Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Salzburg - 3. října 2017   18:00

Salzburg
04:54' Heinrich   • 08:44' Raffl   • 19:30' Mueller   • 28:08' Aleardi   • 32:24' Mueller
Wolfsburg
Stricker, Kopitz – Müller, Marten
Eis Arena Wolfsburg
Salzburg

V tomto dramatickém zápase vyhrává hostující celek 5:4. Domácí mužstvo se v zápase sice rychle dostalo do dvoubrankového vedení, ale tak Salzburg otočil a dostat se do vedení. Následně už jen německý celek dotahoval a vyrovnat už nestihl. Tři body má Red Bull Salzburg.
59:59'
Ještě jedno buly.
59:30'
Hosté se dostali do útočného pásma, jeden z beků zablokoval pokus od modré. Následně domácí rozehráli jen na icing. Gólman musí do hry.
59:07'
Oddechový čas pro domácí.
59:07'
Kotouč vypadl do hlediště, buly před brankou Salzburgu.
58:50'
Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:41'
Hosté se dostali do útočného pásma, kde se pokouší co nejdéle držet hru. Domácím se vůbec nedaří.
56:34'
Salzburg hraje takticky velmi dobře, mnoho šancí soupeři nedovoluje.
56:01'
Mnoho času už domácí celek na vyrovnání nemá. Následně Bina vypálil do modré, jeho pokus kryje gólman.
55:45'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácích.
54:44'
Sledujeme klidný hokej, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
53:44'
Gracnar výtečně nyní podržel své spoluhráče. Mulock zůstal zcela sám před brankou, ale nedokázal přesněji zakončit.
53:05'
Gracnar si povyjel proti domácímu střelci, kterému tak zmenšil střelecký úhel.
52:23'
Herburger od modré minul domácí bránu.
52:00'
Momentálně sledujeme velkou taktickou bitvu, hostující celek se tlačí do předbrankového prostoru, pokouší se navýšit své vedení.
51:30'
Furchner měl na hokejce vyrovnávací branku, ale hostují gólman kotouč velmi dobře odehrál pryč.
51:08'
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, ani jeden celek se nikam nežene. Hosté sice hrají přesilovku, ale na obrazu hry to není vidět.
49:25'
Harris se dostal s kotoučem pod kontrolou do útočného pásma, jeho rána od modré čáry byla dobrá, ale postrádala přesnost.
49:08'
Vyloučení v týmu Grizzlys Wolfsburg (Robbie Bina – 2 min., podražení).
48:30'
Zakázané uvolnění vrátí hru před branku domácího celku.
47:54'
Hostující celek je střelecky aktivnější, 27:21, vede jen o gól.
47:04'
Hostující celek snadno oslabení přečkal, nyní se hraje už pět na pět a Red Bull hraje aktivněji.
46:21'
46:05'
EC Red Bull Salzburg s klidem toto oslabení přečkal, mnoho šancí si domácí nevytvořili.
45:46'
Mnoho šancí si domácí celek během početní výhody vytvořit nedokázal.
45:12'
Mulock to zkoušel na bližší tyč, ale jeho pokus velmi dobře zastavil brankář Salzburgu.
44:48'
Přesilovku mají k dispozici domácí, pokouší se něco vymyslet, zatím ale marně hledají přesnost před brankou.
44:21'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Alexander Aleardi – 2 min., podražení).
44:09'
Ani jeden záběr průkazně neukázal kotouč za brankovou čárou, situace je posouzena jako nególová.
43:54'
Duncan pokračuje v útočné aktivitě, nevypálil přesně. Následně se ale bude prohlížet záznam hry.
43:04'
Hokejisté v bílém, tedy hosté, se pokouší něco vymyslet. Raffl z předbrankového prostoru dobře vypálil, ale branku minul.
42:35'
Karachun se protlačil do střelecké pozice, ale jeho pokus výborně zablokoval jeden z beků hostů.
42:04'
Na vylouženou šanci ve třetí třetině zatím čekáme. Mnoho útočných akcí k vidění není.
41:22'
Německý celek se pokouší co nejrychleji vyrovnat, ale zatím se nemůže dostat do střelecké pozice. Hostující defenziva hraje zodpovědně.
40:23'
Úvod třetí třetiny je hodně rozkouskovaný, zbytečně se přerušuje, ve hře obou týmů je hodně nepřesností.
40:05'
Domácí celek se pokoušel rychle dostat do útočného pásma, ale jeho akce končí postavením mimo hru.
40:01'
Další čtyři branky jsme viděli ve druhé třetině. Hostující celek se dostal do vedení o dva góly, ale v samotném závěru druhé dvacetiminutovky domácí celek dokázal vstřelit kontaktní gól. Třetí třetina bude zcela jistě zajímavá.
40:00'
39:38'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Hostující obrana závěr třetiny podcenila, čehož využil SEBASTIAN FURCHNE. Jeho první rána nebyla přesná, druhé střelecký pokus lepší pozice zapadl přesně pod horní tyč. Asistence: Torsten Ankert a Tyler Haskins.
39:10'
Domácí se dostali do útočného pásma, ovšem zakončit se jim nepodařilo.
38:48'
Raffl tvrdě vypálil od modré čáry, jeho pokus postrádal přesnost.
38:23'
Gracnar se zapojil do rozehrávky svého týmu, čímž zrychlil přechod do útočného pásma.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, hosté se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
37:33'
Brückmann musel zasahovat po střele hostujícího hráče. Člen druhé formace Hughes vypálil z pravého kruhu, gólman byl pozorný.
36:53'
Cijan musí hrát, jinak byl to bylo zakázané uvolnění.
36:34'
Gracnar musel zasahovat po nepříliš povedené ráně od modré čáry.
36:05'
Sledujeme klidnou pasáž hry, ani jeden celek se nemůže probojovat do výraznějších šancí. V poklidném tempu se druhá třetina dohrává.
34:51'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku hostujícího celku. Domácí tým sice přesilovku neproměnil, ale v pásmu může setrvat. Chce to vyhrát buly. To se podařilo. Následovala rána od modré čáry, která postrádala přesnost.
34:41'
33:52'
Domácí celek hraje přesilovku dobře, pokouší se střílet z každé pozice, ale velmi zodpovědně hraje také bránící se kvarteto hráčů.
33:27'
Grizzlys se probojovali do útočného pásma, kde kombinují, ale do vyložené střelecké pozice se dostat nemohou.
33:02'
Wolfsburg má k dispozici přesilovou hru, může se pokusit snížit náskok soupeře.
32:41'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Michael Schiechl – 2 min., držení hole).
32:24'
Salzburg právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovou hru, PETER MUELLER se prosadil střelou na bližší tyč. Poprvé v zápase mají hosté dvoubrankové vedení. Asistence: Layne Viveiros a Alexander Rauchenwald.
32:00'
Gracnar musí být pozorný, neboť jeden z domácích beků rozehrál jen do střelu branky, kde byl právě Gracnar.
31:30'
Domácí beci zatím hrají zodpovědně, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Mnoho šancí ale momentálně k vidění není. Přesilovka to není sehraná dobře.
30:58'
Přesilovku má k dispozici hostující celek, Harris byl připravený na zakončení, ale kotouč se k němu nedostal.
30:33'
Vyloučení v týmu Grizzlys Wolfsburg (Jeff Likens – 2 min., hákování).
30:33'
Hra je nyní přerušena, bude se vylučovat.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, sledujeme rychlý hokej, hostující tým znovu vede.
28:08'
Vyrovnaný stav ovšem netrval dlouho. Hosté se rychlé znovu dostávají do vedení. Bleskovou akci zakončoval po výborné přihrávce před brankou nedostatečně bráněný ALEXANDER ALEARDI. Asistence: Alexander Pallestrang a Peter Mueller.
27:56'
Sebastian Furchner vyslal do brejku BRENTA AUBINA. Ten byl tísněn obráncem, poradil si s tím a dostal se do střelecké pozice. Kotouč poslal do protipohybu brankáře. Je vyrovnáno. Asistence: Sebastian Furchner a Robbie Bina.
27:08'
Gracnar kryje kotouč, a tak se bude vhazovat před jeho brankou. Domácí celek přečkal tlak soupeře, a tak se nyní pokouší něco vymyslet v útoku.
26:55'
EC Red Bull Salzburg hraje rychlý hokej, následně se ale k puku dostal domácí tým. Jenže jeho akci zastavuje postavení mimo hru.
26:34'
Rauchenwald byl mezi kruhy připraven na střelu, ale kotouč se k němu nedostal.
25:55'
Wolfsburg se jen těžko dostává do zakončení, hostující tým hraje aktivněji, snaží se vytvářet si šance. Navíc hraje velmi dobře defenzivně.
25:28'
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu. Hostující Viveiros vypálil od modré, jeho pokus byl zablokovaný.
24:32'
Pallestrang se protlačil do zakončení, jeho pokus byl ale zablokovaný. Hostující celek dominuje dění na hrací ploše.
24:11'
Raffl se propracoval do výborné střelecké pozice, položil si brankáře, jenže kotouč bekhendovou stranou hole příliš zvedl.
23:37'
Bina se probojoval do střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný obráncem hostujícího celku.
22:48'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, pokouší se něco vymyslet, ale zatím marně hledá recept na brankáře soupeře.
22:21'
Vhazovat se bude před domácí brankou, protože gólman Brückmann zalehl kotouč.
21:38'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.
20:46'
Mueller vypálil od modré čáry, jeho pokus ale končí mimo branku. Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme poklidný úvod druhé třetiny.
20:13'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.
20:01'
Celkem pět branek jsme viděli v první třetině. Domácí celek se propracoval do dvoubrankového vedení, o které ale přišel. Salzburg hrál velmi dobře, díky čemuž se dostal do vedení.
20:00'
19:40'
Ještě jedno vhazování. Domácí zahráli jen na icing.
19:30'
Hostující celek otáčí skóre a dostává se do vedení. Po krásné kombinaci se z předbrankového prostoru prosazuje zkušený PETER MUELLER. Asistence: Alexander Aleardi.
19:00'
Poslední minuta třetiny.
18:48'
Haskins přihrával před branku, ale jeho pokus ztečoval obbránce do bezpečí.
18:12'
Wolfsburg se usadil v útočném pásmu, Gracnar musel být pozorný, ale dokázal si poradit se střelou od modré čáry i následnou dorážkou.
18:00'
probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:30'
Ze středního pásma vypálil jeden z domácích hráčů, ale jeho pokus postrádal přesnost.
17:02'
Herburger to nemyslel vůbec špatně, ale přesněji nedokázal zakončit z mezikruží.
16:30'
Hostující celek se díky vyhranému vhazování dostal do střelecké pozice, ale Raymond pálil nad.
16:14'
Hraje se rychlý hokej, kotouč vypadl po střele Harrise z hrací plochy. Komerční přestávka.
15:46'
Ankert výborně zapracoval ve svém pásmu u mantinelu, a tak nenechal soupeře vypálit.
15:23'
Hockkofler si pokoušel vypracovat střeleckou pozici, ale obránce jej do předbrankového prostoru nepustil.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, více ze hry mají hostující hokejisté, ale do vedení se zatím dostat nemohou.
14:09'
Pallestrang to vzal na sebe, jeho střelecký pokus byl zablokovaný prvním obráncem.
13:47'
Raffl se protlačil do střelecké pozice, ale kotouč mu sjel z hole. Vypálit nedokázal.
13:25'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
12:43'
Bruillette se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus z předbrankového prostoru nebyl dostatečně důrazný, a tak snadno zasáhl domácí gólman.
11:30'
Haskins se marně natahoval pro kotouč, akce domácího tak končí nepřesným pasem na volného hráče.
10:50'
Grizzlys se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně. Hosté hrají defenzivně dobře.
10:18'
Salzburg má k dispozici vhazování na útočné polovině, vhazovat se bude před brankou Brückmanna.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme aktivní hru z obou stran. Domácí vedli o dva góly, hosté ale dokázali vyrovnat.
09:41'
Mueller vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje brankář domácího celku. Buly před jeho brankou.
08:44'
Gól! Hostující tým se prosazuje při vlastním oslabení, a tak je vyrovnáno. Harris přenechal kotouč spoluhráči, tím byl THOMAS RAFFL, jehož rychlá střela zapadla přesně pod horní tyč. Asistence: Brant Harris.
08:16'
Vyloučení v týmu Grizzlys Wolfsburg (Alexander Weiss – 2 min., držení protihráče).
08:13'
Hra je přerušena, bude se vylučovat.
07:50'
Hostující celek se pokouší o vyrovnání, domácí obrana tak musí být pozorná.
07:40'
Oba týmy hrají v plném počtu.
07:27'
Brückmann přikryl kotouč po střele soupeře, vhazovat se tak bude před domácí brankou, Robert Raymont to byl, kdo tvrdě vypálil.
07:00'
Vhazování před brankou Salzburgu se bude opakovat. Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Domácí celek vede o gól.
06:40'
Dehner se propracoval po bleskové akci do střelecké pozice, jeho pokus ale snadno kryje hostující brankář.
06:14'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí momentálně k vidění není.
05:40'
Vyloučení v týmu Grizzlys Wolfsburg (Alexander Weiss – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Peter Hochkofler – 2 min., nedovolené bránění).
04:54'
Rychle odpovídá hostující tým. Huber vypálil, jeho pokus se dostal ke spoluhráči. Tím byl DOMINIQUE HEINRICH. Jeho první pokus brankář zastavil, na dorážku nedosáhl. Asistence: Mario Huber.
04:30'
Harris se propracoval do střelecké pozice, ale jeho postrádal přesnost.
04:04'
Gracnar vůbec nevěděl, jak dokázal domácí střelecký pokus zastavit. Při domácím brankáři nyní stálo štěstí.
03:27'
Brückmann kryje kotouč po střele hostujícího Hughese. Vhazovat se bude v útočném pásmu hostů. Hughes následně nahazoval na branku, ale neuspěl.
03:03'
Domácímu týmu se vstup do zápasu povedl na výbornou, sledujeme rychlý hokej, Wolfsburg je aktivnější, vše šance proměnil, nyní se ale musí bránit.
02:33'
Velmi rychle využil domácí celek přesilovou hru a navyšuje své vedení. Tvrdou ránou z první uspěl nikým neatakovaný BRENT AUBIN. Jeho povedený pokus z předbrankového prostoru zapadl pod horní tyč. Asistence: Jeff Likens a Mark Voakes.
02:11'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Alexander Rauchenwald – 2 min., sekání).
01:26'
Po krásné kombinaci se domácí celek dostává do vedení. Fauchner si vypracoval dobrou střeleckou pozici, ale ještě přihrával do míst, kde byl GERRIT FAUSER. Domácí hráč snadno zakončoval. Asistence: Sebastian Furchner a Tyler Haskins.
00:36'
Bruillette nahazoval kotouč do útočného pásma, získal jej ale obránce, a tak se směr hry otáčí.
00:10'
Aleadri vypálil, jeho pokus kryje domácí brankář, vhazovat se tak bude před brankou Wolfsburgu.
00:01'

Grizzlys Wolfsburg: Brückmann (Kuhn) – Dehner, Bina, Wurm, Likens, Krupp, Ankert – Weiss, Voakes, Aubin – Furchner, Haskins, Fauser -Hoehenleitner, Dixon, Riefers – Karachun, Proft, Mulock

EC Red Bull Salzburg: Gracnar (Starkbaum) – Bruillette, Heinrich, Viveiros, Raymond, Pallestrang, Baltram – Mueller, Harris, Aleadri – Raffl, Duncan, Hughes – Herburger, Rauchenwald, Huber – Cijan, Schiechl, Hockkofler

Rozhodčí: Stricker, Kopitz – Müller, Marten.
Jedná se o zápas ve skupině A. Z té má již jeden tým postup jistý, do další části se dostane finská Tappara. O druhé postupové místo právě bojují zbylé tři týmy – Wolfsburg, Salzburg a Bánská Bystrica. Momentálně má nejlepší výchozí pozici Wolfsburg, který má po čtyřech zápasech šest bodů. Poradil si s s Bánskou Bystricí 4:3 a 1:0. Nestačil na Tapparu 1:7 a 2:4. Skóre má 8:14. EC Red Bull Salzburg rovněž odehrál čtyři zápasy, ale vyhrál jen jednou. Poradil si se slovenským klubem 5:0. Neuspěl s Tapparou 1:6 a 2:4. V Bánské Bystrici padl 3:5. Skóre má 11:15. Tento duel bude hodně důležitý pro oba mačafty.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Hokejové Ligy mistrů. V tomto zápase proti sobě nastoupí Grizzlys Wolfsburg a EC Red Bull Salzburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.