Charousek dobře zblokoval Keharovu střelu.
I Ulrych pohodlně dostal puk za mosteckou branku.
54:39
Havlíčkovi utíká puk a Drtina ho ihned vyhazuje.
53:57
Po střele Hory končí puk v Havůljově výstroji, kladenský forvard už ho ale dokázal vyklepat.
53:38
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Roman Přikryl – 2 min., hrubost).
53:10
52:38
Divíšek vytlačil Jánského s pukem do středního pásma.
51:58
Po kombinaci Ton – Růžička minul Cetkovský zcela prázdnou domácí branku!
51:10
Vyloučení v týmu HC Most (Martin Mical – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
49:02
Most právě vstřelil branku!
Smolka vyslal na zteč ONDŘEJE HAVLÍČKA, kterého Repe vytěsnil hodně ze střeleckého úhlu, ale mostecký forvard i přes bránícího Repeho dokázal z těžkého úhlu ještě vystřelit a dokonale zaskočil Hanuljaka v kladenské brance 3:6. Asistence: Pavel Smolka.
48:38
Mostecký tlak vyřešil ulrych, který zbavil puku Alinče.
47:47
Po přihrávce od Ptáčka pálil od modré nepřesně Ulrych.
47:18
Úspěšný zákrok Petráska při šanci Tůmy.
46:55
Kloz dokázal tečovat Burgrovo nabídku, puk šel ovšem mimo Petráskovo branku.
46:01
Rulík bránil úspěšně Zikmundovi v založení útoku.
45:02
Most se pomalu odhodlává založit útočnou akci, což se mu nakonec nedaří.
44:10
Kladno už v pěti hned obsadilo útočné pásmo.
43:43
Střela Charouska od modré nenašla prostor kladenské branky.
42:30
Rytíři zatím bez problémů vyhazují puky.
41:57
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Roman Přikryl – 2 min., podražení).
40:57
Kubinčákovo nahození Hanuljak zpracoval.
40:21
Rytíři zahajují poslední dějství icingem.
40:01
Ve druhé třetině bylo k vidění hned sedm branek, Rytíři v ní jasně dominovali a jsou dvacet minut od zisku tří bodů.
40:00
38:57
Kladno právě vstřelilo branku!
Burger našel na modré Drtinu, jehož střelu dokázal ještě před Petráskem šikovně tečovat DAVID TŮMA 2:6. Asistence: Jiří Drtina, Jiří Burger.
38:39
Drtina těsně minul domácí branku dělovkou od modré.
37:54
Vyloučení v týmu HC Most (Karel Šefl – 2 min., nedovolené bránění).
37:38
Přikryl našel z pravého kruhu na mezikruží JANA KLOZE, který střelou o tyč navyšuje vedení Rytířů na 2:5. Asistence: Roman Přikryl.
36:18
Pěkný semafor Petráska po střele Ptáčka z mezikruží.
35:32
Vyloučení v týmu HC Most (Kamil Černý – 2 min., sekání).
35:17
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (David Růžička – 2 min., podražení).
35:17
Za brankou Kladna zůstal ležet Mical, domácí vedou diskusi s rozhodčím Bejčkem, a vyloučení si nakonec "vybrečeli."
34:23
Divíšek vyhrál buly na KAMILA ČERNÉHO, který od modré nepříliš prudkou střelou zaskočil Hanuljaka, který měl ale vcelku špatný výhled 2:4. Asistence: Tomáš Divíšek.
33:17
Divíšek nedokázal přihrát na modré Kubinčákovi.
32:35
Kladno už teď na ledě dominuje, domácí jsou tlačeni do defenzívy.
31:19
Dobrá souhra dvou zkušených matadorů. Ton dobře viděl před branku sjíždějícího PETRA TENKRÁTA, který mezi Petráskovy betony zvyšuje na 1:4. Asistence: Petr Ton, Patrik Machač.
30:21
Cetkovského střelu vyráží Petrásek betonem.
29:38
Kloz přišel v souboji s Horou o puk a Divíšek ho ihned poslal až k Hanuljakovi.
29:12
Vyloučení v týmu HC Most (Radek Veselý – 2 min., hákování).
28:49
Tonova střela minula domácí branku.
28:11
Kladenskou akci zastavuje pískaný ofsajd.
27:41
Havlíček a po něm i Kubinčák se dostali ke střele na Hanuljaka, který si s oběma střelci dokázal poradit.
27:06
Veselý pálil z mezikruží.
26:15
Výborná akce Přikryla, který se zprava protáhl před Petráska, který puk opět pouze vyrazil a dobře postavený JAKUB STRNAD zblízka bez problémů vrátil puk do mostecké branky 1:3. Asistence: Roman Přikryl.
25:35
Burger našel před brankou zapomenutého Kloze, který měl dost času na zpracování puku, ale nakonec nedokázal Petráska překonat, mostecký gólman se prezentoval dobrým zákrkokem.
24:43
Rod se teď dostal s pukem na dostřel Hanuljakovi, vystřelil, ale jeho střelu dokázal zblokovat Ulrych.
23:54
Most se snaží dostat před branku Rytířů.
22:55
Z pravé strany se před Petráska protáhl Tůma, mostecký gólman vyrazil puk před sebe, kam se přes mostecké obránce natlačil JAN KLOZ a střelou po ledě vrací Rytířům vedení, 1:2. Asistencve: David Tůma, Jiří Burger.
21:52
V situaci 2/2 našel Mical IVANA ŘEHOŘE, který přes obránce z pravého kruhu prostřeluje Hanuljaka 1:1. Asistence: Martin Mical, Radek Veselý.
21:40
Petrásek vyřešil šanci mosteckého rodáka v dresu Kladna Jánského.
20:49
Rytíři před domácí brankou, ale Petráska neohrožují.
20:01
Vyrovnaný průběh první části rozhodla jediná branka v závěru třetiny. Hokej ale zatím moc svou kvalitou nepřesvědčuje.
20:00
19:35
Hosté kontrolují puk a čekají na sirénu.
18:48
V kladenské brance dlouho ležel domácí Mical, ale pískat se nakonec nemuselo.
17:46
PETR TON dostal dlouhý pas z vlastního obranného pásma, v útočném pásmu se dostal přes jednoho z obránců k puku dříve než vyjíždějící Petrásek, kterého dokázal v rychlosti objett a do prázdné branky otvírá skóre zápasu 0:1. Asistence: Petr Ulrych.
17:05
Kubinčák střílel lépe, Hanuljak zasáhl dobře lapačkou.
16:34
Mical se po svém návratu na led prezentoval slabou střelou.
15:53
Alinč znovu posílá puk až k Hanuljakovi.
15:23
Most vyhazuje až k brance Kladna.
15:03
Cetkovský neúspěšně dorážel Tonovo střelu od modré.
14:12
Vyloučení v týmu HC Most (Martin Mical – 2 min., podražení).
13:18
Burger nezachytil Růžičkův pas = icing Rytířů.
12:36
Kladno je v posledních minutách aktivnější, ale žádná větší šance zatím v Mostě k vidění dnes nebyla.
11:17
V situaci 3/3 nedokázal Mical vymyslet vůbec nic.
10:29
Repeho přihrávku blokuje Rulík a Most se osvobozuje zpod krátkého tlaku Rytířů.
09:53
Túmovo bekhend z pravé strany minul domácí branku.
09:30
Ptáček zahrozil solidní střelou od modré.
08:42
Kladno je směrem dopředu zatím neškodné.
07:56
Veselý se dostal do přečíslení 2/1 s Řehořem, ale nedokázal mu dobře přihrát.
06:52
Drábek posunul puk do středního pásma a Mostečtí odjíždějí hromadně střídat.
05:59
Micalovo nahození končí v Hanuljakově lapačce.
05:28
Rodova přihrávka zpoza branky našla pouze Repeho hůl.
04:58
Repeho střelu Petrásek chytá do lapačky.
04:40
Petrásek pokryl pomalý puk, který se snažil rychle dojet Strnad.
04:04
Útočnou aktivitu hostů zastavuje nepřesná přihrávka Burgra před branku.
03:24
Most se pořád tlačí dopředu, ale Hanuljak zatím moc práce neměl.
02:00
Domácí začali o něco aktivněji, hraje se zatím většinou v obranném pásmu Středočechů.
01:22
Alinčův průnik zastavuje kladenská obrana.
00:47
Divíšek se dostal s pukem až za branku Rytířů, kde už však nic nevymyslel.
00:01
V dalším kole WSM ligy přivítá Most kladenské Rytíře. Středočechům se v poslední době nedaří tolik, jak by si představovali. Z posledních pěti zápasů vyhráli třikrát. V posledním kole doma přehráli Třebíč 3:2. V tabulce se nacházejí aktuálně na 3. místě se ziskem 58 bodů. V obou letošním vzájemných duelech Rytíři proti Mostu dominovali. Nejprve vyhráli v Mostě 2:4, doma poté zvítězili suverénně 7:1.

Most se pohybuje od samého začátku sezóny ve spodních patrech tabulky. Momentálně je s 31 body poslední. Z posledních pěti duelů dokázal Most dvakrát zvítězit. Naposledy podlehl ve středu na ledě Havířova 5:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.