Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli mírně lepším týmem zaslouženě tak zvítězili 2:1. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat do 20. minuty, kdy se dokázal prosadit Diallo. Hosté však dokázali ve druhé půli vyrovnat, a to konkrétně v 67. minutě Braithwaite. Domácím však vrátil vedení v 82. minutě krásnou střelou z přímého kopu levý obránce Bengtsson. Domácí si tak po dnešní výhře připisují do tabulky zasloužené 3 body.

Držení míče: 46% – 54%
Střely celkem: 5 – 7
Střely na branku: 4 – 3
90+5
90+4
Tento přímý kop nebyl zahrán špatně, ale hosté z něj nic vytěžit nedokázali.
90+4
Hosté ještě budou zahrávat slibný přímý kop zhruba ze čtyřadvaceti metrů.
90+3
Následný přímý kop nenadělal hostům větší potíže.
90+2
Ještě před tím však budou domácí střídat. Ze hřiště odchází Lenny Nangis a místo něj nastupuje Gael Danic.
90+2
Moubandje se dopustil faulu zhruba čtyřicet metrů od vlastní branky a domácí tak budou zahrávat přímý kop.
90+1
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil pouze v rukavicích brankáře Lecy.
90+1
Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.
90
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
89
Tento rohový kop byl příliš přetažený a míč tak skončil na opačné straně hřiště u jednoho z hostujících hráčů.
89
Další rohový kop budou zahrávat domácí.
88
Ale ani rohový kop se domácím příliš nepovedl a jeden z obránců tak neměl problém míč poslat mimo vápno.
88
Tento přímý kop však nenadělal hostům větší potíže, ale domácí budou mít ještě možnost ohrozit branku soupeře z rohového kopu.
87
Mathieu Cafaro se dopustil tvrdého faulu poblíž hranice vlastního vápna a domácí tak budou zahrávat další zajímavý přímý kop. Mathieu Cafaro navíc vyfasoval od rozhodčího za tento faul žlutou kartu.
86
Hosté střídají. Ze hřiště odchází Steeve Yago a místo něj nastupuje Yann Bodiger.
85
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů, avšak z ostrého úhlu.
84
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
82
Bastia právě vstřelila branku!
Domácí se opět dostávají do vedení! PIERRE BENGTSSON to trefil z přímého kopu náramně do levé šibenice a domácí tak vedou 2:1!
82
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z jednadvaceti metrů.
81
Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.
80
Hosté budou zahrávat rohový kop.
80
Do konce utkání nám zbývá cca třináct minut a stav utkání je stále nerozhodný 1:1.
79
Cahuzac byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
77
Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.
76
Crivelli dostal přihrávku do ofsajdu a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
75
74
Hosté si však následně mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil pouze v zámezí.
73
Cahuzac se dopustil faulu na polovině soupeř a hrát tak mohou hosté.
72
Domácí střídají. Ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin a místo něj nastupuje Lassana Coulibaly.
71
S tímto přímým kopem si však hosté dokázali poradit.
70
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů.
68
Po gólu na 1:1 vznikla rozmížka ve vápně domácích mezi střelcem branky Martinem Braithwaitem a brankářem Jeanem-Louisem Lecou. Rozhodčí tak následně oboum udělil žlutou kartu a zápas tak může pokračovat dále.
68
67
Toulouse právě vstřelilo branku!
Hosté vyrovnávají na 1:1! Trejo poslal skvělou přihrávku na hranici vápna na Toivonena, ten z první přiťukl míč MARTINU BRAITHWAITEMU a ten se střelou k levé tyči nemýlil.
66
Hosté střídají. Ze hřiště odchází Jessy Pi a místo něj nastupuje Mathieu Cafaro.
65
Thievy Bifouma se dopustil faulu na polovině soupeře a od rozhodčího následně vyfasoval žlutou kartu.
65
Saint-Maximin to zkusil přímo na branku. Míč však poslal pouze doprostřed branky, kde stál připravený Lafont.
64
63
Jeden z domácích hráčů fauloval na polovině soupeře jednoho z protihráčů a hrát tak mohou hosté.
61
Cioni a Durmaz se dostali do rozmížky poblíž hranice vápna domácích, rozhodčí však netrestná kartou ani jednoho a hra tak bude pokračovat dále beztrestně.
60
Pi dostal precizní pas za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů, jeho následný střelecký pokus z první však skončil daleko vedle levé tyče.
59
Lenny Nangis vyfasoval od rozhodčího za svůj faul na polovině soupeře žlutou kartu.
58
Domácí střídají. Ze hřiště odchází Sadio Diallo a místo něj nastupuje Thievy Bifouma.
58
Diallo každou chvíli zůstává ležet na trávníku a vypadá to, že dnes už v zápase pokračovat moci nebude.
57
Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
56
Saint-Maximin se dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus však zblokoval do zámezí jeden z obránců.
55
Durmaz dostal o milimetry delší přihrávku za obránce a u míče tak byl dříve než on brankář Leca.
54
Diallo už je za pomezní čárou a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.
54
Diallo zůstává ležet na trávníku ve vápně soupeře a bude tak muset být ošetřen.
53
53
Steeve Yago fauloval poblíž hranice vápna Dialla a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop, avšak z velkého úhlu. Steeve Yago navíc vyfasoval od rozhodčího za tento faul žlutou kartu.
52
Dva hráči hostujícího mužstva se hnali s míčem proti jednomu protihráči, Braithwaite dostal přihrávku od svého spoluhráče, ale jeho následný střelecký pokus uvnitř vápna skončil vedle pravé tyče.
51
Toivonen a Diallo se nepříjemně srazili zhruba na polovině hřiště, ale nakonec oba budou v pořádku. Hra tak pokračuje dále.
50
Durmaz dostal příliš dlouhou přihrávku za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil pouze v zámezí.
49
48
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině hřiště a míč tak od jednoho z nich skončil pouze v zámezí.
47
Yago poslal do vápna centr, který však skončil pouze v rukavicích brankáře Lecy.
47
Hosté budou zahrávat ihned na začátku druhého poločasu zajímavý přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.
46
Hosté střídají. Ze hřiště odchází Issiaga Sylla a místo něj nastupuje Jimmy Durmaz.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První poločas je za námi. Domácí jsou zatím lepším týmem a zaslouženě tak vedou 1:0. O jedinou branku v prvním poločase se postaral ve 20. minutě Diallo. Hosté se v prvním poločase prakticky k ničemu nedostal a uvidíme, jak se jejich hra změní ve druhé půli.

Držení míče: 47% – 53%
Střely celkem: 2 – 3
Střely na branku: 2 – 2
45+2
45+1
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil pouze v zámezí.
45+1
Rozhodčí nastavuje ještě 1 minutu.
45
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
44
Ano, je to tak. Diallo už zpět na nohou a hodlá pokračovat dále bez ošetření.
44
Diallo zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů zhruba na polovině hřiště, ale ošetření pravdepodobně nebude třeba.
43
Saint-Maximin tak dlouho držel míč poblíž hranice vápna soupeře, až o něj přišel.
42
Nangis dostal přihrávku do ofsajdu a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
41
Pi poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany a míč tak skončil pouze v zámezí.
40
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
38
Braithwaite převzal míč poblíž hranice vápna soupeře, následně se však nedokázal dostat do vápna přes dva před ním stojící obránce.
37
Tak nakonec ne, rozhodčí faul neodpískal a domácí tak budou jen vhazovat.
37
Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů, avšak z velkého úhlu.
36
Jessy Pi vyfasoval za svůj tvrdý faul zhruba na polovině hřiště od rozhodčího žlutý kartónek.
35
Sylla poslal do vápna centr z levé strany, ve vápně se dostal k míči zcela osamocený Braithwaite, ten však následně poslal míč z první pouze do rukavic brankáře Leca.
34
Pi dostal příliš nepřesný pas do úniku po pravé straně hřiště a k míči se tak dostal pouze Bengtsson.
32
Trejo poslal do vápna centr, míč se tam dostal na hlavu Moubandjeho, ten však místo hlavičky přímo na branku, vracel míč na hranici pokutového puntíku, kde stál pouze jeden z domácích hráčů.
31
Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba ze třiadvaceti metrů. Uvidíme tedy co vymyslí.
30
Hosté se po delší době dostali k míči. Ihned však o něj opět přišli, neboť jeden z nich poslal nepřesnou přihrávku na Toivonena, který se k míči nedostal.
29
Braithwaite dostal skvělou přihrávku za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů, v momentě této přihrávky se však nacházel ve velmi těsném ofsajdu a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
28
27
Další nepřesnost domácích na polovině soupeře a míč tak skončil pouze u jednoho z obránců.
26
Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a míč tak skončil od jednoho z nich pouze v rukavicích brankáře Lafonta.
25
Pi napřáhl ke střele z větší vzdálenosti, jeho pokus mířený doprostřed branky nenadělal Lecovi větší potíže.
24
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
23
Nangis se dostal s míčem po levé straně hřiště až do vápna, následně vyslal na branku střelu, kterou však dokázal Lafont skvělým zákrokem vyrazit mimo vápno!
22
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
20
Domácí se dostávají do vedení! Crivelli sklepl míč ve vápně do míst, kde se nacházel SADIO DIALLO a ten následně střelou ke vzdálenější tyči nedal Lafontovi sebemenší šanci!
20
Míč se od rohového praporku dostal na přední tyči pouze k jednomu z hostujících hráčů a ten následně neměl problém míč poslat daleko od své branky.
20
Domácí budou zahrávat rohový kop.
19
Saint-Maximin už je za pomezní čárou a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.
18
Saint-Maximin byl faulován na vlastní polovině a z trávníku se mu příliš nechce. Bude tak muset být ošetřen.
17
Gilles Cioni se dopustil tvrdého faulu na jednoho z protihráčů a od rozhodčího tak zaslouženě vidí žlutou kartu.
16
Trenér hostujícího celku se slovně pustil do rozhodčího a ten ho tak musí uklidňovat.
16
Braithwaite se dostal k míči poblíž hranice vápna soupeře, následně se však snažil projít mezi dvěma obránci. To se mu nepovedlo a o míč tak přišel.
15
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
14
Saint-Maximin poslal do vápna centr, který však odvrátil mimo vápno jeden z hostujících hráčů.
13
Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu.
12
Sylla dostal příliš nepřesnou přihrávku za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil pouze u Cioniho.
11
Domácí jsou od začátku zápasu aktivnějším týmem, avšak zatím se jim nepodařilo dostat nějaké větší šance.
10
Pi poslal do vápna nepovedený centr z pravé strany a míč tak skončil pouze v rukavicích brankáře Lecy.
10
Hosté se po dlouhé době dostali s míčem na polovinu soupeře.
9
Saint-Maximin poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, ve vápně se tlačil k míči Crivelli, těsně před ním ho však ze země sebral Lafont.
9
Cahuzac byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou opět domácí.
8
Cioni se snažil poslat do vápna centr z pravé strany, nakonec se mu to však nepodařilo, neboť jeho pokus zablokoval Moubandje.
7
Braithwaite hledal přihrávkou za obranu Toivonena, ten byl však dobře uhlídán jedním z obránců a k míči se tak nedostal.
6
Hosté si mezi sebou neporozuměli zhruba na polovině hřiště a míč se tak dostal od jednoho z nich do zámezí.
5
Míč se od rohového praporku dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho z hostujících hráčů a ten ho tak následně neměl problém poslat mimo vápno.
4
3
Saint-Maximin byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou opět domácí.
2
Diallo poslal do vápna centr z levé strany, ve vápně si však pomohl faulem Nangis a hrát tak mohou hosté.
1
Domácí rozehráli první poločas a ihned se s míčem ženou směrem dopředu.
1

SC Bastia: Leca – Cioni, Squillaci, Peybernes, Bengtsson – Cahuzac, Mostefa – Saint-Maximin, Diallo, Nangis – Crivelli.
Náhradníci: Charruau – Cabral, Danic, Bifouma, Ngando, Coulibaly, Marange.

Toulouse FC: Lafont – Yago, Jullien, Diop, Moubandje – Pi, Trejo, Blin, Sylla – Toivonen, Braithwaite.
Náhradníci: Goicoechea – Cafaro, Amian Adou, Sirieix, Edouard, Durmaz, Bodiger.

Rozhodčí: Millot – Jeanne, Denis.
Poslední 3 vzájemná utkání

Toulouse – Bastia 4:0
Bastia – Toulouse 3:0
Toulouse – Bastia 1:1
Toulouse FC

Toulouse se momentálně nachází v tabulce na deváté příčce s pěti body. Po třech odehraných zápasech má na svém kontě 1 výhru a 2 remízy. Venku zatím odehráli dvě utkání, ve kterých 2x remizovali. V dnešním utkání budou v roli favorita. Uvidíme jak si s touto rolí poradí.

Posledních 5 zápasů

St. Etienne – Toulouse 0:0
Toulouse – Bordeaux 4:1
Marseille – Toulouse 0:0
Guimaraes – Toulouse 6:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Nice – Toulouse 1:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
SC Bastia

Bastia se momentálně nachází v tabulce na šestnácté příčce se třemi body. Po třech odehraných zápasech má na svém kontě 1 výhru a 2 porážky. Na domácí půdě zatím odehrála jedno utkání, ve kterém podlehla PSG 0:1. Bastia bude v dnešním utkání v roli mírného outsidera, avšak nikdy není nic předem jasné a tak uvidíme jak nakonec dnešní zápas dopadne.

Caen – Bastia 2:0
Lorient – Bastia 0:3
Bastia – PSG 0:1
Bastia – FC Janov 1:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Braunschweig – Bastia 4:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 4. kola francouzské Ligue 1 mezi SC Bastia a Toulouse FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.