To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní zápas je u konce. V něm byli aktivnější hned od první třetiny domácí, jenž nedávali hostům moc prostoru na hřišti. Ve prospěch domácích hráli i procento vyhraného vhazování, které jasně hovořilo ve prospěch domácích. Ti tak měli puk více na svých holích, a hosté tak museli vydat mnoho energie aby puk získali zpět. Nejlepším hráčem utkání byl jednoznačně Igor Grigorenko, jenž zazářil dvěma brankami a jednou asistencí. Po tomto zápase se tak domácí posouvají na šesté místo, naopak hosté, ti zůstávají na posledním místě.
60:00
59:32
Poslední vteřiny do konce o zápasu je už rozhodnuto.
58:13
Domácí se soustředí především na obranu a hrozí již jenom z rychlých protiútoků.
57:21
Nemirovsky se řítil sám na Haugena, zvolil střelu, ale tu Haugen ramenem vyráží.
56:36
Vhazovat se tak bude před Glassem.
56:36
Zakázané uvolnění domácích.
56:14
55:48
Stas obdržel dobrou přihrávku od Kalužniho, nabrusli si těsně před brankaře, ale nepodařilo se mu z velké blízkosti tohoto domácího borce překonat. Tak to je velká škoda hostů.
55:27
Hosté znova v útočném pásmu.
54:52
Teď ale neposlechl puk Krajíčka a hosté budou muset začít znova od středního pásma.
54:36
Hosté jsou již v útočném pásmu a drží puk na svých hokejkách.
54:16
Fjodorov (CSKA) dnes podruhé fauloval a dává šanci hostům.
53:44
Zápas se už spíš dohrává, ani jeden z týmů se už nikam nežene, a hra se tak odehrává především ve středním pásmu.
52:53
Další útok hostů, končí nepřesnou přihrávkou Dadonova.
52:10
Hosté zakladájí další útok, najít ale recept na domácí obranu nemůžou.
51:30
51:01
Surovýho nahození zachycuje obrana domácích.
50:51
Jefimenko vyslal na Glasse velmi tvrdou střelu, ten ale chytá a připisuje si skvělý zákrok.
50:35
Hosté stále v útočném pásmu.
50:11
Domácí už ve čtyřech.
49:35
Hosté teď budou hrát víc jak půl minuty 5 na 3. To už je velmi dobrá šance udělat něco se skórem.
49:34
Oddechový čas pro hosty.
49:29
A je tu další vyloučení. Andrej Pervišin (CSKA) dostane dvě minuty za hákování.
48:36
Hosté jsou již v útočném pásmu, ale dostat domácí pod tlak se jim zatím nedaří.
48:08
Něprajev (CSKA) si půjde odpykat dvouminutový trest za podražení. Hosté tak můžou v přesilovce udělat něco s tím nepříznivým skórem.
47:12
CSKA právě vstřelilo branku!
DERON QUINT dostal dobrou přihrávku od Jegorševa na střed. Udělal pár rychlých kroků a svoji střelu zápěstím poslal k levé tyči Haugenovy branky. Zvyšuje tak na 3:0 a vypadá to, že je o zápasu rozhodnuto. Asistence: Igor Grigorenko, Stanislav Jegoršev
45:58
Pervišin našel skvělou přihrávkou Prochkorina, jenž nedokázal z dobré pozice překonat Haugena.
45:20
Domácí budou hrát přesilovku ještě dvě minuty.
43:53
A hned je tu gól. 2:0! Zajcev vypálil od modré, jeho pokus ještě Haugen vyrazil, ale pouze před stínícího IGORA GRIGORENKA, jenž dává svoji druhou branku v utkání. Asistence: Deron Quint, Nikita Zajcev
43:30
Domácí budou hrát tuto dlouhou přesilovku 5 na 3 necelou minutu.
43:25
Linter (MIN) dostane 4 minuty za hru vysokou holí. Domácí tak budou hrát 5 na 3.
43:05
Domácí, tak budou hrát další přesilovou hru. Uvidíme jestli ji dokážou využít, ale zatím v tomto zápase nemají lichotivou statistiku přesilových her.
42:35
A je tu další vyloučení. Na trestnou lavici si půjde sednout Protasenja (MIN).
41:47
Kitarov vypálil tvrdou ránu, Haugen však na puk dobře viděl a tuto dělovku vyráží do rohu kluziště.
41:27
Domácí se dlouhýma přihrávkami postupně dostávají do útočného pásma.
40:46
Puk v ochranné síti. Vhazovat se bude před Glassem.
40:10
Další třetina začala a domácí se hned přesouvají do útočného pásma.
40:01
Druhá třetina je za námi. V ní jsme neviděli žádný gól. Aktivnějším celkem byli znovu domácí, jenž po většinu času tlačili hosty. Hosté, ale měli také pár světlejších chvilek v druhé třetině, ale své šance nedokázali využít, a stav zápasu je tak stále stejný. Další třetina začne přibližně v 17:10.
40:00
39:42
Pavlovič se prohnal za brankou Glasse, následně ale o puk přišel.
39:30
Běží posledních třicet vteřin druhé třetiny a u puku jsou hosté.
39:01
38:58
Vhazování ve středním pásmu.
38:58
Lisinovi teď utekl puk do středního pásma, a domácí tak musí začít znova.
38:33
Jenže chtělo by to taky vystřelit.
37:46
Svojí kombinací si teď upevňují místo v útočném pásmu a pěkně prohání napadající hráče hostů.
37:27
Domácí jsou již v útočném pásmu, do stálejší tlaku se jim ale dostat nedaří.
37:10
CSKA tak má další příležitost ke skórování nějakého dalšího golu.
36:59
Alexandr Materuchkin (MIN) si půjde odsedět dvouminutový trest za sekání.
36:53
Kaliužnij našel dobrým pasem Stase, ten ale nevypálil dobře a golman jeho pokus chytá.
36:19
Skvělá kombinace hostů zakončena nepřesnou střelou Materuchkina.
35:50
Surový vypálil z dobré pozice. Puk byl však sražen do rohu kluziště.
35:00
Drozd se pokusil o průnik po pravém mantinelu, jeho pokus však zastaven Quintem.
34:14
Hosté teď skvěle útočí, golman domácích ale v bráně čaruje a nepouští puk za své záda.
33:41
33:05
O další střelu se tentokrát postaral Morozov, ten ale z dobré pozice trefil pouze golmana.
32:41
Zajcev zkusil štěstí od modré čáry, jeho pokus byl však sražen a hosté se ubránili.
32:00
Domácí jsou již v útočném pásmu, ale do stálejšího tlaku se jim dostat nedaří.
31:41
Alexandr Matěruchin (MIN) dostane dvouminutový trest za hákování.
31:05
Hra se nám teď na chvíli uklidnila, ani jeden z týmů teď nehraje zběsile a každý útok pořádně promýšlí.
30:20
Pavlovič přihrával Kitarovovi před branku, jeho pas byl však nepřesný a s pukem si tak pohrají domácí.
29:45
Nahození Lijubimova končí v lapačce Haugena.
28:33
Frolov dostal dobrou přihrávku, nabruslil si až před Haugena, ale ani na dvakrát ho nepřekonává. Haugen si tak připisuje dva velmi dobré zákroky do svých statistik.
28:20
Vhazovat se tak bude před jeho brankou.
28:18
Pavlovič vypálil z pravé strany kluziště, Glass však chytá.
27:34
Filppula přihrál na modrou Gimajevovi, jenž se do puku opravdu opřel, jeho střelu však na poslední chvíli zastavuje jeden z obránců.
27:18
27:10
26:47
Domácí stále u puku.
26:15
Morozov vypálil, ale jeho střela nebyla přesná a končí za brankou Haugena.
25:45
Hraje se teď nahoru dolu, tohle se divákům musí líbit.
25:50
Alexandr Matěruchin si nabruslil do středu a následně vypálil, jeho střelu však zastavuje Glassova lapačka.
25:37
Hrát se tak bude téměř dvě minuty netradičně 4 na 4.
25:08
Na trestnou lavici si půjde sednout i Quint (CSKA), jenž zahrál vysokou holí.
25:10
Tomáš Surový(MIN) si půjde odsedět dvouminutový trest za sekání.
25:00
Mozorv vypálil, jeho pokus byl však sražen obranou hostů.
24:51
Domácí se teď dostali z toho zajímavého tlaku hostů a jsou už v útočném pásmu.
24:08
Ke střele napřáhl Dadonov, jeho pokus však zablokoval Zajcev.
23:26
Průnik Něprjajeva středem, zastaven pozornou obranou domácích.
23:10
Hosté jsou v úvodu druhé třetiny aktivnější a musím říct, že se jim podařilo dostat domácí pod tlak.
22:10
Hosté střídají a nadechují se k dalšímu útoku na branku domácích.
21:20
Pěkná akce Grigorenka. Domácí golman, ale potvrzuje svoji formu a dalším dobrým zákrokem chytá.
21:06
21:04
Matěruchin poslal střelu z pravého kruhu na Glasse, ten ale vyráží.
20:30
Hosté jsou už v útočném pásmu a hledají recept na špatně prostupnou obranu domácích.
20:10
Druhá třetina začala, v níž budou hrát hosté ještě minutu přesilovku.
20:01
První třetina je za námi. V ní byli hned ze začátku aktivnější domácí a odměnou pro ně byl i gól, o který se postaral ve dvanácté minutě Igor Grigorenko. Hosté měli dost příležitostí na vyrovnání, ale nedokázali využít ani tři přesilové hry, a tak je stav zápasu stále 1:0. Další třetina začne přibližně v 17:24.
20:00
19:57
Domácí se úspěšně ubránili a hosté v této třetině již víc nestihnou.
19:30
Hosté jsou již v útočném pásmu, ale do stálejšího tlaku se jim dostat zatím nedaří.
19:14
Hrát se tak bude nějakých 20 vteřin 4 na 4.
19:03
Denis Děnisov (CSKA) si půjde sednout za hákování. 2 minuty pro tohoto domácího borce.
18:10
Pervyšin pálil z dobré pozice, jeho střelu však zablokovala spleť těl hostů.
17:23
Lukáš Krajíček (MIN) si půjde sednout na 2 minuty za držení.
17:00
Zajcev vypálil z dálky, Haugen chytá.
16:34
Slibná akce domácích zastavena ofsajdem.
15:09
CSKA pokračuje v tlaku. Hosté se teď pouze brání.
14:25
Prochkorin vypálil od modré, jeho střela však byla sražena. Vhazovat se tak bude před Haugenem.
13:06
Hosté se snaží odpovědět na obdržený gól, ale obrana domácích je dnes stoprocentní a nedává přiležitost k nějakým větším šancím.
11:51
A následně skórují. Prochorkin odvedl dobrou práci za brankou a následně přihrál volnému IGORU GRIGORENKOVI, jenž si dokázal puk dobře zpracovat a uklidit do odkryté branky hostů. Asistence: Sergej Gimajev, Nikolaj Prochorkin
11:36
Domácí v této přesilovce neměli moc práce a bez větších problémů se ubránili.
11:29
10:48
No z pohledu hostů je to pro ně velmi špatná přesilovka.. Domácí znova vyhazují a nedávají žádnou příležitost hostům.
10:15
Domácí teď kombinují ve vlastním obranným pásmu, a šetří tak potřebný čas.
10:00
Ale zatím se jim nedaří najít cestu do útočného pásma.
09:33
Gimajev (CSKA) dostává trest za hru vysokou holí. Hosté tak budou hrát další přesilovou hru.
09:06
Hosté rozjíždějí další útočnou akci.
08:10
07:52
Nepřesná přihrávka zapřičinila další sekundy pro hráče Minsku.
07:28
Hostům se podařilo vyhodit a střídají.
07:00
Domácí stále drží útočné pásmo.
06:55
Morozv vypálil, jeho odraženou ránu ještě mohl tečovat Filppula, ale neuspěl.
06:39
Domácí tak mají šanci skórovat.
06:13
Drozd (MIN) si půjde sednout na trestnou lavici za hákování.
05:43
Domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry a můžou v klidu vystřídat.
05:08
Ještě minutu budou hosté hrát přesilovku.
04:20
Domácí se ubránili tlaku hostů a už hrají ve čtyřech.
04:02
Za hozený puk dostane Pervyšin (CSKA) 2 minuty. Hosté tak budou hrát 5 na 3.
03:40
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
03:23
Kitarov v dobré pozici minul branku.
02:58
Krajíček se snažil procpat puk za záda Glasse, ale marně, ten svým betonem vyráží puk do bezpečí.
02:38
Hosté se hned po vyhrané buly usadili v útočném pásmu a rozjíždějí útočný kolotoč.
02:18
A máme tu první vyloučení. Na trestnou lavici si půjde sednout Fjodorov (CSKA) – 2 minuty za hákování.
01:22
Matěruchin hledal pasem někoho ze spoluhráčů na modré, tam ale nikdo nebyl a puk utíká do obranného pásma hostů.
00:43
Aktivněji začali hosté, ti se hned po vyhrané úvodní buly dostali do útočného pásma, tam si ale nedokázali vytvořit žádnou šanci. Hrát tak budou domácí.
00:33
Domácí dnes nastupují v červeno-bílé kombinaci, hosté v bílo-modrých dresech.
00:01
Hráči jsou již na ledě a zápas začne za malou chvíli.

CSKA Moskva: Glass- Mišarin, Zajcev, Děnisov, Jegoršev, Pervyšin, Quint, Gimajev – Lisin Grigorenko Prochorkin – Filppula, Saprykin, Morozov – Žarkov, Fefelov, Frolov- Nepryjajev, Fjodorov, Nemirovsky.

HC Dinamo Minsk: Haugen – Krajíček, Goroško, Lintner, Nogačov, Šinkevič, Filičkin, Drozd – Kalužnij, Stas, Matěruchin – Usanko, Surový, Jefimenko – Zacharov, Pavlovič, Kitarov – Dadonov, Protasenja..
HC Dinamo Minsk

Minsk má po padesáti třech odehraných zápasech na kontě padesát tři bodů za sedmnáct výher a třicet jedna proher s celkovým skórem 102:158. Se svým počtem bodů se Minsk nachází na posledním místě, tedy na místě čtrnáctém.
CSKA Moskva

Moskva má po padesáti třech odehraných zápasech na kontě osmdesát osm bodů za třicet jedna výher a dvacet dva proher s celkovým skórem 127:118. Se svým počtem bodů se Moskva nachází na sedmém místě o pouhý bod za šestým Záhřebem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.