele.
11:27'
Hosté dobře forčekují, napadají domácí hráče a získávají puk, ovšem nedostávají se do zakončení.
10:57'
Boje o puk u branky domácích vyhráli sice hokejisté Vladivostoku, ale nerozuměli si a puk ji vyjel z pásma.
10:30'
Pokus o přečíslení, domácí neprocpali přihrávku na střed a Vladivostok vyhazuje na zakázané uvolnění.
10:00'
Střela Lokomotivu z velké blízky byla vytěsněna brankářem Olkinuorou.
09:30'
Lalonde se napřáhl od modré čáry, jeho rána neprošla až ke Konovalovi a hosté přichází následně o pásmo.
08:42'
Chyba v rozehrávce hostů při přechodu vlastní modré čáry, k puku se dostali domácí, ale ke střele z pravého kruhu se nepropracovali.
07:53'
Hra je přerušena v obranném pásmu Admiralu, když kotouč končí v ochranné síti. Komerční pauza.
07:25'
Prudká přihrávka dommácího Sannikova od levého mantinelu svého adresáta před brankovištěm Vladivostoku nenašla.
06:25'
Krátké usazení domácích v útoku končí jen střelou od modré do zadního mantinelu.
05:50'
Prozatím to nejde kombinačně, a ani taktika nahazovaných puků neslaví z obou stran úspěch.
04:46'
Kudrjavcev se po průniku do útočného pásma prezentoval rychlou střelou z pravého kruhu, Olkinuora přerušuje hru.
04:10'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení, ale také bez jakýchkoliv šancí. Hra se přelévá ze strany na stranu a v pozičních bojích se nedaří ani jednomu z týmů.
02:57'
02:07'
Následuje další vyhození až za branku Konovalova.
01:45'
Vladivostok se znovu osvobodil, zatím domácím v přesilovce nic nedovolil.
00:59'
Hosté po vyhraném buly bleskově odpálili puk mimo své pásmo.
00:57'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Denis Vicharev – 2 min., hákování).
00:57'
Výborný průnik domácích. Na levé straně si k brance najížděl Kajumov, který dostal přihrávku do jízdy a byl při zakončení faulován.
00:37'
Konovalov si připsal úvodní zákrok zápasu a přerušil hru.
00:01'

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Okorjak) – Nakládal, Rafikov, M. Osipov, Čerepanov, Savčenko, Sidorov, N. Averin – Pääjärvi, Lander, Kudrjavcev – Kajumov, Kovalenko, Alexejev – Iljenko, Kraskovskij, S. Da Costa – Ivanov, Svitov, Sannikov – Polunin.

Admiral Vladivostok: Olkinuora (Krasotkin) – Lalonde, Almqvist, Miščenko, A. Osipov, Ďjakov, Bobrjašov, Ibatullin, Kozlovskij – Ljungh, Konnov, Bakoš – Lisin, Vicharev, V. Butuzov – Mereskin, Dělnov, K. Voronin – V. Strelcov, A. Strelcov, Lomako.

Rozhodčí: Akuzovskij, Bondar – Strelcov, Šeljanin.
Československá stopa před utkáním

Jakub Nakládal (JAR)
Martin Bakoš (SBA)
ADMIRAL VLADIVOSTOK

Vladivostok je na tom v tabulce podobně. Ve východní konferenci je 7. tedy na předposlední postupové příčce. Dvacet čtyři zápas – dvacet sedm bodů. Admiral mohl být ale o mnoho výš, nebýt tragické série v posledních zápasech. Jen z posledních pěti zápasů přišly čtyři prohry. Admiral také dostal více gólů, než sám vstřelil (54:56).

Forma: V – P – P – P – P

Poslední zápasy:
Spartak Moskva – Vladivostok 3:4
Kazaň – Vladivostok 2:0
Nižněkamsk – Vladivostok 4:3
LOKOMOTIV JAROSLAVL

Jaroslavl se už zvedla a konečně začal podávat i docela dobré výsledky. Nedávno ještě byla na konci tabulky, ale nyní už se dostala alespoň na poslední postupovou pozici v západní konferenci. V posledních 5 zápasech Lokomotiv čtyřikrát vyhrál, z toho dokonce 2x s Petrohradem (1x v prodloužení). Jediná prohra z pěti zápasů přišla s Nižnij Novgorodem. Z dvaceti čtyř zápasů má Jaroslavl 24 bodů s bilancí 12 výher – 12 proher.

Forma: V – V – P – V(pp) – V(sn)

Petrohrad – Jaroslavl 1:2
Jokerit – Jaroslavl 1:4
Nižnij Novgorod – Jaroslavl 2:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.