MS v hokeji žen -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Japonsko - 25. srpna 2021   03:30

Japonsko: Rui Ukatová
I díky povedené třetí třetině vyhrává Japonsko tento zápas 4:1. Sledovali jsme dobrý hokej se šancemi na obou stranách, nakonec ale byly úspěšnější hráčky Japonska. Ty získávají body do tabulky základní skupiny.
59:18'
Fujimotová si dokázala poradit se střelou z bezprostřední blízkosti.
59:00'
Už se pravděpodobně nic v tomto zápase nestane.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i tomto zápase.
57:17'
Vyloučená hráčka se vrací do hry.
57:13'
Tokový se dvakrát dostala k zakončení, dvě tvrdé střely končí vedle branky.
56:33'
Další teč před brankou Maďarska, ale ani tentokrát se Japonsku nepodařilo skórovat. Následně bránící se tým vyhazuje.
56:06'
Rána od modré čáry končí vysoko nad brankou, Nemethová zasahovat nemusela.
55:27'
V závěru zápasu hraje Japonsko přesilovku, ale o útočné pásmo vinou špatné přihrávky přišlo.
55:17'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Sarah Kneeová – 2 min., podrážení).
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Japonsko vede na střely 27:23.
54:34'
Maďarsko se brání aktivní hře soupeře, rána od modré čáry byla zblokovaná.
54:14'
Hraje se rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Mnoho šancí k vidění není.
52:45'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry, hráčky Japonska míří za výhrou v tomto utkání.
51:50'
Komerční přestávka.
51:34'
Japonsko právě vstřelilo branku!
V pohodě hrající Japonky navyšují své vedení. Po nepřehledné situaci se k volnému puku dostala HANAE KUBOVÁ a dokázala jej poslat do volné části branky. Asistence: Suzuka Takaová a Mei Miuraová.
50:23'
Gól v přesilovce a Japonsko navyšuje své vedení. Povedenou ránou ze střední vzdálenosti se prosazuje AKANE HOSOYAMADAOVÁ. Puk se od tyče odrazil do branky. Asistence: Čiho Osawaová a Šiori Koikeová.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině a přesilovku hraje Japonsko. To se usadilo v útočném pásmu.
49:36'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Andrea Kissová – 2 min., podrážení).
49:13'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Japonska, které sice vede o jednu branku, ale Maďarsko se dál pokouší vyrovnat.
48:20'
22:23, tak vypadá statistika střel na branku, oba týmy si dokázaly vypracovat ve třetí třetině dobré příležitosti, ale na změnu skóre čekáme.
47:38'
Grkavicová se propracovala do výborné střelecké pozice, ale v rozhodující chvíli jí kotouč sjel z hole. Následně se hra rychle přesunula a Nemethová musela být pozorná.
47:09'
Nemethová si nadvakrát dokázala poradit se střelou, kterou vyslala Ayaka Toková.
46:41'
Maďarská rána přes obránkyni končí vedle branky, gólmanka zasahovat nyní nemusela.
46:22'
Přesilovka končí. Následně se Takaová dostala z trestné lavice do brejku, ale prostor mezi betony si Nemethová pohlídala.
45:24'
Maďarsko nyní rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
44:37'
Maďarsko pokračuje v početní výhodě, rána od modré čáry byla snadnou prací pro brankářku Fujimotovou.
44:22'
Vyloučení v týmu Japonsko (Takaová – 2 min., pozdní dohrání).
44:19'
Velkou šanci mělo Maďarsko, ale neproměnilo ji.
43:25'
Hráčky v bílých dresech sice hrají přesilovku, ale nemohou se stabilněji propracovat do útočného pásma.
42:53'
Rána od modré čáry, Gowieová se dostala do zakončení, ale nedokázala si poradit.
42:38'
Z kraje třetí třetiny si přesilovku zahraje tým, který je veden jako domácí.
42:18'
Vyloučení v týmu Japonsko (Akane Hosoyamadaová – 2 min., nedovolené bránění).
41:37'
Hráčky Japonska vybojovaly buly v útočném pásmu, ale k ohrožení branky se nedostaly.
41:30'
16:18, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Nyní mnoho šancí k vidění není.
40:54'
Sledujeme rychlý hokej v úvodu třetí třetiny, brankářka Japonska musela být aktivní, dokázala si poradit se střelou od modré.
40:30'
Šigaová se dostala do zakončení, ale brankářku soupeřek nepřekonala.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině. Maďarsko dokázalo vyrovnat, ale pak proměnilo Japonsko přesilovku pět na tři a vzalo si vedení zpět. Aktuálně vede střelecky aktivnější Japonsko o jednu branku.
40:00'
39:50'
Maďarsko se v závěru své přesilovky dostalo do ofsajdu, buly ve středním pásmu.
39:34'
Další vyhození přes všechny čáry, už se asi nic nestane.
39:00'
To už byla oznámena poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:46'
Rána od modré čáry byla zblokovaná. Následně Japonsko vyhazuje.
38:30'
Usadilo se v útočném pásmu, kde sice kombinuje, ale na nějakou výraznější šanci čeká.
37:54'
V závěru druhé třetiny si početní výhodu zahraje Maďarsko.
37:54'
Vyloučení v týmu Japonsko (Hanae Kubová – 2 min., nedovolené bránění).
37:15'
Druhá formace Japonska se dostala do útočného pásma, ale výraznější šanci si vypracovat nedokázala.
36:31'
Velmi málo prostoru stačí hráčkám Japonska k tomu, aby se propracovaly do útočného pásma a do zakončení. Maďarky musí hrát zodpovědně.
36:12'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, hraje se převážně ve středním pásmu.
35:15'
Aniiko Nemethová přerušuje hru. Komerční přestávka.
34:48'
Obrovskou šanci měla Reka Dabasiová, která výborně tečovala přihrávku spoluhráčky. Ovšem jen do brankářky.
34:24'
Zakázané uvolnění se nepíská, Nemethová musí až za svou branku, odkud rozehrává další akci Maďarska.
34:08'
Střely na branku jsou aktuálně 13:15.
33:33'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.
32:57'
Hráčky Japonska se pokoušely o přečíslení, ale nedokázaly si poradit s obranou soupeřek.
32:40'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
32:30'
Fujimotová přerušuje hru, komerční přestávka.
32:18'
Další zajímavá kombinace Japonska končí zblokovanou střelou.
31:40'
Haruka Toková se propracovala k zakončení, její rána končí vedle branky.
30:58'
Osawaová to vzala na sebe, její rána ovšem končí vysoko nad brankou.
30:40'
Maďarsko nedokázalo proměnit svou přesilovku, a tak se k aktivní hře vrací soupeřky
30:34'
30:30'
Rána z pravé strany končí vedle.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině, Maďarsko se nemůže usadit stabilněji v útočném pásmu.
29:17'
Přesilovku hraje Maďarsko, které se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma, mnoho šancí momentálně k vidění není.
28:33'
Vyloučení v týmu Japonsko (Haruna Yoneyama – 2 min., pozdní dohrání).
27:30'
Japonsko proměnilo přesilovku pět na tři a jde do vedení, z druhé vlny se prosazuje z mezikruží ránou do horní části branky RUI UKITAOVÁ. Asistence: Haruka Toková a Ayaka Toková.
27:04'
Toková z ostré pozice minula branku, gólmanka zasahovat nemusela.
26:44'
Maďarsko dokázalo vyhodit a málem se ještě dostalo do brejku.
26:06'
97 vteřin mají nyní hráčky Japonska přesilovku pět na tři.
26:05'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Eniko Tothová – 2 min., vysoká hůl).
25:43'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Lili Pinterová – 2 min., držení).
24:50'
Andrea Kissová se z ničeho nic objevila volná před brankou a pokoušela se tečovat střelecký pokus spoluhráčky.
24:25'
Maďarky se pokouší vstřelit vedoucí branku, ale obrana Japonska jim nedává mnoho prostoru.
23:16'
Maďarsko právě vstřelilo branku!
V přesilovce je vyrovnáno. Po pěkné individuální akci se střelou do horní části branky prosazuje FANNI GASPARICSOVÁ. Fujimotová na střelu nedosáhla. Asistence: Sarah Kneeová a Lotti Odnagaová.
23:04'
Gaparicsová měla dobrou šanci, ale její rána končí vedle.
22:44'
Maďarsko si tentokrát zahraje přesilovku a pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.
22:37'
Vyloučení v týmu Japonsko (Chika Otakiová – 2 min., hákování).
21:39'
Japonsko mělo nyní příležitost přečíslení, ale Šigaová nedokázala přesněji vypálit.
20:47'
Maďarsko vstoupilo do druhé třetiny aktivně, rána od modré čáry mířila do středu branky, kde byla připravená Fujimotová.
20:30'
Střely na branku jsou aktuálně 12:8 ve prospěch Japonska.
20:11'
Utkání pokračuje druhou třetinou, vhazovat se nyní bude před brankou Maďarska.
20:01'
Sledovali jsme zajímavou první třetinu, po které platí jednobrankové vedení Japonska, které proměnilo přesilovou hru.
20:00'
19:34'
Zaslouženě se Japonsko dostává do vedení, v přesilovce dokázala odražený kotouč za brankovou čáru dostat neobsazená AKANE ŠIGAOVÁ. Na tohle už byla defenziva Maďarska krátká. Asistence: Huruka Toková a Šigaová Aoi.
19:18'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Petra Szamasfalviová – 2 min., hákování).
19:00'
Probíhá poslední minuta hry, další neúspěšná rána Japonska.
18:48'
Nemethová v brance Maďarska vůbec nevěděla, jak se jí podařilo vyrazit další střely.
18:09'
Takaová z bezprostřední blízkosti minula odkrytou část branky, obrovskou šanci mělo Japonsko už při hře pět na pět.
17:45'
Hráčky Maďarska na nějakou výraznější šanci čekají.
16:44'
Japonsko otáčí směr hry. Tokové první rána byla zblokovaná, druhá končí vedle.
16:20'
Maďarsko hraje přesilovku, pokouší se něco vymyslet před brankou, ale zatím marně.
15:50'
Vyloučení v týmu Japonsko (Sena Suzukiová – 2 min., držení).
15:20'
Šigaová to zkoušela individuálně, dostala se do střelecké pozice, ale nepřekonala brankářku.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, 8:4, tak vypadá statistika střel na branku.
14:30'
Otakiová jen nahodila do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing a šla střídat.
14:06'
Individuální akce Maďarsku nevyšla, a tak se může otočit směr hry.
13:44'
Koikeová nahazovala od modré čáry, ale puk byl před brankou zblokovaný.
13:26'
Zbytečně se nepřerušuje, hra se přelévá ze strany na stranu.
12:41'
Sledujeme rychlý hokej, Maďarky se usadily v útočném pásmu, Seregelyová netrefila z mezikruží branku.
11:48'
Zakázané uvolnění proti Japonsku, vhazovat se bude před jeho brankou.
11:20'
Další rána Japonska od modré čáry a brankářka Nemethová si i tentokrát dokázala poradit.
10:37'
Z ničeho nic mělo Maďarsko velkou šanci, ale Odnagaová nedokázala svou šanci proměnit.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, stále platí bezbrankový stav.
08:48'
Bernadett Nemethová vystřelila z druhé vlny, ale její rána končí vedle branky.
07:50'
Yoneyamaová a Osawaová kombinovaly v útočném pásmu, ale finální přihrávka postrádala přesnost.
07:33'
Gasparicsová vystřelila z mezikruží a její pokus poměrně snadno znovu kryje brankářka Fujimotová.
07:06'
Gowieová se dostala do útočného pásma a zakončovala. Její pokus nebyl špatný, ale brankářka si dokázala poradit.
06:22'
Osawaová se dostala k zakončení, její rána končí mimo branku. Následně další ofsajd. Komerční přestávka.
05:52'
Lili Pinterová se dostala do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
05:20'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se rychlý hokej.
04:44'
Miuraová mířila podél mantinelu do útočného pásma, ale nedokázala se prosadit. Obrana ji nenechala vypálit.
04:17'
Japonsko hraje v úvodu aktivně, snadněji se dostává do zakončení a soupeřky mají velké problémy.
03:44'
Seregelyová si najížděla do volného prostoru, ale spoluhráčky jí přihrát nedokázaly.
02:54'
Další přerušení hry, vhazovat se znovu bude před brankou Maďarska. To vede 3:2 na střely.
02:27'
Tothová se dostala k zakončení, její rána z mezikruží končí vedle.
02:10'
Nemethová raději přerušuje hru, nechtěla rozehrávat. Buly v útočném pásmu Japonska.
01:47'
Hráčky Maďarska zblokovaly další pokus soupeřek.
01:10'
Japonka Yoneyamaová to zkoušela individuálně, ale její pokus byl zblokovaný.
00:39'
Po zakázaném uvolnění se vhazovalo před brankou Japonska. Následovala rána od modré čáry a brankářka Fujimotová kryje střelu.
00:01'
Utkání začalo, úvodní buly pro Japonsko.
00:01'

Maďarsko: Nemethová (Tothová) – Kissová-Simonová, Kneeová, Nemethová B., Tothová E., Odnogaová, Mayerová, Grkavicová – Seregelyová, Kreiszová, Gowieová – Gasparicsová (C), Dabasiová, Jakaiová-Szilagyiová – Szamosfalviová, Kissová, Ronaiová – Horvathová, Metzlerová, Pinterová L. – Pinterová H

Japonsko: Fujimotová (Konišivá) – Koikeová, Hosoyamadaová, Šigaová, Toková Ay, Kawašimaová, Yamašitaová, Suzukiová – Yonayamaová, Osawaová, Ukitaová – Toková H., Šigaová, Yamašitaová H. – Miuraová, Takaová, Otakiová – Fujimotová M., Kubová, Šišiučiová – Koyamaová

Rozhodčí: Ermaová, Rapinová – Hanleyová, Spresserová.
Zápas brzy začne.
Tento mač se bude hrát ve WinSport Areně v Calgary bez přítomnosti fanoušků.
V tabulce B je Japonsko třetí, Maďarsko čtvrté. Favoritem zápas u je Japonsko.
Maďarsko na turnaji oba své úvodní zápasy prohrálo. Nestačilo na Německo 0:3 a na Česko 2:4.
Japonsko na turnaji odehrálo dva zápasy s bilancí jedné výhry a prohry. V úvodním zápase porazilo Dánsko 1:0, pak ale nestačilo na Česko 0:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky ženského hokeje. V tomto zápase skupiny B MS proti sobě nastoupí Maďarsko a Japonsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.