Po odpískání konce zápasu vznikla na hřišti ještě menší strkanice, kterou rozhodčí dlouho odtrhával. Dnešní zápas příliš fotbalové krásy nenabídl a my se budeme muset spokojit s bezbrankovou remízou.

Ode mne je to pro dnešek z Ligue 1 vše! Já vám děkuji za pozornost a přeji dobrou sobotní noc!
90+3
90+3
Rohový kop zůstane nevyužit, jelikož Danic ho rozehrál za brankovou čáru a následovat bude pouze odkop od branky Lecomteho.
90+2
Domácí budou v poslední nastavené minutě zahrávat rohový kop.
90+1
Hosté se snaží držet balon co nejdál od vlastní brány a ze zisku jednoho bodu za dnešní remízu budou určitě spokojeni.
90
Hlavní sudí nastavuje tři minut nad rámec řádné hrací doby!
89
Před námi je poslední minuta řádné hrací doby. Je zřejmě, že rozhodčí Miguelgorry nastaví něco navíc a hra bude trvat o něco déle.
88
Žlutou kartu dostává Yannick Cahuzac (SC Bastia).
Žlutou kartu dostává Raphaël Guerreiro (FC Lorient).
88
87
Na hřišti vznikla po jednom z faulu velká strkanice, do které se zapojil i Leca. Domácí brankář vidí žlutou kartu a další karetní tresty se dají očekávat.
87
I tento roh zůstane ze strany Bastii nevyužit. Hosté pomaličku odpočítávají poslední minuty.
86
Domácí budou zahrávat další rohový kop.
86
K zakončení se dostal Danic, který Lecomteho nepřekonal a hosté se i nyní bez problémů ubránili.
86
Po zablokované střele bude následovat rohový kop pro domácí Bastiu.
85
Diallo nyní cetroval z pravé strany, ale Lecomte byl včas na svém místě a míč chytil do svých rukavic.
84
Diallova střela nyní skončila vysoko nad Lecomteho brankou a bude z toho pouze odkop od branky Lorientu.
83
Domácí hráči dostávají svého soupeře v závěrečných minutách pod tlak a tlačí se do zakončení.
81
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Romain Philippoteaux, přichází Raphaël Guerreiro.
80
V ofsajdovém postavení se ocitl Brandão, který s výrokem rozhodčího není úplně spokojen a dohaduje se s hlavním rozhodčím o správnosti výroku.
79
Hostům se daří držet míč daleko od Lecomteho branky a nedovolují tak svému soupeři ohrozit branku.
77
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází François Kamano, přichází Sadio Diallo.
76
Domácí se nadechují k závěrečné čtvrthodině, ve které by se chtěli dostat do vedení a urvat v dnešním zápase tři body.
74
Hosté se snaží držet míč na svých kopačkách a kombinovat na vlastní polovině.
73
V pokutovém území Lorientu byl jednoznačně faulovaný Brandão obráncem Gassamou, přesto rozhodčí Miquelgorry nařizuje odkop od branky Lecomteho.
73
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Raffidine Abdullah, přichází Walid Mesloub.
72
Špatný centr od Ayitého skončil za brankovou čárou a následovat bude odkop od branky Lecomteho.
71
Domácí hráči bez problémů ubránili rohový kop svého soupeře a sami mohou vyrazit do útoku.
70
Po obranném skluzu Squillaciho budou hosté zahrávat rohový kop.
69
Nyní se podařilo hostům dlouho držet míč na svých kopačkách a nedovolit tak domácím ohrozit Lecomteho branku.
68
Nyní domácí nedokázali ideálně využít standardní situaci, kterou získali po faulu N´Donga.
67
Po střele Danica zazvonila za Lecomte zády tyč! Domácí přidávají na aktivitě a hráči Lorientu s těžkostí brání tlak domácího celku.
66
Domácí hráči nedokázali využít zmatku v pokutovém území Lorientu a míč tak po odkopu Tourého skončilo daleko od pokutového území Lorientu.
65
Abdullah nedovoleně zastavil unikajícího Palmieriho a zcela po právu vidí žlutou kartu.
64
Ten domácí hráči nedokázali využít a hosté se bez problémů ubránili.
64
Ayité se dokázal uvolnit na levé straně hřiště, ale Musavu-King včas zasáhl a míč odkopl alespoň na rohový kop.
62
Útočným faulem se nyní provinil Brandão a rozhodčí Miguelgorry ukončuje útok Bastie hvizdem do píšťalky.
61
Ke střele na hraně pokutového území se dostal Philippoteaux, který nedokázal lépe usměrnit míč a Leco s chycení jeho střely neměl větší problém a míč tak v pohodě ukryl do svých rukavic.
60
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Jimmy Cabot, přichází Maxime Barthelme.
60
Nyní se Mostefa provinil faulem na polovině hřiště a hosté tak lacino získávají míč do své moci.
59
Na centr si naskočil Mostefa, ale jeho zakončení hlavou skončilo vysoko nad brankou Lecomteho.
58
Ayité vybojoval faul na polovině Lorientu a domácí mají k dispozici další standardní situaci.
56
Hráči Bastie začínají přidávat na aktivitě a svému soupeři nedávají příliš prostoru na hřišti ke kombinaci.
55
Další útok Bastie skončil až za brankovou čárou a vykopávat od branky bude Lecomte.
54
Neuvěřitelné co teď domácí hráči nedokázali využít!
Od Lecomteho se odrazil míč před Danica, který v dobré pozici nedokázal propálit brankáře Lorientu. Lecomte dokázal skvěle zasáhnout a odkopnout míč do bezpečí.
53
Domácí zatím netuší, kudy projít přes zformovanou obranu Lorientu. Hráči Bastii si tak pouze přihrávají na vlastní polovině.
52
Waris po delší době prozkoušel Leca, který bez problémů chytil jeho slaboučkou střelu do svých rukavic.
51
Nyní se už pokračuje ve hře. Domácí mají míč na svých kopačkách a snaží se dostat do dalšího zakončení, které by zamířilo mezi tři tyče Lecomteho branky.
51
Na zemi ležel poměrně dlouho Musavu-King a rozhodčí až po dvou minutách přerušil hru, aby došel zjistit stav obránce Lorientu.
49
Do dalšího střeleckého zakončení se dostal Brandão, ale jeho střela mířila vysoko nad branku a Lecomte nyní zůstal bez práce.
48
Z rohového kopu Bastii nebylo nic, co by stálo za zmínku a následovat bude pouze odkop od branky Lorientu.
47
V dobré pozici se nyní ocitl Kamano, který sám před brankářem nedokázal nalézt skulinu mezi ním a bránou a míč po zásahu brankáře skončil na rohovém kopu.
46
Druhý poločas nezačal příliš dobře pro Tourého, který po osobním souboji s Brandãoem skončil na zemi v bolestech.
46
Je za námi konec prvního poločasu. Branka k vidění nebyla a s velkými příležitostmi to o moc lepší nebylo. I proto platí bezbrankový stav po 45 minutách a my musíme doufat, že ve druhé půli nějaká branka padne a uvidíme pohlednější fotbal.
45
45
Kamano byl ostře faulovaný Bellugouem, který si tak z tohoto souboje odnáší žlutou kartu.
44
K zakončení hlavou se dostal Squillaci, který nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče a míč tak skončil vedle branky Lorientu.
43
Danic byl nyní faulovaný Abdullahem na středu hřiště a domácí budou mít k dispozici další volný kop.
43
Hosté se snaží dohrát první poločas bez inkasované branky a míč drží daleko od Lecomteho branky.
42
Musavu-King nyní zablokoval střelu Brandão a výrazně pomohl svému týmu od inkasovaní branky. Střela domácího útočníka měla gólové parametry a Lecomte by si s jeho střelou musel dělat hodně práce.
41
Zdálo se, že Ayité byl faulováný na středu hřiště N´Dongem, ale rozhodčí Miguuelgorry byl jiného názoru a nechal hru pokračovat.
40
Další útok Bastii skončil nepřesným zpracováním Ayitého, který si míč poslal až za brankovou čáru a následovat bude pouze odkop od Lecomteho branky.
39
Kombinace Bastii končí útočným faulem, kterým se provinil Ayité.
39
Hosté si míč na svých kopačkách dlouho neužili. Tourého špatná přihrávka skončila pouze na kopačkách Djikua, který udržel míč na hrací ploše a založil další kombinaci. Bastii.
38
Po menší odmlce se může pokračovat ve hře. Domácímu záložníkovi bylo dlouho vysvětlováno za co obdržel žlutou kartu.
36
Hosté rohový kop ubránili a mohli jít do rychlého přečíslení, které hasil na půlce Mostefa nedovoleným zákrokem. Domácí hráč za svůj počin vidí žlutou kartu.
35
Do dobré příležitosti se dostal Kamano, který tváří v tvář před Lecomte poslal míč pouze do míst, kde stál připravený brankář Lorientu. Lecomte vyboxoval míč na rohový kop.
34
Hostům se vůbec nedaří udržet balon na kopačkách, z čehož se snaží těžit domácí hráči.
33
Bellugou byl faulovaný na středu hřiště a rozhodčí píská faul ve prospěch Lorientu.
32
Další útok Bastii končí špatným Danica. Jeho centr zamířil za brankovou čáru a bude z toho pouze odkop od Lecomteho branky.
31
Nakonec z toho byl centr, na který si naskočil Brandão a jen těsně minul branku Lorientu.
31
Ayité vybojoval na polovině Lorientu faul a domácí mají k přímý kop z dobré pozice.
30
Nyní ale Peybernes špatně rozehrál a míč skončil za autovou čárou.
30
Domácí drží opět míč na svých kopačkách a pokoušejí se dostat do dalšího nebezpečného zakončení.
29
Ke střele z velké vzdálenosti napřáhl Mostefa, jehož tvrdá střela zamířila jen těsně nad břevno Lecomteho branky.
28
Hosté měli k dispozici volný kop, který rozehrál Cabot přesně do rukavic Leca.
28
Centrovaný balon odkopl jeden z obránců Bastie do bezpečí. Hosté si ale dokázali rychle získat míč do své moci a opět se ženou do zakončení.
27
Hosté si okusí také rohový kop, který rozehraje N´Dong.
26
Kamano se dostal až do pokutového území, ale Touré předvedl skvělý obranný zákrok a čistě ho od míče odstrčil.
24
Gassamu fauloval Danic a rozhodčí Miquelgorry po delší prodlevě zapískal domácímu hráči útočný faul.
23
Do nebezpečného zakončení se dostal Mostefa, který si míč navedl na střelu a vypálil těsně vedle Lecomteho branky.
22
Danic poslal míč na prvního obránce Lorientu.
21
Kamano nyní vybojoval faul na polovině Lorientu. Uvidíme, zda domácí dokáží z této standardky něco vytěžit.
20
Domácí opět kombinují na vlastní polovině a snaží se více otevřít obranu svého soupeře.
18
Nyní Kamano naservíroval míč rozběhnutému Brandãovi, který z dobré pozice poslal míč pouze do připraveného Lecomteho.
17
V úvodní čtvrthodině hry jsme toho zatím moc neviděli. Oba týmy se snaží držet míč na svých kopačkách co nejdéle, ale dopředu se příliš nehrnou. Doufejme, že se to v následujících minutách změní.
14
Domácí stále drží míč na vlastní polovině a nevypadá to, že se na tom něco v následujících minutách změní.
13
Brandão byl faulovaný na polovině hřiště a domácí tak získají míč ve svůj prospěch.
12
Kamanova střela zpoza vápna skončila vysoko nad brankou Lecomteho.
11
Špatná Le Goffova přihrávka skončila na noze pozorného Danica, který míč podrží a vyčká na zformování útočných řad svého týmu.
10
Po delší době jsou u balonu také hosté, kteří se snaží držet míč na polovině Bastii.
9
Nyní Lecomte přečetl skvěle hru a pro centrovaný balon si s chutí došel. Míč tak končí v rukavicích brankáře Lorientu.
8
Domácí budou zahrávat rohový kop po ne zrovna přesvědčivém zákroku Lecomteho.
7
V ofsajdovém postavení se ocitl Waris, kterému je tak odebrána šance ohrožení Lecovy branky.
6
Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se prodrat skrze obranu Lorientu.
4
Ke střele napřáhl Peybernes, který poslal míč vysoko nad Lecomteho branku.
3
Domácí hráči mají k dispozici první rohový kop zápasu.
2
Úvod zápasu patří zatím hráčům Lorientu, kteří drží míč na svých kopačkách.
1
Zápas rozehráli hosté z Lorientu, kteří si v úvodu zápasu přihrávají na vlastní polovině.
1

SC Bastia: Leca – Djiku, Squillaci, Peybernes, J. Palmieri – Mostefa, Cahuzac – Kamano, Danic, Ayité – Brandão.
Náhradníci: Vincensini – Coulibaly, Diallo, Fofana, Ngando, Modesto, Marange.

FC Lorient: Lecomte – Gassama, Musavu-King, Z. Touré, Le Goff – Bellugou – Philippoteaux, N'Dong, Abdullah, Cabot – Waris.
Náhradníci: Chaigneau – Guerreiro, Mesloub, Mulumba, Jeannot, Rose, Barthelme.

Rozhodčí: Miguelgorry – Bremont, Mouysset.
Krásný sobotní večer u Francouzské Ligue 1!
V rámci 29. kola SC Bastia přivítá na svém hřišti FC Lorient. Oba týmy mají na kontě 37 bodů a patří oběma střed tabulky. Lorient je na tom o poznání líp se skóre, které zní 40:41. To domácí mají o něco menší skóre, přesto na pozici v tabulce je dostačující 27:29. Naopak Bastia se může pochlubit sérií tří vítězství v řadě s třemi nulami v obraně.

Dnes nás čeká souboj ze středu tabulky a přesto by neměl být řazen mezi průměrné. Buďte s námi po celých devadesát minutu zápasu a nic důležitého vám neuteče!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.