Máme za sebou strhující zápas, ve kterém Třebíč po většinu zápasu přehrávala Benátky a zaslouženě vyhrála. V poslední třetině hosté několikrát neudrželi nervy a provokovali domácí hráče. V poslední třetině jsme viděli dvě bitky, za které by se nestyděli ani hráči z NHL. Bitka mezi Čejkou a Miklišem byla vyrovnaná, ale mezi Malcem a Havlínem už ne. Malec naprosto převálcoval o hlavu většího Havlína.

Loučím se s Vámi a přeji pěkný večer.
59:59
A další bitka! Mezi Malcem a Havlínem, Malec měl obrovskou převahu a jasně vyhrál bitku!

Oba hráči dostali 2+2 minuty za hrubost.
59:59

59:44
Čejka s Miklišem obdrželi 2+2 minuty za hrubost.
59:44
59:44
Postavení hostujicího hráče v brankovišti. Na ledě teď máme další bitku mezi Čejkou a Miklišem, bitka byla vyrovnaná, možná hostujicí hráč měl malou převahu.
59:00
Běží poslední minuta třetí třetiny.
58:49
Malec nahodil puk za bránu hostů. Hosté ale rychle rozehráli, nebezpečně pálil Špaček, ale nepovedlo se mu snížit.
58:20
Oba týmy hrají v plném počtu.
58:00
Hraje se 4/4 domácí si hlídají svůj náskok.
57:25
Vyloučení v týmu Třebíče (Čejka – 2 min. hrubost)
Vyloučení v týmu Benátek (Chrtek – 2 min. za sekání)
57:25
56:08
Vyloučení v týmu Třebíče (Niko – 2 min. hrubost)
Vyloučení v týmu Benátek (Černoch 2 min, za hrubost + 10 nesportovní chování, trest odsedí Prokeš)
56:08
56:01
Bittner projel po pravé straně a zkoušel pozornost Jekela, ten ale jeho pokus chytil.
55:41
Kristl projel středním pásmem a když zkoušel střílet, tak mu zrovna puk sjel z hole.
54:33
Hostům se nedaří dostat do zajímavé příležitosti. Třebíč dobře brání střední pásmo.
53:26
K Dolníčkovi se odrazil puk a ihned se pokoušel vypálit na bránu, ale puk mu sjel z hole.
52:57
Pekrova rozehrávka nebyla přesná, a tak se dostali do šance také hosté. Ovšem to by musela být Bittnerova střela přesnější a prudší, aby ohrozila Jekela.
51:50
Kristl se dostal do akce jeden na jednoho, poprvé si obhodil obránce Benátek, ale druhá klička mu už nevyšla.
50:32
Nyní ofsajd na domácí straně.
49:26
Vrbatova rána ze středního pásma skončila za bránou. Domácí vyrazili ihned útoku, ale chybovali v přihrávce.
49:00
Útočný přechod Benátek zastavil ofsajd.
47:32
Horácká Slavia právě vstřelila branku!

Třebíč si bere tří brankové vedení zpět ! MRázek vypálil z kruhu, Halász puk betonem vyrazil pouze k RICHARDU KRISTLOVI, který poslal puk po ledě do brány. Asistence: Petr Mrázek.
47:02
Pekr nahazoval puk před bránu, který se málem odrazil k volnému Dolníčkovi.
46:06
Benátky se osvobozují.
45:26
Vyloučení v týmu Benátek (Mikyska – 2 min, za hrubost)
44:51
Mrázek přihrával před bránu na Kuska, ale na poslední chvíli jeden z obránců puk ztečoval mimo pásmo.
Dnešní utkání sleduje 1310 diváků.
43:36
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!

Benátky snižují na rozdíl jediné branky. Nahození Tržického se odrazila k volnému KRYŠTOFU HRABÍKOVI, který zavěsil pod břevno. Asistence: Tomáš Tržický.
43:20
Skvělý Jekel teď zachránil svůj tým! Nahození jednoho z obránců bylo tečováno a puk skákal do prázdné brány, ale Jekel skokem puk chytil.
42:51
Jekelova brána posunuta, vhazování ve středním pásmu.
42:31
Třebíč jela 2 na jednoho, Zdráhalova přihrávka na Wasserbauera ale nebyla přesná.
41:51
Vyloučení v týmu Třebíče (Lojek – 2 min., za vražení na hrazení)
41:03
Kusko nahazoval puk od modré na bránu, ale puk byl zblokován jedním z hostů. Oba týmy hrají v plném počtu.
40:20
Dolníček vyhrál vhazování, domácí ale o puk brzo přišli.
40:01
Hráči nastupují na led, za okamžik začíná třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:07.
Ve druhé třetině domácí tým tlačil Benátky a po dvou brankách Dolníčka Třebíč vede již 3:0. Třetí třetina začne hrou 4/4.
40:00
39:54
Černoch střílel od modré, kde měl plno prostoru na střelu, ale Jekel puk chytil.
38:59
Vyloučení v týmu Třebíče (Pekr – 2 min., za hrubost)
Vyloučení v týmu Benátek (Mikliš 2 min., za sekání)
38:59
37:58
Kristl pronikl až před Halásze, zkusil kličku do forhendu a rychlou střelu, brankář opět podržel Benátky.
37:25
Psota vyhrál buly na modrou k Čejkovi, ten hned pálil z první na brankáře, který puk ale viděl a chytil ho.
36:34
Pekr přihrál Dolníčkovi, který zkoušel střelu přes obránce. Halász puk nakonec pokryl. Po komerční pauze se bude vhazovat před brankářem hostů.
35:47
A i Víškovu střelu chytá. Domácí v plném počtu.
35:21
Malec nyní dvakrát zblokoval střely hostů! Poté podržel svůj tým Jekel, při závaru před bránou.
34:47
Z pravé straně nebezpečně pálil z první Mikyska, ale Jekel se stihl přemístit a pokryl puk do náruče.
34:25
Psota vyhodil puk do středního pásma.
33:43
Vyloučení v týmu Třebíče (Huňa – 2 min., za hákování.)
33:31
První formace teď zatápí Benátkám, skvěle napadala a vypracovala si i obrovskou šanci. Sám před brankářem se zjevil Huňa, zkusil blafák do bekhendu, ale Halász fantasticky lapl puk.
32:41
Halász chyboval v rozehrávce, k puku se dostal Malec, který zkoušel nahrát na na Kristla, přihrávka se mu ale nevyvedla.
31:48
Psota posílal puk před bránu na Mrázka, ten ale puk nestihl dojet.
31:03
Plutnar špatně nahrál na modrou a Benátky přišli o pásmo. Na druhé straně dvakrát střílel Pekr, ale jeho rány neohrozily brankáře.
30:00
Havránek nepřesně přihrál na Nováka a hosté se hnali do brejku, naštěstí pro domácí i oni chybovali.
29:09
Akci Třebíče zastavil ofsajd.
28:31
Lojek ve středním pásmu zastavil Víška, který se mohl řítit do dobré šance.
27:06

Tak tohle byla fantastická akce domácích! Pekr projel po pravé straně, udělal otočku, ale k puku se dostal Wasserbauer, který ještě přihrál DAVIDU DOLNÍČKOVI a ten si potáhl puk a zavěsil. Asistence: Matěj Pekr, Jan Wasserbauer.
26:38
Mrázek vyhodil puk z vlastního pásma. Domácí hrají v plném počtu.
25:44
Až teď Plutnar napřáhl na modré a vypálil na bránu, puk ale Jekel chytil.
25:26
Domácí se zatím dobře brání, již dvakrát se jim povedlo vyhodit puk.
24:33
Vyloučení v týmu Třebíče (Čejka – 2 min., za zdržování hry)
24:01
Havránek se zjevil sám před Halászem, pokoušel se udělat kličku do bekhendu, ale puk mu přeskočil hokejku.
23:25
Domácí pokračují v náporu, přihrávka Malce před bránu ale nikoho nenašla.
22:26

Skvěle zahrána přesilovka domácího týmu! Pekr na sebe natáhnul více hráčů a přihrál dnešnímu oslavenci DAVIDU DOLNÍČKOVI, který nádhernou střelou o břevno překonal brankáře. Asistence: Matěj Pekr, Ján Niko.
21:49
Vyloučení v týmu Benátek (Havlín – 2min, za sekání)
21:25
Mikliš se dostal do situace dva na jednoho, pokusil se o střelu, ale rána mu až tak nevyšla a Jekel puk v pohodě vyrazil.
20:18
Hosté vyhráli buly a hned se hnali na bránu, jejich akci přerušil ofsajd.
20:01
Hráči nám již krouží na ledě, druhá třetina za chvíli začne.
Další třetina začne přibližně v 18:19.
Máme za sebou první třetinu, ze začátku utkání to byl vyrovnaný zápas, možná větší příležitosti měly Benátky. Ale byli to domácí, kteří vstřelili první branku utkání, když se do úniku dostal Mrázek a střelou k tyči překonal Halásze. Další branka nepadla, ale blízko k ní měl třeba Malec pár sekund před koncem.
20:00
19:55
Malec se dostal k dorážce před brankovištěm, ale nepřekonal hostujicího brankáře.
18:48
Pekr po vhazování střílel, brankář Benátek ovšem nemusel zasahovat.
18:08
Benátky přidaly, začaly více napadat a občas donutí domácí k chybě, zatím z toho ale gólová šance nebyla. Teď se k tvrdé střele z levého kruhu dostal domácí Čejka, ale Halász opět byl proti, aby puk přešel brankovou čáru.
16:31
Čejka obral o puk jednoho z hráčů Benátek, pokoušel se rozehrát na rozjetého Psotu, ale přihrávka byla sražena a z akce nic nebylo.
15:28
Po tvrdém zákroku u mantinelu zůstal na ledě ležet Jan Wasserbauer, hra byla přerušena, vypadá to, že hráč by měl být v pořádku.
15:03
V posledních minutách jsou aktivnějí domácí hráči, Benátky mají problém v rozehrávce. Až teď se hosté po delší době dostali do pásma Třebíče, ale nedokázali ani zakončit.
13:39
Jozef Huňa vypíchl puk jednomu z obránců a dostal se do skvělé šance, zkusil vypálit příklepem, ale Halász puk pokryl do lapačky.
12:56
Martin Lojek jako obránce se procpal po pravé straně a najížděl na brankáře, jeho prudkou ránu brankář nakonec vyrazil betonem.
12:00
Matěj Pekr se zjevil sám před brankářem, ale puk z první netrefil ideálně, Halász jeho ránu vyrazil vedle.
11:13
Benátky se dostali do pásma Třebíče a měli velikou možnost k vyrovnání! Puk letěl do prázdné brány, ale Jekel se roztáhl na brankové čáře a zachránil svůj tým.
09:59
Milfait zahrál vysokou hokejkou, vhazování před Jekelem.
09:36
Mrázek se pokoušel vybídnout Psotu, ale hostující hráči puk zachytili a překazili domácím jejich šanci. Následuje komerční přestávka.
09:02
Niko teď fotbalově vyhodil puk do středního pásma. Benátky špatně rozehráli a píská se icing.
08:03
Matěj Novák zkoušel vybídnout Huňu, který puk ale netrefil před odkrytou bránou.
06:29

Domácí se dostávají do vedení! Psota skvěle uvolnil PETRA MRÁZKA, který jel sám na brankáře a prudkou střelou k pravé tyči překonal brankáře Benátek. Asistence: Matěj Psota.
05:36
Adam Dlouhý se dostal až mezi kruhy do velké šance. Střela mu ale nevyšla. Na druhé straně to zkoušel Dolníček z úhlu, ale Halász byl připraven.
04:22
Jiří Černoch se dostal až před Jekela, ale brankář puk pokryl do lapačky.
04:02
03:18
První formace se neprosadila, a tak je na ledě druhá formace. Mrázek projel po levé straně a nebezpečně zakončoval, Halász jeho střelu vykryl a Benátky mohli vyhodit puk z vlastního pásma.
02:02
Máme tu první vyloučení dnešního zápasů. Hostujicí Tržický dostává 2 min., za nedovolené bránění.
01:14
Čejka nahazoval od modré a jeho střelu ještě tečoval Kusko, ale puk skončil hodně vedle brány.
00:35
O první střelu se postaral Niko, ale brankáře nevyděsila. Domácí za vlastní bránou zakládají další útok.
00:01
David Dolníček si za potlesku celého stadionu užívá ovace, dostává památeční dres s číslem 700. Po vyfocení začne zápas.
Hezký den, za moment nám začne utkání. Před prvním vhazováním dostane památeční dres kapitán domácího týmu David Dolníček, který dnes odehraje zápas s číslem 700 v první lize.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Niko, J. Zdráhal (A), F. Král, Čejka (A), Lojek, Přibyl, D. Mikyska – Jan Wasserbauer, Dolníček (C), Pekr – Kusko, Psota, Mrázek – Malec, Milfait, Kristl – Huňa, T. Havránek, Matěj Novák.

HC Benátky nad Jizerou: Halász (Hosnedl) – Kolmann (A), Plutnar, Kočí (A), Mikliš, Tržický, Havlín, Jandus – Víšek (C), Chrtek, A. Dlouhý – D. Špaček, J. Mikyska, Černoch – Bittner, Hrabík, Hrníčko – Vrbata, Prokeš.

Rozhodčí: Doležal – Svoboda, Maštalíř..
V sobotu je na programu již 43. kolo WSM ligy, zbývá tedy posledních deset zápasů v základní části. Třebíč přivítá na svém ledě houževnaté Benátky nad Jizerou, kteří se momentálně nacházejí na 9. místě s 57 body a na šestou Třebíč ztrácí sedm bodů. Třebíč v minulém domácím zápase prohrála s Prostějovem (0:3), ale ve středu vyhrála zcela překvapivě proti prvnímu týmu soutěže Českými Budějovicemi 2:1 po prodloužení, když v prodloužení rozhodl navrátilec do sestavy Richard Kristl.