NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Detroit : Islanders - 9. prosince 2018   01:00

Detroit
Detroit
04:59' Abdelkader (D. Larkin, Nyquist) • 13:53' Kronwall (D. Larkin)
2:3
(2:0, 0:2, 0:1)
Islanders
Islanders
24:30' Cizikas  (Johnston) • 26:57' Pulock  (Jo. Bailey, Barzal) • 43:24' M. Martin  (Clutterbuck, Leddy)
Detroit
Pochmara B. (Usa) – Charron F. (Can)
Little Caesars Arena, Detroit
Islanders
Greiss (Gibson) – Boychuk, Leddy, Pulock, Hickey, Mayfield, Sbisa – Eberle, B. Nelson, Lee (C) – Johnston, Barzal, Beauvillier – Jo. Bailey, Filppula (A), Komarov – Clutterbuck, Cizikas (A), M. Martin.

Přeju hezký nedělní den a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Česká stopa v utkání:
Martin Frk: 0+0, 8:59
Střely na bránu: 25-19
Sledovali jsme utkání mezi Detroitem Red Wings a New York Islanders, který končí výhrou hostů 2:3. Domácí začali skvěle, když se v 5.minutě prosadil Abdelkader a v 14.minutě Kronwall, jenže na začátku druhé třetiny snížil v 25.minutě Cizikas. Na něho navázal v 27.minutě Pulock, který se prosadil při přesilové hře pět na tři. Vítěznou branku vstřelil v čase 43:24 Martin po dobré spolupráci s Clutterbuckem. Detroit promrhal slibný náskok a zaslouženě prohrává. Islansders přeskakují svého dnešního soupeře a to mají ještě o dva zápasy k dobru.
59:26'
Ofsajd domácího celku, který jen podtrhuje mizérii z druhé a třetí třetiny. Hosté jsou čím dál tím blíž.
59:16'
Oddechový čas pro domácí.
58:49'
Josh Bailey mohl vstřelit gól do prázdné brány, jenže jeho pokus končí na pravé tyči! Naděje pro domácí nadále existuje!
58:17'
Tyler Bertuzzi nic světoborného nevymyslel. Detroit to bude mít hodně těžké, obrana hostů působí hodně pevně.
58:00'
Poslední dvě minuty základní hrací doby.
57:58'
Domácí to zkoušejí v šesti hráčích v poli!
57:19'
Hosté šli do zajímavého přečíslení. Celou akci zakončil Mathew Barzal, jenže jeho pokus z velkého úhlu končí na Bernierovi.
56:39'
Ryan Pulock poslal puk na zakázané uvolnění. Detroit se pomalu dostává do závěrečného tlaku.
56:09'
Domácím nezbývá moc času. Navíc lehce ztratili útočné pásmo.
56:00'
Thomas Greiss připisuje svůj devatenáctý úspěšný zákrok a svou úspěšnost vyšrouboval nad 90%.
55:16'
Domácí fanoušci se dožadovali odpískání vyloučení po faulu Cala Clutterbucka na Larkina. Rozhodčí Pochmara zůstává klidný.
54:23'
Justin Abdelkader tečoval nahození od pravého mantinelu od Larkina. Jemná teč končí vedle levé tyče.
54:04'
Hosté v plném počtu. Islanders ubránili hodně důležité oslabení a jsou o dvě minuty blíž vítězství za dva body.
53:28'
Detroitu se přesilová hra moc nedaří a na nějaký drtivý tlak to zatím nevypadá.
52:12'
K nebezpečné střele se odhodlal Andreas Athanasiou, jenže jeho pokus končí v ochranné síti. Vhazovat se bude po pravici Greisse.
52:04'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Cal Clutterbuck – 2 min., vysoká hůl).
51:54'
Elitní formace Red Wings opět nedokázala nic vymyslet. Mike Green bude muset za svou vlastní brankou založit další akci.
51:18'
Ryan Pulock bez problémů ubránil Dylana Larkina, který jako jeden z mála z domácích hýří aktivitou.
50:38'
New York skvěle napadal a dělal domácím obrovské problémy. Detroit pokračuje v matném výkonu.
50:00'
Posledních deset minut základní hrací doby a domácí mají jednobrankový deficit.
49:43'
Michael Rasmussen chyboval ve svém pásmu a hosté jsou opět na puku.
49:10'
Hraje se opět dlouhé střídání bez přerušení. Islanders to vyhovuje, protože se nic většího neděje.
48:25'
Gustav Nyquist nedokázal při napadání získat puk pro své barvy. Red Wings stále ztrácí jednu branku.
47:40'
Anthony Beauvillier dokázal bez problémů dostat puk z vlastní třetiny. Po třetí brance hostů se svádí boj hlavně o střední pásmo.
47:03'
Nepřesný pas Frka končí u hostujícího obránce Clutterbucka, který zaváží puk za bránu Greisse.
46:34'
Hra je v posledních sekundách jinak opatrná. Detroit vyčkává na ideální chvíli k ataku.
45:45'
Obrovská šance Islanders! Matt Martin si dobře vybruslil před bránu Berniera. Kanadský brankář ležel v brankovišti, jenže střelec třetí branky nedokázal nadzvednout puk.
45:33'
Lehké nahození Dennise Cholowskiho končí v lapačce německého brankáře, který chytá podařené utkání. Vhazovat se bude po jeho pravici.
44:54'
Luke Glendening uklidňuje hru přihrávkou na své obránce, kteří vyčkají na prostřídání formací.
44:24'
Hosté pokračují v aktivní hře. Detroit je od začátku druhé třetiny jak vyměněný. Vůbec se mu nedaří to, co mu první třetinu šlo.
43:24'
Islanders právě vstřelili branku!
Islanders dokonali parádní obrat! Autorem branky je MATT MARTIN, který svou čtvrtou brankou v letošním ročníku střílí velice důležitou branku. Asistence: Cal Clutterbuck.
42:39'
Luke Witkowski rozdal další nebezpečný hit. Domácí si koledují o další bitku. V tomhle utkání hrají dost tvrdě.
41:49'
Johnny Boychuk hledal nahozením clonícího Barzala, jenže tomu se teč nepovedla. u puku je domácí Nick Jensen.
41:17'
Islanders pokračují v aktivním pojetí hry a rozhodně budou chtít vstřelit minimálně jednu branku.
40:28'
Hosté v plném počtu. Islanders ubránili své první oslabení v tomto utkání. Minulé vyloučení byly spojené s trestem domácího hráče.
40:01'
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál domácí Dylan Larkin.
40:01'
Střely po druhé třetině: 15-16.
Sledovali jsme druhou třetinu, ve které opět padly dva góly. O oba se postarali hostující hráči. Jako první se v 25.minutě prosadil Cizikas a v 27.minutě vyrovnal při hře pět na tři Pulock po parádní ráně v mezikruží. Druhá půle třetiny byla opět bojovná. Oba celky do sebe šly, což vyústilo v další bitku, tentokrát mezi Abdelkaderem a Boychukem. Uvidíme, co nám přinese poslední perioda.
40:00'
39:41'
Islanders v pohodě brání své oslabení a tuto třetinu zvládli bezchybně. Domácí Detroit musí napravit své zaváhání na svém domácím stadionu.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:28'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Anthony Beauvillier – 2 min., hákování).
38:15'
Dylan Larkin opět dělal hostům velké problémy v rozehrávce. Tento americký mladík je neúnavný.
37:43'
Islanders po dlouhé době zatlačili svého soupeře v jeho vlastní třetině a potvrzují, že druhá perioda je jejich záležitostí.
36:30'
Thomas Greiss musel podržet puk ve svých chráničích, protože před ním hlídkoval Dylan Larkin, který je vždy nebezpečný.
35:36'
Oba celky hrají v pěti hráčích v poli. Detroit byl na konci hry speciálních formací aktivnější, jenže nic zásadního to nepřineslo.
35:28'
Mathew Barzal zkusil vystřelit u levého mantinelu, nicméně jeho pokus vyráží Bernier do rohu mantinelu.
34:48'
Při hře čtyři na čtyři se oba celky přesouvají spíš po mantinelech. Nic zajímavého se neděje.
34:03'
Hra je stále hodně nervózní. oba celky do sebe pořádně jdou po tvrdém hitu Kronwalla.
33:36'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Justin Abdelkader – 2 min., bitka + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Johnny Boychuk – 2 min., bitka + 2 min., hrubost).
33:17'
Domácí v plném počtu. Detroit ubránil své čtvrté oslabení v tomto utkání.
32:29'
Opět nepovedená kombinace hostujícího celku. Detroit tentokrát dobře brání své oslabení.
31:46'
Islanders se další přesilová hra moc nedaří. Nick Jensen v pohodě posílá puk k Greissovi.
31:17'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Dennis Cholowski – 2 min., hákování).
31:10'
K zajímavé střele se dostal domácí Luke Witkowski, jenže jeho pokus z velké dálky kryje hostující brankář Thomas Greiss.
30:00'
Po polovině utkání je stav nerozhodný 2:2. Islanders jsou v druhé periodě jasně lepší. uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet.
29:06'
Další zakázané uvolnění domácího celku, kterému se v druhé třetině vůbec nedaří. má ale ještě půlku utkání, jak změnit nerozhodný výsledek.
28:54'
Po osmi minutách druhé třetiny se začíná od znova, protože Detroit ztratil velice dobře rozehrané utkání.
28:32'
Domácí v plném počtu. Detroit ubránil alespoň toto oslabení
27:57'
Detroit se pomalu vzpamatovává a díky Ericssonovi vyhazuje přes všechny čáry.
27:06'
Druhá část přesilové hry se jim moc dobře nedaří, protože Jacob de La Rose střádal sekundy ve svém útočném pásmu.
26:57'
Autorem branky je RYAN PULOCK, který krásnou ranou z mezikruží střílí puk přesně k levé tyči. Brankář Jonathan Bernier neměl nárok. Islanders tak rychle využívají přesilovou hu 5 na 3. Asistence: Josh Bailey.
26:32'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Justin Abdelkader – 2 min., podrážení).
25:58'
Detroit si zbytečně komplikuje utkání. Po brance se dostali pod velký tlak. Z toto rezonoval faul Ericssona.
25:21'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Jonathan Ericsson – 2 min., podrážení).
24:30'
Máme tady snížení! Autorem branky je CASEY CIZIKAS, který po dobré spolupráci s Johnstonem střílí první branku pro hosty v tomto utkání a vrací svůj tým do utkání! Asistence: Ross Johnston.
24:20'
Jonathan Bernier musel předvést dobrý zákrok před Eberlem, který dal poprvé v tomto utkání o sobě vědět.
23:02'
Andreas Athanasiou se dostal do obrovské rychlosti a jen díky dobré obraně Boychuka jsou hosté víceméně stále ve hře.
22:37'
Islanders ostřelovali bránu Berniera. Ten nemusel zasahovat, protože všechny rány šly mimo.
21:54'
Do zajímavého zakončení se dostával domácí Frans Nielsen, nicméně jeho pokus jde jen těsně vedle brány Greisse.
20:39'
Hosté v plném počtu. Detroit nic nevykouzlil. Hosté budou moct zaútočit.
20:31'
Islanders ovšem nadále zvládají oslabení a jsou velice blízko prvnímu úspěšnému oslabení.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál hostující Brock Nelson.
20:01'
Střely na bránu po první třetině: 7-6.
Sledovali jsme první třetinu mezi Detroiem a Islanders, která končí výhrou domácích 2:0. Jako první se v 5.minutě prosadil Abdelkader po dorážce po střele Larkina. Druhá branka padla v 14.minutě, když se od modré prosadil Kronwall. Zbytek třetiny byl hodně nervózní. Viděli jsme jak bitka, tak tvrdý faul Kronwalla, po kterém rozhodčí vůbec nevyloučili. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina.
Druhá třetina začne zhruba za patnáct minut.
20:00'
19:40'
Nick Leddy bez problémů vyhodil puk přes všechny čáry. Detroit vyhraje první periodu o dvě branky.
19:27'
Detroit nedokázal dobře přejít přes modrou čáru. Rozhodčí pískají další ofsajd.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:41'
Islanders lehce vyhráli buly a vyhodili puk do bezpečí. První fáze oslabení pro ně začíná nadějně.
18:39'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Dylan Larkin – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Josh Bailey – 5 min., bitka + 2 min., hrubost).
18:21'
Blíží se nám konec první třetiny a domácí celkem přesvědčivě drží dvoubrankové vedení. Spíš to ale v posledních sekundách vypadá na bitku, než na branky.
17:40'
Tyler Bertuzzi dobře zapracoval za svou vlastní bránou a lehce obehrál Anthonyho Beauvilliera
17:00'
Islanders cítí velkou nespravedlnost a skoro v každý souboj dohrávají menšími fauly.
16:10'
Nakonec rozhodčí nerozdali ani jednu trestnou minutu, což rozmíchlo hostujícího trenéra Barryho Trotze.
16:01'
Lee dostal tvrdý hit od Niklase Kronwalla Navíc mu teče krev a vypadá to, že rozhodčí rozdá další tresty.
15:48'
Tentokrát domácí zahráli další zakázané uvolnění. Islanders mohou potrestat unavenou formaci, která nutně potřebuje vystřídat.
15:35'
Mike Green nedokázal udržet puk v útočném pásmu. Sudí Charron správně píská ofsajdové postavení.
14:25'
Islanders se po povedené úvodní tříminutovce vůbec nedaří a domácí jsou jasně lepší.
13:53'
Detroit právě vstřelil branku!
Domácí střílí svou druhou branku v utkání! Autorem branky je NIKLAS KRONWALL, který prudkou střelou od modré překonává Greisse. Před ním dobře stínil Justin Abdelkader, bez kterého by branka nepadla. Asistence: Dylan Larkin.
13:09'
Hraje se již přes tři minuty bez přerušení. Islanders se nadále nedaří překonat zatím bezchybnou obranu Red Wings.
12:46'
Islanders zatlačili svého soupeře. Hosté ovšem kombinovali pouze kolem mantinelů. Do střelecké příležitosti se nemohli dostat.
11:51'
Domácí v plném počtu. Detroit lehce ubránil své první oslabení v tomto utkání a zatím je efektivnějším týmem.
11:24'
Opět pozorná obrana domácích Red Wings. Vypadá to, že první oslabení nepřinese žádné ohrožení brány Berniera.
10:50'
Detroit se zatím parádně brání. Islanders se k ničemu nedostali.
09:51'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Niklas Kronwall – 2 min., držení).
09:16'
Detroit vyhrál buly a neměl problém vystřídat a dostat se ze svého vlastního pásma.
09:01'
Islanders dobře napadali a lehce získali kotouč. Ten sice ztratili, nicméně Jonathan Ericsson ho poslal na zakázané uvolnění.
08:20'
Islanders v posledních sekundách hrají hodně jalově. Detroit překvapivě kontroluje hru.
07:24'
Jordan Eberle s velkou aktivitou napadal domácí hokejisty u jejich vlastní brány. Nakonec se dostal ke střele, s kterou si poradil Bernier.
06:55'
Mike Green pouze nahodil puk do útočného pásma jel střídat, protože byl dlouho na hřišti.
06:12'
Detroit drží puk na svých hokejkách a kontrolují zatím průběh utkání.
05:25'
Hra je teď hodně rozkouskovaná. Do menší rozmíšky se ocitli domácí Witkowski s Martinem.
05:10'
Detroit se ihned z dalšího útoku prosadil, když Martin Frk perfektně tečoval ránu Jensena. Videorozhodčí ovšem viděl na videu ofsajd při přechodové fázi.
04:59'
A máme tady první branku v utkání! Autorem branky je JUSTIN ABDELKADER, který z druhé vlny dokázal dorazit střelu Dylana Larkina, který jako nejproduktivnější hráče Red Wings přidává svůj 27 bod. Asistence: Dylan Larkin a Gustav Nyquist.
04:46'
Úvodní pětiminutovka byla spíš takovou oťukávanou. Snad se do toho oba celky brzy opřou.
03:23'
Anthony Beauvillier pohodlně vyvezl puk ze svého obranného pásma. Detroitu se nedaří vytvářet nebezpečné šance jako New Yorku.
03:02'
Luke Witkowski dobře zblokoval pokus Leddyho. Vhazovat se bude ve po pravici Berniera.
02:32'
Justin Abdelkader se dostal do rychlého brejku. Neměl dostatek rychlosti, a tak nahodil puk na Greisse, který přerušuje hru.
01:55'
Detroit se postupně dostává do utkání. Hraje se ze strany na stranu.
01:23'
Thomas Vanek nebezpečně nahodil puk na bránu od levého mantinelu. Greiss ovšem i dík obráncům celou situaci v pohodě řeší.
00:40'
Hostující mužstvo vstoupilo do utkání aktivněji a zatím zaměstnávají Berniera, který musel předvést dva zákroky betony.
00:01'
Úvodní buly vyhrál hostující Brock Nelson. Detroit oblékl červené dresy, Islanders bílé.
00:01'

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Green, Kronwall (A), Jensen, Ericsson, Cholowski – Witkowski, Abdelkader (A), D. Larkin – Nyquist, Vanek, Nielsen (A) – Athanasiou, Bertuzzi, Glendening – Rasmussen, Ehn, J. de La Rose – Frk.

New York Islanders: Greiss (Gibson) – Boychuk, Leddy, Pulock, Hickey, Mayfield, Sbisa – Eberle, B. Nelson, Lee (C) – Kühnhackl, Barzal, Beauvillier – Jo. Bailey (A), Filppula, Komarov – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.

Rozhodčí: Pochmara B. (Usa) – Charron F. (Can).
Československá stopa v utkání:
Martin Frk: 15 Z, 1 G, 2 A
Posledních pět vzájemných utkání:
08.04.18 Detroit Red Wings-New York Islanders 3 : 4(3 : 3)
10.02.18 New York Islanders-Detroit Red Wings 7 : 6(6 : 6)
20.12.17 New York Islanders-Detroit Red Wings 3 : 6
22.02.17 Detroit Red Wings-New York Islanders 1 : 3
04.02.17 Detroit Red Wings-New York Islanders 5 : 4
New York Islandersse nachází na desátém místě Východní konference. V Metropolitní divizi jsou na čtvrtém místě. Na svém kontě mají za 27 utkání 29 bodů za deset výher, tři výhry v prodloužení a tři prohry v prodloužení. Na svého dnešního soupeře tedy ztrácí pouze jeden bod. Skóre mají záporné 79:81. Z posledních pěti utkání získali 3 body za výhru a prohru v prodloužení. Poslední dvě utkání prohráli, takže hosté budou mít co napravovat.Nejproduktivnějším hráčem je s 22 body za jedenáct branek a jedenáct asistencí americký útočník Lee.
Detroit Red Wings se momentálně nachází na devátém místě Východní konference. V Atlantické divizi jsou na šestém místě. Na svém kontě mají za 29 utkání 30 bodů za šest výher, sedm výher v prodloužení a čtyři prohry v prodloužení. Skóre mají záporné 86:97. Z posledních pěti utkání získali 7 bodů za tři výhry a prohru v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem je s 26 body za jedenáct branek a patnáct asistencí Dylan Larkin.
Hezký den u sledování nejlepší ligy světa! V dnešním utkání se představí Detroit Red Wings, který vyzve New York Islanders. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.