Ligue 1 - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Dijon - 2. února 2019   20:00

Angers
28' Bahoken (N'Doye)
1:0
(1:0)
Angers
Butelle – Bamba, Pavlović, Thomas, Manceau – N'Doye (C), Santamaría, Mangani (75. El Mellali) – Reine-Adélaïde (67. Fulgini), Bahoken (81. Kanga), Tait.
Boucher – El Mellali, Fulgini, Kanga, López, I. Traoré, Pellenard.
Batta F
Stade Raymond Kopa, Angers
Dijon
Allain – Chafik (88. Aguerd), Yambéré, Lautoa, Haddadí – Marié (77. Amalfitano), Abeid – Kwon Čang-hoon, Slití (72. Keita), Saïd – Tavares (C).
Rúnarsson – Aguerd, Alphonse, Amalfitano, Balmont, Coulibaly, Keita.

Ode mne je to dne vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera!
Dnešní zápas je u konce! Domácí Angers vítězí nejtěsnějším výsledkem 1:0! Jedinou branku utkání vstřelil v 27. minutě Bahoken. Hosté v prvním poločase již nedokázali na branku odpovědět a v druhé polovině byla hra z obou stran hodně nepřesná, a tak jsme mnoho šancí neviděli.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:11.
90+3'
90+2'
Domácí rozehráli rohový kop nakrátko a míč ztrácejí, což je poslední šance pro hostující Dijon!
90+2'
Melali dostal krásnou přihrávku do vápna Dijonu a vyslal míč směrem k levé tyči, ale brankář Allain jeho pokus krásným zákrokem vyrazil!
90+1'
Hosté již mnoho času na vyrovnání nemají a zatím to ani nevypadá, že se k nějaké příležitosti na srovnání skóre dostanou.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty!
88'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Fouad Chafik, přichází Nayef Aguerd.
88'
Melali se dostal ke střele z dálky, která končí kousek nad břevnem hostující branky.
87'
Keita poslal míč do vápna, kde si pro něj došel brankář Butelle.
86'
Domácí ztratili na polovině hrací plochy balón, ale hosté nedokázali šance využít a také míč ztrácí.
84'
Yambere se dostal ke střele, ale brankář Butelle byl připraven, a tak se ani tentokrát skóre měnit nebude.
83'
Hosté ale hrají nedisciplinovaně a nyní předvádí úplně zbytečný útočný faul, který je obírá o cenné vteřiny.
82'
Do konce zápasů nám nezbývá mnoho minut, domácí drží balón a jsou si vědomi, že nesmí pouštět Dijon do větších šancí.
81'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Wilfried Kanga.
80'
Hosté měli ještě k dispozici rohový kop, který ale končí v rukavicích brankáře Butelleho.
79'
Tavares si skvěle doběhl míč ve vápně a z velkého úhlu ho poslal na branku, ale míč pouze projel vápnem Angers.
78'
Hra se v posledních minutách trochu zlepšila, hosté cítí, že musí útočit, aby si dokázali odvést alespoň bod.
77'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Jordan Marié, přichází Romain Amalfitano.
76'
Bahoken skvěle utekl obraně, ale Yambere předvedl na poslední chvíli krásný obranný zákrok a domácí tak budou zahrávat rohový kop.
75'
Chafik ztratil balón před vlastním vápnem, ale naštěstí pro něho ho dokázal ihned vybojovat zpět, a tak se domácí do další šance prozatím nedostanou.
75'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Farid El Mellali.
74'
Tait po dlouhé době zaměstnal brankáře Allaina, když vystřelil z dálky.
74'
Akce středem hřiště, kterou rozjeli fotbalisté Dijonu končí těsně před vápnem soupeře.
73'
72'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Najím Slití, přichází Jules Keita.
71'
Faul jednoho z domácích hráčů dává k dispozici hostům alespoň na chvíli získat balón.
69'
Angers mají k dispozici autové vhazování, ale hned po něm míč opět ztrácí, což je v posledních minutách spíše zvykem a není se čemu divit.
68'
Hosté a jejich další akce opět selhala, ale míč ihned získávají zpět, protože chybují i domácí.
67'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jeff Reine-Adélaïde, přichází Angelo Fulgini.
66'
Na míči jsou zpět opět hosté z Dijonu, kteří vybojovali balón zpět.
65'
Je tu další faul, rozehrávají hosté, kteří ale ihned ztrácí balón.
64'
Domácí nyní předvedli povedenější akci, která ale ovšem zase selhala, když si fotbalisté Angers nedokázali přihrát.
63'
Po ošetření hra pokračuje, domácí ztrácejí balón a hra tak pokračuje dále stejně jako v celém druhém poločase, je plná nepřesností.
61'
Tavares chytl ve vápně soupeře křeč a leží na zemi v bolestech, vyžaduje si ošetření.
60'
Rohový kop, který rozehrál Sliti obranu soupeře neohrozil, protože si s centrem poradila skvělá obrana.
59'
Po dlouho době přišla větší šance, kterou si vytvořili domácí! Ke střele se dostal Taita, ale brankář Allain skvěle vyběhl a jeho pokus zlikvidoval.
58'
Po faulu leží na zemi jeden z hostujících hráčů, který už ale nyní rozehrává.
56'
Bohužel mnoho nepřesností je k vidění více a více, nyní následuje rozehrání domácích po faulu.
55'
Až teď se dostali k zakončení z levé strany vápna domácí, ale pokus končí vysoko nad brankou Dijonu a vystihuje tak trochu aktuální hru.
54'
Hra je plná nepřesností na obou stranách, zakončení jsme neviděli dlouhou dobu.
53'
Hosté dlouhou dobu drží před vápnem domácích balón, ale k zakončení se nedostávají.
51'
Další pokus domácích, který tentokrát přicházel z levé strany je přerušen obranou Dijonu.
50'
Akce domácích po pravé straně také končí vinou předkopnutí míče, který došel až za čáru.
49'
Hosté se snažili o ohrožení branky, ale finální přihrávka na útočníka neprošla, a tak se Dijon do zakončení ani nedostal.
48'
Další faul na polovině hřiště. Tentokrát rozehrávají hráči Dijonu.
47'
Wesley Lautoa fauloval, čehož si všiml hlavní rozhodčí, který nyní kvůli nedovolenému zákroku hru zastavuje.
46'
Oba celky jsou již zpět na hrací ploše! Druhý poločas začne za okamžik!
První poločas skončil za stavu 1:0 pro domácí Angers. Jediná branka utkání padla v 28. minutě, když se hlavou trefil přesně útočník Bahoken. Do druhého poločasu tak půjdou domácí s jednobrankovým vedením.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu!
44'
Hra pokračuje po ošetření dále. Hosté mají míč v držení a snaží se s ním přiblížit k brance Angers.
43'
Po dalším faulu zůstává na zemi ležet Marie, který se bude muset nechat nejspíše ošetřit.
42'
Žlutou kartu dostává Jeff Reine-Adélaïde (Angers SCO).
42'
Další faul domácích, který vrací balón zpět na kopačky hostujícího Dijonu.
41'
Centr, který doletěl do vápna domácího týmu nebyl nijak nebezpečný, a tak s ním neměla obrana větší problém.
40'
N'Doye fauloval, čehož si všiml rozhodčí a hru zastavuje.
38'
Další akce hostů končí další nepřesnou přihrávkou, kterých vidíme v tomto zápase mnoho.
37'
Centr Dijonu z pravé strany nebyl příliš nebezpečný, došel si pro něj ve vápně brankář Butelle.
36'
Faul na polovině hrací plochy, rozehrávat budou hosté.
35'
V útoku vidíme opět hostující tým, který se dostal do zakončení, které ae bylo zblokováno a hrají opět domácí.
34'
Angers kombinuje, ale nežene se nějak výrazně vpřed.
33'
Hosté ukázali povedenou akci, ale nedokázali se domluvit, kdo převezme balón, a tak tato akce rychle končí.
31'
Domácí teď trochu uklidnili hru, ale hned jak se snažili jít vpřed balón opět ztratili.
30'
Hosté se opět drali vpřed, ale důrazně bránící hráči Angers akci skvěle přerušili.
29'
Zaútočit zkoušeli také hosté, ale bohužel pro ně se jim to zatím nedaří a ztrácí balón.
28'
Angers právě vstřelilo branku!
Je to 1:0! STÉPHANE BAHOKEN si naskočil ve vápně na hlavičku těsně před brankářem hostů, který již nedokázal na hlavičku zareagovat a útočník Angers tak posílá svůj tým do vedení!
27'
Na centr z rohového kopu si sice naskočil jeden z útočníku, ale nedokázal trefit branku, a tak rozehrává brankář hostí.
26'
Manceau se snažil projít několik hráčů, ale byl zastaven a vybojoval pro domácí tým pouze rohový kop.
25'
Tentokrát šel balón rovnou do vápna, což ale moc nepomohlo, protože obrana opět centr odvrátila.
25'
Nyní tu bude šance v podobě rohového kopu, který rozehraje opět Sliti.
24'
Dijon opět dlouze drží balón a snaží se dostat do první větší šance.
23'
Tavares se dostal k odraženému balónu a zkoušel zakončovat nůžkami, což se mu povedlo, ale jeho střela směřovala doprostřed branky, kde stál připravený Butelle.
22'
Sliti rozherává rohový kop opět nakrátko a následně centruje, ale obrana ani tentokrát nepovolí ohrožení branky.
21'
Pro změnu kombinují hosté, kteří si zatím ale nepřipsali ani jednu střelu na soupeřovu branku.
20'
Domácí ihned po ztrátě hostů vystartovali vpřed a pokusili se ohorzit brnaku hostů, což se jim zatím nedaří.
20'
Dijon předvedl pohlednou akci, která ale opět končí nepřesnou přihrávkou.
19'
V totožné kombinaci jako před chvíli hosté jsou nyní domácí.
18'
Akce Dijonu je zastavena nepřesnou přihrávkou, která končí v zámezí, rozehrává domácí brankář.
17'
Hosté nyní kombinují na vlastní polovině a nepouští svého soupeře k míči.
16'
Wesley rozehrál rohový kop, ale obrana soupeře si s centrem bez větších problémů poradila.
15'
Sliti rozehrál volný kop z dálky a poslal ho přímo na branku a gólman domácího celku musel zasahovat, což znamená, že následuje rohový kop.
13'
Rozhodčí opět zastavuje hru. Nedovolený zákrok předvedl Reine-Adelaide a hosté tak mají k dispozici standardní situaci.
11'
Hra ale pokračuje, hosté měli k dispozici rohový kop, který hlavou zakončil Yambere, ale přestřelil branku.
10'
Fanoušci obou celků nyní zmlkli, protože se na obrazovce zobrazila fotka Sali, který havaroval letadlem.
9'
Reine-Adelaide se dostal ve vápně do velké šance, ale trestuhodně přestřelil branku!
8'
Hra je nyní zastavena rozhodčím, který si všiml postavení nabíhajícího Taita ve ofsajdu.
7'
Hra je zatím nezajímavá, protože ani jeden z celků nedokáže udržet delší dobu balón a hodně ztrácí.
6'
Sliti si přihrál balón se spoluhráčem a poslal balón do vápna, kde si pro něj ovšem zkušeně došel brankář domácího týmu Butelle.
5'
Hosté mají k dispozici rohový kop, který bude rozehrávat Sliti.
4'
Faul na polovině hřiště, rozehrávají fotbalisté Dijonu.
3'
Centr z rohového kopu, který zahrával domácí tým nice nebude, díky skvělé obraně, která míč poslala daleko od vlastní branky.
2'
Hosté nyní vybojovali autové vhazování u poloviny hřiště a mají balón na svých kopačkách.
1'
Hosté zkusili ihned dlouhý nákop dopředu, ale bránící hráči balón vyhlavičkovali a získali.
1'
Oba dva celky jsou již nastoupeny v tunelu a chystají se nastoupit na hrací plochu! Utkání začne za několik okamžiků!

Angers SCO: Butelle – Bamba, Pavlović, Thomas, Manceau – N'Doye (C), Santamaría, Mangani – Reine-Adélaïde, Bahoken, Tait.
Náhradníci: Boucher – El Mellali, Fulgini, Kanga, López, I. Traoré, Pellenard.

Dijon FCO: Allain – Chafik, Yambéré, Lautoa, Haddadí – Marié, Abeid – Kwon Čang-hoon, Slití, Saïd – Tavares (C).
Náhradníci: Rúnarsson – Aguerd, Alphonse, Amalfitano, Balmont, Coulibaly, Keita.

Rozhodčí: Batta F.
Dijon FCO

Hosté z Dijonu jsou na tom téměř podobně. Nacházejí se na šestnácté pozici s počtem 20 bodů. Fotbalisté Dijonu si tuto sezónu připsali 5 výher, pět remíz a utrpěli jedenáct porážek a jejich skóre nyní je 19:33. Nejlepšími střelci týmu jsou útočník Julio Tavares a záložník Mehdi Abeid, kteří mají oba po třech brankách.

Poslední 3 ligová utkání:
Dijon – Monako 2:0
Bordeaux – Dijon 1:0
Dijon – Montpellier 1:1
Angers SCO

Domácí se v tabulce nacházejí na patnácté pozici s počtem čtyřiadvaceti bodů za 5 výher, 9 remíz a osm porážek. Fotbalisté Angers vstřelili v probíhajícím ročníku 23 branek a na oplátku jich inkasovali sedmadvacet. Nejlepším střelcem celku je se šesti trefami útočník Stephane Bahoken.

Toulouse – Angers 0:0
Nimes – Angers 3:1
Angers – Nantes 1:0
Dobrý den! Vítám Vás u přenosu 23. kola francouzské Ligue 1, ve kterém se střetne domácí Angers SCO proti Dijon FCO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.