Ligue 1 - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Clermont Foot : Montpellier - 14. dubna 2024   15:00

Clermont Foot
45+5' Cham
1:1
(1:0)
Montpellier
56' T. Coulibaly
Diaw – Zifán, Matsima, Pelmard, Neto Borges – Gastien, H. Keita – Magnin (88. Nicholson), Cham (79. Boutobba), Rašani (78. Bela) – Virginius (67. Kyei).
M. Ndiaye – Armougom, Jacquet, M'Bahia, Ogier.
Montpellier
Lecomte – Tchato, Omeragić, Sagnan, Mincarelli Davin – Chotard, Ferri – Nordin (89. Kouyaté), Savanier (78. Leroy), T. Coulibaly (65. Chazrí) – Adams (78. Karamoh).
Bertaud – Delaye, Hefti, Jullien, I. Sylla.

Fotbalově nepříliš atraktivní fotbal přinesl dvě branky, oba kluby se dokázaly prosadit, a tak končí duel remízou 1:1.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:14.
90+6'
90+6'
Hosté rozehrávali rohový kop, ale domácí obrana si velmi dobře dokázala poradit.
90+4'
Žlutá karta pro tým Clermont Foot (Chrislain Matsima).
90+3'
Grejonh Kyei si vypracoval zajímavou šanci, ale jeho rána byla hodně nepovedená.
90+2'
Wahbí Chazrí mohl poslat hosty do vedení, ale jeho rána o malý kousek minula branku.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.
89'
Střídání v týmu Montpellier HSC:
ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Boubakar Kouyaté.
88'
Střídání v týmu Clermont Foot:
ze hřiště odchází Yohann Magnin, přichází Shamar Nicholson.
86'
Jordan Ferri se dopustil nyní faulu, což neuniklo pozornosti rozhodčího. Hra je přerušená.
85'
Souboje o balon se odehrávají na polovině hrací plochy, mnoho zajímavých fotbalových momentů tento duel nenabídl.
83'
Hosté nyní rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
80'
Jérémie Bela mohl centrovat před branku, ale nedokázal přesněji vypálit. Následně akci zastavil ofsajd.
79'
Hostující celek se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, nyní ale čekáme na nějakou výraznější příležitost.
79'
ze hřiště odchází Muhammed Cham, přichází Bilal Boutobba.
78'
ze hřiště odchází Elba Rašani, přichází Jérémie Bela.

ze hřiště odchází Téji Savanier, přichází Léo Leroy.
78'
ze hřiště odchází Akor Adams, přichází Yann Karamoh.
75'
Akor Adams se po šikovném pasu spoluhráče propracoval do zakončení, ale jeho pokus míří vedle branky.
74'
Podle všeho asi ano, nebo přinejmenším nebude střídat hned.
73'
Elba Rašani má nějaké zdravotní potíže, uvidíme, zda bude moci v zápase pokračovat.
73'
Akor Adams a Arnaud Nordin se pokoušeli dostat od střelecké pozice, ale Mory Diaw odehrál balon do bezpečí.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, mnoho příležitostí momentálně k vidění není.
69'
Souboje o balon rozehrávají na polovině hrací plochy. Lucas Mincarelli Davin rozehrává a poslal míč před branku soupeře. Do šance se nikdo nedostal.
67'
ze hřiště odchází Alan Virginius, přichází Grejonh Kyei.
65'
Máme tu další přestávku na občerstvení hráčů.
65'
ze hřiště odchází Tanguy Coulibaly, přichází Wahbí Chazrí.
62'
Domácí hráči se dokázali prosadit na útočné polovině, ale k výraznější šanci se klub nepropracoval.
60'
Hostující fanoušci používají pyrotechniku, která poněkud zhoršila viditelnost na hrací ploše.
60'
Hodina hry je pryč, stav zápasu je vyrovnaný. Uvidíme, kdy dostanou prostor střídající fotbalisté.
57'
Do hry se dostává VAR, který kontroluje platnost branky. Gól platí.
56'
Montpellier právě vstřelil branku!
Máme vyrovnáno, z bezprostřední blízkosti se prosazuje obranou neobsazený TANGUY COULIBALY.
55'
Montpellier rozehrává od své branky, Joris Chotard pokračoval v akci, ale Akor Adams nedokázal zpracovat míč.
54'
Sledujeme klidnější pasáž hry, stále pokračují stejné jedenáctky, ani jeden celek nestřídal.
51'
Muhammed Cham rozehrával rohový kop, centr před branku byl hodně nepovedený.
50'
Zdálo se, že jeden z hráčů hostujícího celku zahrál rukou v pokutovém území, ale sudí nechávají hru plynout.
49'
Hostující celek rozehrával rohový kop, následně hlavičkoval Akor Adams. Jeho pokus končí nad brankou. Domácí gólman bude rozehrávat.
48'
Muhammed Cham zkoušel najít spoluhráče v lepší pozici, ale jeho přihrávka postrádala přesnost. Ani jeden jeho kolega nebyl připravený.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem, sledujeme podle všeho stejné sestavy, ani jeden trenér nestřídal.
46'
45+5'
45+5'
Clermont Foot právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je MUHAMMED CHAM. Nyní už uspěl, poslal míč na druhou stranu, stranu vystihl brankář, ale nedosáhl na ní.
45+4'
Muhammed Cham neproměnil penaltu, ale podle VAR byl brankář v době kopu mimo brankovou čáru. Penalta se bude opakovat.
45+2'
Penalta pro domácí.
45+1'
Domácí brankář Mory Diaw rozehrává na své polovině, diriguje spoluhráče, aby šli daleko od jeho branky.
45'
Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
V poklidném tempu se nyní dohrává první poločas, ani jeden z týmů se nikam nežene.
43'
Obrovskou šanci hosté neproměnili, Arnaud Nordin vyslal tvrdou ránu, kterou vytáhl brankář na roh.
41'
Hostující celek se dostal před branku, ale Bećir Omeragić nedokázal hlavou zakončit.
39'
Téji Savanier rozehrával volný kop. Následně si tuto činnost zopakuje.
37'
Hosté vybojovali možnost volného kopu. Centr se snesl před branku, byl to Téji Savanier, kdo rozehrával. Následně balon vyboxoval brankář.
33'
Lucas Mincarelli Davin zkoušel najít spoluhráče před brankou, ale Mory Diaw byl připravený a s míčem neměl problém.
32'
Půlhodina hry je pryč, zatím čekáme na nějakou výraznější příležitost na jedné či druhé straně.
30'
Elba Rašani měl zajímavou šanci, ale jeho pokus míří vedle branky. Míč se ke vzdálenější tyči nevešel.
29'
Jordan Ferri se pokoušel dostat do šance, ale důrazně jej dohrál soupeř. Pokutový kop sudí nepíská.
27'
Clermont se nyní usadil na polovině soupeře, kde kombinuje. Do výraznější šance se nedostal, protože si Habib Keita počínal příliš důrazně a píská se mu faul.
25'
Akor Adams se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus byl dobrý, ale brankář Mory Diaw byl pozorný.
25'
Neto Borges rozehrává na své polovině, následně přenechal míč spoluhráčům, kteří o míč přišli.
24'
Mnoho fotbalové krásy jsme zatím neviděli, sledujeme nepříliš atraktivní fotbalový duel. Fanoušci příliš šancí neviděli.
22'
Nyní probíhá přestávka na občerstvení hráčů.
19'
Neto Borges si nepohlídal své postavení, byl nachytaný v ofsajdu.
19'
Mahdí Zifán hledal spoluhráče před brankou, ale hostující obrana si dokázala snadno poradit.
17'
Muhammed Cham fauloval soupeře, rozehrávat tak budou hostující fotbalisté.
14'
Enzo Tchato vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování, které následně také rozehrál.
13'
Zajímavou šanci měli fotbalisté hostujícího celku, ale Téji Savanier hlavičkoval mimo braku. Jeho pokusu nechybělo moc.
12'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.
10'
Modibo Sagnan se výborně dokázal vrátit před svou branku a nenechal soupeře vypálit. Dobrou šanci hráči Montpellieru neproměnili.
9'
Andy Pelmard se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale v rozhodující moment netrefil míč podle představ.
7'
Hosté se pokoušeli něco vymyslet před brankou soupeře, ale nedokázali ohrozit branku.
4'
Domácí hrají v červeném, hosté mají bílé dresy.
3'
Yohann Magnin to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do střelecké pozice.
1'

Clermont Foot: Diaw – Zifán, Matsima, Pelmard, Neto Borges – Gastien, H. Keita – Magnin, Cham, Rašani – Virginius.
Náhradníci: M. Ndiaye – Armougom, Bela, Boutobba, Jacquet, Kyei, M'Bahia, Nicholson, Ogier.

Montpellier HSC: Lecomte – Tchato, Omeragić, Sagnan, Mincarelli Davin – Chotard, Ferri – Nordin, Savanier, T. Coulibaly – Adams.
Náhradníci: Bertaud – Delaye, Hefti, Jullien, Karamoh, Chazrí, Kouyaté, Leroy, I. Sylla.
Favoritem zápasu je jednoznačně hostující celek, který je v tabulce na třinácté pozici. Naopak Clermont je v tabulce na poslední pozici. Z posledních pěti zápasů bodoval klub ve dvou. Naopak Montpellier z posledních pěti zápasů bodoval ve čtyřech.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase 29. kola proti sobě nastoupí Clermont Foot a Montpellier HSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.