Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Universitatea Craiova : AC Milán - 27. července 2017   20:00

Universitatea Craiova
0:1
(0:1)
AC Milán
AC Milán
44' Rodríguez
Calancea – Dimitrov (81. Roman), Spahija, Kelić, Briceag – Vagenin, Mitriță (67. Bărbuț), Zlatinski, Rossi (74. Mateiu), Bancu – Baluta (C)
Mitrovic – Ferreira, Screciu, Mateiu, Roman, Bărbuț, Barthe
Özkahya – Satman, Ersoy
Stadionul Municipal
AC Milán
Donnarumma – Abate (73. Conti), Zapata, Musacchio, Rodríguez – Kessié, Montolivo (C), Bonaventura – Borini (66. Silva), Cutrone (81. Antonelli), Niang
Storari – Mauri, Silva, Conti, Gomez, Antonelli, Locatelli

Střely na branku: 3:3.
Střely mimo: 5:6.
Rohy: 3:4.
Ofsajdy: 3:1.
Fauly: 11:11.
Dnešní utkání končí. Ve druhé půli už jsme žádnou větší možnost neviděli – domácí se marně snažili vyrovnat a hosté už nedokázali svoje vedení navýšit. Favorizovaný AC Milán tak v dnešním utkání vítězí, i když jen nejtěsnější možným rozdílem. Jedinou branku utkání zaznamenal Ricardo Rodríguez, který se prosadil z přímého kopu.
90+3'
90+1'
A na hřišti to jiskří! Hosté rozeběhli rychlý protiútok a po faulu domácích zastavil rozeběhnutého Contiho hvizd rozhodčího. Hostující hráč se následně pustil do rozmíšky s Mariusem Briceagem, jenž do něho vrazil a k oběma kohoutům doběhl i brankář Calancea. Sudí ale nakonec vše uklidňuje a Briceagovi uděluje žlutou kartu.
90+1'
Sudí nastavil tři minuty.
89'
Nakonec z toho hlavička byla, ale míč ani k brance Milánu nedorazil, jelikož jej odklidila obrana.
89'
Ještě jeden roh pro domácí Craiovu.
87'
Baluta vypálil z hranice pokutového území, ale jeho střela nebyla dostatečně důrazná a skončila jen v Donnarummových rukavicích.
87'
Na centr si ale naskočil ze všech nejvýše jeden z bránících hráčů a AC Milán nakonec i přes problémy odehrává.
86'
Niang nyní neustál souboj a vzal s sebou i jednoho ze soupeřů. Domácí tak budou zahrávat přímý kop z dobré pozice.
85'
Iniciativu nyní přebrali opět Italové, kteří nyní získali autové vhazování nedaleko soupeřova vápna.
84'
Bonaventura si připravoval střelu a dokázal obejít prvního soupeře, jenže přes druhého už neprošel a jen zasáhl jeho nataženou nohu.
83'
Hlavička po rohu byla hodně nepovedená a míč zamířil jen vysoko nad bránu AC.
82'
Domácí opět operovali ve vápně soupeře a nakonec získali k dispozici rohový kop.
81'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Patrick Cutrone, přichází Luca Antonelli.
81'
Střídání v týmu Universitatea Craiova: ze hřiště odchází Radoslav Dimitrov, přichází Mihai Roman.
79'
André Silva se natlačil do vápna z pravé strany, ale obránce domácího celku se k němu stáhl a odkopl mu balón od nohy.
77'
A je tu první žlutá karta. Franck Kessié se snažil obejít soupeře, ale přitom jej zasáhl rukou do obličeje. Hostující hráč tak vidí v ruce sudího žlutou.
77'
Niangův centr byl sražen a Cutrone se poté v pokutovém území svalil už poněkud zbytečně.
74'
Střídání v týmu Universitatea Craiova: ze hřiště odchází Fausto Rossi, přichází Alexandro Mateiu.
74'
Poněkud kuriózní moment se udál na trávníku. Na hrací ploše se objevil druhý balón, zatímco domácí hrozili, avšak sudí nechal hru pokračovat. Nakonec z toho byla nebezpečná hlavička, ta ale skončila jen nad Donnarummovou brankou!
73'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ignazio Abate, přichází Andrea Conti.
72'
Zapata byl výborně postavený a odvrátil centr, který směřoval na domácího kapitána Balutu.
71'
Domácí v posledních minutách zařadili vyšší rychlostní stupeň a jsou mnohem aktivnější než hráči AC. Ti se také delší dobu k ničemu nedostali.
70'
Bărbuț napřáhl ze slušné vzdálenosti, jenže ani on nedokázal trefit zařízení. Míč prolétl jen nad Donnarummovou bránou.
68'
Nebezpečný centr se nyní snášel do vápna hostí, ale obrana italského celku zafungovala na jedničku.
67'
Střídání v týmu Universitatea Craiova: ze hřiště odchází Alexandru Mitriță, přichází Cristi Bărbuț.
66'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází André Silva.
65'
Cutrone hlavičkoval na zadní tyči jen vedle!
65'
Hosté po levé straně neprošli, ale alespoň vybojovali rohový kop.
64'
Briceagův centr z levé strany prolétl jen neškodně pokutovým územím Milánu.
64'
Niang vyslal do vápna na Boriniho jen hodně čitelnou přihrávku, kterou dokázala obrana domácích zastavit.
63'
Mitriță nyní bojoval tak usilovně, až nakonec míč ztratil a následně se dopustil faulu.
61'
Baluta rovněž vypálil ze střední vzdálenosti, jenže míč poslal jen do podobného prostoru jako před chvílí Mitriță.
60'
Donnarumma si vyběhl z brány do závaru a vyboxoval letící centr pryč od své branky. Poté to zkusil Mitriță, ale ten pouze o pořádný kus minul.
60'
Rodríguez si pospíšil do souboje, jenže Vagenina zastavil jen nedovoleně.
59'
Borini to zkusil z větší vzdálenosti, ale střela mu příliš nesedla a míč prolétl jen pořádný kus vedle branky Craiovy.
57'
Domácím se zatím ve druhé půli nedaří probojovat se k brance soupeře. Obrana milánského týmu nyní působí hodně neprostupně.
54'
Bonaventura se odhodlal ke střele, ale v tu chvíli do něho zajel Spahija. Ten se ale podle rozhodčího nedopustil nedovoleného zákroku.
54'
Hosté teď hodně rychle napadali rozehrávku Craiovy, ale nakonec neodkázali získat míč do své moci.
53'
Zapata byl potažen za nohu Vageninem a skončil na zemi. AC tak může rozehrávat z klidu.
52'
Cutrone si sbíhal na hodně dlouhý centr a Calancea nakonec ulovil balón až těsně před ním. Tato šance ale nebyla vůbec marná.
50'
Míč z rohu tentokrát přistál mezi dvěma hráči v modrobílém, a tak neměla Craiova problém odvrátit hru do bezpečné vzdálenosti od své branky.
50'
Niang to opět zkusil, ale Calancea dokázal jeho střelu vytěsnit!
49'
Mitriță si naběhl do vápna a po souboji s Musacchiem se skácel k zemi. Sudí ale rezolutně rozpažuje!
48'
Zlatinski byl až moc důrazný v osobním souboji a sudí přerušuje kvůli jeho faulu.
46'
Niang si naběhl do pokutového území a opřel se do střely. Balón ale nakonec prolétl jen těsně nad břevnem.
46'
Domácí rozehráli druhý poločas dnešního utkání.
46'
Už to vypadalo, že se půjde do kabin za bezbrankového stavu, ale pak Bancu fauloval Boriniho a k přímému kopu se postavil Ricardo Rodríguez, který uklidil míč rovnou do brány. Favorizovaní hosté tak po první půli vedou a do druhé pětačtyřicetiminutovky můžou jít trochu klidnější. Druhý poločas začne přibližně ve 21:03.
45+2'
45+2'
A ještě zkusili hráči italského celku jednu ránu z větší vzdálenosti, ale prudký míč zasáhl jen nejblíže stojícího bránícího hráče.
45+1'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
44'
AC Milán právě vstřelil branku!
A hosté jdou z přímého kopu do vedení! RICARDO RODRÍGUEZ jej kopl tak šikovně, že balón prolétl bez jediného zásahu až do sítě!
43'
Bonaventura svůj centr příliš přetáhl a Borini se k míči nedostal. Navíc jej ještě poslal k zemi Bancu. Hostům se ale nabízí přímý kop ze zajímavé pozice.
42'
Niang si příliš předkopl balón a obrana Craiovy dokázala odkopnout do bezpečné vzdálenosti.
41'
Za obranu se tentokrát dostal Rodríguez, ale k míči se prodral jako první Spahija, který jej nepustil ke střele!
38'
Hráči AC se s tím dnes rozhodně nemažou a pocítil to na sobě další z domácích. Tentokráte si vysloužil přikopnutí Vagenin.
36'
Cutrone pracoval v pokutovém území dobře a po rozehrání rohového kopu se dostal k hlavičce. Balón však prolétl jen těsně nad horní tyčí branky!
36'
Abate nabral rychlost na pravé straně a dokázal odcentrovat, jenže jeden z bránících hráčů s ním dokázal udržet rychlost a do letícího míče sáhl nohou.
34'
Domácí expedovali z levé strany další míč do pokutového území, ale obrana AC si nakonec s problémy poradila.
32'
Na trávníku teď zůstává Rossi po souboji s Niangem. Na hřiště musejí opět i lékaři.
31'
Na druhé straně to teď zkoušeli domácí, ale dlouhý centr odvrátil Rodríguez.
27'
Mnoho nechybělo a hosté se mohli radovat! Cutrone stihl na pravé straně šestnáctky prudký balón a poté nastřelil bližší tyč branky domácích! Odražený míč následně prolétl téměř po brankové čáře, ale nakonec skončil v bezpečí!
25'
Jenže v pokutovém území Craiovy zatím vládne modrobílá. Domácí hráči bez větších problémů odklidili míč do bezpečí.
25'
Domácí obránci si teď neporozuměli a od Keliće se míč odrazil na rohový kop.
23'
Baluta se prodral až ke střele, ale Donnarumma zasáhl velmi jistě!
22'
Bonaventura se krásně uvolnil kolem soupeře a následně přihrál nenápadným pasem do vápna. Niang byl velmi blízko tomu, aby vypálil, ale nakonec mu kousek chyběl, aby na míč dosáhl.
20'
Niang už měl dost obléhání soupeřova pokutového území, a tak zkusil vypálit. Balón z jeho kopačky ale skončil bezpečně v Calanceově náručí.
20'
Borini už kličkoval ve velkém vápně, ale nakonec odcentroval nepřesně.
19'
Bonaventura nyní zkoušel pěkně vysunout spoluhráče pasem do uličky, ale obrana Craiovy se rychle zacelila.
18'
Kessié teď převálcoval v hlavičkovém souboji soupeře a po hvizdu rozhodčího jen marně rozhazuje rukama.
17'
Borini vystartoval po levé straně, ale míč ho jen přeplachtil a skončil až v zámezí.
16'
Po rozehrání standardky ale míč končí bezpečně v rukavicích Gianluigiho Donnarummy.
15'
Cutrone si teď ostře vyšlápl na soupeře a domácí budou kopat přímý volný kop z už vcelku slušné pozice.
15'
Baluta si chtěl seběhnout za obranu, ale včas se k němu stáhl Musacchio, který jej nepustil za svá záda.
13'
Hosté teď nemohli přejít přes polovinu hřiště, kde byl dobře postavený obranný val Craiovy. Domácí se ale nakonec dopustili faulu a hosté mají možnost rozehrát standardní situaci.
11'
Na druhé straně se snažil Abate vhodit rovnou do pokutového území, ale tam byli domácí pozorní.
10'
V obraně italského celku teď byla mezera, ale domácí toho nedokázali využít a vybojovali jen autové vhazování.
9'
Zlatinski skončil na trávníku a musejí k němu přiklusat lékaři z lavičky. Snad se nebude jednat o nic vážného.
7'
Cutrone si sbíhal za obranu, ale na něj směřující balón byl až příliš prudký a skončil bezpečně v rukavicích brankáře Calancey.
6'
Kessié se rozeběhl napřímo středem, ale jeho centr odvrátil obránce Spahija.
5'
Hráči milánského AC zkoušeli projít po pravé straně, jenže Borini nedokázal zkrotit prudký centr a míč končí mimo hrací plochu.
4'
Hosté si kopali u půlky hřiště tak dlouho, až byli zahnáni do úzkých a balón skončil za postranní čarou.
3'
Hráči italského celku předvádějí rychlou kombinaci poblíž půlící čáry, ale domácí se zatím rychle přesouvají a pokrývají veškeré prostory pro nebezpečné pasy za obranu.
2'
A Abate měl opět práci. Tentokrát musel dokonce na zem, ale ve skluzu odkopl včas.
2'
Domácí rozeběhli rychlý útok po levé straně, ale Abate se dobře vrátil a nedovolil jim odcentrovat do pokutového území.
1'
Patrick Cutrone obstaral výkop a dnešní utkání odstartovalo.
1'
Oba týmy už jsou nastoupeny na trávníku. Domácí dnes budou hrát v modrobílých dresech, hosté oblékli černou sadu.

Universitatea Craiova: Calancea – Dimitrov, Spahija, Kelić, Briceag – Vagenin, Mitriță, Zlatinski, Rossi, Bancu – Baluta (C)
Náhradníci: Mitrovic – Ferreira, Screciu, Mateiu, Roman, Bărbuț, Barthe

AC Milán: Donnarumma – Abate, Zapata, Musacchio, Rodríguez – Kessié, Montolivo (C), Bonaventura – Borini, Cutrone, Niang
Náhradníci: Storari – Mauri, Silva, Conti, Gomez, Antonelli, Locatelli

Rozhodčí: Özkahya – Satman, Ersoy.
AC MILÁN

Rossoneri se pokoušejí dostat zpátky mezi světovou elitu, k čemuž by měl dopomoci nový čínský majitel. Milánský celek přivedl několik věhlasných posil. Červenočerní mají za sebou trojici přátelských utkání. Dvakrát se jim povedlo vyhrát 4:0, jednou to odneslo švýcarské Lugano, naposledy dokonce samotný Bayern Mnichov. Jediné utkání prohráli s Borusií Dortmund (1:3).
UNIVERSITATEA CRAIOVA

Po dvou kolech třetí celek rumunské ligy, jenž v minulém ročníku skončil na solidním pátém místě ve skupině o titul, přivítá ve třetím předkole AC Milán. Pro rumunský celek to bude první utkání v Evropské lize v tomto ročníku, stejně jako pro AC Milán. V tamní Liga 1 porazili Poli Iasi (2:0) a následně remizovali s Concordií (1:1).
Krásný den všem fanouškům evropského fotbalu. Na půdu rumunské Craiovi zajíždí jeden z nejvěhlasnějších fotbalových celků historie. Proti Universitateii se postaví italský gigant AC Milán! Utkání startuje ve 20:00!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.