Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bordeaux : Angers - 22. srpna 2021   15:00

Bordeaux
10' Mara (Mangas)
1:1
(1:1)
Angers
38' Thomas  (Fulgini)
Bordeaux
Costil – Kwateng, Pembélé (63. Oudin), Koscielny (C) (80. Mexer), Mangas, Mensah – Sissokho, Otávio, Bašić (63. Adli) – Hwang Ui-jo (90. Briand), Mara (81. Kalu).
Poussin – Mexer, Medioub, Zerkane, Kalu, Briand, Oudin, Pardo, Adli.
Gaillouste – Rahmouni, Evrard
Matmut-Atlantique, Bordeaux
Angers
Bernardoni – Manceau, I. Traoré (C), Thomas – Cabot, Mendy, Mangani, Doumbia – Boufal (64. Bahoken) – Fulgini (80. Ounahi), Cho (80. Ninga).
Petković – Pereira Lage, Ounahi, Fatar, Taïbi, Ninga, Capelle, Bahoken, Bamba.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:1. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 19:5.
Je dobojováno a duel vítěze nepoznal. Po přestávce jsme viděli výrazný nápor domácích, kteří se snažili strhnout vedení na svou stranu, šance měli Otávio, Mara a další, jenže buď to šlo vedle, nebo zakročil skvěle chytající Bernardoni. Angers toho po pauze mnoho nepředvedli, za zmínku stojí jen střela Boufala do boční sítě a tak jsme se další branky nedočkali. Zápas skončil výsledkem 1:1, Bordeaux má po této remíze na 15. místě dva body, Angers je v neúplné tabulce druhé se sedmi body.
90+3'
90+2'
Mensah a Kalu překombinovali zřejmě poslední akci zápasu, o míč přišli, aniž by se dostali na dostřel.
90+1'
Kwateng čeká na míč, aby mohl rychle rozehrát aut, hosté se mezitím koordinují u vlastní šestnáctky.
90'
Rozhodčí přidá dvě minuty.
90'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Hwang Ui-jo, přichází Jimmy Briand.
89'
Domácí nachystali ještě jednu změnu, do zápasu zasáhne Jimmy Briand.
88'
Po krátké kombinaci se do pokutového území hostů prodral Kalu, upadl, ale penaltu si u sudího nevymodlil. Pokračuje se ve hře.
87'
Hosté ubránili i tuhle situaci, míč skončil u Bernardoniho a ten s rozehrou pospíchat nebude.
86'
Mensahův centr byl sražen, je z toho pouze autové vhazování.
85'
Bordeaux chce všechny body, před branku tak posílá jeden míč za druhým a snaží se z toho vytěžit zakončení.
84'
Samuel Kalu se snažil o centr z levého křídla, jeho pokus byl sražen zcela mimo vápno.
83'
Domácí u míče, nyní v pomalé a velice rozvážné rozehrávce z hloubi vlastní půlky.
82'
Hostující Ninga se hned zapojil do útočné činnosti, v pokutovém území ale přehnal důraz a dopustil se faulu.
81'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Sekou Mara, přichází Samuel Kalu.
80'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Laurent Koscielny, přichází Mexer.
80'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mohamed-Ali Cho, přichází Casimir Ninga.
80'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Azzedine Ounahi.
79'
Na obou stranách se chystá dvojnásobné střídání, čeká se na přerušení hry.
78'
Angers zcela odešli, nyní se opravdu pouze brání a čekají na konec utkání.
76'
Mensah cpal na malé vápno centr z levé strany, nakonec se ale ukázalo, že vzrušení bylo zbytečné, neboť byl sám v těsném ofsajdu.
74'
Žlutá karta pro domácí tým, dostal ji Enock Kwateng.
74'
Po rozehrávce z levé strany přišla střela zpoza pokutového území, Bernardoni tentokrát zasahovat nemusel, zastoupila jej obrana.
73'
Probudilo se i publikum a žene své oblíbence na další zteč.
71'
Krátká pauza na ošetření, domácího Koscielnyho chytily po obranném skluzu křeče.
70'
Bordeaux stupňuje svůj tlak, poslední minuty se hrají stále u Bernardoniho branky.
68'
Další centr před Bernardoniho už obrana Angers zneškodnila a v okamžiku dostala míč na opačnou polovinu.
68'
Po jeho rozehrání zakončoval Oudin, bylo to sraženo na další roh.
67'
Zprava unikl Oudin a z nulového úhlu se snažil překvapit brankáře. Ten ve spolupráci s vracejícím se bekem srazil míč na roh.
65'
Šance domácích. Zleva centroval Adli, našel ve vápně Maru a ten svou hlavičku tlačil k zemi. Bernardoni na ni ale dosáhl a připsal si důležitý zákrok.
64'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Stéphane Bahoken.
63'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Toma Bašić, přichází Yacine Adli.
63'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Timothee Pembélé, přichází Rémi Oudin.
61'
Je tu první žlutá karta utkání, za úder do soupeřova obličeje ji dostal domácí Ricardo Mangas.
59'
Hosté měli také velkou šanci. Zprava se do vápna prodral Cabot, přiklepl na Boufala, jehož krátký švih skončil na boční síti Costilovy branky.
58'
Vysoký pas do pokutového území Angers, na tohle nikdo nedosáhl.
56'
Domácí opět na útočné polovině, hráči Angers se teď pouze pozorně brání.
54'
A najednou tu byla šance Bordeaux na gól! Otávio si všiml, že je Bernardoni venku z branky a snažil se jej z půlky přehodit. Mnoho nescházelo a povedlo se mu to!
53'
Trochu klidnější fáze zápasu, sledujeme kombinace ve středu hrací plochy.
51'
Kombinace Mensaha s Hwang Ui-joem nevyšla, druhý jmenovaný přišel o míč při kličce.
49'
Bordeaux v další akci, vše ale skončilo nepřesným pasem na pravou stranu. Pembélé neměl šanci na míč dosáhnout.
47'
První útočný výpad druhé půle podnikli domácí, střelu Sissokha zpoza vápna pokryl připravený Bernardoni.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
Je za námi první poločas, který přinesl aktivní fotbal z obou stran. Domácí udeřili ze své první vážné akce, když v 10. minutě zpracoval přihrávku Sekou Mara a překvapivou střelou přes obránce překonal Bernardoniho. Bordeaux pak mělo i další šance, sám Mara mohl přidat druhý gól, jenže brankář Angers už další míč za svá záda nepustil. Naopak udeřilo na opačné straně, kdy po centru a sklepnutí hlavičkoval zblízka Romain Thomas a nedal Costilovi šanci na zákrok. Chvíli po něm mohl dokonce Cho výsledek otočit, Costil ale stav výsledek 1:1 udržel.
45'
43'
Začalo se hrát nahoru a dolů, akce střídá akci. Snahu domácích teď zastavil sudí, když odpískal Marovi útočný faul.
42'
No a málem z toho byl gól! Přihrávka na pravou stranu našla rozběhnutého Choa, ten to vzal na sebe a snažil se prostřelit Costila. Ten vytáhl pohotový zákrok a udržel remízový stav!
41'
Mangas neprošel pravou stranou a nepískal se ani zákrok na jeho osobu. Je tu brejk Angers.
40'
Gól domácími ale očividně neotřásl, už se zase tlačí dopředu a kombinují na útočné polovině.
38'
Angers právě vstřelilo branku!
A je srovnáno! Samotný roh sice hostům nevyšel a museli táhnout další akci od půlky, ale po centru z pravé strany sklepl Fulgini ve vápně na ROMAINA THOMASE a ten zblízka hlavou překonal Costila. Hráči Bordeaux sice reklamovali ofsajd, gól ale platí a je to 1:1!
37'
Další standardka Angers, tentokrát to vypadalo lépe a Koscielny musel pohotově hlavičkovat ven z vápna. Je z toho roh pro hosty.
35'
Domácí Bašić doslova zboural Fulginiho, hosté rozehrávají ze středového kruhu.
33'
Po delší době se projevili i hosté, po zpracování si na prsa vystřelil Mangani, mířil nad Costilovo břevno.
32'
Sissokho poslal oblouček do vápna, Mara se hlavičkou snažil přehodit gólmana, Bernardoni to stihl tak akorát před brankovou čárou.
31'
Toma Bašić to zkusil z ostrého úhlu přímo na branku, trefil ovšem pouze boční síť. Bernardoni byl bez práce.
30'
Hwang Ui-jo opět v akci, nyní po pokusu o uvolnění se na pravé straně vybojoval pro Bordeaux rohový kop.
28'
Trochu se nám přitvrdilo na obou stranách, domácí Hwang Ui-jo protestoval proti neodpískání zákroku na jeho osobu.
27'
Tohle se ale vůbec nepovedlo. Centr byl odvrácen a následný Cabotův pokus o posun hry na křídlo skončil v zámezí.
26'
Přímý kop pro hosty po faulu na Boufala. Hráči chtěli ihned rozehrát, sudí je ale zastavil a ukázal, že se bude kopat na signál píšťalkou.
24'
Střela Otávia z velké dálky pouze proskákala vedle pravé tyče Bernardoniho branky, ten už má vše připraveno na odkop.
23'
Je to zatím zápas ve velice slušném tempu, jak Bordeaux, tak i Angers se snaží předvádět rychlé přechody na útočnou polovinu.
21'
Mara se po Sissokhově přiklepnutí snažil o střelu z otočky, trefil ale hned prvního stínícího obránce.
20'
Boufal nenašel prostor pro centr před Costila, hosté ale i nadále pokračují v kombinaci před vápnem.
18'
Toma Bašić poslal ostrý centr na zadní tyč, na Maru to bylo ale moc vysoké, na míč nedoskočil.
17'
Teď už zase domácí a i oni si po akci Pembélého a Sissokha vybojovali rohový kop.
15'
Centr od rohového praporku se stočil od branky a hlavičkoval Romain Thomas a donutil Costila si doskočit pod břevno pro umístěný pokus.
14'
Angers zůstávají u vápna domácích a vybojovali si již druhý rohový kop v řadě.
13'
Na vysoký míč si nejlépe naběhl domácí Koscielny a hravě odhlavičkoval pryč z vápna.
12'
Hosté mohou ihned reagovat, mají k dispozici přímý kop z levé strany. Costil si už koordinuje své spoluhráče.
10'
Bordeaux právě vstřelilo branku!
První střela utkání a první gól! Na levé straně podržel míč Mangas, poté přihrál více na střed, kde si zpracoval SEKOU MARA a po úkroku vystřelil přes obránce po zemi. Zamířil přesně k tyči a dokonale překvapil gólmana Bernardoniho – 1:0!
9'
Z něj vystoupil Otávio, fauloval a z následného přímého kopu přilétl před Costila dlouhý pas. Gólman Bordeaux včas vyběhl a přihrávku skryl ve svých rukavicích.
8'
Manceau vyváží míč z vlastní poloviny, Bordeaux je ale připraveno v pevném bloku.
7'
Teď už zase Angers, zatím však kombinují v uctivé vzdálenosti od Costilovy branky.
6'
Mensah předvedl dvě slibné otočky s míčem u nohy, vysloužil si za to potlesk tribun, branku ale s tímto představením neohrozil.
5'
Zatím sledujeme opatrné utkání, oba celky si dávají velký pozor obranné činnosti.
4'
Domácí Gideon Mensah předvedl skvělý obranný zákrok u rohového praporku, zastavil výpad Angers a sám založil protiakci svého celku.
3'
Na druhé straně dostal přihrávku za obranu Sekou Mara, bylo to ale až moc prudké a míč skončil u brankáře Bernardoniho.
2'
Jako první se do útoku vydali hosté, Doumbia však skončil velký kus před pokutovým územím.
1'

Girondins Bordeaux FC: Costil – Kwateng, Pembélé, Koscielny (C), Mangas, Mensah – Sissokho, Otávio, Bašić – Hwang Ui-jo, Mara.
Náhradníci: Poussin – Mexer, Medioub, Zerkane, Kalu, Briand, Oudin, Pardo, Adli.

Angers SCO: Bernardoni – Manceau, I. Traoré (C), Thomas – Cabot, Mendy, Mangani, Doumbia – Boufal – Fulgini, Cho.
Náhradníci: Petković – Pereira Lage, Ounahi, Fatar, Taïbi, Ninga, Capelle, Bahoken, Bamba.

Rozhodčí: Gaillouste – Rahmouni, Evrard.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stade Matmut-Atlantique začne v 15:00, takže si na odpoledne nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Pierre Gaillouste, kterému budou na pomezí asistovat Mahdi Rahmouni a Valentin Evrard.
Angers SCO

Hosté jsou na tom naopak výborně, po dvou kolech mají šest bodů a patří jim v neúplné tabulce druhé místo. V úvodním kole vyhráli ve Štrasburku 2:0 a minulý týden na svém stadionu přehráli Lyon dokonce 3:0. V první půli se trefil Boufal a po přestávce si dal vlastence Marcelo a skóre uzavřel Ounahi. Jak vidno, tak Angers jsou ve formě a budou to chtít potvrdit i dnes.

Odehrané zápasy

Štrasburk – Angers 0:2
Angers – Lyon 3:0
Girondins Bordeaux FC

Domácím vstup do nového ročníku Ligue 1 moc nevyšel, po dvou kolech mají pouze jeden bod. Ten vybojovali v minulém kole ve venkovním utkání na půdě Marseille. Olympique sice vedl po půli po gólech Ündera a Payeta o dvě branky, po pauze však Bordeaux zabojovalo a po trefách Pembélého a Oudina srovnalo na konečných 2:2.

Bordeaux – Clermont 0:2
Marseille – Bordeaux 2:2
Dobré odpoledne u francouzské Ligue 1. Společně se podíváme na utkání 3. kola mezi týmy Girondins Bordeaux FC a Angers SCO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.