KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nižněkamsk : Dynamo Moskva - 9. prosince 2017   15:00

Nižněkamsk
Nižněkamsk
09:22' E. Galimov (Gustafsson, Sexton)
1:2
(1:1, 0:1, 0:0)
Dynamo Moskva
14:41' Petunin  (Markovin) • 35:16' Tarasov  (Hietanen, Ignatuškin)
Nižněkamsk
I. Ježov (An. Makarov) – Piganovič, Gustafsson, Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov, Volgin, Fazylzjanov – E. Galimov, Nestrašil, Sexton – Rau, Jeglič, Chajrullin – Šiksatdarov, Jakimov, Zdunov – Porjadin, P. Kulikov, Arkalov – Šafigullin.
Jerjomenko (Bočarov) – Rylov, D. Višněvskij, I. Nikulin, Hietanen, Volkov, Kutějkin, Korjagin – Anisin, Boyd, Brjukvin – Sidljarov, Ignatuškin, Tarasov – Alexejev, Petunin, Markovin – Arťuchin, Dm. Kazionov, Sopin – Jefremov.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z KHL na počtenou.
Je dobojováno a z vítězství se zcela po zásluze radují hokejisté Dynama. Ti byli po celé utkání aktivnějším celkem, a tak si body zaslouží. Domácí hokejisté mohou děkovat svému brankáři, který je až do samotného závěru držel svými výbornými zákroky ve hře, ale nakonec ani to nestačilo.
59:02'
Arťuchin je již na ledové ploše a domácí, kteří i nadále hrají power-play, mají tedy výhodu jednoho muže v poli navíc.
58:59'
Ježov je na střídačce a na pár vteřin to domácí zkouší v 6 proti 4.
58:06'
Domácí svírají svého soupeře v pásmu, ale do lepší střelecké pozice se prozatím nedokázali propracovat.
57:02'
Oddechový čas pro domácí.
57:02'
Za sekání si dvě minuty odsedí hostující Arťuchin.
56:31'
A mohlo být vyrovnáno, avšak to by v brance Dynama nesměl stát Jermojenko, který si bravurně poradil se střelou od mantinelu.
55:02'
Zdá se, že o hokejisté Nižněkamsku mají ještě sil dostatek. Momentálně svírají svého soupeře a tlačí se za vyrovnáním.
54:23'
Během buly dojde k časové prodlevě, neboť na řadu přijde reklamní přestávka.
53:01'
Domácí mají při přesilové hře velkou šanci vyrovnat, ale prozatím naráží na výborně bránící tým z hlavního města.
52:38'
Za sevření puku rukou je vyloučen hostující Brjukvin.
51:20'
Galimov nabral rychlost, ale nahozený kotouč přeci jen dobruslit nestihl.
50:10'
Hra se nyní odehrává především ve středním pásmu a přibylo nám také osobních soubojů.
49:11'
Střela domácího hráče byla sražena do ochranné sítě soupeřem. Vhazovat se tedy bude před Jermojenkem.
48:19'
Na poslední chvíli dokázal Sexton uhnout před atakem soupeře. Tohle mohl být pro Sextona hodně nepříjemný střet.
47:03'
Ježov zasáhl proti střele od mantinelu levým betonem.
46:23'
Kulikov si vybruslil do dobré střelecké pozice, ale na poslední chvíli o kotouč přeci jen přišel.
45:43'
44:12'
Domácí se prozatím brání bez větších potíží.
43:43'
Za nedovolenou hru vysokou holí je na dvě minuty vyloučen Fazylzjanov.
Dnešní utkání sleduje 4 100 diváků.
42:19'
Nahození Raua nedobruslil žádný z jeho spoluhráčů.
41:23'
Ze snahy Neftěchimiku však žádná šance nerezonovala.
40:53'
Do závěrečné periody vstoupili domácí velkým tlakem a svírají Dynamo před Jermojenkem.
40:01'
Druhá třetina je u konce a spokojenější po ní mohou být hokejisté Dynama, kteří se zásluhou Tarasova ujali vedení.
40:00'
39:18'
Ježov si předvedl rutinní zákrok proti střele z mezikruží.
38:13'
Hra je přerušena po zakázaném uvolnění Dynama.
37:05'
Ježov vytáhl povedený zákrok proti střele Sopina.
36:45'
Hostující hráči diktují tempo hry a jsou jednoznačně lepší.
35:16'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Papírový favorit utkání se zcela po zásluze ujímá vedení. Šťastným střelcem je DANIL TARASOV. Asistence: Juso Hietanen, Igor Ignatuškin.
34:02'
Jermojenko vyrazil pravým betonem střelu od modré.
33:53'
Šiksatdarov dostal nabito, ale z prostoru mezi kruhy nedokázal zacílit přesně.
32:19'
Ježov skryl nahozený puk ve výstroji. Následovat bude buly.
31:26'
Do jednoho takového mohli vyrazit, ale zastavil je hvizd sudího pro ofsajd.
30:19'
Hostující hokejisté jsou pod tlakem, ale prozatím si vědí rady.
29:21'
Markovin dostal nabito, ale jeho pokus byl zablokován.
29:09'
Za hákování je vyloučen hostující Hietanen.
28:19'
Ježov si připisuje rutinní zákrok po střele od modré čáry.
27:41'
26:19'
Hostující hokejisté jsou sice v pásmu, ale žádnou větší šanci si vytvořit nedokázali.
25:41'
Domácí brankář neudržel nervy na uzdě a je vyloučen na dvě minuty za hrubost.
24:19'
Volgin zakročil na modré za pět minut dvanáct a výrazně pomohl svému týmu v defenzívě.
23:15'
Střela Boyda se mezi tři tyče nevešla.
22:26'
Ježov si připisuje zákrok po střele od mantinelu.
21:06'
Akce domácího týmu končí hvizdem sudího. Je pískán ofsajd.
20:20'
Domácí hokejisté ohrozili hostující bránu střelou od modré.
20:01'
20:00'
19:26'
Oba týmy se již soustředí především na to, aby v poslední minutě druhé třetiny neinkasovaly.
18:46'
17:42'
Domácím se hra v přesilovce nedaří. Nejsou vůbec schopni usadit se v pásmu.
16:46'
Za podražení je vyloučen hostující Anisin.
15:42'
Domácí teď musí i nadále čelit narůstajícímu tlaku Dynama.
14:41'
Hosté vyrovnávají zásluhou ALEKSANDRA PETUNINA. Asistence: Dmitrij Markovin.
13:51'
Zakázané uvolnění je pískáno domácímu celku.
12:07'
Další zákrok pro domácího brankáře, tentokrát po střele z mezikruží.
11:03'
Ježov si připsal zákrok proti střele od modré čáry.
10:20'
Dynamo nabírá na obrátkách a začíná svého soupeře přehrávat.
09:39'
Domácí hokejisté jsou i nadále aktivnějším celkem, což může být pro leckoho překvapením.