Utkání mezi Jaroslavlí a Novokuzněckem rozhodla jediná branka, kterou vstřelil ve třinácté minutě Averin. Ode mě je pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u KHL zase nashledanou.
56:29
54:29
Hosté si komplikují hon za vyrovnáním. Ignat Zemčenko putuje na lavici hanby, provinil se podražením.
40:01
40:00
39:16
Koncem třetiny se strhla menší potyčka mezi domácím Kadějkinem a hostujícím Tatalinem. Domácí borec dostává dvě minuty za sekání a čtyři minuty za hrubost. Hostující hráč inkasuje jen čtyři minuty za hrubost.
39:16
39:16
38:17
36:17
První trest také pro domácí. Staffan Kronwall zahrál vysokou holí a odsedí si tak svůj trest.
29:05
27:05
Nedisciplinovanost hostů je strašlivá. Další trest přichází za příliš mnoho hráče na ledě.
26:40
24:40
Vyrovnaná hra ovšem moc dlouho nevydržela. Kirill Ščukin jde podruhé v této třetině na trestnou lavici, nyní za držení protihráče.
23:10
21:10
Kirill Ščukin bude druhým potrestaným hráčem Novokuzněcku, Hostující obránce se provinil vyhozením puku mimo ledovou plochu.
20:01
Od druhé třetiny vám budeme nabízet pouze nejdůležitější informace.
První třetina skončila vedením domácího celku 1:0. Jaroslavl byla mnohem lepším celkem a povedlo se jí dát jedinou branku utkání. Tu vstřelil po povedené kombinační hře Jegor Averin.

Druhá třetina začne přibližně v 18:47.
20:00
16:41
16:33
Nakonec ano. Zajímavý střelecký pokus vyslal od modré čáry jeden z domácích, ale Karejev puk pohotově ukryl v lapačce.
15:21
Domácí celek v útočném pásmu kombinuje, ale střelecký pokus k vidění zatím nebyl. Uvidíme, jestli se to změní ve druhé minutě přesilovky.
14:41
Domácí celek si zahraje svou první přesilovku. Alexandr Komaristyj míří na trestnou lavici za faul v obranném pásmu.
14:35
Domácí jsou mnohem lepším celkem a zatím to tak vypadá i podle skóre. Tvrdá střela od modré čáry vyplašila brankáře, ale puk nakonec skončil jen na betonech.
13:27
Další obrovská šance domácího celku! Lokomotiv ujížděl ve dvou hráčích na jediného obránce. Hráč na levé straně posouval puk na hráče u pravé tyčky, který ale střelou po ledě nepřekonal skvěle zasahujícího Karejeva!
12:40
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Nyní jdou mnohem aktivnější domácí do vedení! Michail Pašnin se dostal společně s JEGOREM AVERINEM do úniku dvou na brankáře. První jmenovaný posunul puk na Averina, který se již nemýlil! Asistence: Michail Pašnin a Ander Loktionov.
11:00
Omlouváme se za technické potíže na straně ruského dodavatele internetového přenosu.
09:40
Po následném vhazování, které vyhráli hosté, vidíme jejich snahu o útočnou akci. Uvidíme, zda se jim to po kombinaci za brankou povede.
09:04
Domácí celek se vydal do útoku po pravé straně. Jegor Korškov se dostal až ke kruhu, odkud ale střelou tahem nepřekonal pozorného brankáře.
07:35
Jaroslavl zakládá útočnou akci od své branky. Uvidíme, zda se domácímu celku povede vymyslet nějaká akce, jenž by otevřela skóre utkání.
07:09
Po vjezdu domácího celku do ofsajdové situace následuje komerční přestávka. Po ní uvidíme vhazování ve středním pásmu.
06:34
Domácí hokejisté se snaží v útoku něco vymyslet, ale zatím se jim to nedaří. Uvidíme, zda to borci v červených dresech zlomí.
05:49
Zatím ale kromě jediné šance nevidíme nějaký atraktivní hokej. Po neúspěšné akci se musí hráči Lokomotivu vracet před svojí branku.
04:38
Po neúspěšné akci hostujícího Metallurgu se hra přesouvá před branku jejich brankáře. Novokuzněck vjel do ofsajdového postavení.
04:05
První velká šance utkání. Po individuální akce jednoho z domácích hráčů se dostal puk na hokejku Maxima Talbota, jenž z mezikruží přestřelil branku!
02:33
Do útoku se tak po aktivitě domácího celku dostávají opět hosté. Ti kombinovali a nakonec se jim povedlo z pravého kruhu ohrozit Murygina.
01:53
Domácím se povedlo vymyslet první střelu. Nahození z levé strany ovšem brankář viděl, a tak touš vyrazil jen do rohu kluziště.
01:12
Zatím se ale nepovedl ani jeden útok. Poprvé u puku jsou tak hosté, jenž rozehrávají svou akci zpoza branky svého brankáře.
00:33
Ten sice nevyšel, ale i tak hokejisté v bílých dresech mají puk na svých hokejkách. Jeden z hráčů je s černou gumou za brankou.
00:05
Úvodní vhazování utkání vyhráli hostující hokejisté, kteří jsou s toušem za brankou a budou se pokoušet o první útok.
00:01
Následuje hymna ruské federace, po které uvidíme úvodní buly dnešního střetnutí. Přeji příjemnou zábavu.
Krásné odpoledne. Za pár chvilek začne utkání ruské KHL. Proti sobě se postaví domácí Jaroslavl, které na svém ledě hostí Novokuzněck. Oba celky jsou na ledě.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Gavrikov, Ljubuškin, Hersley, Kronwall, Pašnin, Rafikov, Manuchov – Čistov, Loktionov, Averin – Talbot, Kontiola, Kozun – Mosaljov, Kadějkin, Apalkov – Korškov, Kartajev, Kraskovskij – Polunin.

Metallurg Novokuzněck: Karejev (Podjapolskij) – Kuklev, Ljamkin, Ščukin, Postnikov, Arbuzov, Vasilčenko, Tatalin, Ďjakov – Komaristyj, Zemčenko, Lebeděv – Anisin, K. Semjonov, Vicharev – Jemec, Poliščuk, S. Butuzov – A. Michejev, Razumov, I. Musin.

Rozhodčí: Akuzovskij, Lavrentjev – Viljugin, Kesler..
Jak si oba týmy povedou v dnešním duelu, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.
Československá stopa v utkání

Robert Kousal (NOV)
Vzájemná utkání

V loňské sezóně se oba celky utkaly dvakrát a v obou případech byli úspěšní hokejisté dnes domácího celku, tedy Jaroslavle. Nejprve vyhráli v Novokuzněcku 4:1 a pak na svém ledě 3:2. Hosté tak mají svému dnešnímu soupeři rozhodně co vracet.
Metallurg Novokuzněck

Hosté z Novokuzněcku mají také za sebou čtyři zápasy. V nich si připsali na své konto jedinou výhru, jinak se třikrát museli poklonit svému soupeři. Na svém kontě tak mají tři body a jsou na čtrnáctém, tedy předposledním místě Východní konference. Proti Lokomotivu se pokusí získat jakékoli body, ale sami hokejisté Metallurgu Novokuzněck vědí, že to nebude rozhodně žádná procházka růžovým sadem. Nicméně žádný zápas není nikdy ztracený a stát se může cokoli.
Lokomotiv Jaroslavl

Domácí Jaroslavl se po čtyřech odehraných utkáních nachází na sedmém místě Západní konference se ziskem sedmi bodů. Na svém kontě má tři výhry (jednu v základní hrací době, jednu po nájezdech a jednu po prodloužení) a jednou odešli hokejisté tohoto celku jako poražený tým. V posledním srpnovém dnu sehráli zápas s Omskem, který dokázali dovést do vítězného konce v poměru 3:2 po prodloužení. Dnes se znovu představí před svými diváky a pokusí se nad Novokuzněckem získat nejlépe tři body. V zápase budou rozhodně favoritem, ale hosté svou kůži lacino neprodají.
Hezký podvečer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes jsou na programu další zápasy KHL a my v rámci toho budeme sledovat utkání mezi týmy Lokomotiv Jaroslavl a Metallurg Novokuzněck.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.