NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Detroit : Nashville - 5. listopadu 2019   01:40

Nashville
22:00' Bonino  (Hamhuis) • 25:32' Turris   • 26:34' Sissons  (Ellis, Rinne) • 27:36' Duchene  (Ekholm) • 38:30' Duchene  (F. Forsberg, Josi) • 46:52' F. Forsberg  (Josi, Johansen)
Detroit
Howard (28. J. Bernier) – Hronek, Nemeth, Hicketts, Bowey, Cholowski, Biega – Mantha, D. Larkin (A), Bertuzzi – Athanasiou, Filppula, Erne – Hirose, Nielsen (A), Perlini – Abdelkader (A), J. de La Rose, Helm.
O'Halloran, StPierre – Toorney, Brisebois
Little Caesars Arena, Detroit
18 526 diváků
Nashville

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 13:11
Utkání je u konce a hráči Nashvillu jej hravě ukočírovali k jasné výhře. Deroit se ve třetí třetině snažil o alespoň zmírnění nepříznivého stavu, jenže koncovka vázla a když se na druhé straně ve 47. minutě prosadil v přesilovce Filip Forsberg, přišla už i mírná rezignace. Hosté poté zápas v klidu dohráli a výhrou 6:1 dali zapomenout na poslední dvě porážky. Naopak Detroit připisuje třetí výraznou prohru v řadě.
59:35'
Puk je za Rinneho brankou, hráči Nashvillu poté puk pouze posunuli do středního pásma.
58:46'
Hosté už pouze drží puk, nikam se neženou, výhru mají již dlouhou dobu jistou.
57:55'
Snížit mohl Erne, jenže střelu z mezikruží mu Rinne zvládl pokrýt. Stále je to tak o drtivých pět gólů.
56:59'
Nepovedená rozehrávka hostů skončila na zakázaném uvolnění, hra se vrací před Rinneho.
55:54'
Erne si kličkami v útočném pásmu hledal prostor pro střelu, obrana hostů jej ale těsně bránila a k zakončení nakonec nepustila.
55:05'
Zleva si blíže na střed sjel Järnkrok, následná střela však byla sražena a Bernier zasahovat nemusel.
54:41'
Larkin je opět na ledě, oba celky hrají v plném počtu.
54:14'
Puk opět letí až k Rinnemu, přesilovka se pomaličku chýlí ke svému konci.
53:43'
Tahle přesilovka Nashvillu moc nejde, nicméně za tohoto stavu to hosty zase tak moc trápit nemusí...
53:11'
Filppula se dokonce pustil osamocen do útoku, po ztrátě v rohu se však musel rychle vracet, aby nescházel v obraně.
52:28'
Tečovaná střela z levého kruhu se k Bernierovi nedostala, domácí hráči poté opět vyhodili přes všechny čáry.
51:21'
Vyhození domácích končí za Rinneho brankou, ten svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou.
50:41'
Zákrok Dylana Larkina byl nakonec potrestán, dostal 2+2 minuty za vysokou hůl.
50:41'
Opět trochu vzruchu na ledě, Larkina si za zákrok u mantinelu chtěl podat Arvidsson, rozhodčí museli oba kohouty rychle uklidnit.
50:05'
Hosté si v poklidu kombinují, na své rejdy mají poměrně dost prostoru i času.
49:09'
Po rychlém kontru a stahovačce na střed to nevyšlo ani Filppulovi, jeho prudký švih skryl Rinne mezi svými chrániči.
48:54'
Ne ne, domácím to prostě nejde. Nyní se před Rinnem objevil Athanasiou, zblízka ale nedokázal puk za brankovou čáru procpat.
48:33'
Na druhé straně zakončoval Sissons, jeho tvrdý pokus skončil na zadním mantinelu.
47:44'
Detroit se i za tohoto hrubě nepříznivého stavu snaží o alespoň korekci, na Rinneho teď ale vůbec nic nejde.
46:52'
Nashville právě vstřelil branku!
Přesilovka je využitá a hosté vedou již o pět gólů. Na vrcholu levého kruhu napřáhl FILIP FORSBERG a jeho střela zápěstím skončila v horním růžku Bernierovy branky. Asistence: Roman Josi, Ryan Johansen.
46:18'
Už se pískalo a na trestnou lavici míří s dvouminutovým trestem za podrážení Brendan Perlini.
45:47'
Bude se vylučovat na domácí straně, Nashville má ponechanou výhodu.
45:11'
Nielsen svým tělem zblokoval tvrdou Arvidssonovu střelu a pukem schytal kousek pod koleno. Po chvilce na ledě odjel s bolestivou grimasou na střídačku, kde se snaží zbavit bolesti.
44:49'
Menší závar před Rinnem, u brankoviště se motal hlavně Bertuzzi, gólman Nashvillu si ale ve svém území poradil a puk přikryl.
43:31'
Nielsen zablokoval střelu hostů, Detroit se po hromadném vystřídání vydá do útoku.
42:25'
Athanasiou předvedl v útočném pásmu pěknou kličkovanou, po které přihrál na modrou čáru, odkud zakončoval Cholowski. Jeho střele scházela přesnost...
41:14'
No a platilo to i po nahození od modré čáry, po kterém přerušil hru. Vhazuje se po jeho levé ruce.
40:48'
V první akci třetí třetiny byl domácí Bertuzzi, Rinne si ale přinesl ze šatny klid a pohodu a s ohrožením si poradil.

Trestné minuty: 7:11
Čtyřicet minut je za námi a jestliže to po první třetině vypadalo pro Detroit dobře, tak po druhé je to zcela naopak. Domácí zažili třetinu hrůzy, ve které inkasovali hned pětkrát a v brance nahradil Bernier Howarda. O vyrovnání se na konci 22. minuty postaral Nick Bonino a otevřel tím stavidla hostující smršti. Ve 26. minutě otočil výsledek Kyle Turris, o minutu později skóroval Colton Sissons a poté se dvěma góly zapsal do dějin utkání Matt Duchene. Po druhé části zápasu je to tak 1:5 a Detroit má rozhodně o čem přemýšlet.
40:00'
39:49'
Od Rinneho odražená střela skončila u Bertuzziho, ten se snažil o okamžitou dorážku, neposedný puk mu ale poskakoval po holi a on se tak k pořádné ráně nedostal.
38:59'
Hicketts zaváhal při rozehrávce ve vlastním pásmu a rázem z toho byla ztráta puku a další akce Nashvillu. Tentokrát to pro domácí dopadlo dobře, akce skončila v rohu.
38:30'
Teď už to ale hostům vyšlo a je tu využitá přesilovka. Bernier střelu z levého kruhu pouze vyrazil před sebe a pohotový MATT DUCHENE dorazil puk za jeho záda – 1:5. Asistence: Filip Forsberg, Roman Josi.
37:54'
Nashville v tlaku, před brankovištěm se o dorážku snažil Forsberg, Bernier odolal a puk vyrazil.
36:54'
Dylan Larkin dostal pět minut za bitku, plus dvě minuty za hrubost, hostující Ryan Ellis pouze pět minut za bitku. Je tu tak přesilovka pro Nashville.
36:54'
Dlouho to ale nebude platit, neboť po tvrdém ataku u mantinel se do sebe pustili domácí Larkin a hostující Ellis a byla z toho regulérní bitka.
36:11'
Je po přesilovce, Nashville hraje zase v plném počtu.
36:09'
Kousek za kruhy napřáhl k tvrdé ráně Mantha, Rinne měl ale výborný výhled a jeho dělovku zvládl pokrýt.
35:18'
A další chyba, příliš rychlý byl Athanasiou a pískalo se postavení mimo hru.
35:03'
Další akce skončila chybou v rozehrávce Detroitu, vhazuje se ve středním pásmu.
34:45'
Hosté celkem bez potíží vyhazují přes všechny čáry až k Bernierovi.
34:11'
Detroit si zahraje třetí přesilovku, dvě minuty za hákování obdržel Roman Josi.
33:57'
Po rychlém protiútoku a bleskové kombinace se ke střele z mezikruží dostal Forsberg, puk mu ale nesedl podle jeho představ a akce skončila v rohu.
32:52'
Helmova střela z pravé strany byla sražena do rohu, domácí tým zůstává v útočném pásmu.
32:27'
Oba týmy střídají za hry, hosté se pomaličku chystají do dalšího postupného útoku
31:31'
Jacob de La Rose dostal přihrávku na levou stranu, jeho okamžitý švih ale skončil v Rinneho lapačce.
30:17'
Na druhé straně zakončoval z první Forsberg, z levého kruhu ale trefil pouze boční síťku.
29:40'
Střela od modré čáry Rinneho neohrozila, ten měl na puk dobrý výhled a celou akci měl pod kontrolou.
28:49'
Detroit se nyní snaží zapomenout na černou pasáž utkání a výsledkově se vrátit do zápasu.
27:36'
V brance Detroitu dochází ke změně, Jimmy Howard míří na střídačku, chytat bude Jonathan Bernier.
27:36'
Hostující smršť pokračuje další gólem. Po nepovedeném vyhození nahodil od modré čáry MATT DUCHENE a jeho pokus byl jedním z hráčů v červeném nešťastně tečován na Howarda! Asistence: Mattias Ekholm.
26:34'
Detroit na inkasované branky reaguje oddechovým časem.
26:34'
Ojoj, tohle je pro domácí opravdu ledová sprcha. Po rychlém brejku se po pravé straně dostal do útočného pásma COLTON SISSONS a přes Larkinovu hůl poslal střelu ke vzdálenější tyčce Howardovy branky – 1:3. Asistence: Ryan Ellis, Pekka Rinne.
25:32'
Hosté už vedou. Po zisku puku ve středním pásmu si do pozice najel KYLE TURRIS a přes obránce se mu podařilo poslat vrtící se pokus za Howarda, který lapačkou máchl naprázdno. Bez asistence.
25:13'
Hosté se kombinací dostali do útočného pásma, Duchene však závěr nevychytal a přihrávku poslal do těla protihráče.
24:17'
Howard si teď musel dávat velký pozor na výpad z pravé strany a raději přikryl puk. Poté do něj narazil Arvidsson, ztratil rovnováhu a tvrdě narazil do mantinelu. Nic se mu ale naštěstí nestalo a s úsměvem odjel na střídačku.
23:30'
Larkin se ochomýtal okolo Rinneho branky a chtěl tečovat nahození od modré čáry. Puk ale skončil v rohu hrací plochy.
22:55'
Už se zase hraje u Rinneho, domácí se chtěli z inkasované branky co nejrychleji otřepat.
22:00'
Teď je už ale srovnáno, když se po buly dostal puk na modrou, odkud nahodil Hamhuis a jeho pokus tečoval NICK BONINO okolo Howarda do sítě. Pěkná a pohotová teč, máme to 1:1. Asistence: Dan Hamhuis.
21:47'
Neuspěl ani Järnkrok na druhé straně, jeho bekhendová přihrávka byla na poslední chvíli sražena.
20:56'
Larkin nahodil z těžké pozice puk na brankoviště, na dorážku se ale nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.

Trestné minuty: 0:4
První třetina je za námi a po svém aktivním výkonu jsou na tom lépe hráči Detroitu. Ti se již ve třetí minutě dostali do vedení, když si v levém kruhu zpracoval Hronkovu přihrávku Andreas Athanasiou a prostřelil Rinneho. Domácí byli i nadále akční, snažili se o šance a v jedné z přesilovek byli jen centimetry od dalšího gólu, Larkin ovšem trefil pouze tyčku. Nashville toho v této části mnoho nepředvedl, Howarda hráči nijak zvlášť neprověřili a do kabin se tak odešlo za stavu 1:0.
20:00'
19:27'
Rinne rozehrál natolik prudce, že puk skončil až u jeho kolegy na protější straně, o zakázané uvolnění se ale nejednalo.
18:58'
Johansen si nabruslil do pásma, na pravé straně přenechal puk Granlundovi, jeho následný bekhend ale Howard celkem bez problémů pokryl.
17:23'
Je po přesilovce, oba celky jsou v plném počtu.
17:15'
Hronkovo nahození od modré čáry skončilo u Rinneho, ten svým zákrokem přerušil hru.
16:25'
Mantha posílal z pravého kruhu puk na branku, Larkin ji na brankovišti lehce tečoval, puk se ale odrazil od Rinneho tyčky! Tohle byla obrovská šance na navýšení náskoku.
15:48'
Úvodní okamžiky přesilovky se domácím nedaří, musí zahájit novou akci až zpoza Howardovy branky.
15:23'
Další přesilovka pro Detroit, dvě minuty za podrážení dostal Craig Smith.
14:42'
Turrisova střela z levého kruhu se zastavila o boční síťku Howardovy branky, puk byl poté domácími poslán do středního pásma.
13:46'
Menší šavlovačka o puk v pásmu Nashvillu, vítězně z toho vyšel hostující Ekholm a vyhodil.
13:12'
Je po přesilovce, Arvidsson se již vrátil na ledovou plochu.
12:22'
Hosté se dostali ven ze svého pásma a Sissons dokonce předvedl náznak útočného průniku.
11:47'
Cholowskiho dělovka od modré čáry skončila v Rinneho lapačce, ten se nyní rozhodně nenudí.
11:25'
Manthova střela z první se mezi tyče nevešla, nicméně to byla povedená akce zakončená ranou z pravého kruhu.
11:12'
Při akci se však hostující Viktor Arvidsson dopustil faulu, dostal dvě minuty za sekání a Detroit si tak zahraje první přesilovku.
11:06'
Rychlá kombinace mezi Manthou a Larkinem skončila střelou druhého jmenovaného, šlo to ale těsně vedle Rinneho branky.
09:54'
Bowey na pravém křídle promeškal nejlepší okamžik pro střelu, s pukem skončil za brankou a celý brejk tří hráčů Detroitu tak přišel vniveč.
09:16'
Z ostrého úhlu zakončoval hostující Weber, Howard měl ale svou levou tyčku pokrytou a celou akci bez potíží pohlídal.
08:34'
Na druhé straně se najednou ve volném prostoru ocitl Erne, bleskově objel branku, v rozhodujícím okamžiku se mu však svezl puk z hole.
07:50'
Fabbro to zkoušel od modré čáry, jeho nahození se ale zastavilo o chumel hráčů před Howardem.
06:36'
I přes přesilu, která se jej snažila ubránit, se Bertuzzi dostal od mantinelu do kruhu a šteloval si puk na střelu. Na poslední chvíli byl ale zablokován.
05:57'
Nielsen pouze nahodil do pásma před Rinneho, jeho spoluhráči se teď neúspěšně snaží o rozmístění se do pozice.
05:16'
U kruhů se ke střele dostal hostující Smith, jeho pokus byl zblokován a skončil těsně vedle Howardovy branky.
04:14'
Teď ale po zakázaném uvolnění Detroitu přišlo buly před Howardem a pohotová rána, která musela být sražena mimo led.
03:46'
Úvod je zatím jasně v režii domácích, Nashville působí hodně ospale.
02:35'
Detroit právě vstřelil branku!
Domácí tým se velice rychle dostává do vedení, když zpoza branky přišla příhra na modrou čáru, odkud mohl pálit Hronek, ten ale přihrál do kruhu, kde si zpracoval ANDREAS ATHANASIOU a pohotovou střelou překonal Rinneho. Asistence: Filip Hronek, Valtteri Filppula.
01:36'
Helm se na levé straně snažil dostat přes Hamhuise, ten jej ale vytlačil do rohu, odkud se zakončit skutečně nedalo.
00:16'
Larkin se ihned nahrnul do útočného pásma, střela z otočky však nebyla pro Rinneho nebezpečná.
00:01'

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Hronek, Nemeth, Hicketts, Bowey, Cholowski, Biega – Mantha, D. Larkin (A), Bertuzzi – Athanasiou, Filppula, Erne – Hirose, Nielsen (A), Perlini – Abdelkader (A), J. de La Rose, Helm.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Ekholm, Y. Weber, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg (A) – Mikael Granlund, Duchene, Järnkrok – C. Smith, Bonino, Grimaldi – Watson, Turris, Sissons.

Rozhodčí: O'Halloran, StPierre – Toorney, Brisebois.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v Little Caesars Areně začne v 1:30, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.