Inter Milán si nakonec došel pro vítězství v těžkém zápase proti Karabachu. Domácí borci splnili povinnost, ale výhra se nerodila zase tak snadno. Bojující Karabach rozhodně vzdoroval. Každopádně se o dvě branky Interu postarali Ambrosio s Icardim, a tak tři body zůstávají na stadionu Giuseppe Meazzi.
90+5
90+5
Zápas se dohrává daleko od branky Interu.
90+4
Karabach rozehrává od své branky.
90+4
Ambrosio ještě posílal míč do hostujícího vápna, tam se o něj bili dva hráči Interu, ale Karabach se nakonec ubránil.
90+3
Inter si v závěru v pohodě hájí náskok. Karabach se snaží ještě s výsledkem něco udělat, ale proti zkušeným domácím nemá mnoho šancí.
90+1
Inter operuje s míčem na útočné polovině hřiště a šetří čas.
90
Sudí nastavuje zápas o pět minut!
90
Ještě roh pro Karabach po uplynutí řádné hrací doby.
89
Nyní to hosté zkouší vysokými nákopy dopředu, o míč se pere Reynaldo v útoku.
88
Inter si hlídá výsledek a už se nikam nežene. Karabach má sice míč, ale na ohrožení branky to nevypadá.
87
Hosté mají dobrou mezihru, ale chybí jim koncovka. Těžko se prosazují až do branky, jenže se nepokouší ani střílet z dálky.
87
Karabach kopal roh, ale exekutor trefil jen prvního beka na bližší tyči.
86
Karabach bojoval o vyrovnání, ale po inkasovaném gólu v závěru a průběžném skóre 0:2 to z jeho strany na úspěch v dnešním mači rozhodně nevypadá.
85
Inter Milán právě vstřelil branku!
Inter přidává gólovou pojistku. Míč za obranu dostal MAURO ICARDI a střelou ke vzdálenější tyči po zemi překonává Šehiče v brance Karabachu – 2:0.
84
Karabach ještě kopal roh, Nadirov rozehrával nakrátko, ale posléze hosté o míč přišli.
83
Hosté ale faul Ranocchii nijak nepotrestali a nic zajímavého nevymysleli. Nicméně nyní hrají s míčem za polovinou hřiště.
82
Karabach bude kopat standardku ze zajímavé pozice.
81
Juan Jesus obdržel v závěru utkání žlutou kartu.
80
Inter pracuje s míčem na polovině hřiště...
79
Karabach se čím dál více osměluje, je ale pravdou, že dnes ještě hostující celek nevystřelil na branku.
78
Dokonce se ozývá pískot na domácí borce patrně za jejich pasivitu.
77
Karabach ukazuje své možnosti v útoku. Hosté podnikli další útok po lajně a Taghijev rozhodně zajímavě centroval!
76
Domácí Obi si na polovině hřiště zakombinoval se spoluhráčem, ale záhy o něj domácí dvojice přišla.
75
Karabach bojuje, Inter se nyní v útoku příliš nepohybuje a na míči jsou hosté.
74
Skutečně to vypadá jako by se Inter už trochu zatahoval. Je v hodně hráčích stažený v obraně a Karabach kombinuje s míčem za polovinou hřiště.
72
Karabach je na míči a snaží se v útoku něco předvést. Obrana Interu je ale dobře zformována.
71
Almeida si povodil míč a za polovinou hřiště byl faulován. Rozehrávat bude Karabach.
70
Tak nakonec Hernanes v utkání končí. Zranění mu nedovoluje pokračovat. Místo něj si zahraje Obi.
69
Hernanese patrně chytly křeče a hra nyní stojí. Domácí hráč leží na trávníku.
68
Nadirov rozehrál roh nakrátko a posléze střílel Reynaldo nad.
67
Quarajev vracel míč do vápna, ten po teči míří na roh. Karabach se pokusí ohrozit branku soupeře od rohového praporku.
66
Nyní útok Interu zabrzdil ofsajdový praporek pomezního sudího.
65
Karabach se hodně brání ve druhém poločase, ale stále živí naději na bodový zisk. Stačí jeden povedený brejk a může být srovnáno...
64
Icardiho střela neprošla přes defenzivní blok Karabachu.
63
Vinou střídání je hra rozkouskovaná a trochu ztratila tempo.
61
Se střídáními se nyní doslova rozthl pytel. Odešel Guarín a místo něj si zahraje Osvaldo.
60
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Leroy George, přichází Javid Taghijev.
58
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Zdravko Kuzmanović, přichází Gary Medel.
57
Roh Interu zpacifikoval hlavou Agolli, takže nákop Hernanese se neujal.
57
Inter má v úvodu druhé půle nápor a snaží se přidat uklidňující druhou branku.
56
Icardi střílel z dálky a mířil pěkně! Šehič vyrazil míč na roh. Dobrý zákrok!
55
Hostující Gurbanov zkusil proniknout po lajně a nacentrovat, ale nenašel žádného ze svých spoluhráčů a nyní už má míč Inter.
54
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Namig Yusifov, přichází Vugar Nadirov.
53
Guarín zahrál rohový kop, ale po souboji ve vápně a útočném faulu Andreolliho hru sudí přerušuje a nařizuje faul proti brance Karabachu.
52
Přihrávku D'Ambrosia poslal Teli na roh. Po krátké době se opět hráči postěhují do vápna Karabachu.
51
George fauloval a může být rád, že to nemá za žlutou kartu. Míč pro Inter.
51
Inter ale z rohu mnoho nevytěžil a hosté dostali míč do bezpečí.
50
Andreolli poslílal míč do vápna, ale obrana Karabachu se zavřela a poslal míč na roh. Inter tedy zahrozí od rohového praporku.
49
Guarin byl nyní aktivní a vymýšlel zajímavý pas do útoku. Ten byl ale zastaven a míč skončil v ofsajdu. Hra bude pokraočvat po autovém vhazování Karabachu.
48
Hostující Gurbanov poslal nadýchaný centr do vápna, který ale defenziva Interu zajistila pohotovým odkopem.
47
Oba celky vstoupily do druhé půle beze změn, trenéři nadále tedy věří svým základním sestavám.
46
První poločas patřil jednoznačně domácím, a to už ihned od začátku, když se trefil v osmnácté minutě D'Ambrosio. Poté to byl Ranocchia, který se ocitl ve velké šanci, ale minul. Ke konci poločasu se hosté zlepšovali, ale recept na Milán zatím najít nedokázali.
45+1
45
Ke konci poločasu jsou hosté mnohem aktivnější, ale přes domácí obranu se jim nedaří dostat.
43
Reynaldo se po pěkné individuální akci dostal až před Carriza, ale jeho pokus o zakončení skončil mimo branku.
41
Kuzmanović měl před sebou odkrytou branku, po chybě hostujícího brankáře, ale jeho pokus do odkryté brány končí rohovým kopem.
40
Guarin se pokoušel hlavičkovat, ale vůbec se mu to nepovedlo.
39
Ranocchia se ještě pokusil ohrozit Šehiće, ale opět zareagovala obrana hostí.
38
Inter Milán se držel na útočné polovině, ale spousta kombinací končí nakonec v moci Šehiće.
36
Nyní se k míči také dostali fotbalisté z Karabachu, kteří operují ve středu hřiště.
35
Reynaldo se po předávce míče ocitl na hranici vápna, ale jeho následná střela byla zblokovaná.
34
Hernanes se pokoušel nahrávat svým spoluhráčům, ale jeho rozehrávka nebyla vůbec přesná a končí mimo hrací plochu.
33
Střelec zatím jediné branky se pokusil zakončovat z přibližně třiceti metrů, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a končí mimo hřiště.
31
Inter se opět dostal k hostujícímu brankáři, ale z pěkné příležitosti nic není,neboť se píská ofsajd.
30
Muarem teď hodně okatě, když držel svého spoluhráče. K míči se dostávají tak domácí.
28
Nyní to byl opět Hernanes, který se pokoušel centrovat do vápna, ale jeho nepřesný centr končí na hostujících kopačkách.
27
Hernanes se ocitl v dobré příležitosti, když hlavičkoval na hraně malého vápna, ale míč končí opět v náručí hostujícího brankáře.
25
Fredy Guarin se pokusil zakončit sám, ale jeho střela mířila několik metrů mimo branku.
24
Icardi dostal krásnou přihrávku, ale nedokázal ji zužitkovat. Obránci opět vše vyřešili a nyní jsou u míče.
22
Domácí se probojovali až do vápna, kde chvilku kombinovali, ale nakonec vše vyřešila obrana Karabachu.
21
Ranocchia se ocitl ve velké příležitosti, když jeho střela jen těsně minula branku hostů.
20
Agolli se snažil vybojovat míč, ale dopustil se faulu, a tak rozehrávají domácí.
18
A máme tady úvodní branku utkání! DANILO D'AMBROSIO vystřelil z výborné pozice a jeho střela končí odrazem od břevna za brankovou čárou.
17
Domácí jsou po většině času u míče, ale obrana hostí zatím brání skvěle.
15
Domácí brankář, Carizzo, vše viděl a střelu Richarda chytá do svého náručí.
14
Šance domácích nakonec končí odpískaným ofsajdem.
14
Reynaldo se prokličkoval až před branku, ale jeho následná střela byla zblokovaná obráncem.
12
Ze své poloviny nyní rozjíždějí útočnou akci fotbalisté Milána, ale ve středu hřiště poté o míč znovu přicházejí.
10
I nadále zatím hráči Karabachu Milán k ničemu nepouští.
9
Domácí faulují a u míče jsou tak znovu hosté, kteří rozjíždějí další akci.
7
Hosté z Karabachu jsou zatím celkem aktivní a nyní si vytvořili pohlednou akci. Vše ale zmařila pozorná obrana domácích, která včas zakročila.
5
Byla k vidění série nepřesností, a to na obou stranách. Nyní jsou už ale u míče hráči Milána a pokračují v útoku.
4
Hosté se pokoušeli o střelu, ale domácí brankář taktéž pozorný. Zatím je ale k vidění spíše opatrný fotbal.
2
Od prvních minut jsou domácí hráči v šancích, ale zatím brankáře hostí překonat nedokázali.
1
Nerazzurri v prvním kole porazili v Kyjevě brankou D'Ambrossia ze 71. minuty Dněpropetrovsk a se třemi body vedou skupinu, Karabach si připsal bod za bezgólovou remízu se Saint Étienne.
Milán i jeho ázerbájdžánský soupeř patří do Skupiny F, v níž účinkují ještě Dněpropetrovsk a Saint Étienne.
Favoritem dnešního střetnutí je rozhodně Inter, Karabach přijede na Stadio Giuseppe Meazz v roli velkého outsidera.
Hezký čtvrteční večer všem fotbalovým příznivcům! Evropská liga má dnes na programu své druhé kolo, během kterého se střetnou i Inter Milán a FK Karabach. Utkání startuje ve 21:05 a jeho průběhem Vás provede Tomáš Pavlík!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.