KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : Jekatěrinburg - 12. března 2018   15:00

Magnitogorsk
21:22' Timkin (Děnisov, Kokarev) • 23:20' Mozjakin (Wolski, Jan Kovář) • 59:25' Osala
6 974 diváků
Sochatskij (Ustinskij) – Jegoršev, Trjamkin, Ljamin, Timašov, Alexej Vasilevskij, Mišarin, Čajkovský – Kučerjavenko, Milovzorov, Parenteau – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Golyšev, Paré, Česalin – V. Popov, Obidin, Rasseikin – King.

Česká stopa v zápase
Jan Kovář (MET) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:19
Michal Čajkovský (JEK) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:49
Metallurg se pomohl spolehnout na svého brankáře, Vasilij Košečkin podal dobrý výkon a spoluhráči v něm měli oporu.
Střelecky aktivnější domácí celek vyhrává tento zápas 3:1 a celkově sérii 4:2. Metallurg Magnitogorsk postupuje dál, naopak pro jeho soupeře, Avtomobilist Jekatěrinburg, končí sezóna. Magnitka se svými fanoušky slaví postup, Jekatěrinburg děkuje svým fanouškům za podporu v tomto zápase i celém play-off.
59:25'
Metallurg právě vstřelil branku!
A je to jasné, domácí celek dnes se svými fanoušky oslaví postup do další fáze play-off. Pojistku domácí výhry dává do prázdné branky OSKAR OSALA, který se zmocnil kotouče na modré čáře.
59:07'
Hostující brankář míří na střídačku. Hosté to zkusí v šesti. Opravdu nemají co ztratit.
59:00'
Poslední minuta hry.
58:52'
Oddechový čas pro hosty.
58:52'
Hra je přerušena. Bude se vhazovat před brankou hostů.
58:30'
Wojtek Wolski vedl akci domácích, Sergej Mozjakin pálil mimo.
58:00'
Dvě minuty hry zbývají do konce třetí třetiny, hostující brankář se hlásí o cestu na střídačku.
57:31'
Jevgenij Česalin dostává kotouč do útočného pásma, tam se hosté nemohou usadit.
57:03'
Denis Platonov dobře našetřil několik málo vteřin za brankou soupeře.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:20'
Sledujeme rychlý hokej, další zakázané uvolnění domácího celku. Hosté stáhli sestavu, což znamená, že hráči jsou v tempu, naopak domácím síly ubývají.
55:50'
Domácí vyhodili přes všechny čáry, píská se icing.
55:30'
Francis Paré rychle vybojoval kotouč za svou brankou, odkud zakládá útočnou akci.
55:20'
Domácí celek má velké problémy se zakončením.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
54:55'
54:30'
Michal Čajkovský měl na hokejce vyrovnání, branku však minul. Následně znovu pálil nepřesně.
54:10'
Magnitogorsk má velkou podporu z hlediště, nyní hosté vypálili od modré čáry a rána byla zblokovaná.
54:00'
Při vlastním oslabení se do šance dostal domácí Andrej Čibisov, který podklouzl a skončil v brance místo kotouče. Hra je přerušena.
53:42'
Minuta přesilové hry je pryč.
53:14'
Arťom Garejev byl volný před brankou, ale kotouč se k němu nešikovně odrazil, a tak nemohl pálit z první.
52:55'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Grigorij Dronov – 2 min., hákování).
52:06'
Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
51:47'
Metallurg hraje takticky velmi dobře, snaží se hrát daleko od své branky.
51:02'
Denis Platonov posílal kotouč, před branku, tam byl Matt Ellison. Jeho ránu kryje hostující gólman.
50:50'
Alexandr Torčeňuk ani Arťom Garejev nedokázali prostřelit brankáře. Vasilij Košečkin podržel své spoluhráče.
49:44'
Stanislav Jegoršev pálil od modré čáry, jeho projektil poměrně snadno zastavil domácí brankář. Vasilij Košečkin byl pozorný.
48:55'
Více ze hry má hostující celek, který stále prohrává o jednu branku.
48:48'
Vladimir Sochatskij přerušuje hru, střelu jednoho z domácích hráčů dokázal zastavit.
48:27'
Hraje se momentálně ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není. Sledujeme takticky vedenou pasáž hry.
Dnešní utkání sleduje 6 974 diváků.
48:00'
Osm minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí celek zvládl početní nevýhodu.
47:38'
47:24'
Anatolij Golyšev dostal puk do útočného pásma, Stanislav Jegoršev pokračoval v kombinaci. Následně Anatolij Golyšev vypálil mimo branku.
47:03'
Magnitogorsk hraje oslabení velmi dobře, nedává soupeři možnost výrazněji se zabydlel před jeho brankou.
46:37'
Pierre-Alexandre Parenteau pálil z dobré pozice, jeho pokus velmi dobře vytáhl domácí brankář.
45:55'
Přesilovou hru hraje hostující celek, který má tak příležitost vyrovnat stav zápasu.
45:38'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Denis Kokarev – 2 min., držení hole).
45:04'
Domácí celek bude vyloučen, hosté mají výhodu.
43:40'
Alexandr Torčeňuk kombinuje se svými spoluhráči v útočném pásmu, do zakončení se nikdo z hráčů Avtomobilistu nedostal.
43:10'
Francis Paré vedl protiakci svého týmu, do střelecké pozice se propracovat nedokázal.
42:45'
Vhazovalo se ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není. Aktivně se pokouší hrát domácí celek.
41:06'
Pierre-Alexandre Parenteau vypálil z předbrankového prostoru, jeho ránu velmi dobře chytil brankář Vasilij Košečkin.
40:30'
V poklidném tempu třetí třetina začíná.
40:05'
Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek vede o gól.
40:01'
Tři góly jsme viděli ve druhé třetině. Domácí celek se dostal do dvoubrankového vedení, a pak dokázal snížit hostující Jegor Milovzorov, který se dostal k odraženému kotouči.
40:00'
39:00'
Avtomobilist založil útočnou akci, Pierre-Alexandre Parenteau se ale do zakončení neprobojoval.
38:52'
Mnoho času už ze druhé třetiny nezbývá.
38:15'
Jevgenij Birjukov se dostal do problémů, ale za pomoci spoluhráčů situaci zvládl.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:36'
37:12'
Jekatěrinburg vyhazuje přes všechny čáry.
37:00'
Wojtek Wolski byl volný před brankou, kotouč se k němu ale nedostal.
36:35'
Chris Lee rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, domácí se bleskově dostali zpět do útočného pásma, kde kombinují.
35:42'
Početní výhodu hraje domácí celek, který se tak může propracovat do výraznější střelecké pozice. Jevgenij Timkin o puk ale přišel.
35:36'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stanislav Jegoršev – 2 min., hákování).
35:14'
Chris Lee zpracoval kotouč na modré čáře, v akci tak může pokračovat.
34:54'
Sergej Mozjakin mohlo zakončoval ale raději jen nahodil kotouč do pásma a střídat.
34:37'
Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznější střelecké pozice.
34:11'
Wojtek Wolski měl vekou šanci před brankou hostů, kotouč ale poslal příliš vysoko.
33:52'
Nikita Trjamkin vypálil velmi dobře, jeho ránu kryje Vasilij Košečkin. Komerční přestávka.
33:44'
Fanoušci ženou domácí hokejisty za další vstřelenou brankou.
33:27'
Denis Děnisov měl velkou domácí šanci, ale z bezprostřední blízkosti brankáře neprostřelil.
31:51'
Jekatěrinburg zlepšil hru, snaží se hrát aktivně a co nejrychleji vyrovnat.
30:49'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Je zaděláno na drama. Puk po rychlé akci hostujícího celku dostal do sítě obranou domácích nepokrytý JEGOR MILOVZOROV, který se dostal k dorážce. Asistence: Pierre-Alexandre Parenteau.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, hostující celek prohrává o dva góly.
29:27'
Sergej Mozjakin rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
29:14'
Jan Kovář minul branku z dobré střelecké pozice. Jeho pokusu nechybělo mnoho.
28:42'
Domácí se nastěhovali do útočného pásma, pokouší se něco vymyslet před brankou, soupeře. Vitalij Popov zblokoval ránu od modré čáry, a pak dostal puk do bezpečí.
27:56'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikolaj Timašov – 2 min., hákování).
27:31'
Anton Šenfeld pálil z mezikruží, jeho rána postrádala přesnost. Následně se do zakončení dostal jeho spoluhráč, minul.
27:04'
Oskar Osala se pokoušel s kotoučem na holi propracovat do střelecké pozice, což se mu vinou dobré obrany soupeře nepodařilo.
26:20'
Jan Kovář rozehrává od své branky, následně se jeho spoluhráči dostali do postavení mimo hru. Komerční přestávka.
25:56'
Metallurg vyhazuje jen přes všechny čáry. Vhazovat se bude před brankou domácích.
25:10'
Hostující celek hraje nyní aktivně, pokouší se vstřelit kontaktní branku, zatím ale marně.
23:20'
Gól, domácí vedou o dvě branky. Nadvakrát se dokázal prosadil z předbrankového prostoru SERGEJ MOZJAKIN. První jeho střelu dokázal brankář vyrazit, na dořážku byl krátký. Asistence: Wojtek Wolski a Jan Kovář.
22:52'
Pierre-Alexandre Parenteau se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho projektil byl nepovedený.
22:00'
Sergej Těreščenko hraje za svou brankou, zakázané uvolnění se nepíská.
21:22'
Krásná kombinace znamená, že se domácí celek dostává do vedení. Kokarev našel Děnisova, který viděl zcela volného JEVGENIJE TIMKINA, který přijal přihrávku a zakončoval do odkryté branky. Asistence: Denis Děnisov a Denis Kokarev.
20:53'
Denis Platonov se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale nepodařilo se mu to.
20:36'
Vasilij Košečkin vyjel za svou branku, odkud rozehrává.
20:01'
Zápas, ve kterém čekáme na úvodní branku, pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Po první třetině je střelecky aktivnější hostující celek, vede 11:7 na střely na branku. Gólmani jsou zatím pozorní, a tak platí nerozhodný bezbrankový stav.
20:00'
19:56'
Chris Lee od modré čáry trefil tyč domácí branky.
19:40'
Chris Lee pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
19:20'
Alexej Michnov se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný domácím obráncem.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v této třetině.
18:50'
18:14'
Denis Platonov se při vlastním oslabení dostal do útočného pásma a jeho pokus zastavil obránce.
18:00'
Dvě minuty hry zbývají z první třetiny.
17:44'
Michal Čajkovský pálil od modré čáry, jeho projektil končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
17:10'
Přesilovku hraje hostující celek, dostal se do útočného pásma.
16:50'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Čibisov – 2 min., nedovolené bránění).
16:40'
Matt Ellison se vydal do útočného pásma napadat rozehrávku soupeře, což se mu podařilo.
16:00'
Čtyři minuty hry zbývají do konce první třetiny, sledujeme rychlý hokej, Metallurg rozehrává od své branky, puk vede Denis Děnisov.
15:40'
Denis Kazionov se přes dobrou snahu obránce nedokázal dostat do střelecké pozice.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, více ze hry a optickou převahu má domácí celek. Hosté vyhazují jen na icing.
14:43'
Matt Ellison čekal před brankou na přihrávku, jeho projektil byl ale zblokovaný.
14:10'
Vladimir Sochatskij přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Více ze hry mají nyní domácí hokejisté. Ti se pokouší vstřelit první branku.
13:44'
Hostující brankář nemohl rozehrávat, a tak raději Vladimir Sochatskij kryje kotouč před dojíždějícím soupeřem.
13:19'
Hra je přerušena, hlavní sudí ztratil kotouč z dohledu. Vhazovat se tak bude před brankou Avtomobilistu.
13:00'
Andrej Obidin výborně vypálil přes obránce, jeho pokus kryje domácí brankář. Vasilij Košečkin rychle rozehrává.
12:22'
Postavení mimo hru a v něm hostující Arťom Garejev.
12:06'
Arťom Garejev se dostal do postavení mimo hru, a tak nemohl pokračovat v akci. Hrají tak domácí.
12:00'
Komerční přestávka.
11:40'
Denis Kokarev vedl útočnou akci, vypálil Wojtek Wolski a jeho projektil zblokoval brankář hostujícího celku.
11:01'
Magnitogorsk se dostal ke střele od modré čáry, jeho pokus byl zblokovaný. Následně Nikita Trjamkin prověřil pozornost brankáře Metallurgu.
09:46'
Hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu.
09:10'
Jekatěrinburg rozehrává od své branky, oba týmy střídají, na led přicházejí odpočinutí hráči.
08:50'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Vhazování vyhrává domácí celek, který se rychle dostává do útočného pásma.
08:50'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Komerční přestávka. Na výraznější šanci čekáme.
07:08'
Vitalij Popov byl před brankou domácích, čekal na přihrávku, ale spoluhráč stojící u mantinelu mu nedokázal přihrát.
06:03'
Sergej Mozjakin pálil z dobré pozice před brankou, jeho projektil byl zblokovaný. Následně puk končí mimo branku.
05:40'
Denis Kokarev založil útočnou akci, ale nikdo z jeho spoluhráčů nemohl zakončovat.
04:10'
Michal Čajkovský rozehrává od své branky, mnoho šancí k vidění není.
03:50'
Magnitogorsk se snaží hrát aktivně v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se zatím nemůže dostat.
03:03'
Jevgenij Timkin se pokoušel něco vymyslet před brankou, ale do střelecké pozice se nepropracoval.
02:48'
Jegor Milovzorov vypálil z dobré pozice, jeho projektil kryje domácí gólman. Vasilij Košečkin poměrně snadno zastavil kotouč.
02:30'
Vladimir Sochatskij musí být pozorný, vhazuje se před jeho brankou. Hostující celek souboj o puk zvládl.
01:41'
Vasilij Košečkin kryje kotouč, který vyslal hostující hráč od modré čáry. Vhazovat se bude před jeho brankou.
01:10'
Anton Šenfeld vedl útočnou akci svého celku, do střelecké pozice se ale nepropracoval.
00:40'
Vhazovalo se před brankou domácích. Ti souboj o puk zvládli, a tak se směr hry otáčí.
00:06'
Zápas začíná.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Lee, J. Birjukov, Děnisov, Pivcakin, Běreglazov, S. Těreščenko, Dronov – Mozjakin, Wolski, Jan Kovář – Šenfeld, Ellison, Čibisov – Kokarev, Timkin, Osala – Švyrjov, Kaletnik, Platonov – De. Kazionov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Ustinskij) – Jegoršev, Trjamkin, Ljamin, Timašov, Sevostjanov, Alexej Vasilevskij, Mišarin – Kučerjavenko, Milovzorov, Parenteau – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Golyšev, Paré, Česalin – V. Popov, Obidin, Rasseikin – King.

Rozhodčí: Odins, Fraňo – Sivov, Sadovnikov.
5. zápas série

Avtomobilist Jekatěrinburg – Metallurg Magnitogorsk 1:4

Branky a nahrávky: 10. A. Garejev (Čajkovský) – 11. Běreglazov (J. Birjukov), 19. Ellison (Mozjakin, Wolski), 55. Osala (S. Těreščenko), 60. Jan Kovář (Lee, Mozjakin)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Megalinskij, Alexej Vasilevskij, Timašov, Čajkovský, Ljamin, Trjamkin, Mišarin – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Torčeňuk, Simakov, Česalin – Golyšev, Paré, Parenteau – V. Popov, Obidin, A. Garejev – Rasseikin.

Série má za sebou pět zápasů. Parta okolo Mozjakina vstupovala do série v roli mírného outsidera, nicméně nyní vede 3:2 na zápasy a je blízko postupu. Avtomobilis visí nad propastí s názvem konec sezóny. Udělá maximum pro prodloužení série na sedm zápasů. Tento duel budou rozhodovat pravděpodobně přesilové hry.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí nastoupí Metallurg Magnitogorsk a Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.