FORTUNA liga 2018/2019 - tabulka - výsledky - 1. fotbalová liga | iSport.cz
Z V R P Skóre B
1. SK Slavia Praha 35 26 5 4 79 :26 83
2. FC Viktoria Plzeň 35 24 6 5 57 :32 78
3. AC Sparta Praha 35 20 6 9 59 :33 66
4. FK Jablonec 35 17 6 12 58 :32 57
5. FC Baník Ostrava 35 13 8 14 39 :43 47
6. FC Slovan Liberec 35 12 10 13 34 :32 46
Z V R P Skóre B
7. FK Mladá Boleslav 30 11 9 10 52 :44 42
8. SK Sigma Olomouc 30 12 4 14 37 :43 40
9. FC Fastav Zlín 30 12 3 15 32 :40 39
10. FK Teplice 30 10 6 14 32 :42 36
FK Teplice
FK Mladá Boleslav
FC Fastav Zlín
SK Sigma Olomouc
FC Fastav Zlín
FK Mladá Boleslav
Z V R P Skóre B
11. 1.FC Slovácko 35 13 6 16 43 :47 45
12. SFC Opava 35 12 7 16 47 :57 43
13. Bohemians Praha 1905 35 9 13 13 33 :43 40
14. 1.FK Příbram 35 11 7 17 43 :73 40
15. MFK Karviná 35 9 5 21 42 :58 32
16. FK Dukla Praha 35 5 7 23 30 :72 22

Tabulka střelců

Hráč Góly
1. Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 27
2. Jean-David Beauguel Plzeň 15
3. Martin Doležal Jablonec 15
4. Miroslav Stoch Slavia 12
5. Jakub Hora Teplice 11
6. Guélor Kanga Sparta 11
7. Tomáš Souček Slavia 11
8. Benjamin Tetteh Sparta 11
9. Tomáš Wágner Karviná 11
10. Michal Trávník Jablonec 10
11. Lukáš Budínský Karviná 9
12. Josef Hušbauer Slavia 9
13. Nemanja Kuzmanović Ostrava 9
14. Tomáš Smola Opava 9
15. Dame Diop Ostrava 8
16. Lukáš Masopust Slavia 8
17. Martin Nešpor Olomouc 8
18. Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 8
19. Milan Škoda Slavia 8
20. Libor Kozák Liberec 7
21. Michael Krmenčík Plzeň 7
22. Jan Kuchta Teplice 7
23. Jan Matoušek Příbram 7
24. David Vaněček Teplice 7
25. Milan Baroš Ostrava 6
26. Tomáš Chorý Plzeň 6
27. Jan Chramosta Jablonec 6
28. Vlastimil Daníček Slovácko 6
29. Uroš Djuranović Dukla 6
30. Antonín Fantiš Příbram 6
31. Dávid Guba Karviná 6
32. Peter Olayinka Slavia 6
33. Roman Potočný Liberec 6
34. Tomáš Poznar Zlín 6
35. Roman Procházka Plzeň 6
36. Ladislav Takács Ml. Boleslav 6
37. Tomáš Zajíc Slovácko 6
38. Abdalláh Júsuf Hilál Bohemians 1905 5
39. Jakub Plšek Olomouc 5
40. Pavel Vyhnal Zlín 5
41. Stanislav Hofmann Slovácko 4
42. David Houska Olomouc 4
43. Patrik Hrošovský Plzeň 4
44. Lukáš Hůlka Bohemians 1905 4
45. Václav Juřena Opava 4
46. Jan Kopic Plzeň 4
47. Tomáš Ladra Ml. Boleslav 4
48. Muris Mešanović Ml. Boleslav 4
49. Pavel Moulis Teplice 4
50. Jakub Nečas Bohemians 1905 4
51. Jakub Považanec Jablonec 4
52. Jan Rezek Příbram 4
53. Ivan Schranz Dukla 4
54. Miroslav Slepička Příbram 4
55. Nicolae Stanciu Sparta 4
56. Pavel Zavadil Opava 4
57. Jaromír Zmrhal Slavia 4
58. Vladimír Coufal Slavia 3
59. Václav Drchal Sparta 3
60. Adnan Džafić Zlín 3
61. Šimon Falta Olomouc 3
62. Martin Fillo Ostrava 3
63. Michal Frydrych Slavia 3
64. Martin Hašek Sparta 3
65. Adam Hložek Sparta 3
66. Tomáš Holeš Jablonec 3
67. Matěj Hybš Liberec 3
68. Jan Kalabiška Slovácko 3
69. Joel Ngandu Kayamba Opava 3
70. Jan Kovařík Plzeň 3
71. Ondřej Kúdela Slavia 3
72. Roman Květ Příbram 3
73. Marek Matějovský Ml. Boleslav 3
74. Branislav Milošević Dukla 3
75. Ruslan Mingazov Příbram 3
76. David Moberg Karlsson Sparta 3
77. Matěj Pulkrab Sparta 3
78. Lukáš Sadílek Slovácko 3
79. Ondřej Šašinka Ostrava 3
80. Bronislav Stáňa Opava 3
81. Josef Šural Sparta 3
82. Stanislav Tecl Slavia 3
83. Daniel Tetour Dukla 3
84. Mick Van Buren Slavia 3
85. Jakub Yunis Olomouc 3
86. Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 2
87. Alexandru Baluta Slavia 2
88. David Bartek Bohemians 1905 2
89. Lukáš Bartošák Zlín 2
90. Vít Beneš Olomouc 2
91. Jan Bořil Slavia 2
92. Martin Dostál Bohemians 1905 2
93. David Douděra Dukla 2
94. Ján Ďurica Dukla 2
95. Pavel Dvořák Olomouc 2
96. Martin Frýdek Sparta 2
97. Petr Galuška Karviná 2
98. Marek Havlík Slovácko 2
99. Lukáš Holík Dukla 2
100. Daniel Holzer Ostrava 2
101. Tomáš Hořava Plzeň 2
102. Robert Hrubý Ostrava 2
103. Jakub Janetzký Opava 2
104. Václav Jemelka Olomouc 2
105. Michal Jeřábek Teplice 2
106. Josef Jindřišek Bohemians 1905 2
107. Vladimir Jovović Jablonec 2
108. Václav Jurečka Opava 2
109. Tomáš Jursa Opava 2
110. Lukáš Kalvach Olomouc 2
111. Daniel Krch Bohemians 1905 2
112. Milan Lalkovič Olomouc 2
113. David Lischka Jablonec 2
114. Tomáš Malinský Liberec 2
115. Petr Mareš Ml. Boleslav 2
116. Dominik Mašek Ml. Boleslav 2
117. Róbert Matejov Zlín 2
118. Costa Nhamoinesu Sparta 2
119. Filip Oršula Liberec 2
120. Jan Pázler Liberec 2
121. Jakub Pešek Liberec 2
122. Srdjan Plavšić Sparta 2
123. Jakub Podaný Dukla 2
124. David Puškáč Opava 2
125. Eric Ramírez Karviná 2
126. Jakub Řezníček Plzeň 2
127. Martin Sladký Olomouc 2
128. Vojtěch Smrž Karviná 2
129. Patrizio Stronati Ostrava 2
130. Jan Sýkora Liberec 2
131. Jiří Texl Olomouc 2
132. Bogdan Vatajelu Jablonec 2
133. Radek Voltr Příbram 2
134. Tomáš Zahradníček Olomouc 2
135. Petr Zapalač Opava 2
136. Jan Záviška Bohemians 1905 2
137. Patrik Žitný Teplice 2
138. Rafael Acosta Jablonec 1
139. Emmanuel Antwi Příbram 1
140. Frederik Bilovský Dukla 1
141. Radim Breite Liberec 1
142. Pavel Bucha Ml. Boleslav 1
143. Aleš Čermák Plzeň 1
144. Alexandru Chipciu Sparta 1
145. Jaroslav Diviš Slovácko 1
146. Murphy Dorley Liberec 1
147. Jiří Fleišman Ostrava 1
148. Zoran Gajić Zlín 1
149. Vojtěch Hadaščok Dukla 1
150. Matěj Hanousek Sparta 1
151. Filip Hašek Bohemians 1905 1
152. Milan Havel Plzeň 1
153. Matěj Helebrand Opava 1
154. Marek Hlinka Zlín 1
155. Jan Holenda Dukla 1
156. Libor Holík Zlín 1
157. Jan Hošek Teplice 1
158. David Hovorka Jablonec 1
159. Petr Hronek Zlín 1
160. Tomáš Hübschman Jablonec 1
161. Tomáš Jablonský Příbram 1
162. Alexander Jakubov Zlín 1
163. Adam Jánoš Ostrava 1
164. Dominik Janošek Slovácko 1
165. Petr Jiráček Zlín 1
166. Taras Kačaraba Liberec 1
167. Ibrahim Keita Příbram 1
168. Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
169. Martin Koscelník Liberec 1
170. Matěj Koubek Bohemians 1905 1
171. Antonín Křapka Ml. Boleslav 1
172. Miloš Kratochvíl Jablonec 1
173. Jiří Krejčí Slovácko 1
174. Jan Krob Teplice 1
175. Filip Kubala Slovácko 1
176. Vojtěch Kubista Jablonec 1
177. Ondřej Lingr Karviná 1
178. Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
179. Jan Moravec Karviná 1
180. Jan Navrátil Slovácko 1
181. Aleš Nešický Liberec 1
182. Erik Pačinda Plzeň 1
183. Filip Panák Karviná 1
184. Lukáš Pazdera Ostrava 1
185. Milan Petržela Plzeň 1
186. Pablo Joaquin Podio Zlín 1
187. Václav Procházka Ostrava 1
188. Uroš Radaković Sparta 1
189. Petr Reinberk Slovácko 1
190. Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
191. Radim Řezník Plzeň 1
192. Michal Sáček Sparta 1
193. Jakub Šašinka Ostrava 1
194. Petr Ševčík Liberec 1
195. Dominik Simerský Opava 1
196. Martin Šindelář Ostrava 1
197. Rudolf Skácel Příbram 1
198. Eduard Sobol Jablonec 1
199. Karel Soldát Příbram 1
200. Lukáš Štetina Sparta 1
201. Jaroslav Svozil Opava 1
202. Ibrahim Benjamin Traoré Slavia 1
203. Daniel Trubač Teplice 1
204. Kamil Vacek Bohemians 1905 1
205. Michal Vepřek Olomouc 1
206. Tomáš Vondrášek Teplice 1
207. Vukadin Vukadinović Sparta 1
208. Ondřej Zahustel Sparta 1
209. Lukáš Železník Zlín 1
210. Jan Žídek Opava 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Články odjinud


Články odjinud