NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Rangers - 31. března 2019   18:30

Flyers
Flyers
0:3
(0:2, 0:0, 0:1)
Rangers
Rangers
16:25' Bučněvič  (Zibanejad, Kreider) • 19:57' R. Strome  (B. Howden, Br. Smith) • 47:39' Skjei  (R. Strome, B. Howden)
Flyers
Brad Meier, Dean Morton – Bevan Mills, Brandon Gawryletz
Wells Fargo Center, Philadelphia
19 437 diváků
Rangers

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek nedělního večera!

Trestné minuty: 4 – 8
Rangers zvládli uspět ve druhém zápase po sobě. Jedná se zároveň o jejich třetí výhru z posledních pěti utkání.

Flyers zaznamenali čtvrtou porážku za uplynulých pět střetnutí.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:29'
Ještě druhá početní výhoda pro Rangers. Vhazuje se po pravici Harta.
58:29'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min., hákování).
58:01'
57:46'
Provorov vypálil od modré čáry, z pravé strany, Georgijev touš vyrazil.
57:10'
Skvělý zákrok Georgijeva vyrážečkou proti střele Sanheima z levého kruhu pro vhazování.
56:01'
Čtvrtá početní převaha Flyers. Vhazování po pravé ruce Georgijeva.
56:01'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brendan Smith – 2 min., krosček).
55:43'
Voráček v další šanci. Nyní před bránou tečoval střelu spoluhráče od modré čáry, Georgijev však na výbornou.
55:38'
Georgijev zastavil Voráčka, jenž rychle obkroužil bránu soupeře.
55:23'
Kotouč vylétl mimo hrací plochu. Následovat by mělo vhazování v obranné zóně hostů.
54:11'
Pět minut a 49 vteřin do konce závěrečné části. Souboj na vhazování po levé ruce Georgijeva obstarávají Patrick a Zibanejad.
54:11'
Útočná akce van Riemsdyka končí (samozřejmě) u Georgijeva. Následuje poslední reklamní přestávka.
53:40'
Další zákrok Georgijeva, tentokrát proti pokusu Hartmana z pravé strany.
53:01'
Podaří se ještě Philadelphii zdramatizovat utkání? Do konce třetí třetiny zbývá necelých sedm minut.
52:25'
Gostisbehere ze středu útočného pásma otestoval Georgijevovu pozornost. Bulharský brankář ve službách Rangers ale i nadále drží čistý štít.
52:06'
Střely na bránu: 22 – 23
51:58'
Konec reklamní přestávky, Patrick a Zibanejad na vhazování po pravici Harta.
51:58'
Touš následně v ochranné síti, za Hartovými zády. Před námi je reklamní přestávka.
51:49'
Chytil z úhlu, z levé strany, nastřelil brankovou konstrukci.
50:55'
Útočná akce Laughtona po pravé straně neměla dlouhého trvání. Obrana soupeře byla pozorná.
49:58'
Těsně před polovinou třetí třetiny mají Rangers na ledě Flyers k dispozici náskok 3:0.
49:26'
Pionk zablokoval střelecký pokus Girouxe z levé strany, Georgijev tedy bez práce.
47:39'
Rangers právě vstřelili branku!
3:0 pro hokejisty New Yorku! Střelou od modré čáry, zleva, skóroval, poněkud se štěstím, BRADY SKJEI. Jeho sedmý gól v letošní sezoně! Asistence: Ryan Strome, Brett Howden.
47:20'
Pokračujeme. Vhazuje se po pravici Georgijeva, mezi hole Laughtona a Stromea.
47:20'
Pokus Provorova ze středu útočného pásma skončil v rukavici Georgijeva. Na řadě je první reklamní přestávka ve třetí třetině.
47:16'
Střely na bránu: 19 – 19
46:57'
45:58'
Začala druhá minuta z trestu Smitha. Letcům se zatím moc nedaří.
45:31'
Giroux mířil zleva mimo tři tyče.
44:57'
Třetí přesilovka pro Flyers. Podaří se jim konečně skórovat?
44:57'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brendan Smith – 2 min., podrážení).
44:35'
Hosté v situaci 2 na 1. Vesey to vzal na sebe, zleva ovšem na Harta nevyzrál.
43:41'
Oba hokejisté snad zřejmě budou v pořádku. Vhazuje se ve středovém kruhu.
43:41'
Ve střední třetině se nešťastně srazili Patrick a Bučněvič. Oba se těžce sbírají z ledu.
42:27'
Icing od hostujících hokejistů.
42:05'
Strome mohl přidat třetí gól Jezdců, když z těsné blízkosti dorážel střelu Smitha z pravé strany. Hart ale zasáhl na jedničku.
41:44'
Střelecký pokus Hägga od modré, z levé strany, nepřesný. Georgijev zůstal v klidu.
40:42'
Rangers poslali puk na zakázané uvolnění. Vhazovat se tedy za moment bude v jejich obranné zóně.
40:18'
Shattenkirk vystřelil od modré čáry, zprava, minul ale Hartovu bránu.
40:01'
Obě mužstva se vrátila zpět na ledovou plochu Wells Fargo Center. Je tu závěrečná, třetí dvacetiminutovka!

39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:20'
Flyers ve druhé třetině střelecky výrazně aktivnější.
37:31'
Van Riemsdyk se řítil sám na Georgijeva, nepřišel si však na něj.
37:04'
Dvě minuty a 56 vteřin do konce druhé třetiny. Vhazování ve střední třetině, poblíž trestné lavice hostů, obstarávají Laughton a Chytil.
37:04'
Ofsajd ze strany Jezdců, následuje další z reklamních přestávek.
36:00'
Provorov a jeho nebezpečná střela z pravého kruhu, Georgijev kotouč vyrazil svým levým betonem.
35:44'
Nepřesná rozehrávka Gostisbeherea, čároví odpískali Philadelphii zakázané uvolnění.
34:13'
Konec reklamní přestávky, Patrick a Zibanejad na vhazování po levici Georgijeva.
34:13'
Georgijev nyní přikryl puk pod svou lapačku, proběhnout může reklamní přestávka.
33:50'
Znovu se hraje dlouho bez přerušení.
33:20'
Střelecký pokus Couturiera ze středu útočného pásma Georgijeva nezaměstnal.
32:26'
Střely na bránu: 13 – 11
32:10'
Prudká střela Gostisbeherea od modré, z pravé strany, Georgijev měl připravenou svou vyrážečku.
31:01'
Odehráno 31 minut. Rangers nadále vedou na hřišti Flyers o dva góly – 2:0.
30:44'
Pionkovi střela od modré čáry nevyšla, dobře totiž zapracoval Giroux.
30:17'
29:18'
Začíná druhá minuta z trestu Raffla. Hart zatím bez práce.
29:09'
Rangers se při přesilové hře provinili icingem.
28:17'
28:17'
Po reklamní přestávce budeme sledovat dnešní první přesilovku v podání Rangers.
28:17'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Michael Raffl – 2 min., krosček).
27:50'
Také Gudasova střela od modré čáry postrádala na přesnosti.
27:21'
Konecny z levého kruhu mířil nepřesně.
26:41'
Střely na bránu: 12 – 11
26:27'
25:41'
Od modré čáry vystřelil Gostisbehere, Georgijev ale opět připraven na správném místě.
25:25'
Provorov střílel z dobré pozice, trefil ovšem pouze střed brány, tudíž i Georgijevovo náručí.
24:27'
Vzápětí je tu druhá početní převaha pro Flyers. Vhazuje se po levé ruce Georgijeva.
24:27'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brendan Smith – 2 min., nedovolené bránění).
24:25'
23:50'
Dobrá šance pro van Riemsdyka z těsné blízkosti, Georgijev ale podržel svůj tým.
23:26'
Polovina z trestu Smitha je minulostí. Philly zatím s jednou střelou na bránu. Obstaral ji mimochodem Voráček.
22:25'
Flyers si jako první dnes zahrají přesilovou hru. Vhazování po pravici Georgijeva.
22:25'
21:50'
Flyers se snaží v úvodu druhé třetiny o aktivitu. Zatím ale Georgijeva neohrozili.
21:14'
Další útočnou snahu Letců zastavili čároví kvůli postavení mimo hru.
20:50'
Myersovu střelu od modré čáry, zprava, zablokoval hned první bránící hráč – Kreider.
20:01'
Hokejisté Philadelphia a Rangers jsou zpět na ledě Wells Fargo Center. Druhá část bude zahájena za několik málo okamžiků.

19:57'
Hokejisté New Yorku jdou v samotném závěru první třetiny do dvougólového vedeni! Autorem gólu je RYAN STROME, jenž z levého kruhu pro vhazování vystřelil parádně pod horní tyč. Asistence: Brett Howden, Brendan Smith.
19:20'
Zakázané uvolnění Rangers.
19:01'
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:28'
Nieves se už už před bránou dostával do dobré šance, kvalitní defenzivní práci ale nakonec odvedl Patrick.
17:55'
Od pravého mantinelu vystřelil bekhendem van Riemsdyk, Georgijev měl připravenou svou lapačku.
17:32'
Howdenovo nahození z pravého kruhu pro vhazování minulo tři tyče.
16:33'
Tři minuty a 27 vteřin do konce první třetiny. Knight a Chytil v souboji na vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Jezdců.
16:33'
Flyers se dostali do postavení mimo hru, následuje v pořadí třetí reklamní přestávka.
16:25'
Polovina sedmnácté minuty, hokejisté New Yorku otevírají skóre utkání! Prosazuje se dorážkou z těsné blízkosti PAVEL BUČNĚVIČ. Pro ruského útočníka dvacátá trefa v této sezoně! Asistence: Mika Zibanejad, Chris Kreider.
15:05'
Vhazuje se po levici Harta, mezi hole Patricka a Anderssona.
15:05'
Bekhend Anderssona z pravé strany, Hart má kotouč ve své moci. Na řadu přichází druhá reklamní přestávka.
14:30'
Howden útočil po levé straně, ke střele se ale neodhodlal. Obrana Letců navíc odvedla dobrou práci.
13:53'
Rána Gostisbeherea od modré čáry, zleva, minula Georgijevovu svatyni.
12:41'
Zpět do akce! Na vhazování po pravici Harta máme Girouxe a Zibanejada.
12:41'
Touš se dostal k Hartovi, jenž následně hru po velmi dlouhé době přerušil. Proběhne (teprve) první reklamní přestávka.
12:26'
Střely na bránu: 5 – 6
11:40'
Nikomu se nyní nedaří pořádně zaútočit. Brankáři tak mohou být v klidu.
10:59'
Už více než pět minut se hraje bez přerušení.
10:45'
Giroux nahazoval z levé strany na bránu, Georgijeva ovšem zaměstnat nedokázal.
09:55'
Krátce před polovinou první třetiny hrají Flyers a Rangers bez branek. Více ze hry mají hosté.
08:56'
Pokus Gudase od modré, zprava, byl před bránou zablokován Staalem.
08:15'
Už dlouhou dobu se hraje bez přerušení.
07:56'
Laughtonova střela z pravé strany, Georgijev ale u své levé tyče pozorný.
06:30'
Domácím hokejistům se zatím nic nepodařilo vymyslet směrem dopředu.
05:54'
Andersson zkusil štěstí zprava bekhendem, Harta ovšem nepřekvapil.
05:11'
Střely na bránu: 1 – 5
04:45'
Howden se dostal za obranu soupeře, do samostatného úniku, Hart jej však vychytal.
04:14'
Pokus Chytila od levého mantinelu byl zablokován mimo Hartův dosah.
03:22'
Obrovská šance pro Rangers otevřít skóre dnešního utkání! Hart se ovšem vyznamenal proti Staalovi, následně i proti Bučněvičovi.
02:56'
Střela Shattenkirka od modré čáry, z pravé strany, Hart nachází puk ve své rukavici.
02:04'
Čároví pískají Letcům icing. Vhazovat se tedy za malý moment bude před Hartem.
01:16'
Nahození Voráčka z neutrální zóny, Georgijev si dnes poprvé sáhl na kotouč.
00:34'
Po zaváhání Girouxe střílel zprava Zibanejad, Hart ale zasahovat nemusel.
00:14'
Na úvod je tu nepřesnost a zakázané uvolnění v podání Philadelphie.
00:01'
Úvodní vhazování dnešního utkání obstarají Giroux a Zibanejad, jdeme na to!
Hymna je minulostí, duel mezi Flyers a Rangers co nevidět odstartuje.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, ve Wells Fargo Center zazní americká státní hymna.
Zahajovací formace

PHI: Hart – Sanheim, Myers – Konecny, Couturier, Giroux

NYR: Georgijev – Skjei, Shattenkirk – Kreider, Zibanejad, Bučněvič
Startující brankáři
(Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

PHI: Carter Hart – 20 let, CAN
→ Z:28 REC:16-11-1 PR:2.76 %ÚS:92.0

NYR: Alexandar Georgijev – 23 let, BGR
→ Z:30 REC:12-13-3 PR:3.06 %ÚS:90.9

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Hägg, Gostisbehere, Gudas, Sanheim, P. Myers – J. van Riemsdyk, Patrick, Giroux (C) – Lindblom, Couturier (A), Voráček (A) – Hartman, Laughton, Konecny – M. Raffl, Knight, Varone.

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, Shattenkirk, M. Staal (A), DeAngelo, Br. Smith, Pionk, Claesson (A) – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – Naměstnikov (A), L. Andersson, R. Strome – Nieves, B. Howden, Lettieri – Chytil, Vesey.

Rozhodčí: Brad Meier, Dean Morton – Bevan Mills, Brandon Gawryletz.
Příjemnou neděli! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Philadelphia Flyers a New York Rangers.
KDO JE VE FORMĚ?

PHI:
Útočník Sean Couturier si v posledních osmi zápasech připsal za čtyři góly a pět asistencí celkem devět kanadských bodů.

NYR:
Útočník Mika Zibanejad za poslední tři zápasy zapsal celkem čtyři kanadské body – dva góly, dvě asistence.

NEW YORK RANGERS
- 12. místo ve Východní konferenci (73 bodů)
- jistý nepostup do play-off

Rangers ve svém posledním zápase porazili doma St. Louis Blues 4:2. Brankář Alexandar Georgiev předvedl celkem 44 úspěšných zákroků. Na ledě Flyers Jezdci zahájí dvouzápasový trip.

PHILADELPHIA FLYERS
- 10. místo ve Východní konferenci (82 bodů)

Flyers z posledních čtyř zápasů třikrát prohráli. V minulém střetnutí padli na ledové ploše Caroliny Hurricanes 2:5. Jejich góly zde přitom obstarali útočníci Claude Giroux, Oskar Lindblom.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! Zde budete moci sledovat divizní duel mezi týmy Philadelphia Flyers a New York Rangers. Úvodní vhazování tohoto utkání bude ve Wells Fargo Center vhozeno už krátce po 18:30! Textovým přenosem Vás bude provádět Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.