NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Tampa - 4. prosince 2018   01:00

Tampa
13:31' Kučerov  (B. Point, McDonagh) • 19:34' B. Point  (Kučerov, Hedman) • 28:20' T. Johnson  (McDonagh, Kučerov) • 32:39' Gourde  (Stamkos, Palát) • 40:20' Stamkos  (B. Point, Kučerov)
Devils
Kinkaid (41. Schneider) – A. Greene (C), Severson, Müller, Vatanen, Butcher, Lovejoy, J. Jakovlev – Hall (A), Hischier, Palmieri – Ma. Johansson, Zacha, Noesen – Wood, Zajac (A), Coleman – Boyle, Seney.
Ian Walsh, Ghislain Hebert – Darren Gibbs, Travis Gawryletz
Prudential Center, Newark
13 394 diváků
Tampa

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek úterní noci!

Trestné minuty: 8 – 10
Lightning se podařilo vyhrát třetí zápas v řadě za sebou a šestý za posledních sedm duelů. V tabulce Atlantické divize, Východní konference mají Bolts nyní bilanci 20-7-1 a celkem 41 bodů.

Devils naopak prohráli šesté utkání po sobě. Po 26 odehraných zápasech mají na svém kontě pouze 23 bodů.
59:47'
Necelých 13 vteřin před koncem se ještě píská zakázané uvolnění Lightning.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny a také samozřejmě celého dnešního utkání.
58:46'
Střelecký pokus Boylea od pravého mantinelu, Domingue puk vyráží.
58:30'
Hraje se už v poklidném tempu.
57:10'
Pokus McDonagha od modré čáry, z levé strany, na Schneidera neprošel.
56:41'
56:31'
Střela Zachy ze středu útočného pásma při vlastním oslabení byla zablokována Hedmanem.
55:42'
První polovina z trestu Colemana je pryč, Schneider zatím bez práce.
54:45'
Kotouč po vhazování zamířil do střední třetiny.
54:41'
Budou Lightning opět úspěšní na přesilovce? Vhazuje se po pravici Schneidera.
54:41'
Po reklamní přestávce budeme sledovat třetí početní výhodu Blesků.
54:41'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., hrubost).
53:51'
Střely na bránu: 25 – 26
53:27'
Icing v podání Devils, vhazovat se tak za malou chvíli bude před Schneiderem.
52:01'
Necelých osm minut do konce třetí třetiny, Lightning mají k dispozici na ledě Devils pohodlný čtyřgólový náskok – vedou 5:1.
51:46'
Černák zablokoval pokus Palmieriho z pravého kruhu vysoko nad, do ochranné sítě.
50:58'
Pěkná střela Colemana z levého kruhu pro vhazování, Domingue ovšem předvedl velmi dobrý zákrok vyrážečkou.
50:02'
Konec reklamní přestávky, Zajac a Johnson na vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Tampy Bay.
50:02'
Puk vyletěl mimo hrací plochu, těsně po polovině třetí třetiny proběhne reklamní přestávka.
49:49'
49:35'
Lightning se opět brání velmi dobře, Ďáblové se do šancí nedostávají.
48:50'
Začíná druhá minuta z trestu Coburna.
48:21'
Zacha střílel znovu z pravé strany, tentokrát ale Dominguea přímo neohrozil.
48:15'
Střelecký pokus Zachy z pravého kruhu, Domingue ale připraven.
47:49'
Čtvrtá přesilová hra pro New Jersey. Vhazuje se po pravici Dominguea.
47:49'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Braydon Coburn – 2 min., držení).
46:24'
Čároví pískají Devils zakázané uvolnění.
46:10'
46:10'
Hra přerušena, je tu první reklamní přestávka třetí třetiny.
45:38'
Hedmanův pokus z levé strany, Schneider vyrazil touš svou vyrážečkou.
45:06'
Střely na bránu: 19 – 25
44:13'
Střela Coburna z levé strany, Schneider musel být pozorný.
44:08'
Vhazování proběhlo v neutrální zóně, před zraky střídačky New Jersey.
44:06'
Kotouč v ochranné síti za Schneiderovými zády, hra je tak přerušena.
43:14'
Černák zkoušel štěstí z pravé strany, minul ovšem tři tyče.
42:20'
Girardiho střela od modré, Schneider kotouč vyráží.
41:38'
Jakovlev pálil od modré z první, avšak nepřesně.
41:32'
Zakázané uvolnění Tampy Bay.
40:20'
Tampa právě vstřelila branku!
Druhá využitá přesilovka Blesků v dnešním zápase, 5:1! Schneidera prostřeluje z levé strany STEVEN STAMKOS. Pro kapitána Lightning devátý gól, pětadvacátý bod v letošní sezoně! Asistence: Brayden Point, Nikita Kučerov.
40:02'
Lightning začínají třetí třetinu na přesilovce.
40:01'
Střídání v týmu New Jersey Devils: ze hřiště odchází Keith Kinkaid, přichází Cory Schneider.
40:01'
Obě mužstva se vrátila zpět na led Prudential Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka začne za několik málo okamžiků.

39:59'
Hedman napřáhl k prudké střele, Kinkaid ji ale dokázal zastavit.
39:52'
Necelých osm vteřin do konce druhé třetiny, druhá přesilovka pro Lightning a vhazování po pravici Kinkaida.
39:52'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., sekání).
39:39'
Johnson na modrou pro McDonagha, jeho následná střela míjí bránu.
39:04'
Útočnou snahu Blesků zastavují čároví a postavení mimo hru.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:43'
Icing v podání Devils.
38:32'
Pokus Paquettea z levé strany zablokován Jakovlevem.
37:49'
Zakázané uvolnění domácího celku.
37:20'
Palmieri střílel zleva dobře na bližší tyč, avšak byl nepřesný.
37:06'
Vhazuje se mezi hole Hischiera a Gourdea po levici Dominguea.
37:06'
Hischierův pokus od modré končí v náručí Dominguea. Dvě minuty a 54 vteřin před koncem druhé třetiny proběhne další z reklamních přestávek.
36:49'
Střela Johanssona byla zablokována Millerem, Domingue tak mohl zůstat v klidu.
36:15'
Ďáblové už nějakou chvíli drží útočné pásmo, do zakončení se jim ovšem dostat nedaří.
35:01'
Odehráno 35 minut. Lightning vedou na hřišti Devils o tři góly – 4:1.
34:40'
Střelecký pokus Coburna z levé strany minul Kinkaidovu svatyni.
33:02'
Vhazovalo se ve střední třetině, poblíž střídačky Devils.
33:00'
Puk opustil hrací plochu, je tu tak přerušení.
32:56'
Střely na bránu: 15 – 19
32:39'
Lightning jdou rychle zpět do třígólového vedení! Po krásné kombinaci, pasu od Stamkose, skóruje z předbrankového prostoru YANNI GOURDE. Jeho desátá trefa v aktuální sezoně, 4:1 pro tým Jona Coopera! Asistence: Steven Stamkos, Ondřej Palát.
31:26'
Devils právě vstřelili branku!
Hokejisté New Jersey snižují na 1:3! Po vyhraném vhazování Noesena a následné přihrávce Vatanena se trefil přesně pod horní tyč z levého kruhu pro vhazování JEGOR JAKOVLEV. Ruský bek zapisuje svůj první gól v NHL! Asistence: Sami Vatanen, Stefan Noesen.
31:21'
Zpět do akce! Na vhazování po levici Dominguea máme Noesena a Cirelliho.
31:21'
Hra přerušena, proběhne reklamní přestávka.
31:01'
30:40'
Lightning si znovu počínají na oslabení velmi dobře.
30:02'
Palátovi začíná běžet druhá trestná minuta.
29:37'
Pokus Zachy zablokoval na zadní mantinel svou holí Hedman.
29:01'
V pořadí třetí přesilová hra New Jersey. Vhazuje se po pravici Dominguea.
29:01'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ondřej Palát – 2 min., hrubost).
29:01'
Johansson trefil z mezikruží střed brány, tudíž i Domingueovo náručí.
28:35'
Tampě odpískáno postavení mimo hru.
28:20'
Bolts přidávají třetí gól! Nahození McDonagha od modré čáry, z pravé strany, tečoval před bránou TYLER JOHNSON. Rodák ze Spokane zaznamenal svůj jedenáctý gól v této sezoně! Asistence: Ryan McDonagh, Nikita Kučerov.
28:11'
Lightning se dokázali udržet v útočném pásmu hodně dlouho. Kinkaid nyní hru přerušil.
27:38'
Dobrá střela od Sergačjova z pravé strany, Kinkaid dokázal touš vyrazit před sebe.
26:43'
Seney a Paquette na vhazování v neutrální zóně, poblíž trestné lavice New Jersey.
26:43'
Ofsajd v podání Devils, na řadu přichází reklamní přestávka.
25:55'
Boyle zamířil zleva do Domingueovy rukavice.
23:17'
Sledovat budeme hru ve čtyřech. Vhazování po pravici Dominguea.
23:17'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Steven Stamkos – 2 min., sekání).
23:17'
V obranné třetině Blesků máme menší potyčku.
22:34'
Devils vyhodili kotouč na icing.
22:27'
Po nepřesné rozehrávce Ďáblů vystřelil zprava Girardi, Kinkaid ale dával pozor.
22:19'
Aktivní forčekink Lightning, domácí nemají klid na rozehrávku.
21:43'
Střela Coburna od modré, z levé strany, Kinkaid nachází puk ve svém náručí.
21:21'
Vhazování proběhlo v neutrální zóně, před střídačkou New Jersey.
21:21'
Kotouč vylétl mimo hrací plochu, hra je tedy sudími přerušena.
21:15'
Johnson se dostal za obranu soupeře, do samostatného úniku, bekhendem ale na Kinkaida nevyzrál.
20:23'
Girardiho pokus od modré čáry, z pravé strany, postrádal přesnost.
20:17'
Ze druhé třetiny uplynulo 17 vteřin. Kinkaid přikryl kotouč pod svou rukavici a následovat bude buly po jeho pravici.
20:01'
Hokejisté New Jersey a Tampy jsou zpět na ledové ploše Prudential Center. Druhá část začne za malou chvíli.

19:47'
Černákův střelecký pokus od modré čáry, Kinkaid hru přerušuje.
19:34'
Hosté využívají přesilovku a 25 vteřin před koncem první třetiny jdou do dvougólového vedení! Po přihrávce od Kučerova z pravé strany se trefuje z mezikruží pod horní tyč BRAYDEN POINT. Jeho dvacátý gól v sezoně 2018/2019! Asistence: Nikita Kučerov, Victor Hedman.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:53'
Hokejistům New Jersey se na úvod oslabení daří dostat puk do neutrální zóny.
18:49'
Závěr devatenácté minuty, první přesilovka pro Lightning. Vhazuje se po pravici Kinkaida.
18:49'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Jegor Jakovlev – 2 min., sekání).
18:00'
17:35'
Devils se vůbec nedaří ohrozit Domingueovu bránu.
17:01'
První polovina z trestu McDonagha je minulostí, Ďáblové se zatím na přesilovce trápí.
16:23'
Cirelli střílel zleva při vlastním oslabení, mířil ovšem nepřesně.
16:06'
Cirelli uspěl na vhazování proti Johanssonovi, Hedman následně vyhodil.
16:00'
Druhá početní převaha pro Devils. Vhazuje se po levici Dominguea.
16:00'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ryan McDonagh – 2 min., podrážení).
15:12'
Stamkos přihrál zleva krásně před bránu Gourdeovi, tomu se ale z těsné blízkosti zakončit nepodařilo.
14:35'
Pět minut a 25 vteřin do konce první třetiny, na vhazování po levici Kinkaida se staví Hischier a Stamkos.
14:35'
Kinkaid přikryl touš pod svou lapačku, přerušil hru, a na řadu tak může přijít další reklamní přestávka.
14:06'
Střely na bránu: 7 – 8
13:52'
Čároví odpískali Bolts ofsajd.
13:31'
Polovina čtrnácté minuty utkání, Lightning otevírají skóre! Po přihrávce od Pointa se trefuje z levé strany k pravé tyči NIKITA KUČEROV. Pro ruského útočníka dvanáctý gól v letošní sezoně, bod v desátém zápase v řadě, Tampa vede 1:0! Asistence: Brayden Point, Ryan McDonagh.
12:35'
Střela Černáka z pravé strany končí v náručí Kinkaida.
12:27'
Stamkos před bránou tečoval nahození Hedmana z pravé strany jen těsně mimo.
11:27'
Pokus Hedmana od levého mantinelu, Kinkaid pozorný.
11:17'
Nahození Stamkose od modré, z levé strany, Kinkaida neohrozilo.
11:10'
Můžeme pokračovat. Hischier a Gourde v souboji na vhazování po pravici Kinkaida.
11:10'
Následuje reklamní přestávka.
11:10'
Nyní už daleko větší práce pro Kinkaida. Gólman Ďáblů ale dokázal lapit bekhend Johnsona z těsné blízkosti do své lapačky.
10:58'
Kučerov a jeho pokus z ostrého úhlu, z levé strany, Kinkaid bez problémů vyráží.
10:18'
10:02'
Vatanen nabil doleva Müller, Domingue zasahuje.
09:29'
Devils vyhodili při vlastní přesilovce na zakázané uvolnění.
09:19'
Začíná druhá minuta z trestu Kučerova.
08:31'
Lightning nyní uspěli na vhazování, přičemž ihned poté poslali touš až ke Kinkaidovi.
08:25'
Hall zkusil ihned štěstí z pravé strany, Dominguea však připraven.
08:18'
Konec reklamní přestávky, vhazuje se mezi hole Hischiera a Cirelliho po levici Dominguea.
08:18'
První přesilovou hru dnešního utkání si zahrají Devils. Před jejím začátkem ale ještě proběhne reklamní přestávka.
08:18'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Nikita Kučerov – 2 min., hákování).
07:37'
Coleman se prokličkoval do útočného pásma, přičemž následně také otestoval Domingueovu pozornost.
06:57'
Už dlouho se hraje bez přerušení. Sledovat nyní můžeme nepřesnosti na obou stranách.
05:51'
Střely na bránu: 2 – 1
04:38'
Vhazovalo se v obranné třetině New Jersey, po levici Kinkaida.
04:36'
Touš na střídačce Devils, hra je přerušena.
04:08'
Po nepřesnosti soupeře se ke kotouči dostal Noesen, svým pokusem z mezikruží ale Dominguea neohrozil.
03:29'
Střelecký pokus Callahana od modré čáry zablokován Hallem.
03:17'
Střela Girardiho z pravé strany na Kinkaidovu bránu neprošla.
02:38'
Zakázané uvolnění Blesků, hra se vrátí zpět do jejich obranné zóny.
02:28'
Zajacova střela od modré čáry, z pravé strany, Domingue puk vyráží.
01:59'
Point nabral dobrou rychlost, následně našel zprava mezi kruhy Coburna, ten se ale ke střele dostat nedokázal.
01:25'
Gourde hledal zprava před bránou Stamkose, dobrou defenzivní práci ale odvedl Noesen.
00:57'
Pokus Paláta od pravého mantinelu minul tři tyče.
00:50'
K první střele utkání se dostal Miller. Z pravé strany ale zamířil pouze do Kinkaida.
00:09'
Po devíti vteřinách hry se píská postavení mimo hru Tampy Bay.
00:01'
Do středového kruhu se na vhazování staví Hischier a Miller, jdeme na to!
Hymna je minulostí, utkání mezi Devils a Lightning začne co nevidět.
Obě zahajovací pětky stojí na modrých čarách, v Prudential Center zazní americká státní hymna.
Zahajovací formace

NJD: Kinkaid – A. Greene, Severson – Hall, Hischier, Palmieri

TBL: Domingue – Hedman, Girardi – J. T. Miller, Cirelli, Killorn
Startující brankáři
(Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

NJD: Keith Kinkaid – 29 let, USA
Z:21 REC:9-6-5 OG:58 PR:2.84 %ÚS:90.9 SO:3

TBL: Louis Domingue – 26 let, CAN
Z:14 REC:10-4-0 OG:46 PR:3.29 %ÚS:89.6 SO:0

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene (C), Severson, Müller, Vatanen, Butcher, Lovejoy, J. Jakovlev – Hall (A), Hischier, Palmieri – Ma. Johansson, Zacha, Noesen – Wood, Zajac (A), Coleman – Boyle, Seney.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Pasquale) – Hedman (A), Girardi, McDonagh, Černák, Coburn, Sergačjov – Palát, Stamkos (C), Gourde – T. Johnson, B. Point, Kučerov – J. T. Miller, Cirelli, Killorn – Joseph, Paquette, Callahan (A).

Rozhodčí: Ian Walsh, Ghislain Hebert – Darren Gibbs, Travis Gawryletz.
Příjemnou úterní hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy New Jersey Devils a Tampa Bay Lightning.

NEW JERSEY DEVILS

Devils prohráli pětkrát po sobě – bilance 0-2-3 – a sedmkrát za posledních osm zápasů. Proti Lightning zakončují dvouzápasový homestand, přičemž v tabulce Východní konference se nacházejí na poslední, šestnácté pozici. Doma Ďáblové mají bilanci 7-1-4.

TAMPA BAY LIGHTNING

Lightning budou v noci na ledě Devils usilovat o třetí výhru v řadě za sebou. Odehrají zde druhé utkání z třízápasového tripu. V tabulce Atlantické divize, Východní konference se tým Jona Coopera momentálně nachází na prvním místě. Na kluzištích soupeře se může pochlubit bilancí 8-3-1.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! V noci z pondělí 3. na úterý 4. prosince jsou na programu nejlepší hokejové ligy světa celkem tři zápasy. Zde budete moci sledovat duel mezi týmy New Jersey Devils a Tampa Bay Lightning. Úvodní vhazování bude v Prudential Center vhozeno krátce po 01:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.