NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Washington - 17. dubna 2021   18:37

Flyers
Flyers
19:59' Provorov (Giroux, Farabee) • 25:28' J. van Riemsdyk (Aube-Kubel) • 47:02' Allison (K. Hayes, Giroux)
3:6
(1:1, 1:3, 1:2)
Washington
Washington
03:38' Ovečkin  (Carlson, Kuzněcov) • 20:33' Orlov  (Carlson, Ovečkin) • 26:15' Ovečkin  (Carlson, Kuzněcov) • 35:02' Kuzněcov  (T. Wilson, Carlson) • 49:15' Sheary  (J. Schultz, Eller) • 58:48' Mantha
Flyers
Lyon (Elliott) – Braun, Provorov, P. Myers, Sanheim, Morin, Gostisbehere – Konecny, Couturier (A), J. van Riemsdyk – Voráček, K. Hayes (A), Giroux (C) – Farabee, Laughton, Lindblom – Allison, Patrick, Twarynski – Aube-Kubel.
O´Rourke, Kozari – Fournier, Gawryletz
Wells Fargo Center, Philadelphia
3 430 diváků
Washington

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Tři hvězdy utkání:

1. John Carlson (WSH) 0+4
2. Alexandr Ovečkin (WSH) 2+1
3. Wade Allison (PHI) 1+0
Česká a slovenská stopa

Jakub Voráček (PHI) – 0+0, -3 účast, 4 střely na branku, TM 0, čas na ledě 17:25
Zdeno Chára (WSH) – 0+0, -1 účast, 1 střela na branku, TM 0, čas na ledě 19:30
Kdo se postavil do brankoviště?

Alex Lyon (PHI) – 36 zákroků, 5 OG, úspěšnost 87,8%, odchytal 57:46
Ilja Samsonov (WSH) – 22 zákroků, 3 OG, úšpěšnost 88%, odchytal 60:00
Střely na branku: 25 – 41
Je konec! Washington poráží Philadelphii 6:3 a poráží Flyers už v pátém utkání v řadě! Domácí sice ve třetí třetině vykřesali jiskřičku nadějě na zdramatizování duelu brankou Allisona, ale hostům vrátil dvoubrankové vedení Connor Sheary. V závěru zkusil domácí kouč odvolat brankáře Lyona, ale do prázdné branky se trefil Anthony Mantha, který je po příchodu z Detroitu střelecky produktivní.
59:31'
Philadelphia se snažila o další rychlý přechod do útočného pásma, jenže pobídka skončila na zakázaném uvolnění. Vhazování se vrátí před Lyona.
59:01'
Justin Schultz našel přihrávkou před branku Ovečkina, který kotouč tečoval tak šikovně, že dokonce zazvonila branková konstrukce. Ruskému střelci dnes hattrick zřejmě není přán.
58:48'
Washington právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! ANTHONY MANTHA v obranném pásmu plácl do kotouče a poslal jej přes celé kluziště do prázdné branky! Mantha se tak prosazuje i ve třetím duelu po příchodu z Detroitu. Bez asistence.
58:26'
Washington znovu vyhodil puk tak šikovně, aby neskončil na zakázaném uvolnění. Pro hostující celek už to vypadá opravdu nadějně.
58:05'
Jakub Voráček si sjel pro přihrávku do obranného pásma, jenže nahozením od modré čáry branku Capitals neohrozil.
57:34'
Provorov dostal nabito na modrou čáru, odkud poslal přihrávku před branku, ale dotírající Claude Giroux puk za Samsonovova záda nedostal.
57:00'
Domácí brankář Lyon už je na střídačce a Philadelphia ještě zkouší zdramatizovat závěr duelu!
56:36'
56:10'
Washington se vydal do útočného pásma po pravém křídle, jenže Wilson upadl a jeho tělo bylo v útočném pásmu ještě před pukem. Postavení mimo hru, vhazuje se ve středním pásmu.
55:26'
Alexandr Ovečkin útočil dělovkou z levého kruhu na hattrick, jenže jeho rána švihem skončila jen na boční síti! Lyon měl kus štěstí.
55:10'
Jevgenij Kuzněcov kouzlil s pukem na pravém kruhu, odkud poslal přihrávku před branku, ale domácí gólman Nyon se nenechal překvapit.
54:36'
Další přesilovka pro Washington. Kevin Hayes dostává dvě minuty za sekání.
54:18'
Hosté mohli definitivně rozhodnout! Po obrovském závaru před brankou Flyers zakončoval Carl Hagelin, ale ze skvělé pozice napálil kotouč do brankové konstrukce!
54:02'
Nick Jensen se vrátil do obranného pásma, kde se natlačil před Girouxe a získal puk pro Washington. Domácí se v posledních minutách prakticky nedostávají vpřed.
53:38'
Garnet Hathaway si kličkou udělal místo v útočném pásmu, jenže zakončení po ledě se mu nepovedlo a skončilo daleko vedle vzdálenější tyčky.
53:06'
Tom Wilson dostal přihrávku na pravou stranu a obloučkem nahodil puk do útočného pásma. Jeho přihrávka však nebyla z kategorie přesných.
52:42'
52:00'
Domácí mohli snížit při vlastním oslabení! Hráči Flyers se ve dvou hnali vpřed proti jedinému obránci, jenže Oskar Lindblom z dobré pozice minul branku!
51:35'
Travis Sanheim se v obranném pásmu dostal k volnému puku a příklepem jej vyhodil za klec soupeře. Pokračuje aktivita Washingtonu.
51:12'
Nicklas Bäckström dostal prostor na pravé straně útočného pásma, jenže nedokázal najít spoluhráče v bílém dresu Capitals.
50:42'
Washington bude hrát přesilovku. Konecny dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
50:22'
Další útok domácího celku zastavuje postavení mimo hru. Příliš netrpělivý byl při přechodu do útočného pásma český útočník Jakub Voráček.
50:00'
Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a hostující Washington stále drží svůj náskok. Philadelphia to už bude mít těžké.
49:15'
Washington dává hostům další ránu! Hosté uspěli na vhazování v útočném pásmu. Od modré čáry nahodil puk před branku Justin Schultz a CONNOR SHEARY puk šikovně tečoval do branky! Asistence: Justin Schultz, Lars Eller.
49:10'
Lars Eller se v obranném pásmu dostal k volnému puku a rozjel akci Washingtonu. Bekhendem zakončoval Sheary, ale Lyon byl připraven.
48:34'
Lyon si musel dát pozor na dojíždějícího soupeře a raději před ním poslal puk k mantinelu. Z pohledu Flyers uklidnil situaci Sean Couturier.
48:02'
Jakub Voráček se uvolnil v útočném pásmu, jenže jeho pokus srazil obránce Orlov nad branku Washingtonu. Hostující zadáci uklidňují hru.
47:23'
Washington mohl okamžitě znovu navýšit své vedení! Justin Schultz dostal přihrávku na pravý kruh, zakončoval do protipohybu brankáře, ale trefil Lyonovu hůl!
47:02'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Philadelphia ještě žije! Domácí celek nakonec dokázal využít přesilovou hru! Po nádherné kombinaci zůstal sám před odkrytou brankou WADE ALLISON a napálil puk do branky! Pro Allisona jde o první branku v NHL! Asistence: Kevin Hayes, Claude Giroux.
46:39'
Kevin Hayes dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, jenže z rohu nedokázal najít nikoho v oranžovém v lepší střelecké pozici.
46:04'
Shayne Gostisbehere střílel od modré čáry, jenže jeho dělovka skončila jen na zadním mantinelu. Domácí hokejisté však drží puk v útočném pásmu.
45:14'
Domácí si zahrají už čtvrtou přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Sheary.
45:10'
Conor Sheary projel do útočného pásma a opřel se do volného kotouče. Slabou střelou zápěstím však trefil prvního soupeře v oranžovém.
44:23'
Nick Jensen se jako obránce prokličkoval do brankoviště a málem se zapsal mezi střelce dnešního souboje! Domácí brankář vytáhl důležitý zákrok betonem.
44:03'
Oshie se po levém křídle tlačil za odraženým pukem na útočnou modrou čáru, ale domácí obránce Sanheim si puk pohlídal a odehrál jej o mantinel.
43:29'
Domácí Philadelphia nepolevuje v aktivitě ani po skončení přesilové hry. Washington se ve třetí třetině brání, ale zatím nepouští domácí do nějakých šancí.
43:09'
42:30'
Carl Hagelin se ve vlastním oslabení dostal do útočného pásma a zakončil zápěstím. Jeho projektil domácí brankář bez problémů vyrazil.
42:10'
James van Riemsdyk dostal přihrávku do rohu útočného pásma, jenže ani on neoslovil někoho ze spoluhráčů. Washington se znovu osvobozuje.
41:35'
Ivan Provorov dostal přihrávku na modrou čáru, jenže nepřesnou pobídkou daroval puk hráčům Washingtonu, kteří jej bez váhání vyhodili.
41:09'
Domácí si zahrají přesilovku. Oshie dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
40:35'
Ivan Provorov zastavil rodící se akci Washingtonu a na modré čáře získal puk pro domácí. Ruský obránce poté našel rozjetého Couturiera.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Philadelphia musí ve třetí části výrazně zlepšit svůj výkon, jinak bodovat nebude.
40:01'
Další třetina začne přibližně ve 20:27.
Střely na branku: 16 – 30
Druhá třetina končí! Prostřední perioda se mnohem lépe podařila hostujícímu Washingtonu. Hosté udeřili hned po nástupu zpátky na led, když se trefil Dmitrij Orlov. Domácí ale dokázali vyrovnat, když svůj únik přetavil v branku James van Riemsdyk. Washington dostal šanci na další přesilovku, kterou po čtyřech sekundách využil Alexandr Ovečkin. Ve 36. minutě pak přidal čtvrtý zásah Jevgenij Kuzněcov. Skvělý výkon dnes podává také obránce John Carlson, který si připsal už čtyři asistence.
40:00'
39:56'
39:03'
Až nyní se hokejistům Capitals znovu podařilo vyhodit puk za modrou čáru. Zdeno Chára před malou chvíli schytal dělovku někam nad kotník.
38:42'
Kevin Hayes mohl střílet z pravé strany útočného pásma, jenže si netroufl. Domácí sice drží třetinu, ale jejich kombinace je statická.
38:16'
Provorov zbytečně kouzlil na modré čáře a nechal se vytlačit do středního pásma. Zadáci Washingtonu zatím hýří aktivním pohybem.
37:56'
Philadelphia bude v závěru druhé třetiny hrozit v přesilovce. Kuzněcov dostává dvě minuty za podrážení.
37:34'
Brenden Dillon pokračoval za vlastním nahozením do útočného pásma, kde puk nezískal. Shayne Gostisbehere jej ale poslal na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Lyonem.
37:10'
Nicklas Bäckström napadal rozehrávku domácího celku v jeho obranném pásmu, jenže zadáci Philadelphie si poradili s rozehrávkou.
36:34'
Domácí se po další obdržené brance prakticky nemohou dostat do útočného pásma. Další útok Flyers zastavuje přihrávka rukou.
36:02'
Garnet Hathaway sice pokazil kličku na levé straně útočného pásma, ale málem z toho těžil Hagelin. Švédskému hráči scházel k zakončení krok.
35:26'
Justin Schultz nahodil puk od modré čáry. Před brankou jeho pobídku ještě tečoval jeden z hostujících útočníků, ale Lyon si připsal důležitý zákrok.
35:02'
Hostující Washington odskakuje na rozdíl dvou branek! Tom Wilson přihrávkou od mantinelu poslal puk před branku a JEVGENIJ KUZNĚCOV forhendovým blafákem překonal Alexe Lyona! Asistence: Tom Wilson, John Carlson.
34:23'
Alex Lyon si dal pozor na rychle padající kotouč a stáhl si jej ze vzduchu do připravené lapačky. Vhazovat se bude po levici brankáře Flyers.
34:10'
Zdeno Chára neuhlídal domácího hráče, který nějak procedil kotouč před branku, ale další hráč Washingtonu situaci vyřešil odehráním puku k mantinelu.
33:27'
Domácí zahodili obrovskou šanci na vyrovnání! Nicolas Aube-Kubel si sjel na přihrávku mezi kruhy, střílel zápěstím, ale trefil hůl blokujícího Schultze.
33:06'
Anthony Mantha se z pravého křídla dostal do zakončení před brankou, ale jeho pokus Lyon vyrazil mimo tři tyče. Domácí brankář na chvíli přišel o hokejku.
32:12'
Philadelphia se zatím ve druhé třetině nemůže dostat do tempa. Po další nepřesné rozehrávce skončil kotouč na zakázaném uvolnění.
32:00'
Alex Lyon si dal pozor na slabou střelu od modré čáry a raději přikryl puk lapačkou. Vhazovat se bude po jeho levé ruce. Washington si ve druhé části hokej užívá.
31:37'
Shayne Gostisbehere si riskantní kličkou povodil napadajícího soupeře v obranném pásmu. Domácí obránce ukázal, že umí hrát s pukem na čepeli.
31:10'
Brenden Dillon pokazil rozehrávku na modré čáře a nabídl prostor pro zakončení Girouxovi. Kanadský hokejista zápěstím vůbec netrefil branku.
30:38'
Garnet Hathaway se pustil do souboje v rohu útočného pásma, kde jej napadal Travis Sanheim. Puk získal Hagelin, ale hosté zatím nezakončili.
30:03'
Nicolas Aube-Kubel tentokrát nahodil puk bekhendem od modré čáry před klec Capitals. Na jeho pobídku ale nedosáhl nikdo v oranžovém. Washington uklidňuje hru.
29:34'
Nicolas Aube-Kubel využil svou rychlost a získal kotouč v rohu útočného pásma. Samsonov měl po jeho nahození problémy, ale nakonec situaci ustál.
29:05'
Sean Couturier vypomohl spoluhráčům k zisku kotouče v obranném pásmu. Domácí hokejista následně odrazem o mantinel poslal puk do bezpečí.
28:32'
Travis Konecny před brankou Washingtonu nebezpečně tečoval nahození od modré čáry, ale Samsonov puk dokázal vyrazit pravým betonem.
28:03'
Sheary vybojoval puk na levé straně útočného pásma a zakončením od mantinelu málem překvapil domácího brankáře. Lyon měl velké štěstí.
27:20'
Zkoumání bylo opravdu rychlé. Kotouč nepřešel přes brankovou čáru. Zůstává tak stav 2:3.
27:20'
Tak pozor! Rozhodčí ještě zkoumají, zda se kotouč nedostal za brankovou čáru!
27:20'
Garnet Hathaway si troufl na individuální průnik po levém křídle. Bekhendové zakončení Alex Lyon udržel mezi betony. Hostující hráč poté ještě dotíral na brankovišti a byl natlačen do brankáře.
27:04'
Dmitrij Orlov dostal přihrávku do středního pásma a vysokým obloučkem nahodil puk do útočného pásma. Jeho pobídku nikdo v bílém nedohnal.
26:15'
Tak tohle byla opravdu bleskurychle využitá přesilovka! Ihned po vyhraném vhazování dostal přihrávku na svůj oblíbený levý kruh ALEXANDR OVEČKIN a dělovkou příklepem přidal svou druhou branku v utkání! Asistence: John Carlson, Jevgenij Kuzněcov.
26:11'
Washington si zahraje další přesilovku. Aube-Kubel dostává dvě minuty za hákování.
26:03'
Domácím se nyní vůbec nepovedla rozehrávka při dalším pokusu o rychlý přechod do útoku. Puk skončil na zakázaném uvolnění, hra se vrátí před klec Flyers.
25:28'
Je vyrovnáno! Domácí celek dokázal podruhé v utkání smazat náskok favorizovaného celku! JAMES VAN RIEMSDYK zůstal zapomenutý na modré čáře, dostal se do úniku a vychutnal si Samsonova! Asistence: Nicolas Aube-Kubel.
25:08'
Wilson napadal v útočném pásmu Girouxe, ale zkušený hokejista domácího celku puk s vypětím všech sil vyhodil do středního pásma.
24:42'
Carlson se jako obránce dostal po rychlé akci do útočného pásma, nicméně zakončení příklepem se mu nepovedlo a puk skončil daleko od branky.
24:10'
Sean Couturier uspěl v souboji v rohu útočného pásma. Od modré čáry poté zakončoval Philippe Myers, ale obránce v bílém si do jeho rány klekl.
23:33'
Ivan Provorov si dal pozor na odražený puk před domácí brankou a bez váhání jej po mantinelu poslal za modrou čáru. Washington v úvodu druhé části kraluje.
23:04'
Carsen Twarynski se dostal do souboje v rohu útočného pásma, ale zadáci Washingtonu domácího hráče s pukem operovat nenechali.
22:32'
John Carlson od modré čáry nahodil puk do rohu ledové plochy, nicméně tam neměl nikoho ze svých spoluhráčů v bílém dresu Washingtonu.
22:10'
Chára rozjel další akci Washingtonu přihrávkou na pravou stranu. Na jeho pobídku si sjel Wilson, ale z ostrého úhlu už domácí klec neohrozil.
21:35'
Až nyní se domácí alespoň na chvíli dostali do útočného pásma, ale osamocený Farabee neměl proti přesile hráčů v bílém šanci na zakončení.
21:00'
Anthony Mantha se před brankou Flyers snažil tečovat nahození od modré čáry, jenže na puk vůbec nedosáhl a kotouč prolétl kolem branky.
20:33'
Washington si hned v úvodu druhé třetiny bere své ztracené vedení zpět! DMITRIJ ORLOV se z levé strany opřel do volného kotouče a prostřelil domácího brankáře. Podle všeho tam ještě byla lehká teč obránce. Asistence: John Carlson, Alexandr Ovečkin.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Washington bude chtít pokračovat ve své aktivitě z první části dnešního střetnutí.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 19:31.
Střely na branku: 6 – 11
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce dnešního souboje jsme sledovali zajímavou podívanou. Hostující Washington vstoupil do utkání mnohem aktivněji a udeřil z přesilovky. Trefil se hvězdný Alexandr Ovečkin. Domácí celek však v závěru první třetiny srovnal obraz hry a vteřinu před přestávkou vyrovnal Ivan Provorov.
20:00'
19:59'
Je vyrovnáno! Domácí celek dotahuje skóre vteřinu před koncem první třetiny! IVAN PROVOROV dostal přihrávku na modrou čáru a tvrdou dělovkou poslal puk do sítě. Před Samsonovem projeli tři hráči a hostující brankář neviděl vůbec nic! Asistence: Claude Giroux, Joe Farabee.
19:35'
Farabee neustál souboj s obráncem v rohu útočného pásma a poroučel se k ledu. Podle rozhodčích si Zdeno Chára počínal dovoleným způsobem.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:42'
Carl Hagelin svedl souboj za brankou domácího mužstva, jenže důrazný obránce v oranžovém dresu mu nenechal prostor na přihrávku mezi kruhy.
18:12'
Ovečkin nahodil puk ze středního pásma za branku Flyers a odjel na střídačku. Také domácí kouč posílá na ledovou plochu čerstvé síly.
17:42'
Joel Farabee zavezl puk do útočného pásma, jenže skvěle hrající Justin Schultz jej čistým způsobem přitlačil k mantinelu a získal puk pro svůj klub.
17:05'
Nick Jensen zbytečně pokazil rozehrávku z obranného pásma. Ani domácí hokejisté si však při přechodu do útočného pásma nerozuměli.
16:28'
Justin Schultz střílel od modré čáry, nicméně domácí brankář jeho zakončení viděl čistě a připsal si snadný zákrok levým betonem.
16:04'
Travis Sanheim získal volný puk v rohu obranného pásma a poslal přihrávku na levou stranu. Jeho rozehrávku napadal Sprong, ale Philadelphia puk udržela.
15:34'
Tom Wilson se musel rychle vrátit do obranného pásma. Hostující hráč si poté sjel na přihrávku na pravou stranu, jenže ani Washingtonu se přechod vpřed nepovedl.
15:07'
Dmitrij Orlov se stáhl do obranného pásma a před napadajícím Provorovem odehrál puk do bezpečí. Washington zatím kontroluje vývoj utkání.
14:29'
Brenden Dillon se na modré čáře natáhl po volném kotouči a snažil se najít rozjetého spoluhráče. Jediný zadák Flyers v obranném pásmu stačil zasáhnout.
14:05'
Anthony Mantha dostal v obranném pásmu přihrávku do hodně těžké pozice. Posila z Detroitu však bekhendem protečovala puk do středního pásma.
13:35'
13:05'
Washington se znovu dokázal ubránit a jeden z hráčů v bílém vyvezl puk do útočného pásma. Philadelphia se zatím není schopná dostat do tlaku.
12:33'
Lars Eller sice vyvezl puk do středního pásma, ale obral jej napadající Jakub Voráček. Český útočník se dokonce dostal do zakončení, ale Samsonov zasáhl.
12:04'
Domácím se v úvodu první přesilovky nedaří. Philadelphia předvedla hodně nepřesnou rozehrávku a kotouč skončil na zakázaném uvolnění.
11:35'
Svou první přesilovku si zahraje také domácí celek. Dvě minuty za držení vyfasoval Jensen.
11:03'
Nick Jensen si chytrou stahovačkou v útočném pásmu vylepšil pozici pro zakončení, jenže zápěstím poslal puk mimo tři tyče domácí klece.
10:28'
Philadelphia se zatím nedostává vpřed ani po skončení dalšího oslabení. Unavení hráči domácího celku jen odevzdali puk zadákům Capitals.
10:11'
09:26'
Ovečkin dostal další přihrávku na levý kruh, odkud zakončil bez přípravy, ale jeho druhá rána v dnešním souboji druhou brankou Washingtonu neskončila.
09:04'
Sean Couturier se ve vlastním oslabení dostal do útočného pásma a z levé strany zakončil. Jeho projektil však prosvištěl kolem vzdálenější tyčky.
08:46'
Nicklas Bäckström vyplaval zcela sám na pravém kruhu, odkud vyslal tvrdou střelu. Domácí brankář jeho pokus viděl čistě a bez problémů zakročil.
08:11'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Samuel Morin – 2 min., hrubost).
08:11'
Garnet Hathaway a Samuel Morin se pustili do menší slovní přestřelky, do které se zapojil také Zdeno Chára. Rozhodčí kohouty bleskově odtrhli.
07:42'
Nicklas Bäckström se hnal za nahozením do rohu útočného pásma, jenže zpoza branky neoslovil nikoho ze svých spoluhráčů.
07:32'
Jakub Voráček projel středem ledové plochy do útočného pásma, nicméně obránci Washingtonu prudkou střelu srazili do ochranné sítě. Vhazuje se před Samsonovem.
06:41'
Domácí celek se snad poprvé v utkání dostal do nějakého delšího tlaku. Farabee zkoušel zakončit z ostrého úhlu, ale hostující brankář byl připraven.
06:03'
Carsen Twarynski dostal po rychlém protiútoku přihrávku do skvělé pozice, jenže obrovskou šanci zahodil zakončením vysoko nad branku!
05:27'
Daniel Sprong se zjevil v prostoru mezi kruhy, odkud vyslal svižnou střelu zápěstím, ale domácí brankář Alex Lyon vytáhl důležitý zákrok!
05:03'
Hosté se vydali do útočného pásma po pravém křídle. Tom Wilson dojel vlastní nahození, jenže v rohu ledové plochy už puk neudržel.
04:30'
Po další akci Washingtonu přišlo zakončení z pravé strany útočného pásma. Jeden z domácích obránců puk přizvedl do ochranné sítě.
04:15'
Washington je dobrým vstupem do dnešního souboje pořádně nabuzený a nadále pokračuje v aktivitě. Flyers se v úvodu prakticky jen brání.
03:38'
Hostující celek se dostává do vedení a potvrzuje své fantastické přesilovky. ALEXANDER OVEČKIN si počkal na přihrávku na levý kruh a svou klasickou dělovkou příklepem otevřel skóre! Asistence: John Carlson, Jevgenij Kuzněcov.
03:02'
Domácí hned v úvodu oslabení vybojovali kotouč a dokázali jej vyhodit přes celé kluziště za branku Capitals. Hosté musí začt nanovo
02:42'
Washington si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Justin Braun.
02:20'
Jensen se na levé straně útočného pásma dostal k odraženému puku a poslal jej před branku Flyers. Domácí celek se není schopen dostat z obranného pásma.
01:52'
Sprong nahodil puk z velké dálky a domácí brankář si připsal další snadný zákrok. Washington ale vstoupil do dnešního souboje o něco aktivněji.
01:05'
Nick Jensen si dal pozor na rozehrávku domácího celku a získal kotouč pro Capitals. Hosté se dostali do útočného pásma, ale Nicklas Bäckström daroval Lyonovi snadný zákrok.
00:34'
Sean Couturier kouzlil s pukem na levé straně hrací plochy a nahodil jej do útočného pásma. Zadáci Washingtonu uklidnili hru za svou brankou.
00:10'
Kuzněcov uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Philadelphia poté rychle získala kotouč pro sebe, ale daleko se s ním domácí nedostali.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledě. Flyers budou hrát v oranžovém, zatímco Washington oblékne bílou sadu.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Braun, Provorov, P. Myers, Sanheim, Morin, Gostisbehere – Konecny, Couturier (A), J. van Riemsdyk – Voráček, K. Hayes (A), Giroux (C) – Farabee, Laughton, Lindblom – Allison, Patrick, Twarynski.

Washington Capitals: Samsonov (Vaněček) – Carlson (A), Orlov, J. Schultz, Dillon, Jensen, Chára – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Oshie, Bäckström (A), Mantha – Sprong, Eller, Sheary – Hathaway, Dowd, Hagelin..

• 1. P, 44 Z, 28 – 12 – 4, Skóre: 154:132, 60 b.
--------------------------------------------------------------------
WASHINGTON CAPITALS
Vítězové Stanley Cupu z roku 2018 letos v základní části válí. Dohromady už nasbírali 60 bodů a kráčí za prvenství ve Východní divizi. Ačkoliv forma Capitals trochu v průběhu dubna poklesla, z devíti zápasů vyhráli pouze pět, což je na jejich standard málo. Poté co Washington uštědřil debakly Bostonu a Philadelphii, tak v posledním zápase byl zaskočen Buffalem.

• 6. P, 43 Z, 20 – 17 – 6, Skóre: 125:155, 46 b.
PHILADELPHIA FLYERS
Od Letců se v letošní sezoně rozhodně očekávalo více. Šesté místo v divizi nezaručuje postup do play-off a krátce před koncem základní nevypadá, že by se něco mělo měnit. Philadelphia ztrácí na čtvrtý Boston šest bodů, navíc mají Bruins k dispozici dva zápasy. Před Flyers navíc pokukují po postupu Rangers, ti mají o dva body více než právě Flyers. V dubnu Philla vyhrála pouze tři zápasy z celkových osmi, navíc utrpěla vysokou porážku právě od dnešního soupeře z Washingtonu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.