30. října 2015 • 21:53

Na Gibu Fight Night se představí Spejbl Hutník i Raušer proti Vondráčkovi

Autor:
V Praze se představí i Ondřej Hutník
TOP VIDEA
Mladá Boleslav - Olomouc: Bum! Rozhodčí se po buly skácel na led Mladá Boleslav - Olomouc: Bum! Rozhodčí se po buly skácel na led
Málaga - Granada: Famózní Ochoa! Hostující gólman předvedl úžasný zákrok Málaga - Granada: Famózní Ochoa! Hostující gólman předvedl úžasný zákrok
VŠECHNA VIDEA ZDE

Loňský první ročník noci bojových sportů Gibu Fight Night se stal událostí sezony. Fanoušci bojových umění se ale mají nač těšit i v ročníku druhém. V pražské T-Mobile Aréně se 5. prosince představí nejen tuzemská špička, ale také řada hvězdných jmen ze zahraničí.Diváci se už teď jistě těší na zápasy hned ve třech bojových sportech –Muaythai, K1 a Boxu. Fightcard je nabitá k prasknutí, ale mezi nejočekávanější zápasy večera bezesporu bude patřit zápas tuzemské legendy K1 Ondřeje SPEJBLA Hutníka proti nizozemské hvězdě Filipu Verlindenovi.

Druhým vrcholem Gibu Fight Night bude souboj dvou tuzemských superstar v K1 a sice Luboše Raušera proti Petru Vondráčkovi. „Všem fanouškům slibuju, že uvidí pořádnou Mikulášskou nadílku. Dřu jak nikdy předtím a soupeř se má na co těšit. A myslím, že už teď můžu říct, že tenhle zápas určitě neskončí na body. Bude to masakr,” s úsměvem říká Luboš Raušer.

V Muaythai se pak představí hvězda pražského Hanuman Gymu Jiří Žák proti finskému tvrďákovi Danielu Forsbergovi, nebo Tomáš Kohout proti Vladimíru Moravčíkovi.

 

Témata:  sportmma