NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Kings - 31. ledna 2020   03:30

Arizona
Arizona
31:22' Schmaltz (Demers, Söderberg) • 39:04' Dvorak (Hall, Garland)
2:3
(0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
Kings
Kings
08:37' Iafallo  (B. Hutton, D. Brown) • 57:06' Iafallo  (A. Kempe, Martinez) • 60:24' Iafallo  (Kopitar, Walker)
Arizona
O'Halloran, L'Ecuyer – Pancich, Nagy
Gila River Arena, Glendale
13.346 diváků
Kings
J. Campbell (Quick) – J. Ryan, Martinez, B. Hutton, Roy, Forbort, Walker – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Prochorkin, J. Carter, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Clifford, Amadio, Lewis.

Alex Iafallo (Los Angeles) je hrdinou tohoto zápasu, třikrát se dokázal prosadit. Díky němu berou dva body z tohoto zápasu hráči Kings. Alex Iafallo zaznamenal svůj první hattrcik v NHL.
Tři hvězdy utkání:
1. Alex Iafallo (LAK) 3+0
2. Jack Campbell (LAK) 26 zák., 2 góly, 92,9%
3. Nick Schmaltz (ARI) 1+0
60:24'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Je konec, je hotovo. Gól, hattrick, na nájezdy nedojde. 209. zápas v NHL a vůbec poprvé dává ALEX IAFALLO hattrick. Asistence: Anže Kopitar, Sean Walker.
60:01'
Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení.
60:00'
59:48'
Derek Stepan minul branku.
59:20'
Anže Kopitar (Los Angeles) zkoušel něco vymyslet ve středním pásmu, ale přišel o kotouč.
59:10'
Zdá se, že tento zápas půjde do prodloužení.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:06'
Hostující celek proměnil přesilovou hru, díky čemuž dokázal srovnat stav zápasu, kotouč z dobré pozice přesně pod horní tyčku poslal ALEX IAFALLO. Asistence: Adrian Kempe a Alec Martinez.
57:00'
Anže Kopitar pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje brankář.
56:32'
Buly ve středním pásmu, Kings mají možnost přesilové hry.
55:48'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., podrážení).
55:48'
Další komerční přestávka.
55:10'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, ani jeden celek si zatím nedokázal vypracovat další velkou šanci.
52:41'
Kings rozehrávají od své branky.
52:13'
Kings jsou sice střelecky aktivnější, ale stále o jednu branku prohrávají. Joakim Ryan byl volný před brankou, spoluhráči mu puk nepředali.
51:46'
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
50:45'
Komerční přestávka.
49:44'
Icign vrací hru před branku hostů.
49:15'
Nick Schmaltz (Arizona) mohl navýšit domácí vedení, ale v situaci dva na jednoho zakončoval. Trefil jen brankáře.
48:51'
Domácí se nyní usadili v útočném pásmu, kde kombinovali. Rána od modré čáry byla zblokovaná.
47:23'
Akci Kings zastavuje postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.
47:04'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, opticky aktivnější je hostující celek, který stále prohrává a nemůže se stabilněji dostat od útočného pásma.
46:01'
Conor Garland se dostal do dobré střelecké pozice, hostující Jack Campbell mu gólovou radost překazil. Komerční přestávka.
44:59'
Postavení mimo hru překazilo aktivní hru Coyotes. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
43:07'
Adin Hill (Arizona) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Kings hrají momentálně aktivněji.
41:55'
Jack Campbell (Los Angeles) vyjel za kotoučem, ke kterému také mířil útočník Coyotes. Hostující brankář vyhodnotil situaci dobře a byl u něj první.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou, do níž vstupuje domácí celek ve výhodě o jednu branku.
40:01'
Alex Iafallo poslal v první třetině hostující celek do vedení. Ve druhé třetině nejprve vyrovnal Nick Schmaltz, a pak v poslední minutě poslal Coyotes do vedení dorážkou Christian Dvorak.
40:00'
39:40'
Už se nic nestane.
39:04'
Arizona právě vstřelila branku!
Nedůslednost hostující obrany a domácí celek otáčí vývoj zápasu a bere si vedení na svou stranu. První střelu Tylora Halla ještě Jack Campbell vyrazil, ale na dorážku CHRISTIANA DVORAKA už byl brankář Kings krátký. Asistence: Taylor Hall a Conor Garland.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:15'
Hostující celek hraje nyní aktivněji, snadněji se dostává do střeleckých pozic, ale na další velkou šanci čeká.
37:51'
Adrian Kempe (Los Angeles) pálil po přihrávce spoluhráče hned z první, jeho rána byla zblokovaná.
37:04'
Domácí postupovali dva na jednoho, s nepříliš důrazným zakončením si Jack Campbell poradil.
36:40'
Anže Kopitar (Los Angeles) schoval střelu za obránce, brankář nic neviděl, ale kotouč končí vedle branky.
36:27'
Niklas Hjalmarsson (Arizona) pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Kings. Buly před jeho brankou.
35:52'
Arizona se usadila v útočném pásmu, kde kombinuje, ale prosadit se nedokázala.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, hraje se ve středním pásmu převážně.
34:31'
34:05'
Adin Hill (Arizona) nyní výborně podržel své spoluhráče, připsal si dva velmi důležité zákroky proti střelám hráčů Kings. Dustin Brown měl velkou příležitost.
33:41'
19:17, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
33:34'
Carl Söderberg (Arizona) rozehrává od své branky, následně se hráči dostali do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
33:10'
Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších příležitostí.
32:40'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
31:44'
31:22'
Krátce poté, co hosté zvládli oslabení, inkasují. Jeden z hráčů Coyotes dobře clonil před brankou, toho využil NICK SCHMALTZ. Jeho rána zapadla přesně do branky. Asistence: Jason Demers a Carl Söderberg.
31:15'
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, Kings stále vedou o jednu branku.
29:40'
Po poradě sudích je patrné, že to bylo s tečí, takže se vylučovat nyní nebude.
29:40'
Vypadá to, že hráč Kings vyhodil kotouč z hrací plochy. Přesilovka pět na tři pro domácí?
29:15'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jeff Carter – 2 min., nedovolené bránění).
28:11'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou. Buly ve středním pásmu.
27:48'
Anže Kopitar (Los Angeles) se se svými spoluhráči dostal do útočného pásma, kde se pokoušel něco vymyslet, ale nepodařilo se jim zakončit.
26:20'
Vzájemně vyloučení hráči se vrací do hry, sledujeme tedy hru pět na pět.
26:07'
Taylor Hall (Arizona) pálil v situaci dva na jednoho, ale výborně jej lapačkou vychytal hostujíc brankář. Komerční přestávka.
25:31'
Jakob Chychrun (Arizona) pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje brankář, následná dorážka byla zblokovaná hostujícím obráncem.
25:15'
Derek Stepan (Arizona) rozehrává od své branky, nikam se nežene, zejména nechce chybovat ve středním pásmu.
24:57'
Sledujeme tedy pasáž hry čtyři na čtyři a obrázek hry se příliš nemění.
24:19'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Conor Garland – 2 min., vysoká hůl).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Dustin Brown – 2 min., hákování).
23:30'
Coyotes se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet, zatím ale mají problémy se usadit v útočné třetině.
22:43'
Austin Wagner (Los Angeles) jel trestné střílení, přiblížil se k brance, a pak vypálil. Kotouč možná brankář jemně tečoval nad branku do ochranné sítě. Hostující hráč s touto možností nenaložil dobře.
22:43'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Oliver Ekman-Larsson – trestné střílení, podrážení).
22:19'
Jack Campbell rozehrával od své branky, chtěl spoluhráče poslat do brejku, ale jeho myšlenku nikdo nepochopil, a tak se píská icing.
21:15'
Sledujeme rychlý úvod druhé třetiny, Alec Martinez nahodil kotouč do útočného pásma, a pak šel střídat. Na ledě už byl dlouho.
20:50'
Coyotes rozehrávají od své branky, domácí se dostali do útočného pásma, ale pokus o střelu byl nepovedený.
20:37'
Nyní se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Coyotes.
20:01'
Alex Iafallo (Los Angeles) se prosadil jako jediný v první třetině, a tak po dvaceti minutách hry vede hostující celek o jednu branku.
20:00'
19:12'
Michael Grabner pálil nepřesně, jeho rána končí nad brankou.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:40'
Vinnie Hinostroza (Arizona) tečoval kotouč před brankou, ale puk byl zblokovaný.
18:17'
11:10, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Mírně aktivnější je domácí celek.
18:00'
Kings postupovali v útočném pásmu tři na dva, ale nedokázali nic vymyslet.
17:13'
Adin Hill kryje kotouč, komerční přestávka.
15:35'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.
15:12'
Kings dostali přes střední pásmo kotouč až za branku Coyotes, a tak mohli konečně vystřídat.
14:48'
14:20'
Zatím to vypadá, že hostující celek oslabení zvládne, Nick Schmaltz minul branku.
14:10'
Jakob Chychrun (Arizona) byl před brankou a po přihrávce spoluhráče zakončoval. Jack Campbell má na svém kontě další zákrok.
13:57'
Jack Campbell kryje kotouč, buly před jeho brankou.
13:44'
Polovina přesilovky Coyotes je pryč, Arizona střídá.
13:09'
Arizona se usadila v útočném pásmu, Phil Kessel pálil z první a trefil brankovou konstrukci.
12:48'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Joakim Ryan – 2 min., hákování).
12:48'
12:02'
Tyler Toffoli (Los Angeles) z ideální střelecké pozice mezi kruhy branku vůbec netrefil.
11:40'
Nyní pálil Phil Kessel, jeho dobrý projektil vykopl Jack Campbell pravým betonem mimo branku.
11:03'
Oba týmy střídají, Kings se pokoušeli dostat do útočného pásma, Dustin Brown pálil od modré čáry, domácí brankář kryje kotouč.
10:40'
5:7, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
10:04'
Adin Hill (Arizona) krátce po polovině první třetiny rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
09:48'
Christian Dvorak (Arizona) vedl akci domácích, dostal se do střelecké pozice, jeho pokus byl zblokovaný.
08:37'
Poněkud překvapivě se hostující celek dostává do vedení. Po dobré Huttonově přihrávce pálil z kruhu z první ALEX IAFALLO. Jeho rána překonala domácího brankáře. Asistence: Ben Hutton a Dustin Brown.
07:50'
Alex Goligoski bekhendem nahodil kotouč do útočného pásma, ale jeho kolegové se tam dlouho neudrželi.
07:30'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale obránce na modré čáře nedokázal udržet kotouč, a tak se Kings osvobodili.
07:02'
Po krátké přestávce pokračuje utkání dál, hraje se spíše ve středním pásmu.
06:47'
06:00'
Jack Campbell měl co dělat, aby kotouč po střele Jakoba Chychruna, kterou ještě tečoval Carl Söderberg, zachytil. Nakonec se mu to i za pomoci obránců podařilo.
05:24'
Alex Iafallo (Los Angeles) byl hodně aktivní v předbrankovém prostoru, ale výraznější šanci si nevypracoval.
04:48'
Michael Amadio (Los Angeles) se pokoušel o dlouhou přihrávku, ale pas ve středním pásmu zachytil jeden z hráčů Coyotes.
04:30'
Hraje se hodně opatrně, ani jeden celek nechce chybovat.
04:05'
Zatím jsme viděli podle statistik jednu jedinou střelu na branku, vyslal ji domácí celek.
03:39'
Tyler Toffoli (Los Angeles) se dostal do velmi dobré střelecké pozice, ale brankář Adin Hill vytáhl velmi dobrý zákrok. Ramenem kotouč vyrazil.
02:48'
Kings dál drží domácí pod tlakem, Dustin Brown hledal přihrávkou spoluhráče před brankou, ale pas byl nepřesný.
02:20'
Sledujeme aktivní hru Kings, Alec Martinez (Los Angeles) kombinoval se svými spoluhráči před brankou, ale výraznější šanci si nyní vypracovat nedokázali.
01:20'
Derek Forbort (Los Angeles) pálil od modré čáry, s jeho pokusem si dokázal brankář poradit. Vhazovat se bude bude před brankou domácích.
00:55'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Coyotes.
00:20'
Utkání začalo, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se v úvodu nikam nežene.
00:01'

Arizona Coyotes: Hill (Raanta) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Goligoski, Oesterle, Hjalmarsson – Hall, Dvorak, Garland – Keller, Stepan, Kessel – Crouse, Schmaltz, Hinostroza – Grabner, Söderberg, Fischer.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – J. Ryan, Martinez, B. Hutton, Roy, MacDermid, Walker – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Prochorkin, J. Carter, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Clifford, Amadio, Lewis.

Rozhodčí: O'Halloran, L'Ecuyer – Pancich, Nagy.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 23, listopadu a Kings prohráli v domácím prostředí 2:3.
Nastoupí proti sobě týmy, kterým se příliš nedaří.
Arizona je v Pacifické divizi na posledním, pátém, postupovém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým jediný. Poradil si se San Jose Sharks 6:3. Tým nestačil na Pittsburgh Penguins 3:4 v nájezdech, Vancouver Canucks 1:3, Edmonton Oilers 3:7 a Anaheim Ducks 2:4.
Los Angeles Kings neprožívají dobré období. V tabulce Pacifické divize je na poslední osmé pozici je ztrátou čtyř bodů na Anaheim. Z posledních pěti zápasů Kings ani jeden nevyhráli, získali jen bod. Tým nestačil na Tampu Bay 3:4 v prodloužení. V základní hrací době tým nestačil na Carolinu Hurricanes 0:2, Floridu Panthers 3:4, Philadelphii Flyers 1:4 a Tampu 2:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Los Angeles Kings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.