Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Trnava - 7. září 2018   18:00

Hodonín
Hodonín
19:47' Charvát  • 21:09' Švarc  • 30:35' Matějka  • 31:39' Švarc  • 32:50' Milík  • 54:52' Jurča
Trnava
Kutaj (Brucháč) – Žilinský, Kormúth, Kuna, Burian, Kiss, Sanko, Klein, Mihalko, Szalay, Lavranov, Valo, Lindemann, Klema, Ševčík, Ftáčník, Ibola, Skokor, Mikeš, Hudec, Hrbáčík

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera.
Je dobojováno! Drtiči si i přes nepovedenou třetí dvacetiminutovku pohlídali vedení a ve svém čtvrtém přípravném duelu zvítězili. Určitě bych rád řekl, že to bylo zasloužené. Jihomoravský celek byl lepší a nebýt zbytečných vyloučení, tak by měl o starost méně.
59:47'
Vyloučení v týmu HK Gladiators Trnava (Ševčík – 2 min., podrážení).
59:47'
Ještě o jednu komickou vložku na závěr se postaral hlavní rozhodčí, který podklouzl a upadl.
59:00'
Zbývá minuta do konce zápasu a hodonínští hokejisté kombinují na půli soupeře.
58:00'
Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:50'
Je rozhodnuto. Hodonín má k dispozici dvouminutovou přesilovku, takže by byl zázrak, kdyby se slovenskému týmu podařilo ještě něco s výsledkem udělat.
57:11'
Vyloučení v týmu HK Gladiators Trnava (Szalay – 2 min., sekání + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
54:52'
Drtiči právě vstřelili branku!
Drtiči si prostě dnešní vítězství utéct nenechají! Tento večer svou první branku vstřelil PETR JURČA. Asistence: Norris, Šťáva
52:51'
Hodonín trochu přidal na obrátkách a udává tempo hry, což je přesně to, co domácím vyhovuje.
51:15'
Toto byl mohlo domácí ještě mrzet! S přečíslením dva na jednoho si totiž dokázal hostující gólman poradit.
50:15'
Trnava právě vstřelila branku!
No tak to bude ještě drama! Střelu od modré čáry dokázal Štěpanovský vyrazit jen k SAMUELU ŠEVČÍKOVI, který nadvakrát překonal beton hodonínského brankáře. Asistence: Szalay
49:39'
Jeden z hostů provedl krásnou kličku Šťávovi, ten se ale obejít nenechal, právě tento počin ho však stál dvě minuty, které si nyní míří odsedět.
48:16'
Zbývá něco málo přes deset minut do konce základní hrací doby a hraje se chaotický hokej nahoru-dolů.
46:59'
Klema si u střídaček počkal na Miroslava Kubu, kterého velmi nevybíravým způsobem přimáčkl na mantinel.
45:52'
No a pozor! Do samostatného úniku se probojoval ALEXANDER FTÁČNÍK a celou akci završil střelou pod horní tyč.
44:49'
Hosté vykřesali naději na otočení dnešního zápasu! Tentokrát již Trnavě přečíslení dva na jednoho vyšlo, a to když Hudec našel MARTINA HRBÁČIKA, který se z ostrého úhlu do prázdné brány trefil. Asistence: Hudec, Valo
44:40'
Ze středu levého kruhu vzešla jedovatá střela na Kutaje, jenž si ale s tímto projektilem poradil bravurně.
44:13'
43:01'
Kutaj vyrazil ze své brány skoro až k té modré, jen aby byl u puk dřív, než jeden ze soupeřů.
42:46'
Obrovské štěstí pro Hodonín! Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, do následné přihrávky se ale vložil Ševčík, od jehož brusle se puk odrazil do levé tyče!
42:13'
Vyloučení v týmu HK Gladiators Trnava (Lindeman – 2 min., hákování).
41:52'
Hráči Hodonína si vytvářeli dobrý tlak na straně soupeře, po několika bezmyšlenkovitých přihrávka se z ní ale sami vyhnali.
40:23'
Trnavští hokejisté teď asi zrovna nepoděkují čárovému rozhodčímu, který se jim přimotal do kombinace tak nešikovně, že ji celou překazil.
40:01'
Druhá třetina je za námi! Troufám si říct, že právě v ní se rozhodlo o osudu celého utkání. Trnava totálně vyhořela, a tak se o slovo přihlásili domácí, kteří díky skvělé pasáži zhruba v polovině třetiny navýšili na 5:1. Tým ctící červeno-černou kombinaci dresů bez šance v závěrečné části není, jenže nutno říct, že to bude mít extrémně obtížné.
Další třetina začne přibližně v 19:35.
40:00'
39:58'
Kutaj měl pár vteřin před koncem plné ruce práce, s vypětím všech sil ale zvládl závěr druhé dvacetiminutovky bez úhony.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:23'
Obrana hostujícího týmu se dopustila fatální chyby, ta však kvůli nepřesnosti v kombinaci Hodonína fatální následky neměla.
37:15'
Hložánek si našel kotouč mezi nohami hned několika hráčů a vjel z levé strany před brankáře soupeře, jenž mu však na poslední chvíli vložil do zakončení svou hůl.
35:48'
Tečované nahození pořádně vystrašilo Kutaje, který může být rád, že za sebou nechal levý beton, do které se kotouč odrazil.
35:26'
34:05'
Po střele z levého kruhu na hostující bránou se do sebe pustili dva hráči, následná ostrá výměna názorů ale dlouho netrvala.
33:26'
Střídání v týmu HK Gladiators Trnava: ze hřiště odchází Brucháč, přichází Kutaj.
33:26'
Po faulu Matějky zůstává na hrací ploše ležet nově příchozí Brucháč, jenž bude s největší pravděpodobností muset opustit hru.
33:26'
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Matějka – 2 min., nedovolené bránění).
32:50'
Střídání v týmu HK Gladiators Trnava: ze hřiště odchází Kutaj, přichází Brucháč.
32:50'
Toto začíná zavánět debaklem! Hostující hokejisté nedokázali vyhodit, díky čemuž se ujal šance MARTIN MIKLÍK a povedenou kličkou překonal Kutaje.
31:39'
To je otřesná druhá třetina pro slovenský celek! Při signalizované výhodě projel obranou soupeře MILAN ŠVARC a přidal svou druhou branku v utkání. Asistence: Zabloudil, Šťáva
30:35'
To sice byla pravda, avšak pár vteřinek nato puk v síti Trnavy skončil! Skrz brankoviště vyslal prudkou nahrávku Sedlák na Matějka, na kterého již zívala prázdná brána. Asistence: Sedlák, Miklík
30:10'
Trnavě se daří osvobodit, takže s největší pravděpodobností těch pár vteřinek do návratu čtvrtého hráče vydrží.
29:42'
Vyloučení v týmu HK Gladiators Trnava (Kuna – 2 min., podrážení).
29:10'
O emoce na ledové ploše rozhodně není nouze. Jde vidět, že zákroky z posledních minut atmosféru rozvířily.
28:30'
Vyloučení v týmu HK Gladiators Trnava (Valo – 2 min., podrážení).
27:44'
Uběhlo sedm vteřin od začátku přesilovky pět na tři a okamžitě přišlo kýžené snížení! Kiss našel přesně MARTINA HRBÁČIKA, na jehož pecku neměl domácí brankář nárok. Asistence: Kiss, Hudec
27:37'
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Ševčík – 2 min., vysoká hůl).
26:49'
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Kobylík – 2 min., napadení).
26:25'
Před malou pár desítkami vteřin jsme byli svědky krásného bodyčeku, který bychom čekali spíše v některé ze zámořských soutěží.
25:40'
Jihomoravský celek vstoupil do druhé třetiny velmi aktivně, což evidentně zaskočilo tým ze Slovenska.
24:20'
I v tomto případě byl trnavský brankář úspěšný. Tlak Hodonína trvá již přes minutu a nevypadá to, že by měl v nejbližší chvíli utichnout.
23:22'
Kutaj vyrazil proti nikým nehlídanému Sokolíkovi a vytasil neskutečný zákrok oběma betony!
22:17'
Dvakrát po sobě se povedlo hodonínským hokejistům odvrátit kotouč na zakázané uvolnění.
21:09'
Vedení domácích je již dvoubrankové! Obranou soupeře prošel MILAN ŠVARC jako nůž máslem, načež zasunul puk pod betonem brankáře Kutaje a dopravil ho do trnavské svatyně.
20:35'
Celou akci hostujícího mužstva nastartoval přihrávkou z otočky Szalay, vzápětí ale jeho spoluhráči dobré situace nevyužili.
20:01'
První třetina je u konce! V ní jsme viděli poměrně vyrovnanou bitvu, ve které to byla ale právě Trnava, jež měla více šancí na otevření skóre. Ani jednu z nich ale nedokázala využít, a tak půjde po brance Charváta v závěrečné minutě do druhé části s mankem jednoho gólu.
Další třetina začne přibližně v 18:43.
20:00'
19:47'
A Hodonín jde krátce před první sirénou do vedení! Prosadil se po nádherné individuální akci MATĚJ CHARVÁT, jehož závěrečná klička byla opravdu úchvatná.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:37'
K odraženému puku dobruslil Skokor a z první vyslal jedovatou střelu, která zasáhla jednoho z obránců Hodonína.
17:40'
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Kuba – 2 min., držení).
Hosté oslabení zvládli na výbornou, když dokonce ve čtyřech hráčích dokázali hned několikrát zahrozit.
14:22'
Vyloučení v týmu HK Gladiators Trnava (Burián – 2 min., podrážení).
13:59'
Juríček lapil střelu z mezikruží, následuje tedy vhazování po jeho pravé ruce.
12:50'
Čím dál častěji jsme svědky chyb na středu hrací plochy, jež značně snižují kvalitu tohoto – do této chvíle – kvalitního měření sil.
11:40'
Od modré to zkusil příklepem Kuba a nadělal brankáři docela výrazné problémy.
10:31'
Nahrávku před domácí bránu odklidil svou nataženou hokejkou do bezpečí Charvát, načež jeden z jeho spoluhráčů pro odražený kotouč dojel.
09:27'
Petr Jurča si pěkně obhodil padajícího obránce a ocitl se tváří v tvář brankáři soupeře, jenomže ten vytáhl parádní zákrok a velkou šanci zneškodnil.
08:50'
Na Kutaje se to sype ze všech stran, zatím je ale brankář Trnavy stoprocentní.
07:37'
Utkání se hraje ve vysokém tempu, čemuž napomáhá i to, že se takřka vůbec nepřerušuje.
06:41'
Po teči od vlastního obránce musel být hodonínský brankář v pozoru, jelikož se gumový předmět kutálel do brány domácího celku.
05:51'
Jeden z hodonínských útočníků se hnal z levé strany do zajímavého brejku, ani to mu ale k vsítění první branky v duelu nestačilo.
05:15'
Hrbáčik se pohledně obtočil kolem levé tyče a vjel před nepřipraveného Juríčka, avšak ten s následným pokusem příliš mnoho starostí neměl.
04:00'
Po čtyřech minutách musím konstatovat, že optickou převahu mají hráči Hodonína. Ani ta jim však nemusí stačit, pokud budou dělat tolik chyb v obraně, jako tomu bylo doposud.
02:20'
Domácí zaspali a svou nedůsledností dovolili to, aby se Skokor procpal do dobré příležitosti, kterou ale trnavský hokejista doslova zazdil.
01:28'
Po dalším projektilu, jenž lapil hostující gólman, se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
00:52'
Trnava se poprvé v zápase dostala k puku a hned z toho byla zajímavá šance. Hrbáčik se ocitl kousek před brankovištěm, jenže skákavý puk netrefil.
00:24'
V úvodním vhazování si lépe vedli domácí hráči, kteří vzápětí rozjeli útočnou akci po pravé straně a zakončili, se střelou si ovšem Bruchář poradil.
00:01'

SHK Hodonín: Juríček (Štěpanovský) – Sedlák, Polák, Ševčík, Kobylík, Kuba, Miklík, Šťáva – Charvát, Hložánek, Sokolík, Matějka, Schildhabel, Řepík, Finsterle, Zabloudil, Matula, Jurča, Švarc, Norris

HK Gladiators Trnava: Brucháč (Kutaj) – Žilinský, Kormúth, Kuna, Burian, Kiss, Sanko, Klein, Mihalko, Szalay, Lavranov, Valo, Lindemann, Klema, Ševčík, Ftáčník, Ibola, Skokor, Mikeš, Hudec, Hrbáčík.
Celek hrající druhou nejvyšší soutěž na Slovensku má za sebou v přípravě již dva duely, když v obou případech vyzval Bratislavu, jež nastupuje ve stejné lize. Trnava v ani jednom z měření sil nezvítězila, dokonce dostala nelichotivé výprasky 2:7 a 1:5.
Drtiči z Hodonína odehráli o jedno klání více, první výhru si ovšem připsali až v toto pondělí, kdy vrátili předchozí porážku Skalici.
Vítám vás u přátelského utkání, ve kterém proti sobě nastoupí SHK Hodonín a HK Gladiators Trnava. Zápas začíná v 18:00 a vy ho budete moct sledovat zde, kde vám ho zprostředkujeme pomocí textového přenosu.