NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Rangers - 9. prosince 2018   01:10

Florida
Florida
20:57' Yandle (Hoffman, Huberdeau) • 24:14' Huberdeau (Yandle) • 38:20' Ekblad (Huberdeau, Barkov) • 50:51' Barkov (Yandle, Hoffman)
4:5
(0:2, 3:1, 1:1 - 0:0)

1:3 (SN)

Rangers
Rangers
03:37' Zibanejad  (Vesey, K. Hayes) • 18:10' Naměstnikov  (K. Hayes) • 26:28' Beleskey  (Skjei, DeAngelo) • 41:32' Claesson   • ' Shattenkirk
Florida
Joannette, MacDougall – Barton, Gibbs
BB&T Center, Sunrise
15 295 diváků
Rangers

Ode mě je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště.
Česká stopa:

Filip Chytil (NYR): 0+0, 0 střel, +/-: +1, čas na ledě: 18:47.
Hity: 26-26
Utkání je u konce! Viděli jsme velmi plodný zápas, který nabídl 8 gólů ze hry a 4 branky z nájezdů. O rozhodující trefu v samostatných nájezdech se zasloužil Kevin Shattenkirk. Zápas teda končí vítězstvím hostů 5:4 po nájezdech.
V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.
Autorem vítězné branky je KEVIN SHATTENKIRK.
Je dobojováno! Rangers uspěli i ve třetím nájezdu a vyhrávají. Hayes překonal Luonga parádní kličkou do forehandu.
Huberdeau udržel naději. Našel už podruhé v zápase mezírku mezi betony Lundqvista.
Obránce Shattenkirk ukázal, že má rychlé ruce a dokázal prostřelit Luonga.
Barkov zkoušel vypálit do protipohybu, ale nedokázal prostřelit Lundqvista.
Zibanejad předvedl povedenou bekhendovou kličku a uspěl.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:51'
Branka neplatí!
64:51'
Naměstnikov vsítil branku, ale bohužel pro hosty, asi platit nebude. Kotouč postrčil do brány rukou a kouč Floridy si vzal coach challange.
64:15'
A opět Lundqvist! Barkov se zjevil úplně sám v mezikruží a mohl si vybrat, kde kotouč pošle. Mířil dobře, ale Henrik Lundqvist předvedl výtečný zákrok lapačkou.
63:52'
Lundqvist předvedl skvělý zákrok. Domácí fanoušci se už radovali.
63:19'
Rangers to zahráli skvěle. Podrželi puk v útočném pásmu a pak si sjel do dobré pozice DeAngelo. Pálil bekhendem a Luongo nadvakrát zasáhl.
62:09'
Vesey využil zaváhání v rozehrávce Floridy a vypálil. Luongo si střelu pohlídal a udržel jí ve své moci.
61:48'
Matheson objel útočné pásmo a přihrál McCannovi. Ten ale pouze vypálil do těla bránícího hráče.
61:28'
Vesey zavezl puk do útočného pásma a vypálil bekhendem. Luongo přerušil hru a vhazovat se bude po jeho levici.
60:34'
Huberdeau měl na hokejce dvě obrovské šance. Druhá byla ještě nebezpečnější, jelikož byl tváří v tvář Lundqvistovi. Pokoušel se o Forsbergovu fintu. Neuspěl.
60:01'
Skončila nám základní hrací doba. Stav je 4:4 a o vítězi rozhodne prodloužení nebo nájezdy. Pro oba týmy je to důležitý bod. Jestli se chtějí výrazně přiblížit pozicím pro play off, tak by měli uhrát dva body.
60:00'
59:39'
Vesey pouze protečoval puk do útočného pásma a hosté jeli střídat. Zdá se, že už se v základní hrací době nic nestane.
59:00'
Začala probíhat poslední minuta třetí třetiny. Prodloužení už je blízko.
58:19'
Ve středním pásmu zůstal ležet na ledě Jonathan Huberdeau po kontaktu se Zibanejadem. Poté si oba tábory něco vyříkávaly.
57:21'
Ale málem se mohli opět radovat bílí. Skjei hraje dnes skvělý zápas. Tentokrát se prokličkoval až do zajímavé pozice, ale na poslední chvíli zasáhl jeden z beků Floridy.
56:58'
Florida navýšila svůj počet střel na 27. Rangers vystřelili ve třetí třetině pouze třikrát.
56:40'
Lundqvist musel být pozorný. Rychlý přechod domácích do útoku skončil zajímavou střelou Dadonova.
55:46'
Mathesonovi se puk nalepil na čepel a obránce Floridy poslal touš mimo hrací plochu. Měl štěstí, že stál ve středním pásmu, jinak by to bylo za dvě minuty.
54:56'
Shattenkirk předvedl důležitý obranný zákrok. Zastavil možné přečíslení domácích a navíc pomohl dobře rozehrát.
53:45'
Útočnou akci Rangers, kterou táhl Hayes, zastavil ofsajd. Přestože se hosté diví, tak se opravdu o postavení mimo hru jednalo.
52:19'
V mezikruží zůstal úplně volný Barkov. Marc Staal mu nakonec do jeho rány skočil a zablokoval ji.
51:38'
Po komerční přestávce už se opět hraje a domácí pokračují v tlaku.
50:51'
Florida právě vstřelila branku!
Je opět vyrovnáno! Florida podruhé v zápase využila přesilovku a také Lundqvist je už počtvrté překonán. ALEKSANDER BARKOV si s Yandlem skvěle vyměnil na modré čáře puk a krásně vymetl z levé strany pavučinku brány hostů. Lundqvist navíc přes Pionka nic neviděl a Barkov svou střelu skvěle ukryl. 4:4. Asistence: Keith Yandle a Mike Hoffman.
50:00'
Barkovova lajna tlačí Rangers a vytváří si až téměř drtivý tlak.
49:27'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Mika Zibanejad – 2 min., podrážení).
48:16'
Fast svádí za bránou Luonga souboj s obráncem Kiselevičem. Tohle rozhodně Rangers vyhovuje.
47:48'
Luongo musel zasahovat betonem proti nahození beka od modré čáry. O chvíli později hru přerušil a po delší době se chvíli nebude hrát.
47:03'
Andersson teď pochvalu od trenéra rozhodně nezíská. Vydal se do útočné třetiny, měl několik možností na přihrávku, ale nakonec puk ztratil. Florida vyráží vpřed.
46:04'
Zdálo se, že Naměstnikov byl faulovaný. Pravice sudího nahoru však nešla a pokračuje se dál ve hře.
45:20'
Yandle nechtěl rozehrát na náhodu, a tak raději přihrál Ekbladovi a uklidnil hru. Florida získává sílu na kotouči.
44:24'
Huberdeau si dělal v útočném pásmu prostor, ale k zakončení se nedostal. Panthers jsou ale velmi aktivní a touží po vyrovnání.
43:16'
Pozor! Teď to za Lundqvistem zacinkalo. Aktivní střídání Floridy vrcholilo střelou do tyče.
41:32'
Rangers právě vstřelili branku!
Hosté jdou už potřetí dnes do vedení! FREDRIK CLAESSON prostřelil Luonga počtvrté. Kotouč se k němu odrazil po souboji, který svedl Vesey a zadák Rangers propálil vše, co mu stálo v cestě. 3:4. Bez asistence.
40:40'
Začalo se ve velkém tempu. Nejprve vypálil těsně vedle brány Kreider a poté jeli domácí dva na jednoho beka. Nakonec finální přihrávka se jim úplně nevyvedla.
40:01'
Druhá třetina nám právě skončila. Viděli jsme v ní hned 4 branky a skvělý hokej na obou stranách. Hlavně Florida předvedla skvělou dvacetiminutovku, a tak je po čtyřiceti minutách zaslouženě vyrovnané skóre. Střely na bránu: 20:17. Třetí třetina začne přibližně ve 3:05.
40:00'
39:20'
Třetina se už pomalu dohrává ve středním pásmu.
38:20'
Panthers vyrovnávají naprosto zaslouženě. Počet střel překlopili už na svou stranu a navíc se dočkali vytouženého gólu. Huberdeau se skvěle zbavil soupeře a ideálně připravil střeleckou pozici pro AARONA EKBLADA. Obránce Floridy už neměl problém vystřelit pod břevno. Lundqvist tohle nemohl zvládnout. 3:3. Asistence: Jonathan Huberdeau a Aleksander Barkov.
37:46'
Florida má velkou snahu o to, aby srovnala skóre. Opět se tlačila dopředu, ale zastavil ji ofsajd.
37:16'
Čároví rozhodčí se snaží upravit nějakou nerovnost na ledě. Chvíli se teď nehraje.
37:05'
Několik zajímavých střeleckých pozic měli domácí k dispozici. Povedené střídání Panthers zakončil tvrdou ranou Barkov. Lundqvist ale dokázal udržet puk ve své moci a uklidnil situaci.
36:10'
Matheson nezvládl rozehrávku a pouze posunul puk na hůl Shattenkirka. Hosté se ihned vydávají vpřed.
35:15'
Hoffman z otočky vybízel před bránou stojícího McCanna. Ten se ale k zakončení nedostal, neboť nedokázal těžkou přihrávku zpracovat.
34:28'
Beleskey je dnes při chuti. Obehrál si dva protihráče, ale nikdo z hráčů Rangers na něj nedokázal navázat. Na druhé straně pak pálil Brouwer, ale jeho střela šla do ochranné sítě.
33:15'
Další zákrok Lundqvista a počet střel se nám srovnal na čísle 16.
32:48'
Hoffman ukázal své rychlé ruce v akci. Na malém prostoru se zbavil dvou hráčů a ze stoje vypálil. Střelu však schytal Staal do zad, takže král Henrik zasahovat nemusel.
32:27'
Puk skočil na střídačku domácího celku. Vhazovat se bude ve střední třetině.
31:40'
Ve velké šanci se ocitl Vatrano! Kotouč se k němu odrazil a on byl sám v mezikruží. Neměl moc času, a tak musel střílet rychle. Lundqvist ale dokázal ustrážit branku a neinkasoval.
31:04'
Skjei již po několikáté v zápase v útočném pásmu na nic nečekal a ihned jak mohl, tak vypálil. Barkov však předvedl dobrý obranný zákrok a dokázal ránu vychýlit.
29:52'
Andersson vypálil po chybě Floridy zápěstím z pravého kruhu. Luongo vyrážečkou dokázal puk posunout do rohu. Domácí zakládají protiakci.
28:41'
Kotouč skočil do ochranné sítě. Vhazovat se bude ve středním pásmu hned po komerční přestávce.
28:12'
Florida vysoko napadá a nenechává hosty pořádně rozehrát.
26:28'
Sledujeme gólově velmi plodnou druhou třetinu. Rangers opět odskakují do vedení! DeAngelo přenesl hru na Skjeie, který vypálil. Jeho ránu dokonale tečoval MATT BELESKEY. Luongo reagoval na poslední chvíli a byl naprosto bezmocný. 2:3. Asistence: Brady Skjei a Anthony DeAngelo.
24:14'
Je vyrovnáno. JONATHAN HUBERDEAU vybojoval puk ve středním pásmu, udělal tři rychlé kroky a z levé strany vypálil přímo mezi betony Lundqvista. Švédský brankář si nepohlídal mezírku mezi nohama. 2:2. Asistence: Keith Yandle.
23:16'
Pionk se z pozice beka krásně dostal až k zakončení. Prokličkoval střední pásmo a vypálil zápěstím. Jeho rána byla sražená na zadní mantinel.
22:37'
Oba týmy dobře bruslí. V těchto chvílích sledujeme velmi aktivní hokej na obou stranách.
20:57'
Domácí dokázali využít přesilovku a dostávají se na dostřel. KEITH YANDLE dostal kotouč přímo proti hokejce a dokázal z prvního doteku tvrdě vypálit mezi betony Lundqvista. Skvělou práci na brankovišti odvedl Barkov, který sice touš netečoval, ale přispěl velkou měrou k této brance. 1:2. Asistence: Mike Hoffman a Jonathan Huberdeau.
20:11'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Marc Staal – 2 min., nedovolené bránění).
20:01'
První třetina nám skončila. Hostující celek vede po první periodě naprosto zaslouženě. Vytvořil si mnohem víc šancí než Florida a navíc svůj výkon okořenil dvěma góly. Střely na bránu: 7:11. Pokračovat budeme přibližně ve 2:06.
20:00'
19:45'
Hosté půjdou do kabin spokojenější. Skjei čeká na konec třetiny za bránou.
19:00'
Probíhá poslední minuta první periody.
18:10'
Florida opět nezahrála svou přesilovou hru špatně, ale v ní inkasovala. Hayes vybojoval v útočném pásmu kotouč a předložil ideální přihrávku VLADISLAVU NAMĚSTNIKOVOVI. Ruský útočník se zjevil sám před Luongem a dokázal jej překonat svým forehandem. 0:2. Asistence: Kevin Hayes a Fredrik Claesson.
17:30'
Ekblad přihrával před bránu na teč Brouwerovi dvakrát po sobě. V obou případech to Florida zahrála dobře, ale hosté se ubránili.
16:35'
Hoffman pálil z pravého křídla, ale Lundqvist se přesunul včas. Situace byla hodně rychlá, takže se nedá říct, jestli si brankář Rangers na puk sáhl nebo byl pokus útočníka domácích zablokován.
16:19'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Jesper Fast – 2 min., hákování).
16:19'
Puk opustil hrací plochu. Po komerční přestávce budeme pokračovat.
15:42'
Hosté dlouho nepustili Floridu k puku. V útočném pásmu dostal na modré čáře prostor Pionk, který rychle pálil. Luongo toho moc neviděl. Měl štěstí, že rána byla sražená vedle brány.
14:54'
Nepřesná rozehrávka jednoho z beků Jezdců znamená icing. Vhazovat se bude po pravici Henrika Lundqvista.
13:51'
Do konce třetiny zbývá šest minut a střelecky aktivnější jsou hosté. Momentálně vedou na střely 10 ku 4.
13:22'
Skjei se dostal k puku jak slepý k houslím. Měl dost prostoru, nevěděl co s ním, tak zkusil vypálit. Luongo ustrážil svou přední tyč a neinkasoval.
12:37'
11:58'
A málem jsem to zakřikl. Hosté se díky skvělé křizné přihrávce dostali do šance. Na levé straně se uvolnil Howden, který okamžitě přihrál před bránu Veseymu. Luongo však dokázal zase skvěle zasáhnout a zamezil druhému gólu.
11:40'
Přesilovky se zatím hostům příliš nedaří. Florida byla při své první přesilovce nebezpečnější.
10:37'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Frank Vatrano – 2 min., nedovolené bránění).
10:10'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale na nějaký střelecký pokus si musíme zatím počkat.
08:56'
Kreider střílel od modré čáry. Bránu ale netrefil.
08:08'
Obrovská šance hostů! Ve chvíli, kdy vyjel Kreider z trestné lavice, tak se dostal do samostatného úniku. Snažil se Luonga prostřelit, ale brankář domácích dokázal vyrazit kotouč. Ani z pozdější dorážky se hosté neprosadili.
07:22'
Ekblad se pořádně položil do střely. Lundqvist zasahovat nemusel, jelikož rána obránce Floridy šla vedle.
06:56'
Florida zatím hraje svou přesilovku docela dobře. Držela hosty v pásmu minutu v kuse, ale nakonec se vlastní nepřesností vyhostila ze třetiny.
06:07'
Hned na začátku přesilovky dobře vystřelil Huberdeau. Lundqvist měl co dělat, aby puk neskončil v jeho síti.
05:58'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Chris Kreider – 2 min., držení).
05:45'
Florida se zatím nemůže dostat do hry. Rangers lépe bruslí.
04:50'
DeAngelo opět nebezpečně nahodil puk před bránu, kde nechybělo moc a jeden z hráčů v bílých dresech dorazil puk do brány podruhé.
03:37'
Hosté jdou do vedení! Hayes nahodil puk před bránu, kde jsme sledovali velmi nepřehlednou situaci. Nejpohotovější byl MIKA ZIBANEJAD, který se dobře zorientoval a zastrčil touš za Luonga. 0:1. Asistence: Jimmy Vesey a Kevin Hayes.
02:58'
DeAngelo posílal před bránu střílenou přihrávku. Žádnou hůl svých spoluhráčů však nenašel.
02:10'
Howden vyrazil společně s Fastem kupředu. Nezpracoval však dobře kotouč, a ten mu také od hole odskočil.
01:24'
Rangers drží svého soka v pásmu. Lehkou střelu na Luonga vyslal Chytil. Brankář Floridy přerušil hru.
00:25'
Pionk nezvládl úplně dobře rozehrát, a toho využil Barkov. Přihrávka z otočky finského útočníka však přesná nebyla.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním proběhne slavnostní chvilka s Rayem Sheppardem a Billem Lindsayem.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad, Yandle (A), Pysyk, Matheson, Weegar, Kiselevič – Hoffman, Barkov (C), Huberdeau (A) – Vatrano, McCann, Dadonov – Brouwer, Malgin, Hunt – Sceviour, Lammikko, Haley.

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Pionk, M. Staal (A), Shattenkirk, Claesson, Skjei, DeAngelo – K. Hayes, Zibanejad (A), Kreider – Chytil, R. Strome, Vesey – Fast (A), B. Howden, Naměstnikov – Fogarty, L. Andersson, Beleskey.

Rozhodčí: Joannette, MacDougall – Barton, Gibbs.
FLORIDA PANTHERS
Florida je na tom jen o dva body hůř, než její dnešní soupeř. Navíc má oproti Rangers zápas k dobru. Svěřenci kouče Boughnera mají střídavou formu. V posledních zápasech střídají výhru s porážkami. Nejproduktivnějším hráčem Floridy je Jonathan Huberdeau, který má na svém kontě 32 bodů. V kádru Panthers se v letošní sezoně nenachází žádný český hokejista.
NEW YORK RANGERS
Hokejisté z New Yorku nemají moc dobrou formu. Z posledních šesti zápasů prohráli Jezdci hned pětkrát. Rangers mají na svém kontě 29 bodů a nacházejí se na dvanáctém místě v konferenci. Na postup do play off však ztrácí pouhý bod. Nejproduktivnějším hráčem mužstva je švédský mistr světa Mika Zibanejad, který nasbíral už 25 kanadských bodů. Do zápasu by měl zasáhnout také český útočník Filip Chytil, který v letošní sezoně vsítil 5 branek a na 4 góly přihrál.
Pěkné nedělní ráno při sledování online přenosu z NHL. Dnes se představí dva celky z Východní konference. Proti sobě se postaví Florida Panthers a New York Rangers. Zápas začíná v 1:00. Utkáním Vás provede Daniel Fekets. Přeji Vám příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.