KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Jaroslavl - 6. září 2017   18:00

Novgorod
Novgorod
5:39' M. Lazarev (Mozer, Kundrátek) • 10:48' Barancev (Daugavinš) • 21:55' Daugavinš (Dugin, Šulenin)

Střely na branku 15:27
Domácí hráči se radují! Poprvé v letošní sezóně vítězí na domácí půdě a porážejí Jaroslavl 3:0! Nutno říci, že si výhru po dvou skvělých třetinách zasloužili. Ve třetí třetině byl k vidění defenzivní hokej, který toho moc nenabídl. Nejlepší hráč Torpeda byl z mého pohledu Paršin, který při svém každém střídání vymyslel něco zajímavého a zkoušel ohrozit branku hostů. Galimov udržel čisté konto a proti Jaroslavli je to určitě velmi cenné. Torpedo tedy bere tři body a já se s Vámi loučím a u dalších přenosů na shledanou.
59:30'
Domácí mají puk na svých hokejkách a drží puk bezpečně daleko od své branky.
58:41'
Zbývá vyřešit už jen jednu otázku. Udrží Galimov čisté konto?
58:02'
Poslední dvě minuty zápasu a už to vypadá, že Torpedo bude v dnešním duelu brát tři body.
57:15'
Paršin se dostával do pozice v mezikruží a když se chystal vystřelit, byl podražen, ale rozhodčí nevylučuje.
56:00'
Talbot se dostal k zajímavé dorážce, ale Galimov proti němu skvěle vytáhl pravý beton.
55:20'
Začala poslední pětiminutovka a nevypadá to, že by Lokomotiv měl ještě srovnat. Torpedo se už nikam nežene a dobře brání střední pásmo.
54:45'
Domácí se osvobodili tím, že vyhodili kotouč mimo hrací plochu. Vylučovat se nebude, protože se puk dotkl plexiskla.
54:10'
Hosté se dostali do útočného pásma a kombinují.
53:09'
Koledov se pokusil nahodit na Galimova, ale jeho pokus byl zablokován. Jaroslavli nezbývá moc času.
52:20'
Paršin a jeho formace se opět dostala až před branku Sudnicina, ale žádné velké ohrožení branky nenastalo.
50:49'
Kuljomin se pokusil založit další akci domácích, ale dojel pouze k modré čáře. Sledujeme velmi neatraktivní pasáž hry.
50:06'
Po dalším ofsajdu hostujícího celku následuje komerční přestávka.
49:38'
Další snahu Lokomotivu zastavuje ofsajd.
48:26'
Hra se teď odehrává ve středním pásmu a žádný z týmů se nedokáže usadit ve třetině.
47:59'
Necelou minutu držel třetí útok Lokomotivu domácí pod tlakem, ale nic vážnějšího si nevytvořil.
46:48'
Druhá formace Lokomotivu se už dostala do pásma, ale k žádnému ohrožení branky Galimova nedošlo.
46:02'
Kozun se snažil založit útok, ale jeho nahození sebrali domácí obránci a kotouč rychle poslali ven ze třetiny.
45:18'
Čas pomalu utíká a Lokomotivu by moc pomohla branka, která by jim ještě dala naději na bodový zisk, ale Torpedo dobře brání svůj náskok.
44:58'
Torpedo se hnalo do dalšího útoku, ale jejich snahu zastavil kotouč vyhozený na střídačku.
44:26'
Barancev zkusil štěstí střelou z půlky hřiště, ale Sudnicin byl pozorný.
44:03'
Daugavinš sebral kotouč ve středním pásmu dojel s ním až před branku, ale přes Kronwalla se ke střele nedostal. Daugavinš dnes hraje dobře.
43:13'
Domácí se osvobodili a nebylo to zakázané uvolnění, takže mohli vystřídat. Lokomotiv rozjíždí další útočnou akci.
42:48'
Korškov zavezl kotouč do pásma a hosté kombinují v útočné třetině.
41:26'
Domácí nevyužili další přesilovou hru. zatím je to nemusí mrzet, protože mají komfortní tříbrankový náskok a Galimov chytá skvěle.
41:11'
40:32'
Daugavinš pálil, ale jeho střela byla tečována do sítě nad plexisklem.
40:26'
Domácí se usadili v pásmu.
40:05'
Domácí ihned nahodili puk do třetiny, ale vzápětí se Lokomotiv osvobozuje.
40:01'
Ve druhé třetině se hra vyrovnala, ale i přes to dokázali domácí hráči navýšit vedení. jediný střelec ve druhé třetině byl Daugavinš. Hráči Lokomotivu jsou často vylučováni a zbytečně si komplikují cestu za snížením nebo dokonce bodovým ziskem.
Střely na branku: 14:20
40:00'
39:52'
V první polovině přesilovky se domácí nedostali k ničemu vážnému a druhá třetina pomalu končí.
39:11'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Staffan Kronwall – 2 min., hákování).
38:06'
Kronwall podkouzl před vlastní brankou a málem namazal na gól Galuzinovi.
37:38'
Fatkullin vystřelil z levého kruhu a Sudnicin zasahuje.
37:25'
Domácí sice nemají přesilovku, ale stále se drží v útočném pásmu.
36:31'
36:24'
Paršin se dostal mezi kruhy a pálil velmi nebezpečně!
35:54'
Domácím se zatím přesilovka nedaří a hosté se opět osvobozují.
35:21'
Hosté se osvobozují.
34:58'
Domácí jsou na kotouči a kombinují.
34:31'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kraskovskij – 2 min., hákování).
33:49'
Torpedo si zahraje přesilovku. Prozatím mají domácí výhodu.
33:16'
Opravdu teď nevidíme příliš atraktivní hokej. Hraje se velmi fyzicky náročný hokej a není k vidění moc šancí.
32:02'
Paršin a jeho formace dnes hraje skvěle. Po krátké kombinaci se dostal ke střele obránce Barancev, jeho střela byla tečována a brankář Lokomotivu s ní měl problémy.
31:38'
Kuljomin se dostal mezi dva obránce Lokomotivu a stál sám před brankářem, ale přestřelil branku.
30:12'
Jaroslavl po dlouhé době uzavřela domácí hráče v jejich pásmu a kombinuje.
29:23'
Za poslední dvě minuty se nestalo nic vážného před žádnou brankou a hraje se především o zisk středního pásma. Oba týmy dobře brání, ale Torpedu to stačí, protože vede o tří branky.
27:32'
Hra se poměrně vyrovnala a lokomotiv se snaží vstřelit kontaktní branku.
26:58'
Už se hraje 5 na 5 a Lokomotiv získal vhazování v útočném pásmu.
26:12'
Apalkov vyhrál vhazování a hosté se snaží vymyslet nějakou akci, která by konečně odčarovala Galimova.
25:38'
Ve hře 4na4 jsou zatím aktivnější hostující hráči, ale žádnou větší šanci si nevypracovali.
24:58'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jevgenij Gračov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Rušan Rafikov – 2 min., hrubost).
24:28'
Na modré čáře vznikla menší bitka a její hlavní aktéři si jdou odpočinout na trestnou lavici.
24:18'
V další snaze o další branku byl Paršin, který z levé strany pálil na branku, ale minul.
23:32'
Domácí hráči hrají dnes opravdu skvěle a valí se na branku Sudnicina. Jaroslavl má velké problémy.
21:55'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Dugin nastřelil puk na zadní mantinel ,ten se mu odrazil zpět na hokejku a lehkým plácnutím dostal kotouč před branku, kde stál KASPARS DAUGAVINŠ a ten se nemýlil. Asistence: Dugin, Šulenin.
20:20'
Domácí vstoupili do druhé třetiny aktivně a snaží se přidat další branku.
20:01'
První třetinu jasně ovládli domácí hokejisté a Lokomotiv do ničeho nepustili. Do kabin tak odcházejí za stavu 2:0. Uvidíme zda se hosté zvednou nebo schytají debakl na ledě Novgorodu. Velmi překvapivá je statistika střel na bránu, hlavně kvůli přesilové hře, která je 6:15.
20:00'
19:38'
Hosté drží kotouč a neženou se dopředu. Vypadá to, že v první třetině se už nic nestane.
18:42'
Mozer a Ilijenko se pošťuchovali na vhazování tak dlouho až je musel přijet uklidnit hlavní rozhodčí.
18:25'
17:36'
Ne. Když se nedaří tak se nedaří. Lokomotiv nemůže najít recept na nějakou dobrou kombinaci, která by skončila brankou.
16:25'
První část trestu Mozera utekla a začíná tak třetí minuta z jeho trestu. Zatím se Lokomotiv nemůže dostat k nějakému většímu ohrožení branky.
15:35'
Dlouhá přesilová hra Lokomotivu stále trvá. Torpedo je uzamčeno v obraném pásmu, ale hosté se zatím do velké šance nedostali.
14:25'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Mozer – 2+2 min., vysoká hůl).
14:15'
Hra se velmi málo kouskuje a čas tedy plyne velmi rychle. Jaroslavl se snaží snížit stav utkání, ale Torpedo zatím skvěle brání.
12:36'
Paršin opět úřaduje. Tentokrát přebral kotouč na modré čáře, objel dva protihráče a už už zakončoval, jenže Sudnicin byl připraven a Paršin už byl blízko brankáře Lokomotivu.
12:05'
Paršin se probíjel do útočného pásma a vybojoval útočné pásmo pro domácí. Poté co se hra přerušila byl ještě krosčekován, ale rozhodčí nevylučují.
11:30'
Hosté jsou evidentně zaskočeni a pokouší se střílet na branku ze všech pozic. Nyní si vybojovali vhazování v útočném pásmu.
10:48'
Daugavinš projel jako nůž máslem hostující obranou. Jeho první střela byla zblokována a odrazila se opět k Daugavinšovi, který se zkušeně otočil nahrál do pozice kde stál DENIS BARANCEV a ten nedal sebemenší šanci Sudnicinovi. Asistence: Daugavinš.
9:23'
Torpedo je jednoznačně lepším celkem a většina první třetiny se zatím odehrává v útočném pásmu domácích.
8:30'
Fatkulin stál připraven na modré čáře a hlásil o nahrávku. Dostal ji, ale tak špatně, že puk vyjel z pásma a domácí se sami vyhnali z pásma.
7:58'
Galimov předvedl další zákrok a následuje komerční přestávka.
7:00'
Do první velké šance se dostal i Lokomotiv a to konkrétně Kadějkin, který z bezprostřední blízkosti nepřekonal Galimova.
6:15'
Domácí jsou nabuzeni úvodní brankou a tlačí se dopředu.
5:39'
Obránce Lokomotivu vypíchl jednomu z domácích hráčů kotouč tak nešťastně, že omylem nahrál mezi kruhy, kde si najížděl osamocený MAXIM LAZAREV a ten pěknou střelou propálil Sudnicina. Asistence: Mozer, Kundrátek.
3:45'
Domácí na pár sekund zamkli hostující hokejisty ve třetině a pokoušeli se vstřelit první branku dnešního utkání. Dostali se i do pár slibných šancí, ale Sudnicin vše pochytal.
3:15'
Urakov se dostal před branku Sudnicina, kde nakonec stál úplně sám a dostal dobrou přihrávku z levé strany jenže ve finální fázi mu kotouč přeskočil čepel.
2:28'
Jaroslavl je zatím aktivnější na kotouči, ale do žádné větší šance se nedostala.
1:38'
Polunin se pokoušel probít do třetiny domácích, ale Kurbatov ho razantně zastavil na modré čáře.
1:03'
Domácí aktivně napadají a způsobují tak komplikace v rozehrávce Lokomotivu.
00:15'
Jako první se puku ujali domácí hráči a dostali se také k první střele zápasu, kterou Galimov zlikvidoval.
00:01'
Arénou již zní ruská státní hymna a za malou chvíli bude zápas zahájen.

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Kundrátek, Barancev, A. Potapov, Mamašev, Grigorev, Kurbatov, Fatkullin, Šulenin – V. Kuljomin, Gračov (A), S. Kosticyn – Dugin, Daugavinš, Stoljarov (C) – Paršin, Galuzin (A), Urakov – M. Lazarev, Mozer, Verjajev.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Kronwall (C), Nakládal, Ljubuškin, D. Osipov, Rafikov, Koledov, Čerepanov – Talbot (A), Kozun, Kontiola – Apalkov, Averin (A), Lugin – Polunin, Korškov, Kraskovskij – Kartajev, Kadějkin, Iljenko – Kajumov.

Rozhodčí: Anton Lavrentyev, Roman Shchenyov – Alexander Sadovnikov, Ivan Sazonov.
Vzájemné zápasy
V loňském ročníku se tyto dva celky střetly čtyřikrát a žádné gólové hody to nebyly a vždy se radoval hostující celek.
Novgorod 1:3 Jaroslavl
Jaroslavl 0:3 Novgorod
Jaroslavl 1:2p Novgorod
Lokomotiv Jaroslavl
Hostující hráči by mohli být považováni za mírného favorita dnešního utkání. Lokomotiv se nachází na pátém místě s jedenácti body. ve venkovních zápasech se Jaroslavl utkala s Čerepovcem, kde prohrála 2:3 a dále hokejisté Lokomotivu zajeli do Rigy, kde domácí Dinamo porazili 2:1. KHL je teprve na začátku a proto se nedá porovnávat podle postavení v tabulce. Dnešní soupeře totiž dělí pouze 3 body.
Top trojice kanadského bodování Lokomotivu:
Kronwall 0+7
Kontiola 3+2
Kozun 1+3
Torpedo Nižnij Novgorod
Domácí tým má vstup do nového ročníku průměrný. Po šesti odehraných zápasech mají hokejisté Novgorodu na svém kontě osm bodů. Pro dnešní zápas důležitá statistika, protože z těchto osmi bodů získali domácí hráče hned sedm bodů na ledě soupeře. V domácí Nagorny Aréně letos ještě nevyhráli a získali pouze jeden bod. Nutno říci, že do Novgorodu zatím jezdí samé špičkové týmy v podobě Petrohradu a Dynama Moskva. Dnes budou mít domácí větší možnost na vítězství než právě proti těmto dvěma celkům.
Top trojice kanadského bodování Novgorodu:
Parshin 2+4
Grigoryev 1+5
Stolyarov 3+2
Ještě jednou Vás vítám u sledování dalšího kola kontinentální hokejové ligy. Dnešní zápas by měl být dost vyrovnaný, protože se proti sobě představí týmy Novgorodu a Lokomotivu Jaroslavl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.