KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : OMSK - 7. ledna 2018   08:00

Vladivostok
Vladivostok
00:37' Kazakov  • 05:17' Vicharev (K. Voronin, A. Alexejev) • 14:18' V. Butuzov  • 15:15' A. Alexejev (K. Voronin) • 46:07' K. Voronin (Vicharev)
5:4
(4:1, 0:1, 1:2)
OMSK
OMSK
19:29' Chochlov  (Purcell) • 33:19' Martynov  (J. Medveděv, K. Semjonov) • 41:35' Martynov  (J. Medveděv) • 49:01' I. Michejev  (J. Medveděv, K. Semjonov)
Vladivostok
Sojn, Ščenjov – Sivov, Ivanov
Fetisov Arena
OMSK
Šilin (15. Furch) – Martynov, J. Medveděv, Ahnelöv, Meňšikov, Chochlov, Berezin, Minejev – Rau, Purcell, Pěrežogin – Košelev, I. Michejev, K. Semjonov – A. Galimov, Chochrjakov, Fajzullin – Šegolkov, Stas, Žukenov – Kovaljov.

Česká stopa v zápase
Dominik Furch (OMS) 45 minut, 2 inkasované góly
Domácí hokejisté po výborné první třetině hráli výrazně hůře a do poslední chvíle se báli o výsledek. Utkání, které nabídlo dramatický průběh, nakonec vyhrává domácí Admiral 5:4.
59:45'
Igor Bobkov kryje! Igor Bobkov kryje! Obrovskou šanci měl nyní Alexandr Pěrežogin, jehož ránu z první ukryl domácí brankář mezi betony.
58:54'
A pozor, hosté hrají přesilovou hru šest na čtyři.
58:54'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
58:00'
Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.
57:59'
Oddechový čas pro hosty.
57:59'
Igor Bobkov vyrazil kotouč do ochranné sítě nad brankou, vypálil Maxim Berezin. Buly před domácí brankou.
57:17'
Avangard se vrací zpět za svou bránu, jenže pokus o rychlý pas končí vyhozením přes všechny čáry, píská se icing.
56:50'
Vitalij Meňšikov má kotouč za svou brankou, ale nemůže přes aktivní hru domácích rozehrát.
56:30'
Omsk se udržel v útočném pásmu, ale střelecký pokus si vypracovat nedokázal.
56:00'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
55:43'
Dmitrij Žukenov jen protečoval kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing a hra pokračuje dál.
55:24'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetině, hosté se pokouší za každou cenu vyrovnat.
54:55'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nikam nežene.
53:40'
Igor Bobkov rozehrává od své branky, hra pokračuje dál.
53:18'
Alexandr Pěrežogin z předbrankového prostoru vypálil, ale brankáře nepřekonal.
52:50'
Po dlouhé době se do útočného pásma dostal domácí celek, který se ale nyní nevypracoval žádnou výraznější šanci.
51:52'
Hosté nyní kombinují v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet. Igor Bobkov kryje střelecký pokus Ansela Galimova.
51:02'
Dmitrij Žukenov hledal před brankou spoluhráče, ale jeho střílená přihrávka došla až k brankář Bobkovi, který kryje kotouč.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek nyní vede 5:4, ale musí se bránit tlaku soupeře.
49:40'
Domácí hokejisté jsou nyní méně aktivní a mají co dělat, aby vůbec udrželi vedení.
49:01'
Avangard právě vstřelil branku!
Hostující celek se ale rozhodně nevzdává a bojuje dál. Nyní po rychlé kombinaci prostřelil brankáře soupeře ILJA MICHEJEV. Asistence: Jevgenij Medveděv a Kirill Semjonov.
47:40'
Dominik Furch toho nyní mnoho neviděli, ale i tak dokázal chytit dobrou střelu soupeře.
47:24'
Igor Bobkov vyklepal kotouč z rukavice, hra pokračuje dál.
47:00'
Sedm minut hry ve třetí třetiny je pryč, viděli jsme dva góly, sledujeme rychlý hokej.
46:07'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Domácí celek znovu získává výraznější vedení. Střelu Vichareva před brankou výborně tečoval KIRILL VORONIN, na jehož pokus brankář nedosáhl. Asistence: Denis Vicharev.
45:50'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Andrej Stas – 2 min., vysoká hůl).
45:08'
Omsk se propracoval do útočného pásma, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet.
44:33'
Domácí celek je začátkem třetiny hodně poznamenaný, nemůže se probojovat do střelecké pozice. Mnoho šancí k vidění není.
42:34'
Vstup do třetí třetiny se hostům povedl na výbornou, domácí hokejisté se tak musí bránit, jejich čtyřbrankový náskok se zmenšil výrazně.
41:35'
A narodila se zápletka, střelou od modré čáry prostřelil domácího brankáře obránce JEGOR MARTYNOV, a tak je rozdíl ve skóre jen jedna branka . Asistence: Jevgenij Medveděv.
41:29'
Pjotr Chochrjakov vypálil z dobré pozice, jeho projektil kryje domácí brankář, hra je tak přerušena.
40:01'
Zápas pokračuje třetí třetinou, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
40:01'
40:00'
39:36'
Kirill Voronin se znovu dostal do brejku, ale ani tentokrát nezakončil přesně.
39:30'
Ani jeden celek se nikam nežene.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:01'
Kirill Voronin se dostal do brejku, ale nedokázal ve velké šance prostřelit brankáře Furcha.
37:30'
Ansel Galimov se dostal do rychlého brejku a dobře vypálil, jeho pokus byl zablokovaný. Buly před brankou Admiralu.
37:00'
Dostáváme se do finální fáze třetiny.
36:42'
Admiral se po delší době usadil v útočném pásmu a pokouší se skórovat. Marně, vinou špatné rozehrávky přišel o pásmo.
36:13'
Nyní se do útoku dostal domácí Andrej Alexejev. Ten se pokouší něco vymyslet, ale soupeři k němu přistupují dobře.
35:40'
Avangard se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje, ale do výraznější šance se nemůže propracovat.
35:08'
Jevgenij Medveděv dobře zakončil, jeho střelecký pokus pohotově vyrazil domácí Igor Bobkov.
34:43'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
34:35'
Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru, do kterého se dostal hostující celek.
34:00'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou hostujícího celku.
33:19'
Hostující celek nakonec proměňuje početní výhodu. Tvrdou ránou od modré čáry prostřelil hradbu těl obránce JEGOR MARTYNOV. Asistence: Jevgenij Medveděv, Kirill Semjonov.
33:05'
Semjon Košelev dostal hru do útočného pásma, ale obrana se dokázala zformovat.
32:43'
Početní výhoda hostů se blíží ke konci, na výraznější střelecký pokus zatím čekáme.
32:27'
Avangard kombinuje v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
32:00'
Dostali se do útočného pásma, ale Igora Bobkova nedokázali prostřelit. Velkou šanci měl Alexandr Pěrežogin.
31:25'
Přesilovou hru mají k dispozici hostující hokejisté, kteří se tak mohou pokusit s nepříznivým stavem něco udělat.
31:20'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Kirill Voronin – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
30:17'
Chad Rau se dostal do dobré střelecké pozice, ale brankáře soupeře prostřelit nedokázal.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Admiral stále vede o tři branky.
29:33'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
29:02'
28:10'
Omsk vyhazuje puk přes všechny čáry, a tak mohou oba týmy vystřídat.
27:45'
Dominik Furch si poradil s pokusem, který vyslal z dobré pozice Vladimir Butuzov. Buly po levé ruce brankáře Furcha.
27:10'
Přesilovou hru hraje domácí celek, který se pokouší navýšit své vedení.
27:02'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Alexandr Pěrežogin – 2 min., podražení).
26:13'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají domácí hokejisté, kteří drží tříbrankové vedení.
26:00'
Šest minut hry ze druhé třetiny pryč. Nyní musel Igor Bobkov zasahovat proti střele Semjonova.
25:34'
Omsk hrají nyní aktivněji, ale domácí obrana si počíná zodpovědně a nenechává se zakončit.
25:15'
Přesilovka nebyla úspěšná, sledujeme hru pět na pět.
25:00'
Dominik Furch kryje kotouč po nahození ze středního pásma.
23:50'
Igor Bobkov měl nyní poněkud štěstí, vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale byl před brankovou čárou.
23:25'
Ilja Michejev se pokoušel něco vymyslet v útoku, ale do brejku se dostal jeden z domácích hráčů, a tak musel být brankář Dominik Furch pozorný.
23:00'
Početní výhodu mají k dispozici hostující hokejisté, kteří se ale nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
22:27'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Tigran Manukjan – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
21:56'
Mnoho šancí v úvodu druhé třetiny k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
20:36'
Zápas, ve kterém vede domácí celek o tři branky, pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Pět branek nabídla první třetina, výrazně aktivněji hrající domácí Admiral Vladivostok vede 4:1. Hosté se prosadili až v samotném závěru třetiny.
20:00'
19:29'
Do brejku se dostal Teddy Purcell, který si vynutil faul, otočil se od branky, poslal puk do druhé vlny, kde byl ILJA CHOCHLOV. Jeho rána zapadla přesně do branky. Asistence: Teddy Purcell.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:22'
Tentokrát to icing nebude, a proto musí Pjotr Chochrjakov rozehrávat od své branky.
18:07'
Vladivostok špatně rozehrál. Je pískáno zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před domácí brankou.
17:44'
Alexandr Pěrežogin se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale do výraznější šance se propracovat nedokázal.
17:00'
Admiral rozehrává od své branky, pokouší se hrát co nejvíce aktivně, naopak hosté se nemohou dostat do tempa.
16:30'
Probíhají poslední čtyři minuty hry v první třetině, ve třetině, která se domácím nebývale povedla.
15:15'
Dlouhou dobu český brankář Dominik Furch čisté konto neudržel, nyní se prosazuje po krásné Voroninově pasu zcela volný a obranou zapomenutý ANDREJ ALEXEJEV. Asistence: Kirill Voronin.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, domácí celek vede o tři góly, navíc nyní je pískáno zakázané uvolnění Omsku.
14:40'
Práce pro nově příchozího brankáře. Dominik Furch si poradil s pokusem Kirilla Voronina. Komerční přestávka.
14:18'
Střídání v týmu Avangard Omsk: ze hřiště odchází Oleg Šilin, přichází Dominik Furch.
14:18'
Přesilovku pět na tři domácí neproměnili, následnou klasickou přesilovku už ano. Z prostoru před brankou poslal kotouč pod horní tyčku nechytatelně VLADIMIR BUTUZOV.
14:00'
Jeden z domácích hráčů, Jegor Jakovlev, to byl, kdo netrefil odkrytou část branky.
13:44'
Jegor Jakovlev následně neuspěl.
13:24'
Ivan Miščenko vypálil z mezikruží nepřesně.
13:13'
Vladivostok má k dispozici přesilovku pět na tři.
13:13'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Andrej Stas – 2 min., sekání).
12:48'
Až nyní se to hráčům v modrém podařilo, Ivan Miščenko vypálil nepřesně od modré čáry.
12:25'
Přesilovou hru nyní hrají domácí hokejisté, kteří se rychle pokouší usadit v útočném pásmu.
12:23'
12:06'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Kirill Semjonov – 2 min., nedovolené bránění).
12:00'
Necelá půlminuta zbývá z oslabení Admiralu a puk je daleko od domácí branky.
11:35'
Kirill Semjonov se pokoušel v útočném pásmu dostat ke kotouči, ale nepodařilo se mu to, a tak mohou domácí snadno vyhodit.
11:00'
Domácí brankář má na svém kontě další zákrok, poradil si se střelou od modré čáry, puk ukryl do lapačky.
10:40'
Igor Bobkov měl hodně práce, ale se střelou Chad Raua z bezprostřední blízkosti si dokázal poradit.
10:23'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Kirill Voronin – 2 min., podražení).
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Andrej Stas nedokázal dostatečně rychle dobruslit kotouč, a tak hraje brankář.
09:13'
Více ze hry mají v první polovině první třetiny jednoznačně domácí, kteří vstřelili dva góly, a dál pokračují v aktivní hře.
08:33'
Samvel Mnacjan špatně rozehrál, je z toho postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
08:02'
Igor Bobkov rozehrává od své branky, pomohl tak spoluhráčům, kteří mohou snadněji získávat útočné pásmo.
07:36'
Admiral má výraznou převahu, hosté se musí jen bránit tlaku Vladivostoku.
07:02'
Maxim Kazakov měl nyní dvě velké šance, ale ani jednou po výborné práci spoluhráčů nedokázal poslat kotouč do odkryté části branky.
06:40'
Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál, domácí hrají jednoznačně lépe.
05:17'
Domácí celek navyšuje v přesilovce své vedení, skvěle to udělal Kirill Voronin, s jehož ránou si Oleg Šilin ještě poradil, ale byl v leže, a tak se snadno pod horní tyčku prosadil dorážející DENIS VICHAREV. Asistence: Kirill Voronin a Andrej Alexejev.
04:30'
Puk má domácí brankář za svou brankou, Admiral musí až od své branky.
04:10'
První přesilovku hrají domácí a hned se Jegor Jakovlev dostal do výborné pozice, ale jeho ránu senzačně zablokoval soupeř.
04:10'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Maxim Berezin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
03:58'
Kirill Voronin vedl další akci svého týmu, jeho střelu z prostoru před brankou výborně zastavil brankář Oleg Šilin.
03:24'
Hosté se jen těžké dostávají do útočení, mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme aktivní hru domácích.
02:26'
Píská se zakázané zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Omsku.
02:04'
Maxim Kicyn se probojoval do další dobré střelecké pozice. Jeho střelu zápěstím ale tentokrát dokázal brankář zastavit.
01:41'
Igor Bobkov musel za svou branku, odkud rozehrává, a tak pomáhá obráncům.
00:37'
Bleskově se domácí celek dostává do vedení, ujala se hned první střela zápasu. Z mezikruží zakončoval MAXIM KAZAKOV a jeho rána zapadla přesně do pod horní tyčku.
00:01'
Zápas právě začal, domácí hrají v modrém, hosté oblékli bílé dresy.
00:01'

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Mnacjan, Miščenko, Glazkov, Mamašev, Volčenkov, Vaščenko – Kazakov, J. Jakovlev, V. Butuzov – Vicharev, A. Alexejev, K. Voronin – Pereskokov, Kicyn, I. Ivanov – Machanovskij, Drugov, Manukjan – Fiščenko.

Avangard Omsk: Šilin (Furch) – Martynov, J. Medveděv, Ahnelöv, Meňšikov, Chochlov, Berezin, Minejev – Rau, Purcell, Pěrežogin – Košelev, I. Michejev, K. Semjonov – A. Galimov, Chochrjakov, Fajzullin – Šegolkov, Stas, Žukenov – Kovaljov.

Rozhodčí: Sojn, Ščenjov – Sivov, Ivanov.
Admiral Vladivostok odehrál 47 zápasů s bilancí 11-4-5-27 a získal 46 bodů. Z posledních pěti zápasů prohrál všechny. Nestačil na Novgorod 0:2, Čerepovec 2:3, Spartak Moskvu 2:6, Kunlun 0:2 a v prodloužení na Novosibirsk 2:3.
Avangard Omsk odehrál 48 zápasů s bilancí 20-7-6-15 a vybojoval 80 bodů. V tabulce Východní konference je na druhém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým tři. Poradil si s Kazaní 5:3, Kunlunem 0:4 a Chabarovskem 4:0. Nestačil na Ufu 1:2 a v prodloužení na Nižněkamsk 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Admiral Vladivostok a Avangard Omsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.