To je od nás vše, děkujeme za pozornost a u dalších zápasů napočtenou.
Československá stopa

Kristián Kudroč (AST) 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:08
Další kolo Play-off je za námi a jako dnešní vítěz vychází Ufa. Předchozí zápasy byly opravdu dramatické až do posledních chvil, ale dnes jasně utkání ovládli domácí, kteří dnešním vítězstvím vedou v sérii 2:1 na zápasy.
60:00
59:05
Ufa právě vstřelila branku!
Tak domácí potvrzují dnešní výhru gólem do prázdné branky. Igor Mirnov vyhodil kotouč do středního pásma, kde se ho ujal ANTTI PIHLSTROM, a ten už měl lehkou práci, a to trefit prázdnou branku. Asistence: Igor Mirnov.
58:50
A ten přichází právě teď! Hosté v šesti a Jeremejev na střídačce.
58:19
Zinovjev dostal přihrávku k levé tyčce, ale nedokázal trefit skákavý kotouč. Hra pokračuje a puku jsou hosté. Jeremejev čeká na signál ze střídačky.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:41
Ruděnko se zmocnil puku a poté se řítil po levé straně mantinelu. Neměl komu přihrát, a tak vystřelil. Vasilevskij, ale jeho střelu kryje.
56:46
Hosté si nerozuměli v přihrávce a na modré čáře už nestačil kotouč zachytit Barker, a tak musí Astana zakládat novou útočnou akci.
56:16
Dubrovskij nahodil kotouč ze středního pásma až na Jeremejeva, ten byl ale v pozoru a nahození zlikvidoval.
55:46
Opět tady máme postavení mimu hru, zase na straně hostů.
55:19
Hosté už pomalu začínají otevírat obranu a všechny síly věnují útoku.
54:38
Astana, ale získala puku zpět a ihned se hnala do útočného pásma. Byl to Upper, který se řítil jako uragán přes modrou čáru a nakonec je z toho ofsajd.
53:49
Dubrovskij nakonec vybojoval kotouč ve středním pásmu a může založit útočnou akci domácích.
53:12
Astana je sevřena ve vlastním obranném pásmu. Ufa skvěle napadá, tedy konkrétně Dubrovskij.
52:49
Hosté si nerozuměli v rozehrávce a je z toho zakázané uvolnění.
52:31
55:11
Domácím se zatím početní výhoda vůbec nedaří.
51:10
Domácí v plném počtu a nyní si zahrají klasickou přesilovou hru.
50:31
Starčenko (AST) dostává dvě minuty za hákování. Domácí budou hrát přesilovou hru čtyři na tři.
49:59
Zatím jsme neviděli nějakou větší šanci.
49:10
Proškin (UFA) a Puškarjov (AST) dostávají dvě minuty za hrubost. Uvidíme hru čtyři na čtyři.
48:11
Kuldovu střelu tečuje TEEMU HARTIKAINEN a posílá domácí celek do dvoubrankového vedení. Asistence: Dmitrij Makarov, Arturs Kulda.
47:38
Hokejisté v zeleném míchali v útočném pásmu s pukem, ovšem ke střele se nikdo nedostal a tak je puk opět za brankou Vasilevskije.
47:11
Domácí nikam nespěchají, není divu. Hrát by měli hosté, ale ti jsou zatím spíše pasivní.
46:05
Střelu Dubrovskije z levé strany kryje svojí lapačkou Jeremejev.
45:35
Hra se poměrně uklidnila, žádné větší šance jsme ve třetí části neviděli.
44:56
Kulda hledá komu by nahrál, ale nikdo ze spoluhráčů se mu nenabízí.
44:04
Ankudinov se dostával do šance, jeden z hostujících obránců ho ovšem natlačil na brankovou konstrukci a domácí útočník do ní naletěl. Vypadá hodně otřeseně, ale snad bude v pořádku.
43:39
Ufa se snažila přejít do útoku, ale zastavil je hvizd rozhodčího. Byl odpískán ofsajd.
42:55
Pihlstromovi se nepovedla přihrávka a je z toho pouze zakázané uvolnění.
42:35
Hosté jsou nastěhování před Vasilevskijem a zkouší pálit ze všech pozic.
41:47
Hra je teď plná nepřesností na obou stranách.
40:57
Barys zakládá útok od vlastní brány.
40:19
Je před námi třetí dvacetiminutovka, uvidíme, zda-li se dočkáme vítěze, nebo bude rozhodovat prodloužení.
40:01
Domácí se dostali v druhé třetině do tříbrankového vedení, které jim zařídil po krásné kombinaci Mirnov. Už to vypadalo na jednoznačné utkání. Ovšem Ufa vypusila závěr druhé části a toho hosté využili, když se nejdříve minutu před koncem trefil kapitán Upper a následně snížil vteřinu před koncem Brandon Bochenski. Zápas tak nabírá nové rozměry a bude se určitě na co těšit ve třetí třetině.
40:00
39:59
Astana právě vstřelila branku!
No, to se na to podívejme! Tak to je velká sprcha pro domácí. Vteřinu před sirénou dostal BRANDON BOCHENSKI kotouč od Boyda a jeho rána skončila až v síti. Asistence: Nigel Dawes, Dustin Boyd.
38:45
Tak přeci jen se podařilo domácím do konce třetiny snížit. Hostující kapitán DMITRY UPPER dostal krásnou nahrávku před branku a sám před Vasilevskijem se nemýlil. Asistence: Konstantin Romanov.
38:05
Hostům chybí více přesnosti, zbytečně přicházejí o puk.
37:30
Další pokus Astany zastavil ofsajd.
37:16
I na druhé straně zahrozili hosté, ovšem menší závar před branou vyřešili obránci domácích.
36:51
Hosté se dokázali ubránit další přesilové hře Ufy.
36:05
Barys se osvobozuje vyhozením až za branku soupeře.
35:38
Salavat je stále nastěhovaný před hostující brankou. Kombinuje v celém pásmu, ale zatím vůbec nestřílí na branku.
34:59
Mirnov pálil od modré golfovým úderem, ovšem Jeremejev na jeho pokus viděl a bez problému zasáhl.
34:51
Je tu další vyloučení a opět na straně Astany. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Puškarjov.
34:42
Puk je zpět za domácí brankou. Astana nenechává Ufu založit útok.
33:23
Do útočného pásma se prodral Ruděnko, který střílel přes dva obránce, ovšem Vasilevskij si s jeho pokusem poradil.
32:49
Hosté oslabení přežili a pokračuje se již v plném počtu na obou stranách.
30:49
Ufa bude mít možnost přesilovky o dva hráče celých 45 sekund.
30:49
Tak pozor Antropov je vyloučen a domácí budou mít přesilovou hru 5 na 3. Antropov zbytečně vyhodil kotouč mimo hřiště.
29:25
Je tu další vyloučení. Na dvě minuty odchází Poliščuk za hákování, ovšem je vyloučen i domácí hráč Zinovjev. Pokračovat se bude stále 5 na 4.
29:05
U puku jsou opět hráči v zeleném, kteří se snaží založit další útok.
28:29
Domácí mají další přesilovou hru. Vyloučen je Puškarjov za podražení.
28:19
Domácí fanoušci fandí tak vehementně, že jeden z fanklubu dokonce zničil bubnováním vlastní buben.
27:39
Domácí přesilovou hru nevyužili a hosté jsou opět v pěti hráčích na ledě.
26:38
Astana znovu vyhazuje a domácí začínají za svou brankou.
26:09
Hosté se ovšem osvobozují.
25:52
Domácí se usadili ihned v pásmu a kombinují.
25:39
Za krosček je vyloučen hostující kapitán Upper. Další šance pro domácí.
24:59
V témže čase si berou hosté oddechový čas.
24:59
Nádherná akce domácích. Kajgorodov dostal nahrávku na hůl a ten našel úplně volného IGORA MIRNOVA před brankou, který si zpracoval a kotouč poslal do prázdné brány pod víko. Asistence: Alexej Kajgorodov, Antti Pihlstrom.
24:36
Pihlstrom střílel z levé strany, ale ani on nebyl úspěšný.
24:01
Obě mužstva dobře bránění, ačkoliv nyní střílel zpoza obránců Kulda, ale jeho pokus zlikvidoval gólman hostů bez problému.
23:09
Domácí se provinili zakázaným uvolněním.
22:53
Jeremejev uklidil střelu Vasilevskije do své lapačky.
22:46
Puk skončil po teči jednoho z domácích za mantinelem.
21:50
Astana tlačila domácí v pásmu a hostující kapitán Upper vyslal ránu na branku, se kterou si domácí gólman poradil.
21:31
Vasilevskij raději přikryl kotouč, před dotírajícími protihráči.
20:11
Hosté se nastěhovali do pásma, kde o kotouč vzápětí přišli.
20:01
Je za námi úvodní třetina, ve které jsme byli svědky dvou branek. Obě padly do sítě hostující Astany. Nejdříve se trefil v jedenácté minutě Dubrovskij a o pět minut později zvyšoval z přesilovky Zubarev. Nutno podotknout, že domácí vedou po zásluze.
20:00
19:31
Barys se snaží snížit do konce třetiny, ale vypadá to, že se jim to nepodaří.
19:01
Probíhá nám poslední minuta první třetiny.
18:24
Astana zatlačila domácí v pásmu, ale nic z toho nebylo.
17:29
Do přečíslení dva na jednoho se dostali Puškarjov a Romanov. Prvně jmenovaný si vybral místo přihrávky střelu. Tu si ovšem pokryl domácí Vasilevskij. Veliká šance hostů.
16:07
Nakonec to s ním vypadá dobře a bude pokračovat dál ve hře.
16:07
Andrej Ankudinov zůstává ležet na ledové ploše.
15:36
Jen jsem to dořekl, tak domácí zvyšují své vedení na 2:0, když mezi kruhy dostal kotouč ANDREJ ZUBAREV, pro kterého nebyl problém prostřelit hostujícího gólmana. Asistence: Denis Chlystov, Sergej Zinovjev.
15:15
Stejně tak je tomu i vzápětí. Domácím se přesilovka vůbec nedaří.
14:58
Hostům se podařilo opět osvobodit.
14:21
Domácí ztratili pásmo a začínají od své branky.
13:55
Prvním vyloučeným hráčem utkání je hostující Savčenko za podražení.
13:37
Zatí se hraje utkání v průměrném tempu, což evidentně obou týmům vyhovuje.
12:55
Anton Slepyšev se hnal z pravé strany do šance, jeho přízemní střelu vykryl betonem Jeremejev.
12:18
Koltsov vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře. Ten byl ovšem pozorný.
11:29
Hosté inkasovaný gól nabudil a nyní kombinují v obraném pásmu Ufy.
10:38
Domácí se dostávají do vedení, když zmatku na modré využil JEGOR DUBROVSKIJ a sám uháněl na Jeremejeva, kterého překonal pod horní tyčku. Bez asistence.
09:52
Barys nahazuje do útočného pásma, kde jsou u puku dříve domácí a puk vyhazují z pásma pryč.
08:31
Branky nebylo docíleno a hra pokračuje dále.
08:31
Z levé strany se do šance dostával Hartikainen, který se již radoval z branky. Nejspíše se bude volat videorozhodčí.
07:39
Dubrovskij vyslal projektil od modré čáry, který šel ovšem mimo branku.
06:57
Domácí se nemohou dostat do pásma přes dobře pracující obranu Astany.
05:29
Jeremejev musel řesit další pokus jednoho z domácích forwardů.
04:23
Na ledě byla vidět menší rozmíška mezi Sopelem a Kudrocem. Rozhodčí nebude vylučovat.
03:45
Na druhé straně ujeli dva hostující hráči na jednoho obránce. Nigel Dawes dostal nahrávku před Vasilevskije, kterého ovšem nepřekonal.
03:08
Ufa zatím nepůjčuje soupeři puk a snaží se vymyslet nějakou akci, což se jim zatím nedaří.
02:09
Tentokrát se ke střele dostal Koltsov, který netrefil branku.
01:26
Domácí jsou za svojí brankou a snaží se založit další útok z vlastního pásma.
00:52
Ankudinov se dostal do první šance, z hranice kruhů vypálil na Jermejeva, který vyrazil ramenem.
00:01
Domácí rozehráli dnešní utkání.
00:01
Poslechneme si ještě hymny obou mužstev, reprezentujících svou zemi a poté budeme moci začít třetí utkání této série.
Domácí nastoupí k utkání v zelených dresech, hosté oblékli bílé dresy.

Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij (Sochackij) – Zubarev, Koltsov, Višněvskij, Isangulov, Sopel, Proškin, Kulda, Vasilevsij – Ankudinov, Mirnov, Makarov, Mereškin, Chlystov, Stěpanov, Pihlstrom, Zinovjev, Dubrovskij, Kajgorodov, Slepyšev, Hartikainen

Barys Astana: Jeremejev (Malgin) – Savčenko, Kudroc, Litviněnko, Semjonov, Barker, Lundin, Grebenščikov – Dawes, Poliščuk, Sagadejev, Bochenski, Gavrilin, Ruděnko, Upper, Boyd, Starčenko, Rachmanov, Antropov, Puškarjov, Romanov

Rozhodčí: Odins, Ronn, Mikhel, Šichanov.
Tato série bude velmi vyrovnaná, jak už předpověděli předchozí dva duely. V prvním zápase měli více štěstí hráči Ufy, když zvítězili 3:2 v prodloužení. V druhém zápase se více dařilo hokejistům Astany, kteří dokázali na svém ledě zvítězit 5:2.
Barys Astana

Hostující celek se po základní části nalézal v tabulce o jedno místo před svým soupeřem. Navíc Astana byla na druhé pozici pouze díky lepšímu skóre. Barys do osmifinále "vyfasoval" Jekatěrinburg, který se jim podařilo hladce vyřadit 4:0 na zápasy.
Salavat Julajev Ufa

Domácí borci zakončili základní část na třetím místě východní konference, když se jim podařilo získat čtyřiadevadesát bodů. Domácí si museli v osmifinále poradit s houževnatým soupeřem z Novgorodu, kterého vyřadili po sedmizápasové bitvě 4:3.
Dobré odpoledne. Vítám Vás u sledování dnešního onlajn přenosu, kde se ve třetím čtvrtfinále KHL střetne domácí Salavat Julajev Ufa s hostující Barys Astanou. Utkání začíná ve 14:00, tak u toho buďte s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.