KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Petrohrad : Vladivostok - 18. ledna 2018   17:30

Petrohrad
Petrohrad
01:11' Hersley (Prochorkin, N. Gusev) • 08:35' Kalinin (Vojnov, Kovalčuk) • 24:23' Prochorkin (Kovalčuk, Karpov) • 37:06' Prochorkin (Karpov, N. Gusev) • 38:26' Prochorkin (Hersley, N. Gusev) • 39:35' Kablukov (Tichonov, J. Jakovlev) • 56:27' Prochorkin (Kalinin, Zubarev)
7:2
(2:1, 4:0, 1:1)
Vladivostok
Vladivostok
16:10' Mnacjan  (Kazakov, V. Butuzov) • 45:53' Pereskokov  (Mamašev, Vicharev)
Petrohrad
Ansons, Ščenjov – Sadovnikov, Sazonov
Ice Palace, Petrohrad
11 380 diváků
Vladivostok
Bobkov (41. Serebrjakov) – Zemčonok, Miščenko, Mnacjan, Glazkov, Volčenkov, Vaščenko, Mamašev – Kazakov, J. Jakovlev, V. Butuzov – K. Voronin, Vicharev, A. Alexejev – Fiščenko, Machanovskij, Pereskokov – Kovaljov, Manukjan, Gičibekov.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 10:26
Utkání je u konce a domácí Petrohrad se raduje z jasné výhry 7:2. Ve třetí třetině se už SKA nikam nehnalo a nechalo hrát i soupeře. A ti dali jednu branku, ve 46. minutě snížil Vadim Pereskokov, když dorazil Mamaševovu střelu. Poslední slovo si ale vzali domácí, ve vlastním oslabení se dostali do přečíslení a Nikolaj Prochorkin svou dnes čtvrtou brankou uzavřel střelecký účet tohoto utkání.
59:57'
Tak ještě jedno vyloučení... Koná se na straně Petrohradu, Pavel Dacjuk se provinil vysokou holí.
59:50'
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
59:20'
Petrohrad se snaží o ještě jeden gól, už však své kombinace trochu přehání a je to určitá forma exhibice.
58:43'
Vladivostok si v závěru utkání okusí, jaké to je hrát ve třech. Dvě minuty za vysokou hůl obdržel Grigorij Vaščenko.
57:35'
Přesilovka nyní pro Petrohrad. Dvouminutový trest za držení dostal Ivan Glazkov.
56:27'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Domácí vyhráli buly v obranném pásmu a vydali se do rychlého kontru. Z něj vzniklo přečíslení dva na jednoho, přihrávku dostal NIKOLAJ PROCHORKIN, ten si rozpohyboval gólmana a pak v klidu zakončil do odkryté branky. Pro něj to je dnes už čtvrtý gól! Asistence: Sergej Kalinin, Andrej Zubarev.
56:16'
Další vyloučení. V útočném pásmu přehnal forčekink domácí Sergej Plotnikov a dostal dvě minuty za podražení.
55:51'
Tichonov si zleva sjel s pukem na střed a z mezikruží vyslal svižnou ránu. Gólman Admiralu ji zvládl vyrazit.
55:30'
Oslabení domácí hravě přečkali, už jsou zase v plném počtu.
54:20'
I v oslabení se domácí cpou do útoku, v dobré pozici byl Kablukov, Serebrjakova ale neprostřelil.
53:30'
Admiral si zahraje přesilovou hru, dvě minuty za sekání odjíždí odsedět Vjačeslav Vojnov.
52:54'
Tempo nám nyní trochu pokleslo, na obou stranách je všem zřejmé, že o výsledku je rozhodnuto.
51:40'
Serebrjakov i nadále nepouští puk za svá záda, nyní si na něj nepřišel Hersley.
51:20'
Platilo to i v té druhé minutě, domácí tým je už v plném počtu.
50:20'
Minuta z přesilovky je pryč a Vladivostok gólmana domácích prakticky neohrozil.
49:20'
Dvouminutovým trestem za sekání byl potrestán domácí Andrej Zubarev.
49:20'
V obranném pásmu domácích se do kontaktu dostali domácí Zubarev a hostující Miščenko. Rozhodčí v tom viděl faul a bude vylučovat.
48:35'
A Vladivostok je už v plném počtu.
48:30'
Až v závěru se ke kloudnějšímu pokusu dostal Širokov, Serebrjakov však drží své čisté konto.
47:29'
Tahle přesilovka je ze strany Petrohradu zatím hodně jalová, střely ne a ne přijít.
46:35'
Petrohrad má další přesilovku, dvě minuty za sekání dostal Nazir Gičibekov.
45:53'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Hostům se daří korigovat nepříjemný výsledek. Zleva vystřelil Mamašev, těsně minul, puk se pal ale odrazil od mantinelu do centra dění a VADIM PERESKOKOV pak už hravě trefil odkrytou část Šesťorkinovy brány. Asistence: Renat Mamašev, Denis Vicharev.
45:26'
Dlouhý pas domácích na levou stranu byl až příliš prudký, vzniklo z toho zakázané uvolnění a hra se stěhuje před Šesťorkina.
44:46'
Hosté v jednom z mála útoků, jejich snaha ale skončila na modré čáře, kde se do postavení mimo hru dostal Butuzov.
43:43'
Na trestné lavici hostů je opět host, zamířil tam Kirill Voronin s desetiminutovým osobním trestem za nesportovní chování.
42:16'
První ostrý zákrok má za sebou i Serebrjakov. Vypálil na něj Koskiranta a trefil jej do masky. Rozhodčí pro jistotu přerušil hru a gólman hostů si mohl v klidu zkontrolovat a upravit výstroj.
41:59'
Vysoký oblouček končí v lapačce brankáře Šesťorkina, ten si po docela dlouhé době osahal puk.
41:10'
Admiral vyhazuje přes všechny čáry, je z toho zakázané uvolnění.
40:55'
A jak se už stalo zvykem, Petrohrad se hned od úvodního buly pustil do útoku a usadil se před gólmanem soupeře.
40:01'
Hosté udělali změnu v brankovišti, Igor Bobkov zůstal na střídačce, zachytá si Nikita Serebrjakov.

Trestné minuty: 2:10
Po čtyřiceti minutách hry se dá říci, že je rozhodnuto. Petrohrad se ve druhé třetině trochu rozhlížel, ale ve 25. minutě udeřil, když se dnes poprvé trefil Nikolaj Prochorkin a rozjel tak svou show. Sám pak totiž ve 38. a 39. minutě přidal další dvě trefy a zaznamenal tak čistý hattrick! Pohodu Petrohradu pak ještě potvrdil Ilja Kablukov a do kabin se tak jde za stavu 6:1. Stav je to pro hosty možná trochu krutý, ukazuje se však síla domácích, které čelit dá velkou práci.
40:00'
39:35'
Tohle je už debakl. Tichonov objel s pukem branku, přihrál na najíždějícího ILJU KABLUKOVA a ten toto nabití využil k tvrdé ráně, kterou prostřelil Bobkova mezi betony. Asistence: Viktor Tichonov, Jegor Jakovlev.
38:26'
Je tu další gól a v hale se slaví hattrick. Hersley přihrál k brance, kde stál nekrytý NIKOLAJ PROCHORKIN, jeho první střelu z nulového úhlu Bobkov ještě zvládl vyrazit, ale na dorážku už domácí útočník odrazil od jeho zad za brankovou čáru. Asistence: Patrik Hersley, Nikita Gusev.
37:06'
Nyní už to ale klaplo a domácí dali čtvrtý gól. Po kombinaci před brankářem se puk odrazil na hůl NIKOLAJE PROCHORKINA, tomu se střela sice moc nepovedla, ale plachtící motýl zapadl za bezmocného Bobkova. Asistence: Maxim Karpov, Nikita Gusev.
36:58'
Smyčka se stahuje, zatím je ale koncovka domácích nepřesná.
36:22'
Ten byl ale u toho faulován a Renat Mamašev dostal dvě minuty za hákování. Domácí mají přesilovku pět na tři!
36:04'
Bobkov pokračuje ve skvělém výkonu, nyní vychytal Kalinina.
35:17'
Moc dlouho jim to ale nevydrželo, neboť hráli v šesti a to rozhodčím neuniklo. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Kirill Voronin.
34:58'
Hosté se ubránili, jsou v plném počtu.
34:22'
Do levého kruhu pro vhazování si na přihrávku zpoza branky nabruslil Bělov, Bobkov si ovšem poradil i s touto nepříjemnou střelou.
33:20'
Kombinaci na několik přihrávek zakončil Vojnov, jeho dělovka skončila mezi chrániči brankáře Bobkova.
32:58'
Nyní navíc přichází přesilovka pro SKA, dvě minuty za krosček obdržel Jegor Jakovlev.
32:29'
Začíná to být v posledních minutách hokej na jednu branku, na tu hostující.
31:30'
Puk chvíli tancoval po chráničích gólmana Bobkova, ten jej ale zvládl udržet před brankovou čárou. Tlak Petrohradu začíná mohutnět.
30:02'
Další sólo a další úspěšný zákrok hostujícího gólmana. Nyní si vychutnal Kovalčuka.
29:20'
O chvíli později Širokova tvrdě atakoval Mnacjan a domácí útočník se u mantinelu skácel k ledu. Bylo to ale v rámci pravidel a vylučovat se nebude.
29:14'
Do sóla se dostal domácí Širokov, zkusil bekhendový blafák, Bobkov se ale nenechal rozhodit a připsal si úspěšný zákrok.
28:35'
Na druhé straně si zachytal i Šesťorkin, pěkný pokus vyslal Manukjan.
28:13'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, zprava pálil domácí Koskiranta.
27:46'
Mamašev se pokusil o snížení, dostal přihrávku mezi kruhy, jeho okamžitou střelu ale Šesťorkin zvládl pokrýt.
26:59'
Bobkov měl nyní co dělat, aby se stihl přemístit ve svém brankovišti, hráči v modrém víří před jeho brankou.
25:41'
SKA opět v útočném pásmu, pokouší se o střely z větší vzdálenosti.
24:23'
Chvilku jsme nehráli, na ledě se objevila trhlina a bylo potřeba ji opravit. Už je ale vše v pořádku.
24:23'
Přesilovka je nakonec využitá a Petrohrad zase vede o dvě branky. Kovalčuk vymyslel parádní přihrávku skrz pásmo před brankoviště, kde stál NIKOLAJ PROCHORKIN a ten už pouze zametl puk za Bobkovova záda – 3:1. Asistence: Ilja Kovalčuk, Maxim Karpov.
23:17'
A další Vojnovova bomba od modré čáry. Nyní se povedeným zákrokem blýskl gólman Bobkov.
23:07'
Tvrdou ránu od modré vyslal Vojnov, puk se pak odrazil ven z pásma.
22:31'
Renat Mamašev to ale trochu přehnal s důrazem a fauloval. Už je na trestné lavici za držení.
21:30'
Nyní už Admiral, ten po snižující brance ztratil ostych a nebojí se zaútočit.
20:40'
Úvod druhé třetiny se nese ve stejném duchu, jako ta první, domácí se ihned usadili v útočném pásmu.

Trestné minuty: 2:2
Je za námi první třetina, do které domácí vstoupili jako velká vod a a už ve druhé minutě dostali příležitost ke skórování. A Patrik Hersley toho využil, když svou pohotovou ranou trefil soupeřovu brusli, od které se odrazil do brány. A když dal Sergej Kalinin po rychlé akci druhý gól, vypadalo to jasně. Jenže v závěru třetiny po rychlém kontru snížil bombou Samvel Mnacjan a dal tak utkání nový náboj.
20:00'
19:37'
Tohle už bylo o něco lepší, Gusev se pokusil o překvapivou střelu z úhlu, Bobkov však prostor u tyčky zvládl ucpat.
18:45'
Kombinace bez zakončení, to nyní sledujeme ze strany petrohradských hokejistů.
17:55'
Vladivostok drží puk ve středním pásmu a snaží se prokombinovat do toho útočného.
16:46'
Trochu ztichlo i bouřlivé publikum v Ice Palace a i hráči Petrohradu jsou nyní trochu zaražení.
16:10'
Hra se ale rychle přesunula na druhou stranu a po kombinaci na jeden dotek pálil z první SAMVEL MNACJAN a tvrdou ranou propálil Šesťorkina. Ten se sice po puku natahoval, lapačkou to ovšem nezvládl. Asistence: Maxim Kazakov, Vladimir Butuzov.
15:45'
A už je to zase domácí tým, kdo je usazen v pásmu.
14:44'
Petrohrad se hravě ubránil a hraje v plném počtu.
14:34'
Kousek od kruhů se ke střele odhodlal Glazkov, jenže puk zvedl až do ochranné sítě... Tohle se moc nepovedlo.
13:33'
Hosté kombinují v útočném pásmu, přišlo i zakončení a Šesťorkin chvíli nevěděl, kde má puk.
12:44'
Už se pískalo a dvě minuty za vražení na hrazení dostal domácí Sergej Plotnikov.
12:39'
Bude se vylučovat, hosté mají zatím ponechanou výhodu.
12:02'
O výpad se po levé straně pokusil Zubarev, hosty byl ale přišpendlen k mantinelu.
11:27'
Vedení dává domácím klid, ti se tak mohou soustředit na pečlivou práci v obraně a rychlé výpady vpřed.
10:16'
Rána za ránou létá na Bobkova, ten se dnes zajisté nebude nudit.
09:41'
Admiral se v útočném pásmu moc neohřál, na druhé straně už u mantinelu kombinuje Karpov.
08:35'
A ta skončila gólem! Petrohrad se do pásma dostal pravou stranou, kde měl pro své útočné rejdy dostatek prostoru a po několika přihrávkách se před Bobkovem zjevil SERGEJ KALININ a prostřelil jej mezi betony. Asistence: Vjačeslav Vojnov, Ilja Kovalčuk.
08:17'
Kovalćuk předvedl dobrou práci ve svém obranném pásmu a zakládá další akci.
07:33'
I hosté umí zaútočit, po pravé straně vznikl rychlý kontr, Manukjanova střela prolétla těsně kolem branky.
06:46'
Vladivostok přečkal první oslabení, Fiščenko už je zpět na ledové ploše.
06:24'
Admiral se osvobozuje, puk letí až k Šesťorkinovi.
05:05'
Od modré pálil Vojnov, jeho střela z první byla sražena a puk skončil v ochranné síti.
04:46'
Hosté se vydali do útoku a dokonce se jim podařilo i vystřelit na Šesťorkina, poté ale přišel útočný faul. Dvě minuty za držení dostal Ivan Fiščenko.
03:45'
První útok Petrohradu je natlačen v útočném pásmu, Bobkov si musí hlídat své brankoviště, před ním totiž operuje Kovalčuk.
02:37'
SKA je v laufu, najednou tu byl brejk dva na jednoho, který zakončoval Tichonov. Jeho rychlý švih skončil těsně vedle Bobkovovy branky.
01:11'
No tak to je hodně rychlý úvod do utkání. Domácí se dostali do pásma a po přihrávce od modré vystřelil PATRIK HERSLEY. Jeho rána by šla mimo, ale trefil hostujícího Glazkova do brusle, od které se puk odrazil do sítě. Asistence: Nikolaj Prochorkin, Nikita Gusev.
00:36'
Nahození do pásma zastavil za svou brankou hostující gólman Bobkov, Admiral jde do prvního útoku.
00:01'

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Zubarev, Vojnov, J. Jakovlev, Hersley, Zub, A. Bělov, Rykov – Kovalčuk, Dacjuk, Kalinin – N. Gusev, Prochorkin, S. Plotnikov – Širokov, Kablukov, Karpov – Tichonov, Koskiranta, Ketov.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Zemčonok, Miščenko, Mnacjan, Glazkov, Volčenkov, Vaščenko, Mamašev – Kazakov, J. Jakovlev, V. Butuzov – K. Voronin, Vicharev, A. Alexejev – Fiščenko, Machanovskij, Pereskokov – Kovaljov, Manukjan, Gičibekov.

Rozhodčí: Ansons, Ščenjov – Sadovnikov, Sazonov.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v hale Ice Palace začne v 17:30, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Admiral Vladivostok

Hostům patří 11. místo ve Východní konferenci se ziskem 58 bodů a už nemají šanci na postup do play-off. Nic už tak není platný mohutný finiš a zlepšená forma, která přináší výhry. Vladivostoku se v posledním utkání podařilo vyhrát na ledě Jaroslavli 3:1, když góly nastříleli Glazkov, Miščenko a Voronin.

SKA Petrohrad

Domácí tým je jasným lídrem celé soutěže. Na čele Západní konference má 129 bodl a jedenáctibodový náskok na druhé CSKA Moskva. Petrohrad dnes pokračuje v sérii domácích utkání a ta je zatím stoprocentní. O síle SKA se po Kunlunu a Jaroslavli přesvědčil i Spartak Moskva, který v Petrohradu prohrál 4:1. O branky vítězů se postarali Kalinin, Širokov, Thoresen a Ketov. Favorit je dnes jasný, jsou do domácí hokejisté.

Čeljabinsk – Petrohrad 2:6
Toljatti – Petrohrad 0:5
Petrohrad – Kunlun 4:2
Petrohrad – Jaroslavl 1:0
Petrohrad – SPartak Moskva 4:1
Dobrý podvečer u KHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy SKA Petrohrad a Admiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.