Je konec! Severočeské derby vyhráli domácí zásluhou šťastné branky Nicolase Hlavy. To je pro dnešní večer z mé strany vše, díky za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
59:42
Trefný vyhrál souboj o kotouč a vyhazuje do středního pásma.
59:28
Soukup na střídačce!
59:05
Vhazování vyhráli domácí a Tejnor dostává kotouč ze třetiny.
59:00
Chloubovo nahození skončilo zakázaným uvolněním. Domácí útočník se sice zlobí, ale čárový rozhodčí je neoblomný.
58:44
Ze souboje v rohu kluziště vyjel úspěšně Chlouba.
58:27
Hlava získal kotouč v útočném pásmu a zdržuje za brankou.
58:18
Oddechový čas pro hosty.
58:00
Černého nahození skončilo zakázaným uvolněním.
57:17
Domácí drží kotouč a získávají cenné vteřinky.
56:40
Kadaň právě vstřelila branku!
Když nevíš co s pukem, zkus vystřelit. Tím se řídil NICOLAS HLAVA, který z nulového úhlu zkusil nahodit kotouč na Soukupa. Brankář hostů si nedokázal utěsnit prostor u tyče a kotouč k překvapení všech skončil až v síti. Asistence: Martin Kohout.
56:20
Loskot vybojoval kotouč za domácí brankou, ale Hejcman jej brzy získal zpět pro domácí.
55:19
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Hosté se v přesilové hře nemohli dostat před Krále, přesto se jim podařilo vyrovnat! Vágnerovu střelu před brankou tečoval DAVID MERTA a kotouč propadl za domácího brankáře. Asistence: Martin Vágner, Zdeněk Doležal.
54:40
Chlouba získal kotouč na modré čáře a podařilo se mu vyhodit.
54:02
Černý se po vhazování dostal ke kotouči a odpálil jej až za Soukupovu branku.
53:54
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Nicolas Hlava – 2 min., krosček).
53:04
Hra se poněkud uklidnila. Domácí drží kotouč ve vlastním pásmu, Ústí se snaží napadat.
51:35
Vrdlovec zkusil využít domácího střídání, ale Černý k němu stihl přijet a útočnou akci zbrzdit.
50:45
Kohout se dostal k puku na útočné modré čáře, ale Melka k němu včas přistoupil a obral domácího útočníka o kotouč.
49:45
Doležal vyjel zpoza branky a zkusil překvapit domácího brankáře, ten si však prostor u tyče pohlídal.
49:37
49:16
Král ukryl volný kotouč do lapačky.
48:32
48:15
Doležalovu střelu poslal jeden z domácích hráčů do ochranné sítě.
47:58
Doležal zavezl kotouč do útočného pásma a tlak hostů může začít.
47:45
A Trhači ve vlastním oslabení skórují! Chlouba vyhrál vhazování a dostal kotouč na RADKA HAVLA, který projel celé kluziště a střelou nad lapačku překonal Soukupa. Asistence: Roman Chlouba.
47:36
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., vysoká hůl).
46:31
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Loskot – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Chalupa – 2 min., hrubost).
46:31
46:20
Loskot vyjel zpoza branky a zkusil překvapit Krále, ale domácí brankář byl pozorný.
45:28
45:21
Trhači se nemohou dostat přes modrou čáru.
44:37
Hosté vyhazují.
44:33
Soukup raději ukryl kotouč do lapačky.
43:53
Po Trefného střele se kotouč odrazil k Rohanovi, domácí útočník však trefil pouze boční síť odkryté branky.
43:44
Černý tečoval kotouč do ochranné sítě.
43:28
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Loskot – 2 min., podražení).
43:24
Trefný poslal kotouč na zakázané uvolnění.
43:00
Hosté drží kotouč ve vlastním pásmu a oba celky střídají.
42:00
Šimek se dostal k odraženému kotouči a okamžitě vystřelil, jeho střela však proletěla daleko od Soukupovy branky.
41:30
Poulíčkovo nahození proletělo vedle pravé tyče.
40:47
Černý nahodil kotouč ze středního pásma, Soukup raději přerušil hru.
40:12
Nepřesná rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.
40:01
Také po druhé třetině je skóre vyrovnané. Ve 24. minutě využil přesilovou hru navrátilec Chlouba, hosté vzápětí odpověděli zásluhou Navarry. O šance dnes skutečně není nouze a brankáři na obou stranách měli plné ruce práce. Rozhodnutí může přinést třetí třetina, která začne přibližně v 18:38.
40:00
39:45
Král raději přerušil hru před dojíždějícím Melkou.
38:55
Po chybě ve středním pásmu se ke střele dostal Doležal, ale Král jeho střelu vyrazil betonem.
38:38
Trhači drží kotouč za vlastní brankou.
38:13
Soukup raději přerušil hru po Chloubově nahození.
37:20
Kůsovu střelu srazil Soukup do rohu kluziště.
36:51
Po rychlém protiútoku domácích se dostal do zakončení Chrpa, ale Soukup se roztáhl na brankové čáře a udržel vyrovnaný stav!
36:32
Navarrova střela skončila na hrudi domácího brankáře.
35:27
Po Bernadově střele kotouč poskakoval po brankovišti, situaci nakonec vyřešil Blaha, který jej odpálil do bezpečí.
34:36
Poulíček se rozjel do samostatného úniku, ale na rychlou přihrávku od Přindiše nedosáhl.
33:34
Hlava zkusil vystřelit z levého kruhu, ale branku Slovanu vůbec netrefil.
33:00
Vrána se dostal s kotoučem až před Soukupa, hostující brankář raději přikryl kotouč.
31:55
Gengel využil zavání jednoho z bránících hráčů a vybojoval kotouč pro Slovan. Hosté se však vykombinovali z útočného pásma.
31:22
31:00
Domácí vyhazují.
30:32
Kasíkova dělovka skončila mezi betony domácího brankáře.
29:59
Po ukázkové kombinaci projel před Krále Navarra, jeho střelu ale domácí brankář srazil do rohu kluziště.
29:22
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Dominik Tejnor – 2 min., hákování).
29:00
Brožovu střelu od modré čáry tečoval jeden z bránících hráčů mimo tři tyče.
28:39
Icing domácích.
28:12
Zmatek před domácí brankou přerušil Král, který přikryl kotouč lapačkou.
27:23
Hejcman se dostal až před Soukupa, ale hostující brankář jeho střelu vyrazil.
26:27
Kadaňský icing.
26:09
Hosté jsou evidentně při chuti a znovu zatlačili Trhače do vlastního pásma.
24:52
Hosté rychle odpovídají! Po Melkově střele se jako první před Králem zorientoval ROMAN NAVARRA, který protlačil kotouč mezi betony domácího brankáře. Asistence: Antonín Melka.
23:44
A domácí využívají i druhou přesilovou hru. Po přesné přihrávce Kůse přes celé obranné pásmo se ke střele dostal navrátilec ROMAN CHLOUBA, který střelou do odkryté branky vrací Trhačům vedení. Asistence: Jaroslav Kůs.
23:12
Domácí trpělivě kombinují.
22:20
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Macek – 2 min. držení protihráče).
21:37
Oba celky hrají v plném počtu hráčů.
21:02
Po chybě domácí obrany se do přečíslení dva na jednoho dostali Doležal s Vrdlovcem, první jmenovaný volil místo přihrávky střelu, ale netrefil branku!
20:20
Rychlý útok hostů zastavil ofsajd.
20:01
První třetina skončila za vyrovnaného stavu 1:1. Obě branky padly v přesilových hrách. Nejdříve se v 6. minutě trefil Hejcman, na druhé straně překonal Krále Kloz. Hosté byli aktivnějším týmem, ale domácí brankář několika důležitými zákroky podržel svůj tým. Druhá třetina začne přibližně v 17:50.
20:00
19:37
Po odehrání kotouče se za domácí brankou strhla strkanice mezi Havlem a Poulíčkem. Domácí obránce obdržel dvouminutový trest za krosček, hostující útočník obdržel dvě minuty za sekání.
19:37
18:43
Vzápětí dostal kotouč na modrou čáru Vágner, ale trefil pouze boční síť domácí branky.
18:30
Rychlý protiútok hostů zakončil rychlou střelou Loskot, domácí brankář však střelu vytlačil nad branku.
17:54
Trhači drží kotouč ve vlastním pásmu.
17:14
Macek poslal kotouč na tribunu mezi diváky.
Situace se nakonec obešla bez trestů. Hra bude pokračovat po vhazování ve středovém kruhu.
Bernad se nakonec zvedá z ledu a míří za hlavním rozhodčím. Uvidíme, zda-li se bude vylučovat.
17:03
Na ledě zůstává ležet jeden z hráčů Slovanu.
16:46
Hosté drží kotouč, ale nemohou se dostat přes modrou čáru.
16:00
Hejcman zachytil rozehrávku a rozjel se do rychlého protiútoku. Místo střely zvolil zpětnou přihrávku na Kohouta, ten však na kotouč nedosáhl.
14:54
Kloz se proháčkoval až před domácí branku, místo střely volil zpětnou přihrávku na Loskota, ten však přestřelil domácí branku.
14:32
Tejnor po střetu s jedním z hráčů hostů skončil ve vlastní brance. Rozhodčí tak přerušuje hru.
14:18
Hosté drží kotouč za vlastní brankou.
12:50
A také hosté využívají přesilovou hru! Po trpělivé kombinaci se k puku dostal JAN KLOZ a přesnou ranou pod břevno vyrovnává. Asistence: Marek Loskot, Vladimír Brož.
12:36
Hosté kombinují a hledají skulinu v domácí obraně. Král zatím nemusel zasahovat.
12:07
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., podražení).
11:27
Chlouba se natlačil až před Soukupa, ale jeho střela k levé tyči skončila na betonu brankáře Ústí.
10:20
Po dlouhé době se do útoku dostávají také domácí. Wágnerova samostatná akce však skončila na Vágnerovi, který poslal domácího útočníka k ledu.
09:16
Po chybě Macka na modré čáře se hosté vyhání z útočného pásma. Slovan je nyní aktivnějším týmem, domácí pouze brání.
08:27
Gengel čekal na přihrávku na útočné modré čáře, ale okamžitě k němu přistoupil jeden z bránících hráčů a černožlutí znovu vyhazují.
07:54
Icing Kadaně.
07:07
Domácí drží kotouč ve vlastním pásmu, hosté neúnavně napadají.
06:12
Po Brožově střele od modré čáry ukryl Král kotouč do lapačky.
05:30
A domácí využívají přesilovou hru! U pravého mantinelu se k puku dostal DAREK HEJCMAN, který trefil skulinu mezi ramenem hostujícího brankáře a horní tyčí. Asistence: Nicolas Hlava, Dominik Tejnor.
05:00
04:56
První vyloučení dnešního zápasu. Poulíček(UNL) obdržel dvouminutový trest za hákování.
04:50
Doležal projel mezi třemi hráči domácích a posunul kotouč na dojíždějícího Poulíčka, ale hostující útočník nedokázal posunout kotouč do odkryté banky.
03:56
Vrdlovcova prudká střela od levého mantinelu skončila na Králově levém betonu.
03:04
Wágner ztratil kotouč za vlastní brankou a ke kotouči se dostal Melka, který okamžitě přihrával před branku Mackovi. Domácí brankář však jeho střelu vyrazil.
02:20
Beránek zkusil projet mezi dvěma obránci hostů, ale Bernad jej připravil o kotouč.
01:20
Doležalovu přihrávku zpoza branky zachytil Hejcman a rozjel rychlý protiútok. Domácího útočníka však o kotouč ve středním pásmu připravil jeden z obránců.
00:30
O první střelu utkání se postaral Trefný. Jeho pokus od modré čáry vyrazil Soukup za branku.
00:01

SK Trhači Kadaň: Král (Lukeš) – R. Černý, R. Havel, Tejnor, Chalupa, D. Šimek, Blaha – Šťovíček, Hejcman, Kohout – O. Beránek, L. Vrána, Vaněk – Hlava, Wágner, Chrpa – Kůs.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Brož, Kasík, Husák, M. Vágner, Bernad, Přindiš – Loskot, Vrdlovec, Kloz – Z. Doležal, Merta, Gengel – Komárek, Moučka, Melka – Navarra..
SK Trhači Kadaň

Domácí celek v první čtvrtině stále hledá herní pohodu. Trhači jsou po 13 zápasech poslední s 10 body. Svěřence trenéra Becka trápí především zápasy venku, odkud nepřivezli ani bod. Černožlutí se v útoku mohou spolehnout na Jaroslava Kůse. Staronový muž domácí soupisky si ve 13 zápasech připsal 14 bodů(3+11). Domácí trápí především defenzíva, ani jeden ze čtyř brankářů se v úspěšnosti zásahů nepřehoupne přes 90%.

Trhači se naposledy představili na domácím ledě proti Litoměřicím. Kališníci hráli ze zabezpečené obrany, které kryl záda bezchybný Pavelka, a po brankách Petra Beránka a Petra Frühaufa si odvezli tři body za výhru 2:0.
HC Slovan Ústí nad Labem

Hosté mohou být s první čtvrtinou soutěže spokojeni. S 23 body se nacházejí na 5. místě WSM ligy. Svěřenci trenéra Macha se mohou spolehnout především na skvělý útok v čele s nejproduktivnějším hráčem WSM ligy Janem Klozem(9+7). Další oporou hostů je bezesporu Jakub Soukup, který je se 378 zásahy nejčastěji zasahujícím brankářem

Slovan se v posledním kole utkal s Mostem. Severočeské derby rozhodl hattrickem Zdeněk Doležal. Tři body si v zápase připsal také Patrik Poulíček, který ke dvěma asistencím přidal také proměněné trestné střílení. Za hosty skóroval pouze Vojtěch Kubinčák a Ústí se tak radovalo ze tří bodů za výhru 4:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.