KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Petrohrad : Minsk - 4. března 2021   17:30

Petrohrad
Petrohrad
01:04' Kemppainen (V. E. Tkačov, Ketov) • 10:26' Ketov (Kemppainen, V. E. Tkačov) • 15:00' Ivan Morozov  • 18:24' Ketov (V. E. Tkačov) • 53:54' Burdasov (V. E. Tkačov, Kemppainen) • 58:26' Podkolzin (Kemppainen, Ketov)
6:4
(4:2, 0:0, 2:2)
Stav série: (2:0)
Minsk
Minsk
15:38' Prince  (Paré) • 17:04' Kozun  (Menell) • 45:51' Usov   • 52:08' Menell  (Prince)
Petrohrad
Belov, Gamalej – Viljugin, Stroganov.
Ledovyj dvorec, Petrohrad
8 775 diváků
Minsk
Furch (D. Taylor) – Falkovskij, Menell, Almqvist, Znacharenko (A), Solovjov, Šinkevič – Pavlovič, K. Voronin, Z. Mitchell (A) – Prince (C), Klinkhammer, Protas – Kozun, Gorbunov, Paré – Mosaljov, Děmkov, Usov – Varfolomejev, Alistrov.

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na početnou příště!
Petrohrad nakonec dramatický závěr zvládl a i ve druhém utkání osmifinálové série s Minskem vítězí dvougólovým rozdílem! Dinamu se nakonec dvěma brankami ve třetí třetině podařilo náskok domácích vymazat, SKA ale nehodlalo utkání nechat dojít do prodloužení a obratem rozhodlo o své další výhře.
59:47'
Závěr ještě o pár desítek sekund prodloužilo vyloučení Dinama za zdržovaní hry po opakovaném porušení předepsaného postupu vhazování. Trest za svůj výběr odpyká útočník Francis Paré (MIN).
59:40'
Tentokrát za brankoviště doklouzalo nahození až z domácího pásma, sudí tak odpískali další icing.
59:28'
Sedmou branku Petrohradu měl na hokejce Ketov, který ale ze středního pásma přestřelil prázdnou klec.
59:01'
Hosté opět riskují, Furch opouští klec!
Dnešní utkání sleduje 8 775 diváků.
58:26'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Je hotovo, domácí celek nezaváhá ani v dnešním utkání a do Minsku pojede se dvěma výhrami v zádech! Dopředu nyní vyrazili Kemppainen a VASILIJ PODKOLZIN, přičemž druhý jmenovaný těsně před brankou převzal kotouč od prvního a uklidil jej do opuštěné minské branky – 6:4! Asistence: Joonas Kemppainen, Jevgenij Ketov.
58:17'
Alexander Samonov se blýskl dalším povedeným zákrokem, Craig Woodcroft si následně bere time-out.
58:00'
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:43'
Dominik Furch se klidí na střídačku, hosté už nemají co ztratit a zkouší powerplay!
57:35'
Základní hrací doba se chýlí ke konci, hostům na vyrovnání zbývají už jen necelé dvě a půl minuty.
56:57'
Definitivně pojistit domácí výhru chtěl Galimov, jehož zakončení ale trefilo jen mantinel za Furchem.
56:40'
Zničehonic se před Furchem zjevil Tkačov, jehož prudkou střelu český gólman vyrazil hrudníkem.
55:56'
Burdasov vyváží kotouč ven z vlastního pásma, Petrohrad se nyní soustředí už jen na bránění náskoku.
55:20'
Vyhozený kotouč nyní těsně před svou klecí sbírá Falkovskij, Dinamo se snaží dobýt útočné pásmo.
54:50'
Marčenkovo slabší zakončení se dostalo až před klec, Furch šourající se kotouč přikryl svou rukavicí.
54:22'
Nepovedená rozehrávka Adama Almqvista skončila na icingu, vhazovat se tak bude před Furchem.
53:54'
Početní výhodou ale nepohrdli ani domácí, Furch šest minut před koncem inkasuje popáté! Po přihrávce Tkačova se nyní ke kotouči dostal ANTON BURDASOV, na jehož prudkou střelu z prostoru pro vhazování český gólman přes veškerou snahu nedosáhl – 5:4! Asistence: Vladimir Tkačov, Joonas Kemppainen.
53:32'
Ožiganov z pravého prostoru pro vhazování přestřelil, k odraženému kotouči se vrací domácí.
52:48'
SKA má ale šanci se rychle vrátit do vedení, za vysokou hůl je nyní trestán Alexej Pavlovič (MIN).
52:08'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Běloruský celek bleskově využívá početní výhodu, v Petrohradu tak necelých osm minut před koncem základní hrací doby začínáme zase od začátku! Prince našel na modré čáře BRENNANA MENELLA, jenž následně prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Shane Prince.
51:58'
Domácí kapitán Jevgenij Ketov (PET) je ale krátce nato vykázán za sekání, Minsk čeká přesilovka.
51:47'
Po čistém hitu u modré čáry se ke kotouči dostal Ketov, který s ním operuje těsně před svou brankou.
51:28'
Do zakončení se nyní dostal Brandon Kozun, jehož projektil z modré gólman bez obtíží zastavil.
50:55'
Na Solovljova před brankovištěm čeká dravý protihráč a snaží se mu znepříjemnit nadcházející rozehrávku.
50:24'
Zakončení Děmkova z vysokého úhlu k brance nevedlo, Samonov si nepovedenou střelu pohlídal.
49:37'
Sledujeme trochu hluchou pasáž třetí třetiny, prim na ledě momentálně hrají defenzívy obou celků.
48:52'
Menell přišel o kotouč jen sekundu dvě po přejezdu modré čáry, Minsk se musí stáhnout do neutrální zóny.
48:15'
Aktivnější je momentálně na ledě armádní klub, který nechce nic nechat náhodě a snaží se Furcha překonat.
47:46'
Pětici hráči na ledě nyní vyměnil zase Minsk a znovu se snaží se rychle probít zpět před Samonova.
47:10'
Petrohrad využívá klidnější pasáže hry a střídá, kotouč za Samonovem velmi trpělivě drží Fantenberg.
46:38'
Kemppainen vybídl ke střele Timkina, Furch s následnou střelou z velké vzdálenosti neměl nejmenší problém.
45:51'
Tak pozor, tohle bude ještě drama! Hosté se na konci vlastního oslabení prosazují a v Ledovém paláci už prohrávají jen o jeden gól! Pod branku se podepisuje ILJA USOV, který chtěl však pouze nahrát spoluhráči k opačné tyči. Kotouč se zaletěl do výstroje petrohradského brankáře a o pár sekund později vypadl za brankovou čáru – 4:3! Bez asistence.
45:25'
Ani tentokrát se Petrohradu nepodařilo do pásma proniknout dle pravidel, SKA si připisuje další ofsajd.
45:07'
Krátkou sérii přihrávek nyní střelou z modré korunoval Ožiganov, Furch projektil hravě zneškodnil.
44:42'
Ani tato přesilovka domácích zatím větší šanci nenabídla, Minsk znovu drží svého soupeře na uzdě.
44:20'
Petrohradští byli nyní opět v postavení mimo hru, vhazovat se tak tentokrát bude u minské modré čáry.
43:55'
SKA si znovu zahraje přesilovku, na trestnou za nedovolené bránění putuje Ilja Šinkevič (MIN).
43:47'
Nepovedená petrohradská střela z levého kruhu proletěla nad horní tyčí Furchovy branky.
43:26'
Fantenberg vyslal krátkou přihrávkou dopředu Podkolzina, jehož výpad na branku ke střele nevedl.
42:57'
Brandon Kozun krouží po domácím pásmu a snaží se najít někoho, komu by kotouč mohl předat.
41:55'
Úvod třetiny se zatím nese v rytmu té předcházející, ani jednomu celku se nyní nedaří se udržet v útoku.
41:13'
Almqvistova rozehrávka skončila na holi jednoho z domácích hráčů, akce Dinama tak rychle končí.
40:56'
Petrohradské tažení vpřed nyní zastavil čárový rozhodčí, který domácí hráče nachytal v ofsajdu.
40:28'
Minsk sbírá vyhozený kotouč za svou brankou a bez váhání přesouvá hru před Samonovovu branku.
40:01'
Totální ofenzíva z konce první třetiny po přestávce nepokračovala, publikum v Ledovém paláci namísto toho sledovalo vyrovnanou podívanou bez větších gólových šancí. Oba celky zpevnily své obrany a nepouštěly své soky k nebezpečnějším zakončením, a skóre se tak v průběhu celé prostřední části nezměnilo. Petrohrad tak před posledním dějstvím stále vede o dvě branky.
39:58'
Jeden z domácích drží u mantinelu Usova, před pauzou se toho už moc zajímavého nestane.
39:34'
Galimov se nyní zkusil statečně protlačit přes tři bránící protihráče, což se mu ale nepodařilo.
39:00'
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!
38:54'
Míříme do finiše, do konce druhé třetiny zbývá odehrát jen něco málo přes jednu jedinou minutu.
38:20'
Těsně po vyhraném buly zakončoval Kuzmenko, jehož střelu z kruhu Furch vytěsnil pravým betonem.
37:53'
Petrohradský gólman nyní vyjel ven ze své klece a rozehrál puk zpoza klece dopředu podél mantinelu.
37:32'
Sledujeme dlouhou bitvu o kotouč v rohu za Samonovem, do které je zapojeno hned několik hráčů.
36:32'
Do kvalitní šance se nyní dostal Antipin, kterému ale nesedla přihrávka! Velká škoda pro domácí, jejichž bek chtěl Furcha překvapit ranou z první.
35:58'
Prince vybídl k zakončení Protase, jehož střela z kruhu uvízla ve výstroji připraveného Samonova.
35:38'
Po akci Minsku musel zasahovat Samonov, který nenápadné zakončení Kozuna schoval do své rukavice.
34:41'
Skoro jako kdyby oba celky v první třetině vyplácaly všechen svůj střelný prach. Nejen, že ve druhé části zatím nepadl gól, ale dosud nebyla k vidění ani žádná větší akce. Oba gólmani jsou bez práce.
34:15'
Minsk si s oslabením poradil naprosto ukázkově a nepustil svého soka ani k jedné jediné střele.
33:43'
Pro vymrštěnou pryž se tentokrát za svou klecí vrací Jevgenij Timkin, Mitchell se za chvíli vrátí na led.
33:09'
A znovu, hosté mají toto oslabení plně pod kontrolou a rychle likvidují všechny zárodky akcí soupeřů.
32:24'
První pokus domácích o přesilovkovou kombinaci nevyšel, Dinamo vyhodilo puk přes všechny čáry.
32:06'
Na dvě minuty si nyní putuje zchladit hlavu Zack Mitchell (MIN), jenž byl vykázán za vysokou hůl.
31:53'
Přihrávku soupeře zachytil Kozun, jenž následně najel na pravý kruh a poslal puk do gólmanovy výstroje.
31:25'
Galimov byl připraven o puk na pravém kruhu, domácí si ale jen těsné poté kotouč vybojovali zase zpět.
30:33'
Paré před modrou zařadil zpátečku. Pronásledován protihráči byl nucen se vrátit ke své kleci.
30:06'
Sledujeme další velmi dlouhou pasáž bez přerušení, naposledy se pískalo před čtyřmi a půl minutami.
29:29'
Volný Prince si před brankou říkal o přihrávku, jeho spoluhráč mu ale přes bránící beky nemohl puk poslat.
28:57'
Dinamo se snaží něco vymyslet v útočném pásmu, pevná obrana SKA ho ale nepouští do střel.
28:17'
Ilja Usov zastavil petrohradskou akci a obratem puk vyhodil až za brankoviště Alexandera Samonova.
27:50'
Švec-Rogovoj je venku, Petrohrad je v plném počtu a okamžitě míří s pukem před Furchovu branku.
27:09'
Domácí nyní už standartní oslabení zvládají na jedničku a drží kotouč daleko od svého brankoviště.
26:45'
Vysvobozený Strömwall se dostal ke kotouči a bez váhání jej vymrštil až na druhý konec kluziště.
26:13'
První střelu ve dvojnásobné početní výhodě na Samonova poslal Menell, gólman puk vyrazil.
25:41'
Dinamo bude mít krátkou přesilovku ve formátu pět na tři, za hákování jede Strömwallovi na chvíli dělat společnost Arťom Švec-Rogovoj (PET).
25:22'
Hra ve čtyřech na obou stranách prospívá spíše Petrohradu, který svého soka nepouští ke kotouči.
24:53'
Tkačov se obtočil kolem hostující klece a z mezikruží následně vypálil, Furch byl tentokrát připraven.
24:34'
Rovněž za podrážení je ale vzápětí z kluziště vykázán Malte Strömwall (PET), početní výhoda končí.
23:55'
Přesilovku si nyní vyzkouší také domácí hráči, Arťom Děmkov (MIN) putuje na trestnou za podrážení.
23:48'
Střelu na branku jsme už nějakou dobu neviděli, oběma obrannám se nyní daří soupeře držet na uzdě.
22:57'
Maskovaný strážce si poradil i s nepříjemnými dorážkami Mitchella a rozhodl se na chvíli přerušit hru.
22:30'
Z hranice brankoviště nyní zakončil Prince, Samonov letící kotouč betonem vytěsnil za svou klec.
21:54'
Petrohradští nepouští svého soupeře daleko od mantinelu a snaží se ho co nejdříve odzbrojit.
21:15'
Dinamo nyní rychle zneškodnilo soupeřův výpad a vrátilo hru zpět do útočné části ledové plochy.
20:56'
Úvod prostřední části je zatím klidný, na kotouči je častěji Minsk. Parého střelu gólman zastavil.
20:10'
Prince po vyhraném buly nahodil puk za Samonova, druhou třetinu zahajujeme výpadem Dinama.
20:01'
Velmi solidně zaplněné ochozy petrohradského Ledového paláce se v první třetině rozhodně nenudily, vždyť jen v posledních pěti minutách padly celkem čtyři branky! Do střetnutí aktivněji vstoupili domácí a svou výraznou převahu postupně přetavili ve tři zásahy, hosté však následně po využité přesilovce vstali z mrtvých a snažili se se svým soupeřem v závěru držet krok. Uvidíme, jakou podívanou přinese následující část.
19:55'
Samonova nyní zachránila branková konstrukce, Varfolomejev z kruhu trefil jen bližší tyč!
19:40'
Třetina se dohrává převážně ve středním pásmu, oba celky si nyní pečlivě hlídají svou modrou čárou.
19:00'
Ohlášena poslední minuta první třetiny!
18:45'
Teď se ale gólman Minsku vyznamenal a zneškodnil Burdasovovo zakončení z úniku!
18:24'
Ani tenhle zápas si nejspíš Dominik Furch za rámeček nedá, SKA minutu a půl před přestávkou střílí svou čtvrtou branku! Dotěrnými protihráči pronásledovaný Tkačov z rohu z posledních sil poslal puk před brankoviště, odkud jej za českého brankáře doklepl JEVGENIJ KETOV – 4:2! Asistence: Vladimir Tkačov.
17:56'
Hosté najednou na ledě ožili, po jejich dvou rychlých gólech sledujeme mnohem vyrovnanější podívanou.
17:04'
Divoká první třetina pokračuje dalším zvratem, Minsk přesilovku přetavuje v kýžený kontaktní gól! Domácí síť tentokrát rozvlnila síť BRANDONA KOZUNA, který z hranice levého kruhu mířil přesně k pravé tyči Samonovovy branky – 3:2! Asistence: Brennan Menell.
16:43'
Menell poslal puk na pravý kruh Kozunovi, jehož následná střela z voleje přeletěla petrohradskou klec.
16:05'
Uvidíme první přesilovku, kapitán domácích Jevgenij Ketov (PET) je nyní trestán za hákování.
15:38'
Tentokrát na sebe ale odpověď nenechala dlouho čekat, náskok domácích znovu činí jen dva zásahy! Viditelně naštvaného Samonova o čisté konto připravil SHANE PRINCE, který po převzetí přihrávky od Parého najel před branku a poslal puk pod horní tyč – 3:1! Asistence: Francis Paré.
15:00'
Dominantní představení domácího celku pokračuje dalším zásahem, Petrohrad přesně pět minut před přestávkou rozšiřuje svůj náskok na tři branky! Na střeleckou listinu se tentokrát zapisuje IVAN MOROZOV, na jehož střelu do vzdálenějšího horního rohu Furch nedosáhl – 3:0! Bez asistence.
14:45'
Fantenberg poslal dlouhou přihrávku přes celé střední pásmo, SKA znovu přesouvá hru do hostující třetiny.
14:13'
Do pásma nyní puk zavezl Švec-Rogovoj, Petrohrad se znovu snaží rozjet kombinaci před Furchem.
13:44'
Ilja Usov nahodil kotouč za soupeřovu branku, Dinamo využívá situace a rychle odjíždí střídat.
13:15'
Dále rozšířit domácí náskok chtěl z prostoru pro vhazování Tkačov, jehož střelu Furch vyrazil loktem.
12:41'
Chafizullin podél modré čáry nabil Kirsanovovi, jehož následná střela jen orazítkovala mantinel.
12:26'
Po rychlém zákroku Alexandera Samonova následuje vůbec první komerční přestávka druhého duelu.
11:52'
V první třetině se hraje jen na jednu branku, Minsku se nedaří se ani na delší dobu dostat k puku.
11:20'
Hosté se pokusili zareagovat střelou Klinkhammera, kterou ale připravený strážce domácí klece zlikvidoval.
10:26'
Furch ze své klece loví další kotouč, Svižná akce armádníků vede k dalšímu gólu! Dvoubrankové vedení Petrohradu zařídil jeho kapitán JEVGENIJ KETOV, který si na pravém kruhu zpracoval Kemppainenovu nabídku a následně českého gólmana překvapil zakončením pod víko – 2:0! Asistence: Joonas Kemppainen, Vladimir Tkačov.
09:48'
Tkačova nepříjemně pronásledoval Gorbunov, který domácího forvarda donutil zajet až za Samonova.
08:58'
Naposledy se přerušovalo před více než šesti minutami, SKA má stále více ze hry a snaží se znovu zaútočit.
08:38'
Solovjov se pověsil na rozjetého Strömwalla a u kruhu ho přišpendlil na mantinel, SKA ztrácí kotouč.
07:55'
Petrohrad má na ledě jasnou převahu. Dinamo akorát odráží jeden výpad domácího týmu za druhým.
07:23'
Samonov zastavil lehkou střelu z modré čáry a kotouč následně předal jednomu ze svých spoluhráčů.
06:57'
Menell odzbrojil protihráče na kruhu a puk následně rozehrál ven z vlastního obranného pásma.
06:17'
Už přes tři minuty se hraje bez jediného přerušení, krom Kemppainenova gólu jsme zatím větší šanci neviděli.
05:32'
Forčekující Strömwall brání protihráčům zavézt kotouč do neutrální zóny, Dinamo působí poněkud bezzubě.
04:58'
Kirsanov zaváží kotouč za svou svatyni a trpělivě ho tam drží, Petrohrad se snaží rychle vystřídat.
04:34'
Furch projektil z modré čáry bez obtíží vyrazil betonem, v rohu si ho na své hole vzali hostující hráči.
03:58'
Častěji jsou nyní na kotouči hráči armádního klubu, kterým se ale nedaří prorazit do útoku.
03:26'
Minsk tentokrát výpad domácího celku zastavil už ve středním pásmu, kotouč se vrací před Samonova.
02:58'
Hra se přelévá z jednoho konce hrací plochy na druhý, sledujeme svižnou a vyrovnanou podívanou.
02:34'
Z hranice brankoviště se pokusil náskok Petrohradu rozšířit Podkolzin, jehož zakončení ale Furch vyrazil.
01:53'
Dinamo se nenechalo srazit na lopatky a aktivní hrou se snaží co nejrychleji odpovědět na inkasovaný gól.
01:04'
Tak tohle bylo hodně rychlé, domácí otevírají skóre pouhou minutu a čtyři sekundy po startu utkání! Tkačov zakončením z pravého kruhu trefil jen mantinel, od kterého se kotouč odrazil k opačné tyči na hůl nikým nehlídaného JOONASE KEMPPAINENA. Finský forvard měl hodně jednoduchý úkol, puk uklidil do obrovského volného prostoru ve Furchově kleci – 1:0! Asistence: Vladimir Tkačov, Jevgenij Ketov.
00:36'
Samonov prudké nahození ze středního pásma lapil do své rukavice a puk následně vrátil na led.
00:04'
Pouhé čtyři sekundy po úvodním buly se přerušuje, SKA se při postupu vpřed dostalo do ofsajdu.
00:01'
Sudí svolává hráče do středového kruhu, jdeme na to!
Hosté se už připojili ke čtveřici rozhodčích na ledě a srovnali se na modrou čáru, Petrohrad je zatím stále v tunelu před střídačkou. Před startem utkání si ještě vyslechneme státní hymny Ruska a Běloruska.
Zato úplně nedotknuté zůstalo obsazení brankovišť. To domácí bude hájit pětadvacetiletý Alexander Samonov, který měl v prvním zápase proti Minsku úspěšnost 92,0%. O pět let starší Dominik Furch v kleci Dinama na tom byl o dost hůř – zastavil jen 81,8% střel soupeře.
Dinamo do zápasu nastoupí v naprosto identickém složení jako v úterý, zatímco SKA jen drobně zamíchalo svou defenzívou. První start v play-off si připíše bek Viktor Antipin, který úvodní bitvu série vynechal.
Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný večer, druhý duel série mezi Petrohradem a Minskem začíná za dvacet minut! Níže si v mezičase můžete prohlédnout dnešní zahajovací sestavy obou celků.

SKA Petrohrad: Samonov (Nikolajev) – Fantenberg, Ožiganov (A), Chafizullin, Tokranov, Antipin, Kirsanov, Bengtsson – Ivan Morozov, E. Galimov, K. Marčenko – Švec-Rogovoj, Burdasov (A), Kuzmenko – V. E. Tkačov, Kemppainen, Ketov (C) – Timkin, Strömwall, Vey – Podkolzin.

HC Dinamo Minsk: Furch (D. Taylor) – Falkovskij, Menell, Almqvist, Znacharenko (A), Solovjov, Šinkevič, Pavlovič – K. Voronin, Z. Mitchell (A), Prince (C) – Klinkhammer, Protas, Kozun – Gorbunov, Paré, Mosaljov – Děmkov, Usov, Varfolomejev – Alistrov.

Rozhodčí: Belov, Gamalej – Viljugin, Stroganov.
SHRNUTÍ PRVNÍHO ZÁPASU SÉRIE
2. 3. 2021: Petrohrad – Dinamo Minsk 4:2

Na papíře série titána z Petrohradu a minského černého koně slibuje napínavou a nervy drásající podívanou, ze které může jako vítěz vyjít kterýkoliv celek. Úterní úvodní utkání tato očekávání vesměs naplnilo, přičemž první korálek si pro sebe ukořistilo domácí SKA.

Skóre však už po necelých pěti minutách hry otevřeli hosté, konkrétně jejich čtvrtá lajna. Děmkov tehdy z pravého kruhu poslal puk před brankoviště volnému Pavlu Varfolomejevovi, jehož následné zakončení jen tak tak proklouzlo za Samonovova záda.

Odpoveď přišla až po přestávce. Dorážkou Tokranovovy střely nejprve srovnal stav Andrej Kuzmenko, který se nedlouho poté prosadil podruhé. Nově nabytý náskok pak ještě rozšířil Vasilij Podkolzin a s Dinamem už to začínalo vypadat opravdu bledě.

Hosté se sice nevzdali a v polovině třetí třetiny snížili zásahem Kirilla Voronina, jenže těsně před koncem základní hrací doby Furcha překonal ještě Joonas Kemppainen a bylo definitivně vymalováno. SKA první duel osmifinále zvládlo výsledkem 4:2.

2. 3. 2021 | Ledovyj dvorec, Petrohrad
SKA Petrohrad – HC Dinamo Minsk 4:2
Třetiny: 0:1, 3:0, 1:1.

Branky a nahrávky: 25. Kuzmenko, 28. Kuzmenko (Morozov), 33. Podkolzin (Morozov, Galimov), 59. Kemppainen (Ožiganov, Ketov) – 5. Varfolomejev (Děmkov, Usov), 51. Voronin (Děmkov, Usov).
Střely na branku: 22 – 25.
Zblokované střely: 9 – 18.
Vhazování: 19 – 26.
Trestné minuty: 4 – 14.
Využití přesilovek: 1/7 – 0/2.

SKA Petrohrad: Samonov – Fantenberg, Ožiganov (A), Chafizullin, Dyblenko, Tokranov, Kirsanov, Bengtsson – Morozov, Galimov, Marčenko – Švec-Rogovoj, Burdasov (A), Kuzmenko – Tkačov, Kemppainen, Ketov (C) – Timkin, Strömwall, Vey – Podkolzin.

HC Dinamo Minsk: Furch – Falkovskij, Menell, Almquist, Znacharenko (A), Solovjov, Šinkevič – Voronin, Mitchell, Prince (A) – Klinkhammer (C), Protas, Kozun – Gorbunov, Paré, Mosaljov – Děmkov, Usov, Varfolomejev – Pavlovič, Alistrov.

Rozhodčí: Gamalej, Oskirko – Viljugin, Stroganov.
Diváci: 8 799.
Příjemný čtvrtek u sledování KHL! Osmifinálové série, které odstartovaly v úterý, dnes pokračují druhými zápasy. Do akce půjdou i Petrohrad a Minsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.