Dnešní dramatické druhé finále dospělo až k samostatným nájezdům. Beranům se v play-off na nájezdy daří a dnes se to potvrdilo. Rozhodující nájezd na sebe vzal Petr Leška a zajistil tak ve finále remízový stav 1:1. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek středečního večera.
70:00
Zlín právě vstřelil branku!
Zlín srovnává stav série na 1:1. PETR LEŠKA nedal Mazancovi šanci a rozhoduje dnešní drama v samostatných nájezdech. Zlínský centr uspěl se střelou na vyrážečku plzeňského brankáře.
Pletka se rozhodl pro střelu, kterou Sedláček kryje lapačkou – 0:0.
Bedřich Köhler poslal svůj pokus snadno do plexiskla za brankou Mazance, stále 0:0.
Plzeňský Jan Kovář nedokázal vyzrát na Sedláčka. Ten si bekhend útočníka hostí pohlídal pravým betonem – 0:0.
Filip Čech to zkoušel na lapačku a tam si to Mazanec pohlídal – 0:0.
Za domácí Filip Čech.
Sedláček kryje Vampolův blafák do lapačky.
První pojedou hosté, konkrétně Petr Vampola.
Samostatné nájezdy začínají.
Diváci si užívají atmosféru před nájezdy, stadionem proplouvá mexická vlna.
Ani v prodloužení nám branka nepadla a na řadu příjde dovednostní soutěž. Zlínští v sérii s Třincem dvakrát na nájezdy uspěli, ale to dnes nemusí nic znamenat. Po krátké upravě ledu půjdeme na to.
70:00
Prodloužení skončilo.
69:31
Nahození Slováka jenom prolétlo kolem zlínské branky. Kašpařík poté zalehl puk za zlínskou brankou a vhazuje se ve středním pásmu.
69:22
Nahození Kašpaříka raději Sedláček nechal v lapačce. Buly před brankou Zlína.
69:08
Poslední minuta prodloužení, buly před Markem Mazancem.
68:36
Po teči Matějíčka se puk odrazil před Balaštíka, ten nedokázal kus černé gumy do plzeňské branky.
67:45
Plzeň drží puk u sebe.
67:33
Veselý posunul zadovkou na Čajánka, domácí kapitán jen o kousíček minul pravou tyčku Mazancovy branky. Plzeňskou akci následně zhatil ofsajd.
66:58
Straka a posléze ani Kovář nepřekonali připraveného Sedláčka.
66:43
Zámorský nechtěně tečoval Pletkův pokus těsně nad zlínskou klec. Prodloužení se nám pomalu chýlí ke konci.
66:16
Kotouč končí po Čajánkově přihrávce v ochranné síťce. Další buly v obranné třetině Plzně.
65:47
Leška dlouho vedl kotouč a poté jej z velikého úhlu vyslal na Mazancovu lapačku. Ševci si vybojovali vhazování před brankou Škodovky.
65:36
Kotouč se odrazil od hrazení přímo před volného Balaštíka, ten ale nedokázal trefit branku Plzně.
65:18
Rozhodčí svým odrazem nabídl střelu Zámorskému, ten ho vzápětí málem trefil svým pokusem do hlavy. Buly ve středním pásmu.
65:06
Köhler u mantinelu atakoval k zemi Poživila, publikum tento hit ocenilo bouřlivým potleskem.
64:53
Lehčí pokus Poživila našel místo v lapačce domácího brankáře, který rychle zakládá akci modrožlutých.
64:26
Strakovi puk přeskočil před zlínskou brankou, kapitán hostí i přesto dokázal lehkou střelou prověřit Sedláčka.
64:18
Veselý po vhazování posunul na rozjetého Čajánka, domácího kapitána ale dobře vychytal Mazanec.
63:39
Oba celky se chvíli přetahovaly o kotouč ve středním pásmu, puk nakonec ukořistili domácí.
63:08
Obránce Poživil si troufl na útočný výlet a Sedláček se musel činit ramenem. Domácí brankář vyrazil nebezpečnou střelu plzeňského beka do ochranné sítě.
62:42
Urbancův pokus končí v lapačce plzeňského strážce svatyně.
61:38
Řezníček tvrdým pokusem vyprášil Mazancovy betony. Köhler se ještě natahoval po puku ale k dorážce už se nedostal.
61:20
Ránu Kašpaříka Sedláček rychle vytřepal z lapačky a zlínští jedou kupředu.
60:52
Poživil atakoval u mantinelu domácího Lešku. Plzeňský bek dlouho držel Lešku u ledu, opět se ale nevylučuje.
60:27
Veselý upadl po souboji s Hanzlíkem, vylučovat se ale nebude.
60:01
Začalo prodloužení.
V šedesáti minutách se dnes nerozhodlo, na řadu tak příjde po přestávce desetiminutové prodloužení. V případě, že se nerozhodne ani v něm, tak na řadu příjdou samostatné nájezdy.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:40
Kotouč po střele Kováře poskakoval po brankovišti, domácí měli v závěru obrovské štěstí.
59:10
Kratěna u levé tyče zlínské branky místo kotouče trefil pouze tyčku zlínské branky.
58:48
Holík vypíchl puk před dojíždějícím Slovákem, Zlín se tomuto oslabení zatím dobře brání.
58:26
Čajánek se šikovně uvolnil v oslabení přes dva plzeňské hráče. Střelu domácího kapitána Mazanec dokázal vytěsnit do bezpečí.
58:00
Petr Leška (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění. Pro hosty je tu veliká šance rozhodnout zápas v přesilovce.
57:10
Kratěna bodyčkem srazl k zemi zlínského Ondráčka.
56:54
Dnešní druhé finále je tak jako včera vyprodáno.
56:35
Straka o milimetry nestihl přihrávku od svých spoluhráčů a píská se icing.
56:15
Okál se dokázal uvolnit a Mazanec musel proti jeho slibné střele použít levý beton.
55:53
Vlasákovo nahození zlínský Matějíček nedokázal sklepnout k ledu a Sedláček musel použít svoji lapačku.
55:24
Plzenští pouze lehce nahodili puk do útočného pásma a odjíždějí střídat.
54:49
Kováře odzbrojil čistě za Sedláčkovou brankou Veselý.
54:28
Okál si při snaze obejít plzeňského obránce puk nastřelil,ale bohužel pro zlínského útočníka mimo hrací plochu. Buly ve středovém kruhu. Hra se začíná s přibývajícím koncem kouskovat.
54:06
Vampola se dokázal prosadit přes bránícího Urbance a Sedláček puk přikryl pod lapačku. Další buly v oblasti zlínské branky.
53:58
Hamrlík je na ledě, Zlín hraje v pěti a bude se vhazovat u Sedláčka.
53:44
Berani se alespoň na chviličku osvobozují a vyhazují puk pryč z obranného pásma.
53:15
Tesařík nastřelil Kratěnu do holení a Plzeň stále pokračuje v přesilovce v útočném pásmu.
52:44
Požiilova střela prolétla jen těsně kolem pravé tyčky domácí branky. Na druhém koutu kluziště nebezpečně pálil Čajánek, Mazanec byl připraven.
52:18
Plzeň je kompletní a začíná hrát přesilovou hru 5na4.
52:16
Kombinaci hostí ukončil vypíchnutím kotouče mezi diváky obránce Zámorský. Další buly před Sedláčkem.
51:55
Martin Hamrlík (ZLN) 2 minuty za hrubost. Plzeň bude hrát 23 vteřin přesilovou hru 4na3 a poté se počet hráčů upraví na 5na4.
51:55
Pletka jen těsně nedosáhl na přihrávku od Kratěny. Pletka poté podrazil Sedláčka a Pletku zase Hamrlík. Bude se opět vylučovat.
51:46
Köhler schoval puk u mantinelu mezi brusle a hra je přerušena.
51:26
Na druhé straně vyhrál přetahovanou o kotouč zlínský Ondráček a Mazanec musel být ve střehu.
50:46
Řezníček obětavě skočil pod nohy střílejícímu obránci Plzně, puk se poté odrazil do útočného pásma.
50:33
Jeřábek při své střele zlomil hůl a rychle spěchá na střídačku pro druhou.
50:18
Tomáš Sýkora (PLZ) 2 minuty za hrubost.
50:18
Jaroslav Balaštík (ZLN) 2 minuty za hrubost
50:18
Oba aktéři šarvátky už se putují zchladit na trestnou lavici.
49:56
Kratěnovu střelu Sedláček neudržel a do sebe se pustil Balaštík se Sýkorou.
49:31
Balejovi zabránil ve střele blokující Köhler. Tempo hry se nám v závěru hodně zvedlo a akce se střídají ze strany na stranu.
48:53
Mazanec neudržel Ondráčkův pokus a Ševci nadále drží útočné pásmo.
48:30
Zámorský vyslal parádním pasem do útoku Zdeňka Okála. Zlínský útočník byl ve veliké rychlosti a Mazanec se na jeho pokus stačil připravit.
48:10
Kovář našel přihrávkou zpoza branky volného Jiřího Hanzlíka. Sedláček se natlačil na pravou tyč a puk do branky za žádnou cenu nepustil.
47:32
Mazanec si v pokleku zkontroloval nahození z hokejky Köhlera.
47:05
Zámorský namazal puk přímo na hůl Jana Kováře, jeho ostrý pokus musel Sedláček hasit ramenem.
46:40
Köhler za zlínskou brankou atakoval plzeňského Dvořáka. Hostující útočník se i přesto dokázal natlačit do zakončení a Sedláček si připisuje zákrok z kategorie úspěšných.
46:29
Leška už hledal na opačné straně sjíždějícího Balaštíka, k tomu kotouč nedorazil.
46:03
Kotouč pro hosty získal Kašpařík, který následně prověřil vyjetého Sedláčka. Domácí brankář ukryl střelu plzeňského hráče do klína.
45:23
Čajánkova formace nyní operuje před brankou Mazance.
44:56
Kovář si parádně obhodil dva zlínské, v zakončení mu kotouč utekl.
44:40
Přesilovka Plzně je u konce, Čajánek může na led.
44:24
Leška podržel puk a našetřil cenné vteřinky při zlínském oslabení.
43:53
Hanzlík trefil pouze obětavého Köhlera.
43:26
Kovář blokoval Tesaříkovu střelu a hokejku měl příliš vysoko. Rozhodčí hru přerušili což se nelíbí plzeňskému Strakovi, který okamžitě protestuje u rozhodčích.
43:07
Zlínští vyhodili puk pryč z ledové plochy, plzenští protestují ale marně. Kotouč byl totiž tečován a vylučovat se nebude.
43:01
Kovář se natlačil až před Sedláčka, zlínský brankář se prezentoval parádním zákrokem proti šanci hostujícího útočníka.
42:54
Hamrlík okamžitě vyhazuje puk po vyhraném buly před Mazance.
42:39
Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty za držení protihráče.
42:37
Petr Čajánek ztratil hůl a poté zbytečně atakoval plzeňského hráče. Rozhodčí to posoudili jako nedovolený zákrok.
41:20
Plzeň si utvořila tlak a domácí vyhazují na zakázané uvolnění.
41:06
Vlasák se šikovně uvolnil od zadního mantinelu a Sedláček musel zasahovat pravým betonem.
40:56
Po souboje Urbance s Kratěnou se puk odrazil do jízdy před Tomáše Sýkoru. Útočník Plzně ale Sedláčka svojí tvrdou střelou nepřekvapil.
40:27
Okál v dobré pozici, přibrzdil si a lehkým pokusem zaměstnal plzeňského brankáře.
40:01
Druhá perioda dnešního střetnutí byla poněkud ostřejší. Poprvé se vylučovalo a na ledě začalo více jiskřit. Vedení na stranu hostů přiklonil šikovnou tečí útočník Dvořák, když vložil hůl do střely obránce Hanzlíka. Domácí se drali za vyrovnáním a nakonec se jim to podařilo! Petr Leška vystihl nepřesnou rozehrávku hostí a vyslal do šance svého parťáka Balaštíka. Ten si šikovně položil Mazance, naznačil střelu, popojel a zametl puk do branky. Berani v závěru třetiny drtili hostující celek, a ti si museli vyžádat time out. Poslední třetina bude určitě velice napínavá. Zásahy brankářů ve druhé třetině: Sedláček (9) – Mazanec (16). Třetí dvacetiminutovka bude mít začátek zhruba v 19:20.
40:00
39:32
Köhler v přečíslení dvou na jednoho hledal u druhé tyče Lešku. Přihrávka byla nakonec sražena těsně vedle pravé tyčky Mazancovy branky.
39:08
Další icing plzeňských hokejistů. Hra se opět stěhuje před Mazance. Domácí chtějí vstřelit branku do šatny, uvidíme zda se jim to podaří.
39:00
Hostující celek si bere time out.
39:00
Neskutečný tlak domácích, Plzeň vyhazuje na icing.
38:46
Čajánek byl dvakrát atakován, sudí hru ponechávají.
38:32
Zámorského nahození se odrazilo přímo před odkrytou část plzeňské branky. Nikdo z domácích se ale k dorážce nestihl dostat.
38:11
Domácí fanoušci si přejí ještě jednu branku. Icing Plzně.
37:55
Máme srovnáno! Leška zachytil nepřesnou rozehrávku hostí, vybídl do šance JAROSLAVA BALAŠTÍKA, který si položil Mazance a pohodlně puk zasunul za brankovou čáru. Asistence: Petr Leška.
37:53
Ihned po vhazování pálil Köhler, Mazancova lapačka byla dostatečně hbitá a kotouč do ní jenom zapadl.
37:40
Mazanec dokázal udržet Leškovu dorážku mezi betony. Buly po levé ruce plzeňského brankáře.
37:25
Ondráček obešel dva plzeňské hráče a už se chystal pálit. Do hokejky mu na poslední chvíli sekl jeden z plzeňských a lehký pokus poté Mazanec stačil vyrazit.
36:50
Ondráček byl slibně rozjetý ale přihrávku od Veselého zpracovat nedokázal.
36:34
Na tohle oslabení se domácí velice dobře připravili a už jsou kompletní.
36:13
Kombinaci hostů ukončil nepřesnou přihrávkou obránce Slovák.
35:51
Slovákovu tvrdou ránu ještě tečoval těsně před Sedláčkem Pletka. Domácí brankář se ale roztáhl na brankové čáře a zabránil tak projití puku za brankovou čáru.
35:39
Sedláček měl přichystanou lapačku proti střele od Ondřeje Kratěny, buly před brankou zlínských.
35:30
Domácí si v oslabení několikrát přihráli a Matějíček puk poslal přímo před Mazance.
35:15
Vampolův průnik končí na připraveném Sedláčkovi. Plzeň nadále kombinuje v útočné třetině.
34:34
Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za naražení ze zadu. První přesilová hra pro Plzěn v dnešním utkání.
34:34
Okál si něco vyříkával s plzeňským Lvem a poté zlínský útočník udeřil hostujícího hráče.
34:10
Čech objel plzeňskou klec a Mazanec měl co dělat, aby puk vytěsnil mimo branku. Další obrovská šance domácích.
33:28
Domácí se hnali před Mazance a snažili se vymyslet nějakou akci. Puk se ale odrazil před Kašpaříka a ten může na chvíli osvobodit jeho formaci od tlaku domácích.
33:08
St. Pierrovo nahození přešlo všechny čáry a píská se icing.
32:54
Köhler si chtěl obhodit Kratěnu jenže puk ho neposlechl a skončil vedle zlínské střídačky. Po komerční přestávce se vhazuje u zlínské střídačky.
32:10
Leška vybídl ke střele Köhlera, střela zlínského útočníka byla tvrdá ale hodně nepřesná.
31:38
Veselého vyražená střela Mazancem se odrazila přímo před volného Čajánka. Zlínský kapitán odmítl vyrovnání a trefil pouze hrazení za plzeňskou brankou. Prozatím největší šance domácích ve druhé třetině.
31:14
Hra se stěhuje před Sedláčka, kde se bude vhazovat.
30:39
Vypadá to, že v sestavě domácích chybí obránce Linhart.
30:03
Čajánkovo vyhození znamená další icing na straně domácích. Buly po pravé ruce Sedláčka.
29:37
Zakázané uvolnění domácích.
29:31
Na ledě se začíná jiskřit, takže je možnost, že dnes dojde i na nějakou šarvátku.
29:17
Sedláček si poradil se dvěma pokusy hostí a po menší rozmíšce se bude vhazovat před brankou domácích.
28:46
Plzenští už jsou v plném počtu a vydávají se dopředu.
28:36
Před brankou hostí to pěkne jiskří, Čajánek se tam pošťuchuje se St. Pierrem a Berani tlačí na pilu.
27:56
Hamrlík poté ještě dorážel z velikého úhlu, brankář hostí byl opět na místě.
27:43
Hamrlíkovu tvrdou střelu dorážel Veselý, Mazanec byl připraven.
27:19
Totéž se podařilo i hostujícímu Hanzlíkovi.
26:53
Slovák se zmocnil puku a okamžitě jej vyhodil před Sedláčka.
26:41
Mazanec vyráží Zámorského dělovku, Zlín stále v útočné třetině.
26:30
Hříšníkem je Petr Vampola (PLZ) 2 minuty za podražení. Je tu šance pro domácí celek ke srovnání.
26:23
Hamrlíkovi střela vůbec nesedla, budeme tu mít první vyloučení zápasu.
26:12
Prudký pas na Čajánka zblokoval bránící Mozík.
25:37
Dvořákova střela už byla ofsajdová. Buly ve středovém kruhu.
25:21
Okálovi puk při střele vůbec nesedl, mohl ještě přihrávat na modrou Zámorskému, ale neučinil tak.
24:53
Kostourek si vyměnil puk s Ondráčkem, druhý jmenovaný se nedostal do finálního zakončení.
24:21
Sedláček mel zakrytý výhled a přesto dokázal vyrazit Balejovu přizemní střelu.
24:01
Buly ve středním pásmu, stále se ještě nevylučovalo.
23:54
Hra je přerušena, u plzeňské branky si něco říká Balaštík s Pletkou.
23:37
Hamrlík se opřel do puku ale nastřelil pouze plexisklo.
23:15
Buly ve středním pásmu.
22:32
Plzeň právě vstřelila branku!
Jiří Hanzlík obdržel přihrávku na modrou čáru odkud vyslal bombu na Sedláčka. Kotouč těsně před zlínským brankářem tečoval do šibenice MICHAL DVOŘÁK. Asistence: Jiří Hanzlík. Plzeň odskakuje na rozdíl jediné branky.
22:26
Ševci to přehnali s razancí přihrávky a píská se icing.
21:38
Rozhodčí si icing Plzně nakonec rozmysleli. Pokračuje se dále, puk mají domácí.
21:14
Leška nahodil puk do středního pásma a domácí střídají čerstvé síly.
20:45
Nástup do druhé třetiny je v režii domácích, Mazanec úspěšně kryje bombu jednoho ze zlínských obránců od modré čáry.
20:27
Řezníček už se chystal ke střele, ale kotouč mu na poslední chvíli sjel z čepele.
20:15
Kotouč si to namířil mimo hrací plochu, buly ve středním pásmu.
20:01
Plzenští byli i v dnešní první třetině aktivnějším celkem a opět se dostali jako první do vedení. Martin Straka přetlačil v souboji u pravé tyčky zlínské branky Hamrlíka a otevřel střelecký účet zápasu. Berani opět těžko přecházali střední pásmo, které si plzenští výborně střežili. První finálovou trefu pro žlutomodré barvy zařídil ve 14. minutě Zdeněk Okál. Zlínský dravec si sjel mezi kruhy a vymetl horní růžek po parádní Leškově přihrávce. Nutno zmínit, že se první dvacetiminutovka odehrála bez vyloučení. Zásahy brankářů: Sedláček (9) – Mazanec (8). Druhá perioda začne zhruba v 18:21.
20:00
19:38
Kovář tečoval přihrávku od Slováka, takže se zakázané uvolnění nepíská.
19:18
Po delší době také zákrok pro Mazance. Zámorský přejel útočnou modrou a otestoval lapačku plzeňského brankáře, která byla přichystaná.
18:44
Strakova formace se usadila před Sedláčkem a nehodlá se vzdát útočného pásma.
18:22
V moci zlínského brankáře končí i lehké nahození Baleje. Plzeň si vynutila buly v útočném pásmu.
17:36
Sýkorova nebezpečná střela od levého mantinelu končí v lapačce Sedláčka.
17:20
Už snad potřetí za sebou končí kus černé gumy mimo hrací plochu, tentokrát si to kotouč namířil přesně mezi střídačky.
17:06
Mozík se ocitl s kotoučem na hokejce v ofsajdu.
16:53
Hollweg tečoval kotouč opět do hlediště, buly ve středovém kruhu.
16:29
Puk končí v hledišti, vhazuje se ve středním pásmu.
16:10
Vampola se obtočil kolem zlínské klece a hledal před brankou spoluhráče. Kotouč však našel pouze hokejku čekajícího Řezníčka.
15:43
Holík nezachytil Tesaříkovu prudkou přihrávku a píská se icing.
15:13
Hanzlíkovi střela od modré vůbec nesedla, Okál na odražený puk ale nedosáhl.
14:33
Kratěna si všiml na druhé straně Pletky, jeho střelu chytá výborným zákrokem připravený Sedláček.
14:03
Köhlerova střela propadla Mazancovi za jeho záda, nikdo ze zlínských ale blízko k dorážce nebyl.
13:45
Strakova formace už se s kotoučem vydává před Sedláčka, který si připsal další ze zákroků úspěšných.
13:28
Plzeň drží kotouč za svojí brankou a střídá čerstvé síly.
13:10
Berani vstřelili vůbec první branku ve finálové sérii. ZDENĚK OKÁL nasprintoval mezi kruhy, kde obdržel perfektní nahrávku od Lešky a vymetl horní růžek. Asistence: Petr Leška, Petr Zámorský.
12:54
Sedláčkův další úspěšný zákrok. Následuje buly po jeho pravé ruce.
12:49
Kratěnův bekhend Sedláčka nepřekvapil, hosté ale nadále drží útočné pásmo.
12:35
Další pokus plzeňského Slováka, tentokrát Sedláček na dvakrát puk kryje do lapačky.
12:24
Slovákova bomba z voleje orazítkovala pouze boční tyčku branky.
11:58
Plzenští se natlačili do útočné třetiny a domácí nemohou dostat puk pryč z obranného pásma.
11:38
Vampolovu nahrávku na svého spoluhráče stihl včas zvrátit Veselý.
11:20
Zakázané uvolnění Zlína.
10:46
Veselého pěkný pokus vyrazil Mazanec vyrážečkou za vlastní branku, tam se puku zmocnil jeden z obránců a zakládá novou akci Plzně.
10:32
Tesaříkovo bekhendové posunutí kotouče do útočného pásma už bylo ofsajdové. Buly před Sedláčkem.
9:19
Berani sevřeli Plzeň v útočném pásmu a Mazanec musel opět zasahovat. Na opačné straně zblokoval Strakův pokus připravený Tesařík.
8:39
Po střele Köhlera se snažil dorážet před brankou Balaštík, zlínský útočník ale nedokázal přelstít Mazance.
8:19
Leškovu nahrávku na Holíka na poslední chvíli zblokoval jeden z plzeňských obránců.
7:55
Dvořákova střela z velikého úhlu končí sražena na plexiskle, hosté nadále obklopují zlínskou klec.
7:31
Ševci jsou v moci kotouče a snaží se projít před Mazance, Plzeň však dobře brání.
7:13
Domácí zatím ještě pořádně neohrozili plzeňského brankáře, který se zatím v brance musí nudit.
6:53
Kratěna obdržel ještě zpětnou přihrávku mezi kruhy od St. Pierra, puk se mu ale zamotal mezi bruslemi.
6:34
Leška vystihl rozehrávku Kováře. Zlínský útočník ale neměl dostatek sil, aby se dostal ke střele.
6:02
Sedláčkova branka byla po zásahu jednoho z plzeňských posunuta. Po ukotvení zlínské klece se bude vhazovat ve středním pásmu.
5:32
Zlínští se snaží projít přes střední pásmo, ale opět se jim to moc lehce nevede.
4:58
Vlasák ale moc dlouho puk na své holi neudržel. Na puku jsou domácí.
4:20
Hosté se usadili v útočném pásmu.
3:49
Tesaříkovo nahození Mazanec v pohodě viděl a ukryl ho do své výstroje.
3:27
Plzenští zahrozili vůbec z první pořádné akce a hned se ujímají vedení. MARTIN STRAKA si šikovně najel k pravé tyči zlínské branky a přesným zásahem zmrazil domácí publikum. Pochvalu za asistenci si zaslouží Jan Kovář a Tomáš Slovák.
3:07
Indiáni zahráli zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Mazance.
2:44
Holíkova nebezpečná střela zamířila jen o kousek vedle levé tyčky Mazancovy branky.
2:28
Mazanec si připisuje první dotyk s kotoučem. Plzeňský brankář lehce vyrazil nahození obránce Řezníčka.
1:48
Ondráček se probojoval přes dva plzeňské, přes třetího hráče hostů už se prosadit nedokázal.
1:26
Kratěnova střela branku netrefila, na puku jsou opět domácí.
0:54
Opatrný začátek obou celků, na první šance zatím čekáme.
0:12
O první buly byla pořádná přetahovaná, nakonec jej vyhráli domácí.
00:01

PSG Zlín: Sedláček (Štůrala) – Hamrlík, Linhart, Zámorský, Urbanec, Tesařík, Řezníček, Matějíček, Kotvan – Balaštík, Leška, Köhler – Holík, Čajánek, Veselý – Ondráček, Melenovský, Čech – Okál, Kostourek, Fořt – P. Sedláček.

HC Škoda Plzeň: Mazanec (A. Svoboda) – Hanzlík, Slovák, Jeřábek, St. Pierre, Poživil, Mozík, Boháč – Kovář, Straka, Hollweg – Pletka, Kratěna, Sýkora – Balej, Kašpařík, Vlasák – Vampola, Dvořák, Lev – Petruška.

Rozhodčí: Hribik, Pešina – Gebauer, Lederer.
Hezký středeční podvečer ze Zlína. Dnešním dnem pokračuje finálové bitva o mistra extraligy. Ve včerejším duelu si připsali první bod do kolonky výher hosté z Plzně. Ačkoliv se zlínští snažili něco udělat s výsledkem, nestačilo to. Parta kolem Petra Čajánka nedokázala ani jednou prostřelit plzeňského brankáře, který si zároveň připsal druhou nulu play-off a první ve finále. Vrásky oběma trenérům určitě nadělalo zranění domácího Okála a hostujícího Kratěny, oba po střetu ze zápasu odstoupili.

Plzenští včera využili hned na začátku zápasu přesilovou hru a díky dobré orientaci Baleje šli rychle do vedení. Vedení poté pojistil Jan Kovář, který se vydal na samostatný nájezd, který podle vlastních slov se štěstím proměnil. Povedený večer bílomodrých zakončil trefou z první Václav Pletka. Berani měli k dispozici několik přesilovek, ale všechny zůstaly nevyužity.

Podle posledních informací by měl za hosty nastoupit Ondřej Kratěna. Na dopoledním rozbruslení se představili domácí: Petr Holík, Tomáš Linhart a Marek Melenovský, tedy všichni, kteří včera Zlínu chyběli. Uvidíme, kdo z nich dnes oblékne zlínský dres.

Dnešní duel začíná oproti včerejšku dříve, a to v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.