KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Čerepovec - 22. prosince 2017   12:30

Čerepovec

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého dne se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
Na hraně postupu do play-off balancující Čerepovec si důležité vítězství nepřipsal. Severstal na ledě Kunlunu neudržel jednogólový náskok z prvního dějství a čínskému klubu nakonec podlehl v prodloužení 1:2.
Československá stopa

Julius Hudáček (CER) – úspěšnost zákroků 90%, (18/20).
61:38'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Je dobojováno! Bonusový bod domácím vystřelil překvapivým pokusem od modré čáry ARTURS KULDA. Bez asistence.
60:49'
Severstal Čerepovec je kompletní.
60:01'
Začalo prodloužení.
Po kratičké pauze následuje prodloužení, na jeho začátku Kunlun čeká přesilovka 4 na 3.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:29'
Ideální příležitost k rozhodnutí domácí nevyužili, v přesilovce se naopak museli strachovat. Za záda obránců totiž pronikl Kagarlickij, ale situaci zachránil gólman Hellberg.
58:49'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jurij Trubačjov – 2 min., podražení).
58:00'
Ohlášeny byly poslední dvě minuty základní hrací doby. Prodloužení začíná klepat na dveře.
56:22'
55:54'
Začíná zkrácená přesilovka Severstalu.
54:22'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (2 min. – příliš mnoho hráčů).
54:18'
Kagarlickij (Severstal Čerepovec) se vymotal ze sevření dvou soupeřů a vyprášil Hellbergovy betony.
53:54'
Vyloučení také v týmu Severstal Čerepovec (Daniil Vovčenko – 2 min., nedovolené bránění). Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.
52:48'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Arturs Kulda – 2 min., hrubost).
51:35'
Bezprostředně po vyhraném buly se do kotouče opřel Stasenko (Severstal Čerepovec) a Hellberg opět nezůstal klidný.
51:30'
Pozornost švédského gólmana v dresu domácího týmu prověřil také Trubačjov.
50:41'
Hellberga překvapila střela ze střední zóny, brankář Kunlunu ji vyrazil do ochranné sítě.
49:18'
Hraje se nahoru-dolů, oba týmy by rády strhly vedení na svou stranu.
48:00'
Hellberg (Red Star Kunlun) ukryl mezi betony razantní pokus Vasiljeva z levého kruhu.
46:42'
Hru přerušil ofsajd kunlunského klubu.
45:13'
Na stejné linii s vracejícím se obráncem vpřed upalující Chipchura (Red Star Kunlun) si na Hudáčkovi vylámal všechny zuby.
44:31'
Red Star Kunlun přečkal také další oslabení a v tuto chvíli už je kompletní.
43:05'
Domácí obrana neuhlídala z pravého kruhu zakončujícího Černova, ten ale proti Hellbergovi neuspěl a podobně si vedl z bezprostřední blízkosti dorážející Vasiljev.
42:31'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Taylor Beck – 2 min., faul loktem).
42:00'
40:01'
To, co hosté dokázali v první třetině, se domácím povedlo po změně stran. Na začátku druhé části skóroval Rissanen a jeho branka byla zároveň vyrovnávací trefou. Kunlun pak měl povedenou pětiminutovku, během které zasypal Hudáčka množstvím střel, žádný obrat se ale nekonal.
Počet střel po 2. třetině: 15:18.
Druhá třetina začne přibližně ve 14:14.
40:00'
40:00'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexandr Bumagin – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Kazakovcev – 2 min. + 2 min., hrubost).
40:00'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Joonas Järvinen – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon DeFazio – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min. + 2 min., hrubost).
39:46'
Tak to vypadá, že gól už nepadne a do kabin hráči odejdou za nerozhodného stavu.
38:30'
Ofsajd – Red Star Kunlun.
37:46'
Po chvíli se ke střele přeci jen dostal Trubačjov (Severstal Čerepovec), neměl ovšem přesně seřízena mířidla.
37:09'
Podél hrazení vyrazil dopředu Bumagin (Severstal Čerepovec), bez dostatečné podpory svých spoluhráčů však zůstal bezmocný.
35:50'
Do palebné pozice na střed osy si navedl puk Kane (Red Star Kunlun) a jeho pumelici Hudáček vyrazil s vypětím všech sil.
34:08'
Čerstvé síly domácímu klubu pomohly. Hudáčka donutil k zákroku Lessio.
33:40'
Kunlunští zavezli puk za bránu, aby mohli vystřídat.
32:19'
Bumaginův pokus z levého kruhu přizvedl jeden z domácích beků do ochranné sítě.
30:40'
Ve druhé části je hra podstatně živější, než tomu bylo v předchozí třetině.
29:26'
K zakončení došlo také na druhé straně a Hudáček (Severstal Čerepovec) musel použít lapačku.
28:09'
Švédský brankář ve službách Kunlunu si připsal další úspěšný zákrok, tentokrát zkrotil Rybinovu dělovku od modré čáry.
27:50'
Zakročit musel také Hellberg (Red Star Kunlun), na něhož střílel Geraskin.
26:13'
Přečíslení dva na jednoho zůstalo nevyužito! Chipchura nechrtil a nabídl kotouč Lebeděvovi, jenomže hostující gólman se k brankové konstrukci přesunul včas.
24:30'
Hosté uklidňují hru kombinací ve vlastním území.
23:02'
Domácí dokonce mohli obrátit vývoj ve svůj prospěch! V předbrankovém prostoru se utvořila skrumáž a Jaw bohužel pro Kunlun nedokázal přizvednout puk nad sedícího Hudáčka.
22:41'
Je vyrovnáno! JAAKKO RISSANEN se rozjel po levém křídle a svou křižnou střelu poslal mezi tělo a ruku Hudáčka. Ukázkový teploměr. Bez asistence.
22:24'
Až teď musel Hellberg (Red Star Kunlun) zasahovat, a sice proti střele z pravého kruhu.
21:43'
Kazakovcev (Severstal Čerepovec) na druhé straně z otočky úplně minul cílené zařízení.
20:33'
20:18'
To byla obrovská šance na začátku druhé části. Brulé (Red Star Kunlun) v přesilovce trefil buď horní tyčku, nebo Hudáčkovo rameno!
20:01'
Hned na startu utkání dostal Čerepovec předvánoční dárek v podobě přesilové hry a tu využil Vovčenko. Vyrovnat mohli například Jaw nebo Brulé, nic takového ale nepřipustil slovenský gólman Hudáček.
Počet střel po 1. třetině: 7:9.
Druhá třetina začne přibližně ve 13:21.
20:00'
19:54'
Šest vteřin před sirénou se hosté osvobodili a je jisté, že do šaten zamíří za pro ně příznivého stavu.
19:10'
Hokejisté Kunlunu drží útočné pásmo a snaží se rozpohybovat hostující obránce.
18:33'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Valerij Vasiljev – 2 min., nedovolené bránění).
18:10'
Po Lockhartově pumelici zaduněly betony hostujícího brankáře Hudáčka.
16:23'
Důležitý zákrok Hellberga! Kunlunský gólman vyrážečkou zlikvidoval nebezpečnou křižnou ránu Trubačjova.