KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Soči : Kazaň - 26. prosince 2018   17:30

Soči
Soči
18:55' Mosaljov (J. Alexandrov) • 35:53' Bočarov (Jokipakka, Pajgin) • 46:49' Ščitov (Rykov, Bakoš)
Kazaň

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Kazaň: 22.
Je dobojováno, domácí slaví cenné vítězství nad soupeřem, který měl před tímto zápasem o dvacet bodů na svém kontě více! Kazaň dnes nehrála špatně, minimálně půlku zápasu, jenže v útoku to prostě nebylo ono. Ani v podání domácích to nebyla žádná hitparáda, přesto to stačilo na tři body.
59:27'
Z pohledu Soči to již všechno vypadá dobře, Kazaň se v zakončení stále trápí, důkazem toho je i hra bez gólmana, v níž si hosté žádnou velkou šanci vypracovat nedokázali.
59:03'
58:52'
Ofsajd Kazaně na útočné modré, hra vykázána do středního pásma.
58:38'
Ale čas rychle utíká, chtělo by to nějakou překvapivou přihrávku v podání hostů, která však nepřichází.
58:05'
Zámek v podání Kazaně, hosté nyní svírají urputně bránící čtveřici domácích.
57:38'
Hosté se usazují v útočném pásmu, Paul Postma to zkouší z pravé strany, Dmitrij Šikin chytá a přerušuje hru.
57:03'
Hosté to navíc zkouší bez brankáře, takže je to přesilová hra šest na čtyři v podání Kazaně.
57:03'
Chyba domácích, Dmitrij Šikin vyhodil puk do hlediště a je tu dvouminutový trest.
56:40'
Vladislav Podjapolskij (Kazaň) zatím zůstává v brance.
56:10'
Kazani se již čas velmi rychle krátí, hosté stále marně dohání dvoubrankovou ztrátu.
54:58'
A byl z toho samostatný únik Vjačeslava Osnovina (Kazaň) , kterého ale Šikin dokázal vychytat.
54:51'
Vhazování po pravici Podjapolského, úspěšnější hosté.
53:35'
Souboj u mantinelu, ve třetině Soči, puk nakonec vydolovali hosté.
52:28'
Kazaň v útočném pásmu, něco tomu ovšem stále chybí, před brankou Šikina je poměrně prázdno, akce hostů jsou pomalé, vůbec ne překvapivé, nejčastěji střely z dálky.
51:45'
Kazaň, když už nic jiného, alespoň otupila tlak Soči, po třetím domácím gólu.
50:45'
Bojuje se v rohu, ve třetině Kazaně, je to další z nespočtu soubojů u hrazení v dnešním utkání.
50:02'
Začala poslední desetiminutovka třetí třetiny, puk mají na svých holích hosté, v útočném pásmu.
49:32'
Opět je to spíše taková bruslící pasáž z pásma do pásma, bez šancí na jedné či druhé straně.
47:42'
Arťom Tomilin (Soči) nahazuje puk na Podjapolského, ten sráží puk na led a rozehrává.
47:05'
Kazaň už je v plné sestavě, ale stále pod tlakem.
46:49'
Soči právě vstřelilo branku!
Tak přece jenom domácí využívají dvojnásobnou převahu! NIKITA ŠČITOV se, po přihrávce Rykova, prosazuje střelou z voleje, z pravé strany. Asistence: Jegor Rykov a Martin Bakoš.
46:14'
Soči se až nyní opět dostává do útočného pásma.
45:52'
Kazaň se úspěšně brání při hře pět proti třem!
45:26'
Vladislav Podjapolskij (Kazaň) má opět puk ve své moci, znovu to byl Eric O'Dell (Soči), kdo se snažil před brankovištěm dostat puk do branky.
45:00'
Zijat Pajgin (Soči) pálí od modré, před brankou se snaží doráže Eric O'Dell, ale puk má ve výstroji Vladislav Podjapolskij.
44:48'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Albert Jarullin – 2 min., naražení zezadu).
44:48'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Justin Azevedo – 2 min., podrážení).
44:05'
Martin Bakoš (Soči) dostal puk před branku Kazaně, jeho nához z levé strany ale nikdo nezachytil a hosté se zmocnili puku.
43:20'
Kazaň stále aktivnější, Soči se v úvodu třetí třetiny pořád brání.
42:28'
Domácí s pukem za vlastní brankou, nikam s rozehrávkou.
41:49'
Paul Postma (Kazaň) pálí od modré, ale jeho střele je zablokována a puk opouští třetinu Soči.
41:31'
Arťom Lukojanov (Kazaň) vybojoval puk v útočném pásmu a hosté mohou útočit.
41:02'
Vhazování ve středním pásmu, u třetiny Soči, hosté úspěšnější.
40:30'
Soči dostává puk ze třetiny, ale Kazaň má dobrý vstup do poslední dvacetiminutovky a napadá.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:14.
Ve druhé třetině se již nic nestane, domácí odchází i tentokrát do kabiny s jednobrankovým náskokem, který si udrželi díky gólu Bočarova z 36. minuty. Kazaň předtím dokázala srovnat zásluhou Lukojanova, ale vzápětí opět inkasovala, takže do třetí třetiny půjde znovu s jednobrankovou ztrátou.
40:00'
39:25'
Hosté se ještě snaží napadat rozehrávku soupeře, Jegor Rykov (Soči) vyváží puk do středního pásma.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, puk ve třetině Soči, na holích domácích borců.
38:39'
Puk míří do třetiny Kazaně, hraje ale Jiří Sekáč (Kazaň), který nepřesně rozehrává, takže je z toho zakázané uvolnění.
37:39'
Vhazování po levici Šikina, domácí dostávají puk ze třetiny.
37:12'
Albert Jarullin (Kazaň) prováhal nejlepší okamžik u branky soupeře, měl volit přihrávku, místo toho vypálil z levé strany, z úhlu, tam byl ale bez šance.
36:43'
A Soči se dostává do pohody a i v plném počtu dokáže udržet Kazaň v její vlastní třetině.
35:53'
Soči využívá přesilovou hru, když se, po přihrávce Jyrki Jokipakky, prosazuje pohotovou střelou z první, z mezikruží, STANISLAV BOČAROV. Asistence: Jyrki Jokipakka a Zijat Pajgin.
35:37'
Zijat Pajgin (Soči) nahazuje puk z pravé strany na branku, ten končí vedle, v rohu.
35:18'
Soči drží útočné pásmo, pomáhá si vyhraným vhazováním.
35:05'
Vladislav Podjapolskij (Kazaň) vychytal Bočarova, bude se vhazovat po levici hostujícího gólmana.
34:31'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Vladislav Kara – 2 min., podrážení).
33:57'
33:02'
Kazaň vstřelila branku!
I druhý dnešní gól padl v oslabení! ARŤOM LUKOJANOV ujel domácím a dostal se před Šikina, kterého z pravé strany překonal bekhendovou střelou nad lapačku. Asistence: Andrej Markov.
32:45'
Soči v útočném pásmu, domácí ale stále nemají dost času a klidu na rozestavění.
32:22'
Hosté vyhazují puk přes všechny čáry, ve druhé třetině to ale mají dál na střídačku, takže prostřídal pouze jediný hráč.
31:57'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Rob Klinkhammer – 2 min., nedovolené bránění).
31:11'
Alexandr Svitov (Kazaň) se dostal z levé strany ke střele, Šikina ale nepřekonal.
30:32'
Jsme ve druhé polovině dalšího z řady nezáživných utkání ruské KHL, v nichž se víceméně hlavně bruslí, bojuje u mantinelů, ale to je tak asi všechno... nejinak tomu je i v dnešním zápase.
30:02'
Vladimir Tkačov (Kazaň) to zkouší z dálky, z pravé strany, ale Dmitrij Šikin (Soči) v pohodě chytá.
29:52'
Bojuje se za brankou Kazaně, hosté zatím ve druhé třetině předvádí o něco slabší výkon, než v té první.
29:03'
28:52'
Hra je hodně neurovnaná, Kazaň nemá puk pod kontrolou, hodně rozpačitá přesilová hra hostů.
27:55'
Hosté jsou ale znovu v útočném pásmu, následně ale puk končí na jedné ze střídaček, hra přerušena.
27:25'
Kazaň neudržela útočné pásmo, domácí se osvobozují a střídají.
27:03'
Vyloučení v týmu HK Soči (Kirill Vorobjov – 2 min., faul loktem).
26:15'
25:56'
Přesilová hra pomalu končí a zdá se, že jí opět domácí nevyužijí, nyní jsou s pukem ve středním pásmu.
25:19'
Až v tuto chvíli dostávají hosté puk ze třetiny a bleskově střídají, taktéž i Soči.
24:54'
Kazani se nepovedlo vyhodit puk ze třetiny.
24:42'
Puk končí opět v lapačce Pojapolského, tentokrát po střele Dmitrije Archipova.
24:24'
Martin Bakoš (Soči) pálí z levé strany, Vladislav Podjapolskij (Kazaň) chytá a přerušuje hru.
24:15'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Markov – 2 min., podrážení).
23:22'
Domácí zkoušeli "motanou" v rohu a o puk přišli...
22:55'
Domácí opět v útočném pásmu, uvidíme, zda to bude opět jen o hře v rozích a u mantinelu.
22:31'
Odpískáno zakázané uvolnění domácích, hra se tak stěhuje před Šikina.
22:11'
Soči svírá svého soupeře v jeho třetině, ale domácí se nedostali ještě ke střele.
21:20'
Puk nyní létá z jedné strany na druhou, je odpískáno zakázané uvolnění hostů.
20:33'
Puk letí přes všechny čáry, ze třetiny Kazaně, ale není to zakázané uvolnění, domácí musí hrát.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:22.
První třetina končí vítězstvím domácích, kteří sice v jejím průběhu neproměnili hned několik vlastních přesilových her, aby se pak gólově prosadili, paradoxně, při vlastním oslabení... Kazaň měla opticky více ze hry, ale gólově se hosté prosadit nedokázali.
20:00'
19:55'
K zákroku donutili gólmana ale hosté, Nikita Ščitov (Soči) chytá střelu Andreje Pedana, z levé strany, od modré.
19:19'
Probíhá poslední minuta první třetiny, Soči v útočném pásmu.
18:55'
Při vlastním oslabení pláchl DENIS MOSALJOV, který se po pravé straně dostal do útočného pásma, sjel si blíže k brance a střelou pod vyrážečku překonal Podjapolského. Asistence: Jurij Alexandrov.
18:25'
Kazaň získává útočné pásmo, diváci pískají.
17:40'
Soči dostává puk ze třetiny a oba týmy střídají.
17:13'
Kazaň hned od úvodních vteřin v útočném pásmu.
16:55'
Vyloučení v týmu HK Soči (Kirill Kapustin – 2 min., hákování).
16:54'
Michail Gluchov (Kazaň) projel do zakončení, velmi dobrá individuální akce tohoto útočníka, Dmitrij Šikin (Soči) ale vytáhl parádní zákrok.
16:25'
Vladislav Podjapolskij (Kazaň) zastavuje nahozený puk soupeře a pomáhá vlastním obráncům s rozehrávkou.
15:49'
15:39'
Obránce Kazaně odpaluje nekompromisně puk ze třetiny, další cenné vteřiny pro hostující tým.
15:26'
Hra přerušena, Vladislav Podjapolskij (Kazaň) má puk ve své lapačce a bude se vhazovat po jeho levici.
14:55'
Soči je zatím v přesilových hrách hodně nevýrazné, Kazaň se zvládne celkem v poklidu bránit.
13:49'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Pedan – 2 min., pozdní dohrání).
13:15'
Soči s pukem ve vlastní třetině, domácí jako by si nyní netroufali na rozehrávku.
12:20'
Arťom Lukojanov (Kazaň) nyní u střídačky Soči srazil jednoho z domácích na led, ale sudí nechal jeho zákrok bez povšimnutí.
12:11'
Vladislav Podjapolskij (Kazaň) raději přerušuje hru, po střele Martina Bakoše, domácí nyní měli dobré střídání.
11:44'
Dmitrij Archipov (Soči) v dobré pozici, dostal se za obranu Kazaně, vypálil, ale Vladislav Podjapolskij (Kazaň) jeho střelu srazil vedle branky.
10:55'
Ve dvou to nyní hosté zkusili, ale to nemělo šanci na úspěch, hned za útočnou modrou o puk dvojice borců z Kazaně přišla.
10:27'
Vhazování po pravici Šikina, úspěšnější domácí, kteří dostávají puk ze třetiny.
08:56'
Soči v útočném pásmu, to nebyla vůbec špatná akce, která ale končí nakonec střelou vedle branky.
08:17'
Po reklamní přestávce se Kazaň snaží dostat do třetiny Soči, domácí jsou ale úspěšnější a rozehrávají.
07:31'
06:35'
A Kazaň se opět brání úspěšně, puk míří ze třetiny hostů, kteří rychle střídají.
06:10'
Domácí se museli znovu dostávat do třetiny soupeře, který se v tuto chvíli stále brání.
05:42'
Kazaň přečkala jedno oslabení a hned načala další, Soči v útočném pásmu.
05:31'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Nikita Ljamkin – 2 min., hákování).
05:29'
05:14'
Zijat Pajgin (Soči) to zkouší od modré, Vladislav Podjapolskij chytá a přerušuje hru.
05:02'
Až nyní se poprvé Soči dostává do útočného pásma.
04:35'
Minuta z přesilové hry domácích je pryč a gólman Vladislav Podjapolskij (Kazaň) je zatím naprosto bez práce.
04:15'
Zatím hodně rozpačitá přesilová hra domácích...
03:40'
Hosté v úvodu vlastního oslabení vyhazují puk ze třetiny.
03:29'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Vladimir Tkačov – 2 min., podrážení).
03:12'
Andrej Pedan (Kazaň) odpaluje kotouč z vlastní třetiny.
02:02'
Kirill Kapustin (Soči) projel po levém křídle do třetiny Kazaně, vypálil, Vladislav Podjapolskij jeho střelu zblokoval mimo branku.
01:29'
Soči poprvé v útočném pásmu, ale domácí branku soupeře ohrozit nedokázali, Rafael Batyršin (Kazaň) drží puk za vlastní brankou.
01:06'
Hra přerušena, vhazování ve středním pásmu, přímo ve středovém kruhu.
00:31'
Nahozený puk za branku domácích, kteří rozehrávají.
00:01'

HK Soči: Šikin (Achmetov) – J. Alexandrov, Jokipakka, K. Vorobjov, Ščitov, Rykov, Pajgin, Budkin – O'Dell, Bočarov, R. Rosén – Bakoš, Collins, Šmeljov – Archipov, Kaletnik, Mosaljov – Tomilin, Kapustin, Altybarmakjan – Akmaldinov.

Ak Bars Kazaň: Podjapolskij (Šaryčenkov) – Pedan, Postma, Batyršin, Ljamkin, Jarullin, Markov – Zaripov, Azevedo, Sekáč – M. Gluchov, Osnovin, Galijev – A. Michejev, Lukojanov, A. Potapov – Svitov, Kara, Klinkhammer – Tkačov.

Rozhodčí: Fatějev, Sojn – Zacharenkov, Sivov.
HK Soči na Štědrý den dokázalo doma porazit Nižnij Novgorod 5:2. Předtím dvakrát prohrálo (na hřišti Spartaku Moskva 2:3 po prodl. a na ledě Viťazu také 2:3, ale v normální hrací době). Z posledních pěti zápasů Soči dva vyhrálo, hned třikrát prohrálo a v tabulce Západní konference mu patří sedmé místo.
AK Bars Kazaň je na tom bodově hned o dvacet bodů lépe, v pořadí Západní konference je na třetím místě. Kazaň hrála z posledních pěti třikrát doma s bilancí dvou výher (nad Traktorem Čeljabinsk a Jekatěrinburgem) a jedné prohry na nájezdy (s Magnitogorskem). V posledním utkání, které Kazaň odehrála také o Štědrém dni, prohrála 2:3 v Minsku.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání ruské KHL, v němž HC SOČI přivítá na svém stadionu AK BARS KAZAŇ.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.