KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Soči : OMSK - 8. prosince 2018   15:00

Soči
Soči
00:13' D. Alexandrov (Archipov) • 04:46' Točickij  • 25:08' Tomilin (Zborovskij, Altybarmakjan)
3:2
(2:1, 1:0, 0:1)
OMSK
OMSK
19:30' Zernov  (Širokov, Franson) • 51:27' Pivcakin  (K. Petrov)
Soči
Šikin – J. Alexandrov, Jokipakka, Rykov, Ščitov, Chomickij, Zborovskij, Budkin, D. Alexandrov – R. Rosén, Archipov, O'Dell – Šmeljov, Kaletnik, Bočarov – Polunin, Kapustin, Točickij – Rachimullin, Tomilin, Altybarmakjan.
Kislov, Judakov – Kučava, Novikov
Ledový palác Bolšoj
7 187 diváků
OMSK
Bobkov (Nalimov) – Jemelin, Pokka, J. Medveděv, Franson, Čudinov, Berezin, Pivcakin – Širokov, Zernov, I. Michejev – K. Petrov, Stålberg, K. Semjonov – Stas, Fisenko, A. Galimov – Jakimov, Košelev, Manukjan – Talbot.

Domácí celek vyhrává tento dramatický zápas 3:2 a do tabulky získává dva body. Ve třetí třetině hrál Omsk hru bez brankáře, ale využít ni nedokázal.
59:37'
Oddechový čas pro hosty.
59:37'
Vyloučení v týmu HK Soči (Vladislav Kaletnik – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
57:37'
Jevgenij Medveděv rozehrává od své branky, jeho spoluhráči střídají.
57:22'
Kotouč po střele hostujícího hráče opustil hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Soči.
56:58'
Domácí brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
56:25'
Kirill Kapustin se pokoušel najít přihrávkou spoluhráče před brankou, projektil byl však zblokovaný.
55:56'
HK Soči špatně rozehrálo, vhazovat se bude před jeho brankou po zakázaném uvolnění.
55:27'
Nechybělo mnoho, aby se domácí celek dostal do brejku.
55:01'
Igor Bobkov rozehrává od své branky, v útočném pásmu byl ale připravený Dmitrij Archipov. Ten získal kotouč, ale vypálit nedokázal.
54:23'
Maxim Čudinov rozehrává od své branky, sledujeme rychlou hru a přechod do útočného pásma. Avangard se k zakončení nyní nedostal.
53:57'
Domácí rána od modré čáry byla nepřesná.
53:20'
Soči se musí spíše bránit, domácí hrají hodně pasivně.
53:00'
Sedm minut hry zbývá do konce třetí třetiny, se hra hodně přerušuje. Plynulost poněkud chybí.
52:36'
Komerční přestávka.
52:26'
Omsk rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma Semjon Košelev. Hra je však přerušena. Pravděpodobně postavení mimo hru.
51:27'
Avangard právě vstřelil branku!
Po rychlé kombinaci se prosazuje hostující celek, který se znovu dostává na dostřel. Před brankou zůstal zcela neobsazený NIKITA PIVCAKIN. Jeho rána z první byla přesná. Asistence: Kirill Petrov.
51:08'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou.
50:49'
Hostující celek se pokouší co nejrychleji něco vymyslet před brankou. Ansel Galimov pálil z dobré pozice, jeho rána byla nepřesná.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Omsk stále vede o dvě branky a má blíže k výhře v tomto zápase.
49:05'
Mnoho velkých šancí si ani jeden celek nemůže vypracovat.
47:51'
Semjon Košelev vedl bleskovou akci svého celku, ke střele se nedostal. Tři a půl minuty se nepřerušovalo.
47:10'
Kirill Petrov přišel v neutrální zóně o kotouč, a tak mohou hrát domácí. Ti se dostali do brejku, ale jeden z hráči Soči tváří a tvář brankáři minul branku.
45:47'
Domácí mužstvo hraje velmi zodpovědně a hraje takticky dobře. Omsk má nyní problémy.
45:17'
Soči se dostalo ke střele, Sergej Šmeljov jemnou tečí změnil směr střely. Igor Bobkov byl připravený.
44:53'
Michail Fisenko se nemohl dostat do útočného pásma, byl by v postavení mimo hru, vracel hru do středního pásma.
44:34'
Ilja Michejev byl před brankou zcela volný, ale jeho střela postrádala přesnost.
44:23'
Hostující celek ve třetí třetině zlepšil hru, hraje lépe a domácí mají problémy s defenzivou.
Dnešní utkání sleduje 7 187 diváků.
44:04'
Dmitrij Šikin přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
43:34'
Jegor Rykov rozehrává od své branky, rozehrávka se mu nepovedla, a tak hráli hosté. Ti se ke střele nedostali.
40:17'
Zápas pokračuje třetí třetinou, sledujeme rychlý hokej v úvodu této části hry.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli jedinou branku, domácí celek si vzal svůj náskok zpět, přesně pálil Arťom Tomilin.
40:00'
39:50'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:20'
Igor Bobkov rozehrává od své branky, následně se Kirill Petrov pokoušel dostat do střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná.
38:57'
Vhazovat se bude ve středním pásmu, kotouč vypadl z hrací plochy.
38:03'
Alexej Jemelin se probojoval s kotoučem na holi do útočného pásma, jeho střela byla zblokovaná.
38:00'
Oznámena byly poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:37'
Vhazovat se bude před domácí brankou, Dmitrij Šikin musí být pozorný.
37:27'
Dostáváme se do finální fáze hry druhé třetiny, píská se icing.
34:50'
Robert Rosén dostal hru do útoku, jeho přihrávka však postrádala přesnost.
33:31'
Kirill Kapustin se dostal do útočného pásma, ale rychle ho od kotouče odstavili soupeři. Následně zakončoval na druhé straně Ilja Michejev.
32:40'
Domácí HK se usadilo v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale marně. Omsk otáčí směr hry poměrně rychle.
32:34'
Vladislav Kaletnik před brankou puk nedokázal tečovat, hra je přerušená. Komerční přestávka.
32:16'
Maxim Čudinov rozehrává od své branky, těžko se Omsk dostává přes dobře hrající domácí defenzivu.
32:00'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
30:34'
Špatná domácí přihrávka znamená zakázané uvolnění.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, Soči vede o dvě branky a hraje aktivně.
29:35'
Igor Bobkov přerušuje hru, vhazovat se tak bude před jeho brankou.
29:18'
Domácí celek vyhrál buly v útočném pásmu, následná rána nebyla vůbec špatná.
29:00'
Dmitrij Archipov dostal hru do útočného pásma, kde ke střele se on ani jeho spoluhráči nedostali.
28:47'
Soči se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje.
28:13'
Damir Rachimullin pálil přes obránce, jeho projektil by sice zblokovaný, ale i tak musel gólman zasahovat.
27:46'
Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí celek využil svou šanci, a tak navýšil své vedení.
25:50'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, Maxim Berezin to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný, gólman tak zasahovat nemusel.
25:08'
Soči právě vstřelilo branku!
Domácí celek navyšuje své vedení a bere si dvoubrankový náskok zpět. Ránou z ostrého úhlu prostřelil brankáře ARŤOM TOMILIN. Asistence: Sergej Zborovskij a Andrej Altybarmakjan.
24:34'
Stanislav Bočarov se dostal do útočného pásma, ale rychlá akce postrádala zakončení.
24:04'
23:36'
Avangard vinou špatné přihrávky přicházejí o pásmo, a tak mohou domácí vyhodit.
23:10'
Cody Franson mohl zakončovat, ale rozhodl se ještě pro přihrávku. Následná rána byla zblokovaná.
22:50'
Domácí už hrají ve čtyřech, následně se pokračuje přesilovku Omsku.
22:37'
Omsk kombinuje v útočném pásmu. ale do výraznější šance se zatím nedostal. Cody Franson pálil nepřesně.
22:07'
Hosté hrají přesilovku pět na tři. Alexej Jemelin pálil z první, branku však minul.
22:04'
Vyloučení v týmu HK Soči (Vadim Chomickij – 2 min., hákování).
22:03'
Omsk má velké problémy s přesností střelby.
21:14'
Přesilovku hraje hostující celek,
20:52'
Vyloučení v týmu HK Soči (Robert Rosén – 2 min., příliš mnoho hráčů).
20:01'
Po první třetině vede domácí celek o jednu branku. Dostal se do dvoubrankového vedení, které v závěru první dvacetiminutovky snížil Zernov.
20:00'
19:30'
V závěru první třetiny hostující celek snižuje, tvrdou ránou z bezprostřední blízkosti trefil pod horní tyčku zcela přesně DENIS ZERNOV. Asistence: Sergej Širokov a Cody Franson.
19:15'
Vyloučení v týmu HK Soči (Damir Rachimullin – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Michail Fisenko – 5 min., bitka).
19:13'
Arťom Manukjan zakončoval bleskovou akci, následně puk kryje domácí brankář. Pak se strhla bitka.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
17:42'
Denis Alexandrov dostal hru do útočného pásma, následně se ale Soči nedokázalo dostat ke střele.
17:10'
Igor Bobkov byl připravený, a tak mohl v pohodě zasáhnout proti střele domácího obránce od modré čáry.
16:32'
Eric O'Dell zakončoval situaci dva na jednoho nepovedenou střelou. Následně puk kryje Igor Bobkov.
15:24'
Obrana Omsku rozehrává od své branky, po nepřesné přihrávce ale hrají domácí, jmenovitě Jurij Alexandrov.
14:58'
14:10'
Hosté se až nyní dostali před branku soupeře, kde kombinují.
13:55'
Přesilovku sice hraje Omsk, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.
12:58'
Vyloučení v týmu HK Soči (Dmitrij Šikin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Andrej Altybarmakjan.
12:35'
Domácí rozehrávají od své branky, oba týmy střídají.
12:16'
Kirill Petrov zakončoval bleskovou akci, jeho zakončení však bylo nepřesné.
11:56'
Kirill Kapustin výborně stál před brankou, pokoušel se o teč, ale brankář byl připravený.
10:40'
Cody Franson nedokázal udržet útočné pásmo, a tak mohou hrát domácí hokejisté.
10:12'
Dostáváme se do druhé části hry v první třetině, domácí celek vede o dvě branky, navíc pokračuje v aktivní hře.
09:40'
Domácí brankář přidržel kotouč, vhazovat se tak bude před jeho brankou.
09:34'
Alexej Jemelin pálil od modré čáry, jeho projektil byl možná ještě před brankou tečovaný, ale puk končí mimo branku.
08:53'
Sledujeme rychlý hokej, domácí hokejisté rozehrávají od své branky. Jmenovitě Denis Alexandrov.
07:40'
Omsku se úvod zápasu vůbec nepovedl, prohrává o dvě branky a na nějakou výraznější šanci čeká.
07:27'
07:18'
Domácí hráči pokračují dál v aktivní hře, nyní zakončoval Andrej Altybarmakjan. Jeho ránu kryje hostující brankář.
04:46'
Domácí celek se dostává do dvoubrankového vedení. Po sérii odrazů se k puku dostal před brankou obranou zapomenutý NIKITA TOČICKIJ. Jeho rána zapadla přesně.
03:18'
Igor Bobkov zasahovat nemusel, rána domácího Sergeje Šmeljova končí mimo branku.
02:17'
Domácí celek rozehrává od své branky, Soči vyšel úvod zápasu velmi dobře.
00:13'
Hned první střela na branku v tomto zápase znamená gól. Domácí se dostávají do vedení. Dmitrij Archipov přenechal puk DENISU ALEXANDROVOVI, jehož rychlá rána zapadla přesně do brány. Asistence: Dmitrij Archipov.
00:01'
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HK Soči a Avangard Omsk.

HK Soči je v tabulce Západní konference na sedmé pozici. Odehrál 36 zápasů s bilancí 9-7-5-15 a vybojoval 37 bodů. Skóre má 80:95. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Chabarovskem 3:2 v nájezdech a 3:2 v nájezdech s Dinamem Riga. Nestačil na Kunlun 0:3, Vladivostok 2:4 a na CSKA Moskvu 1:3.

Avangard Omsk je na tom výrazně lépe. Odehrál 37 zápasů a s bilancí 18-6-3-10 je na druhém místě Východní konference. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Jekatěrinburgem 3:0 a s Ufou 1:0. Nestačil na Magnitogorsk 1:2, v prodloužení na Čeljabinsk 2:3 a CSKA Moskvu 2:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.