Československá stopa v zápase
Pavel Francouz (CLJ) 60 minut, 36 střel, 1 gól
Jiří Novotný (CLJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:03
Domácí hokejisté vyhráli tento zápas stylem start cíl. Od první do poslední minuty byl Traktor aktivnějším týmem. Hosté nedokázali své šance proměnit, velmi dobře zachytal Pavel Francouz.
59:40
Domácí kontrolují hru, nikam se neženou.
59:00
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině, domácí vyhodili jen na icing.
58:38
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Domácí potvrzují svou výhru v tomto zápase. Střelou do prázdné branky se prosazuje KIRILL KOLCOV. Bez asistence.
58:24
Hosté to zkouší v šesti.
58:15
Traktor kontroluje hru, Admiral se nemůže k ničemu dostat.
57:58
Oddechový čas pro hosty.
56:17
Dostáváme se do finální části zápasu. Domácí stále vedou o dvě branky a kontrolují hru.
55:40
V přesilové hře se Vladivostok nedokázal propracovat do vyložené střelecké pozice. Domácí beci a brankář si počínali výborně.
54:00
Pavel Francouz má plné ruce, ale zatím mu protihráči mnoho nepříjemných chvil nepřipravili. Obrana Traktoru je pozorná.
53:40
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Paul Szczechura – 2 min., sekání).
53:30
Admiralu mnoho času na zdramatizování zápasu nezbývá. Domácí obránci hrají zodpovědně.
52:48
Ilja Zinovjev si najel do útočného pásma, ale k němu se přihrávka nedostala. Jeho kolega akci zkazil.
51:34
Anton Volčenkov se pokoušel rozehrát rychlou akci svého celku, nicméně finální pas byl nepřesný.
51:04
Domácí hokejisté hrají velmi dobře takticky, nedávají soupeři mnoho prostoru pro zakončení.
49:30
Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny třetí třetiny.
48:35
Pavel Francouz zasahovat nemusel, střelu hostů zblokoval jeden z domácích beků.
47:19
Vhazování v obranném pásmu domácích, bránící se celek se k puku dostal, a tak směr hry se otáčí.
46:53
Admiral se snaží něco vymyslet, hostům nelze odepřít snahu, ale zatím marně.
45:55
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
45:00
Pět minut hry je pryč, sledujeme rychlý hokej, který nenabízí mnoho střeleckých pozic.
44:15
Igor Bobkov musí zasahovat proti střele jednoho z domácích hráčů. Derek Roy se probojoval do zakončení.
43:01
Admiral Vladivostok se snaží něco vymyslet, ale domácí obrana je zatím neprůstřelná.
42:30
Jegor Jakovlev dostal kotouč do útočného pásma, ale k zakončení se neprobojoval.
41:27
Znovu musel Pavel Francouz zasahovat. Traktor se na svého brankáře může spolehnout.
41:03
Vladivostok se snaží hrát aktivněji a snížit náskok domácích.
40:09
Pavel Francouz kryje nahození na svou branku, buly před bránou domácích.
40:01
40:00
39:50
Pavel Francouz musel zasahovat po střele obránce Michajla Grigorjeva.
39:30
Už se nic nestane, v poklidném tempu se zápas dohrává.
38:24
Alexandr Černikov se dostal do zajímavé pozice, ale jeho zakončení nebylo vůbec přesné.
38:00
Sledujeme poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:50
Igor Bobkov musel zasahovat, neboť domácí Semjon Afonasjevskij se dostal do výborné střelecké pozice, gól však nevstřelil.
37:24
Traktor se pokouší vybudovat si další střelecké pozice, nyní ale hraje obrana hostujícího týmu výborně.
35:34
Vladivostok se nedostal do výborné střelecké pozice, Oskars Bartulis však nedokázal překonal brankáře Pavla Francouze.
35:20
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (James Wisniewski – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 5 min., bitka).
35:20
35:00
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, sledujeme aktivní hokej z obou stran, ale střel je k vidění málo.
33:31
Pavel Francouz musí být pozorný, Vladivostok se snaží něco vymyslet. Domácí obrana je zatím zodpovědná a nedává soupeři mnoho prostoru.
32:50
Pavel Francouz musel zasahovat po střele Pavla Makarenka.
32:35
Hraje se nyní v neutrálním pásmu, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.
31:28
31:14
Igor Bobkov situaci hodně podcenil a ARŤOM BORODKIN jej překvapil pohotovou střelou, která končí v brance. Asistence: Danil Gubarev a Arťom Peňkovskij.
30:10
Igor Bobkov kryje kotouč, hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Vladivostoku.
30:00
Nyní se snaží domácí hokejisté vybojovat zpět dvoubrankové vedení. Admiral se velmi dobře brání před vlastní brankou.
27:45
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Pavel Francouz v tomto zápase čisté konto neudrží. Maxim Mamin našel DMITRIJE LUGINA, který střelou na lapačku překonal českého brankáře.
27:16
Dmitrij Lugin nedokázal zakončit přesně, domácí Pavel Francouz jen zkontroloval situaci.
26:33
Sledujeme rychlý hokej, který však nenabízí mnoho střeleckých šancí.
25:30
Po vstřelené brance se domácí dál snaží hrát aktivněji, naopak Admiral má velké problémy se zakončením.
23:51
Po pěkné kombinaci se dostávají domácí hokejisté do vedení o dvě branky, po rychlé akci se prosadil ALEXEJ KRUČININ. Asistence: Maxim Jakuceňa a Paul Szczechura.
23:42
Do zajímavé pozice se dostali domácí, Paul Szczechura obkroužil branku, ale zakončení se mu nepodařilo.
22:43
Čeljabinsk má kotouč pod kontrolou za svou brankou, nikam se nežene. Čeká na chyby soupeře.
22:01
Úvod druhé třetiny vychází lépe hokejistům Vladivostoku, jsou aktivnější, dostali se do útočného pásma, ale zakončit se jim nepodařilo.
20:39
Hostující brankář musel zasahovat, protože se do dobré pozice dostal Dmitrij Pestunov. Následovat bude buly před brankou Admiralu.
20:01
V první třetině jsme viděli jednu jedinou vstřelenou branku, prosadil se domácí celek, který tak do kabin odchází spokojenější.
20:00
19:50
Už se nic nestane.
19:30
Traktor dostává hru do středního pásma, kde by rád třetinu dohrál.
19:00
Admiral se snaží vyrovnat v samém závěru třetiny.
18:10
Dvě minuty zbývají do konce první třetina, která zatím nabídla jednu vstřelenou branku.
17:40
Početní výhodu sehráli hosté velmi špatně, nedokázali se pořádně dostat do zakončení. Pavel Francouz mnoho nepříjemných momentů řešit nemusel.
16:12
Hostující celek má k dispozici přesilovou hru, zatím se marně snaží probojovat stabilněji do útočného pásma.
15:40
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Arťom Peňkovskij – 2 min., vražení na hrazení).
15:22
Admiral se po chybě jednoho z domácích beků dostal do útočného pásma. K zakončení už ale ne.
14:40
Domácí celek se probojoval do útočného pásma, kde se usadil. Jen se střelbou by si hokejisté ve tmavých dresech mohli pospíšit.
14:17
Pavel Francouz měl nyní hodně práce, hostující tým se dostal do útočného pásma a Oskars Bartulis vystřelil z mezikruží.
13:31
Domácí Paul Szczechura se dostal do útočného pásma, ale nezakončil.
13:00
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Diváci mnoho hokejové krásy zatím nevidí.
11:24
Ilja Zinovjev vybojoval puk, vybruslil si před branku, ale nedokázal výrazněji ohrozit branku. Na poslední chvíli byl jeho pokus zblokovaný.
10:56
James Wright se nedokázal přes střední pásmo dostat do toho útočného. Domácí hrají zodpovědně na své polovině.
10:30
Admiral se snaží vyrovnat, zatím ale marně. Domácí velmi dobře brání.
10:10
Nikolaj Bělov se dostal ke střele od modré čáry, brankář soupeře byl pozorný.
08:40
Oba týmy hrají v plném počtu.
07:18
Při hře čtyři na čtyři se nedostávají domácí hokejisté do vedení. Po přihrávce Pestrunova se prosazuje přesnou střelou VLADIMIR DĚNISOV. Asistence: Dmitrij Pestunov.
07:06
Sledujeme hru čtyři na čtyři, která nepřináší pohledný hokej. Hra obsahuje velké množství nepřesností na obou stranách.
06:40
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Danil Gubarev – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Sergej Barbašev – 2 min., hrubost).
06:40
05:40
Pavel Francouz znovu drží domácí tým. Nyní dokázal výborně zastavit střelecký pokus VladimiraTkačjova a Dmitrije Sajustova.
05:21
Hraje se nyní za strany na stranu, střel na branku však mnoho zatím není.
04:43
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Viktor Alexandrov – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
04:40
Domácí jsou nastěhovaní v útočném pásmu, ale nemohou si vypracovat velkou příležitost.
04:30
Arťom Borodkin od modré čáry nedokázal přesněji trefit branku.
04:06
Vladivostok hraje ve svém obranném pásmu a čeká na vhodný moment pro založení útočné akce.
03:50
Domácí celek se dostává do útočného pásma, ale přesněji zakončit zatím nemůže.
01:23
Od modré čáry vystřelil Alexandr Šinin. Dmitrij Pestunov se pokusil o dorážku. Hostující brankář kryje šanci domácích.
00:35
Pavel Francouz kryje první střelu zápasu, do zakončení se dostal hostující Robert Sabolič.
00:01

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Borodkin, N. Bělov, Děnisov, Kolcov, Šinin, Klimontov, A. Petrov – Kručinin, Jakuceňa, Szczechura – Šarov, Pestunov, Roy – Zinovjev, Černikov, Kravcov – Novotný, Gubarev, Peňkovskij – Afonasjevskij.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Treťjak) – Bartulis, Wisniewski, Gavrilenko, Zemčjonok, Volčenkov, Grigorjev – Sabolič, Wright, Krasnoslobodcev – Lugin, Mamin, Alexandrov – Kazakov, Makarenko, Barbašev – J. Jakovlev, Gorškov, Tkačjov – Sajustov..
Papírovým favoritem jsou zcela jistě domácí, ovšem KHL je nevyzpytatelná. Uvidíme, jaký hokej tento zápas nabídne.
Traktor Čeljabinsk z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Podolskem 3:2, Dynamem Minsk 2:0, Dinamem Riga 4:2, Chabarovskem 3:1. Nestačil na Helsinky 1:2 v prodloužení.
Admiral Vladivostok z posledních pěti zápasů vyhrál jen jeden. Nad Čerepovcem vyhrál 2:1, na nájezdy nestačil na Jekatěrinburg 2:3, CSKA Moskva 2:3, Petrohrad 1:4 a Magnitogorsk 1:5.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Traktor Čeljabinsk a Admiral Vladivostok
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.